FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

Avatar
Emir_ZENICA
Postovi: 4654
Pridružen/a: 14 feb 2009, 16:34
Lokacija: JUG
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Emir_ZENICA » 04 apr 2010, 21:23

Na danasnji dan se navrsava pola godine od ubistva Vedrana Puljica,i apelujem sve organe vlasti da se krivac sto prije pronadje...

Pocivaj u Miru Vedrane !
A C A B !

Avatar
nedaTM87
Postovi: 365
Pridružen/a: 19 feb 2010, 21:09
Lokacija: AP. GANG
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la nedaTM87 » 04 apr 2010, 21:39

Mirza_Hordas je napisao/la:RIP VEDRAN PULJIĆ !
4.10.2009 - 4.4.2010
Kad odu šminkeri,pljuvači i šmekeri, kad prođu trendovi, mode i
pozeri,ostat' će na JUGU gordi i ponosni, ostat' će u ljubavi vjerni i
odani! THE MANIACS 1987

Avatar
SemPer_fi
Postovi: 634
Pridružen/a: 30 nov 2009, 20:10
Lokacija: Kad 'os pa lijevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la SemPer_fi » 04 apr 2010, 21:44

Pocivaj u Miru Vedrane !
"Jedna si jedina;
Moja domovina ;
Jedna si jedina ;
Bosna i Hercegovina!!!"

Avatar
1921
Postovi: 1317
Pridružen/a: 07 mar 2010, 18:14
Lokacija: Država Željo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la 1921 » 04 apr 2010, 21:47

nedaTM87 je napisao/la:
Mirza_Hordas je napisao/la:RIP VEDRAN PULJIĆ !
4.10.2009 - 4.4.2010
Vjerovatno su i ovaj slucaj zataskali i bacili u arhivu, te ce ga opet pokrenuti kada se desi novo ubistvo zahvaljujuci nesposobnosti nase policije! :roll:
Iz daleka gledam ulice tvoje
tamo su slike, djetinjstva moga
tamo je sve što je moje.

Avatar
hordas77
Postovi: 123
Pridružen/a: 09 mar 2010, 15:42
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la hordas77 » 04 apr 2010, 21:50

srce ce moje, kao i tvoje, vjecno da kuca za bordo boje
R.I.P Vedran Pulja :((((((((((
4.10.09-4.04.09

SJEVER TE PAMTI PULJIĆU VEDRANE

MRŠ IZ UPRAVEEEEEEEEEEEEEEE, TITULU ZA PULJU




ZA BORDO BIJELE SAMO ZA NAŠU LJUBAV NAJVEĆU

Avatar
Mirza_Hordas
Postovi: 4328
Pridružen/a: 08 jan 2009, 21:57
Lokacija: Sjever
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Mirza_Hordas » 04 apr 2010, 21:55

1921 je napisao/la: Vjerovatno su i ovaj slucaj zataskali i bacili u arhivu, te ce ga opet pokrenuti kada se desi novo ubistvo zahvaljujuci nesposobnosti nase policije! :roll:

jadno, zalosno, tuzno ali i istinito :cry: :cry: :cry:
R.I.P. VEDRAN PULJIĆ....Neka danas lišticom odjekuje tvoj krik, neka im se srce zaledi,
jer uzeli su zivot od tebe a tebe od nas! 4.10.

"dok hasetu oduzmu loptu vi slušajte muziku iz našeg studija"

Avatar
Devil
Moderator
Postovi: 24076
Pridružen/a: 13 jun 2009, 00:17
Lokacija: Grad Greha
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Devil » 04 apr 2010, 23:22

Gledam sada ovaj pregled i sta ste se sve nafulali nije ni cudo da vas je stigla kazna.
Pozdravlja vas Cika Devil. Secajte me se. :)))

Avatar
|-|0rD@Š
Postovi: 80
Pridružen/a: 30 mar 2010, 15:08
Lokacija: Rajvosa city
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la |-|0rD@Š » 04 apr 2010, 23:30

Devil je napisao/la:Gledam sada ovaj pregled i sta ste se sve nafulali nije ni cudo da vas je stigla kazna.
aj i ja zaboravio gledat a zivi citavu sedmicu za taj pregled :twisted: :twisted:
Svaki dan živim za FKS

...... do zadnjeg dana zivota mog samo Saraj'vo

Avatar
Devil
Moderator
Postovi: 24076
Pridružen/a: 13 jun 2009, 00:17
Lokacija: Grad Greha
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Devil » 04 apr 2010, 23:32

|-|0rD@Š je napisao/la:
Devil je napisao/la:Gledam sada ovaj pregled i sta ste se sve nafulali nije ni cudo da vas je stigla kazna.
aj i ja zaboravio gledat a zivi citavu sedmicu za taj pregled :twisted: :twisted:
Brate i ja zamalo da zaboravim,posto samo mogu BHT gledati preko TV karte i rekao mi neko da je u 22:55 pregled,ja se nesta zamislio i zamalo da zaboravim.Sreca pa ostavih post u 22:58 i tako se setim da ima.Taman dosao na Zeljo-Travnik.
Pozdravlja vas Cika Devil. Secajte me se. :)))

Avatar
|-|0rD@Š
Postovi: 80
Pridružen/a: 30 mar 2010, 15:08
Lokacija: Rajvosa city
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la |-|0rD@Š » 04 apr 2010, 23:33

jbg da li neko zna ima li sutra repriza??? moram gledat pregled :)
Svaki dan živim za FKS

...... do zadnjeg dana zivota mog samo Saraj'vo

pik
Postovi: 149
Pridružen/a: 20 jun 2009, 14:32
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la pik » 04 apr 2010, 23:34

Gledam ovaj pregled i nemogu da vjerujem da ste dali gol pored onakvog sudjenja.Ono nije normalno,dva crvena ni zbog cega i mogu misliti jos koliko je kradje bilo od strane sudija :oops:

Avatar
bistrikboy
Postovi: 6696
Pridružen/a: 22 apr 2008, 18:12
Lokacija: Memli Side
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bistrikboy » 04 apr 2010, 23:34

Sutra nakon BHT dnevnika u 19.35 imas emisiju "Premijer liga" budu i neki gosti...
– Prvo i prvo, sve što ja kažem to je moje i samo moje mišljenje. To što je Vranješ uradio je uvreda za sve iskrene navijače. Za sve ljude koji vole ovu državu- kaže Ibišević na početku intervjua

Avatar
|-|0rD@Š
Postovi: 80
Pridružen/a: 30 mar 2010, 15:08
Lokacija: Rajvosa city
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la |-|0rD@Š » 04 apr 2010, 23:36

bistrikboy je napisao/la:Sutra nakon BHT dnevnika u 19.35 imas emisiju "Premijer liga" budu i neki gosti...
e svaka ti cast i tu imaju iste reportaze gegehehehhe hvala ti velika bas me oraspolozi jedva cekam sutra :D
Svaki dan živim za FKS

...... do zadnjeg dana zivota mog samo Saraj'vo

Avatar
Devil
Moderator
Postovi: 24076
Pridružen/a: 13 jun 2009, 00:17
Lokacija: Grad Greha
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Devil » 04 apr 2010, 23:37

|-|0rD@Š je napisao/la:
bistrikboy je napisao/la:Sutra nakon BHT dnevnika u 19.35 imas emisiju "Premijer liga" budu i neki gosti...
e svaka ti cast i tu imaju iste reportaze gegehehehhe hvala ti velika bas me oraspolozi jedva cekam sutra :D
Napomenucu te ja oko 19:15 ako budes na forumu,a ako i ja budem da ima ta emisija da opet ne zaboravis. :mrgreen:
Pozdravlja vas Cika Devil. Secajte me se. :)))

Avatar
19TM87
Postovi: 3409
Pridružen/a: 24 jul 2008, 19:12
Lokacija: dolina cupova
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la 19TM87 » 04 apr 2010, 23:37

|-|0rD@Š je napisao/la:
Devil je napisao/la:Gledam sada ovaj pregled i sta ste se sve nafulali nije ni cudo da vas je stigla kazna.
aj i ja zaboravio gledat a zivi citavu sedmicu za taj pregled :twisted: :twisted:

sarajevo bilo bolje...vise sansi...samo dva gola iz katastrofalne reakcije odbrane...ljudi vam sa 5 m daju golove...sto se tice crvenih oba su bila nakon drugog zutog tako da ne znam jesul zasluzena.
ZELJO DO GROBA ZIVOTA MI MOGA

Škrba,Berjan,Baljić,Šabanadžović,Komšić,Čapljić,Bahtić,Škoro,Mihajlović,Baždarević,Nikić...

Avatar
|-|0rD@Š
Postovi: 80
Pridružen/a: 30 mar 2010, 15:08
Lokacija: Rajvosa city
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la |-|0rD@Š » 04 apr 2010, 23:39

Devil je napisao/la:
|-|0rD@Š je napisao/la:
bistrikboy je napisao/la:Sutra nakon BHT dnevnika u 19.35 imas emisiju "Premijer liga" budu i neki gosti...
e svaka ti cast i tu imaju iste reportaze gegehehehhe hvala ti velika bas me oraspolozi jedva cekam sutra :D
Napomenucu te ja oko 19:15 ako budes na forumu,a ako i ja budem da ima ta emisija da opet ne zaboravis. :mrgreen:
heheh ma vala od 24 sata ja sam 23:30 na ovom forumu :D ja cu sebi u mobitel stavit zadatak pa ce mi zvoniti u 19:35
Svaki dan živim za FKS

...... do zadnjeg dana zivota mog samo Saraj'vo

Avatar
adnanhz
Postovi: 1220
Pridružen/a: 15 jan 2009, 23:28
Lokacija: sjever
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la adnanhz » 04 apr 2010, 23:47

prvo moram napomenut iznenadjujuce dobar pregled utakmice (za nase uslove i ligu) jer znamo kao pojedini prije svih sa utakmica klubova iz rs kako sklepaju pregled ,a sto se tice utakmice za kartone sta reci smijesno da ne moze biti smijesnije sta ces s tim se moras izgleda pomiriti kad tad sto se tice nase lige, treba imati jakog covjeka u savezu (ko komsije) il da imas extra jaku ekipu 2 klase jacu (tesko moguce)ali to su neke zelje ,znaci kartoni smijesni ali ono sto me ja pravo iznerviralo je strasno losa realizacija nasih pa vec moram priznat balerina jer one sanse fuliti pogotovo one skore je :o i jos primiti golove iz peterce ,katastrofa znaci pored sudjenja koje je bilo katastrofalno domacinski da su realizirali makar pola onih sansi pobijedili bi sa 3 razlike al sta bi bilo kad bi bilo :x sad sam ono bas uvjern da od ove sezone nema evropa na mapi i pokazalo se tacnim da jednosatvno sa 13 igraca ne moze se vrh stici pa i ovoj cirkus ligi :evil:
Mi se ne furamo mi smo furka.
Sarajevo Horde Bog i Carsija, neka zivi Bosna nasa drzava...

Avatar
|-|0rD@Š
Postovi: 80
Pridružen/a: 30 mar 2010, 15:08
Lokacija: Rajvosa city
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la |-|0rD@Š » 04 apr 2010, 23:51

adnanhz je napisao/la:prvo moram napomenut iznenadjujuce dobar pregled utakmice (za nase uslove i ligu) jer znamo kao pojedini prije svih sa utakmica klubova iz rs kako sklepaju pregled ,a sto se tice utakmice za kartone sta reci smijesno da ne moze biti smijesnije sta ces s tim se moras izgleda pomiriti kad tad sto se tice nase lige, treba imati jakog covjeka u savezu (ko komsije) il da imas extra jaku ekipu 2 klase jacu (tesko moguce)ali to su neke zelje ,znaci kartoni smijesni ali ono sto me ja pravo iznerviralo je strasno losa realizacija nasih pa vec moram priznat balerina jer one sanse fuliti pogotovo one skore je :o i jos primiti golove iz peterce ,katastrofa znaci pored sudjenja koje je bilo katastrofalno domacinski da su realizirali makar pola onih sansi pobijedili bi sa 3 razlike al sta bi bilo kad bi bilo :x sad sam ono bas uvjern da od ove sezone nema evropa na mapi i pokazalo se tacnim da jednosatvno sa 13 igraca ne moze se vrh stici pa i ovoj cirkus ligi :evil:
i mene strah da ne ostanemo bez evrope al ja sam jos optimista da cemo uzet titulu neznam sto al vjerujem u svoju svetinju do zadnjeg kola
Svaki dan živim za FKS

...... do zadnjeg dana zivota mog samo Saraj'vo

Avatar
MaliMemo
Postovi: 945
Pridružen/a: 07 sep 2009, 23:44
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MaliMemo » 04 apr 2010, 23:53

i mene strah da ne ostanemo bez evrope al ja sam jos optimista da cemo uzet titulu neznam sto al vjerujem u svoju svetinju do zadnjeg kola
Iskreno sanse da osvojite titilu su jako male, a da se domognete evrope itekako imate sanse.

Nemoj mislit da je ovo provokacija, nego moje ikreno i mislim realno misljenje, ... draze je meni da igraju Sarajevo i Zeljo u evropi nego neki drugi timovi. 8-)
× Plava krv ispod koze ×

Avatar
TheManiacs
Postovi: 1855
Pridružen/a: 19 avg 2009, 18:52
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la TheManiacs » 04 apr 2010, 23:59

pik je napisao/la:Gledam ovaj pregled i nemogu da vjerujem da ste dali gol pored onakvog sudjenja.Ono nije normalno,dva crvena ni zbog cega i mogu misliti jos koliko je kradje bilo od strane sudija :oops:
o kakvoj kradji ti pricas ? bio mozda u laktasima ? na pregledu vidjelo se da se moze igrati u laktasima imali ste velik broj prilika od kojih ste samo jednu iskoristili ;)
Na vjernost ti se kunem !
THE MANIACS 1987

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 29 gostiju.