Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
-
Husika
- Postovi: 2533
- Pridružen/a: 05 nov 2014, 21:09
-
Kontakt:
Post
Postao/la Husika » 24 feb 2015, 21:55
Ma Daaaj
Safet Susic=Propast BiH fudbala...
BiH je drzava koja ima najvise selektora u ovom trenutku-Safet, Sead, bezbroj menađera, bezbroj menađerskih agencija, Usanovic...
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=QqjDqtqf7pY
-
Head
- Postovi: 10964
- Pridružen/a: 26 nov 2012, 11:14
- Lokacija: London
-
Kontakt:
Post
Postao/la Head » 24 feb 2015, 21:56
Koji cigan, pu yebo ga otac ciganski.

1946
-
FaraonTM
- Postovi: 10465
- Pridružen/a: 08 jul 2013, 23:24
- Lokacija: Z' guza na guz
-
Kontakt:
Post
Postao/la FaraonTM » 24 feb 2015, 21:57
Yebo li ga otac
Željo je život, sve ostalo su sitnice!
Holy South!
Forza Milan!
Go Mavs!
-
Sheyi
- Postovi: 13916
- Pridružen/a: 10 jan 2009, 17:19
- Lokacija: kraj puta
-
Kontakt:
Post
Postao/la Sheyi » 24 feb 2015, 21:57
Izdaj kljuharo argentinska
-
Evander
- Postovi: 16474
- Pridružen/a: 12 feb 2015, 20:54
-
Kontakt:
Post
Postao/la Evander » 24 feb 2015, 21:57
Head je napisao/la:Koji cigan, pu yebo ga otac ciganski.

Mislis koji majstor?
Vrhunska reakcija Kuna, samo mu je malo srece trebalo.
-
SamoZeljo
- Postovi: 5793
- Pridružen/a: 20 nov 2010, 09:52
-
Kontakt:
Post
Postao/la SamoZeljo » 24 feb 2015, 21:58
Dobiti ovako dobre tri prilike protiv Barce i ne zabiti... Sta ond aocekivati od Cityja?
Nasri, Dzeko, Aguero
-
Evander
- Postovi: 16474
- Pridružen/a: 12 feb 2015, 20:54
-
Kontakt:
Post
Postao/la Evander » 24 feb 2015, 21:59
Pique cita Dzeku ko otvorenu knjigu.
-
Principatus
- Postovi: 9470
- Pridružen/a: 06 feb 2009, 20:42
- Lokacija: Germany
-
Kontakt:
Post
Postao/la Principatus » 24 feb 2015, 21:59
Dzeko je gladan i razigran, ovako se nemoramo plasiti za repku.
Freude, schöner Götterfunken, Tochter aus Elysium. Wir betreten feuertrunken, Himmlische, dein Heiligtum. Deine Zauber binden wieder, was die Mode streng geteilt: Alle Menschen werden Brüder, wo dein sanfter Flügel weilt.
-
AsharaK
- Postovi: 5597
- Pridružen/a: 23 mar 2013, 17:53
- Lokacija: Malešići
-
Kontakt:
Post
Postao/la AsharaK » 24 feb 2015, 22:01
Jel ovo isto Dzeko? Ovaj je cista radilica. Btw ubacuj Kolarova mjesto ovog uhljupa, nema lik ubacaja dobrog cijelu tekmu...
FK Željezničar ~ FC Arsenal !
Damir Džumhur, Edin Džeko, Miralem Pjanić, Mirza Teletović, Jusuf Nurkić, Amel Tuka.
-
Evander
- Postovi: 16474
- Pridružen/a: 12 feb 2015, 20:54
-
Kontakt:
Post
Postao/la Evander » 24 feb 2015, 22:03
Pohvalno je koliko se Dzeko trudi i koliko radi na terenu. Ovako godinama nije igrao.
-
Sheyi
- Postovi: 13916
- Pridružen/a: 10 jan 2009, 17:19
- Lokacija: kraj puta
-
Kontakt:
Post
Postao/la Sheyi » 24 feb 2015, 22:03
Joj atmosfere i qrca, 50 hiljada navijača, a čujes samo ponekog navijača kako galami.
Ovdje bi 200 manijaka izdominiralo domaćine

-
FaraonTM
- Postovi: 10465
- Pridružen/a: 08 jul 2013, 23:24
- Lokacija: Z' guza na guz
-
Kontakt:
Post
Postao/la FaraonTM » 24 feb 2015, 22:04
Nije Kolarov ni na klupi, sad reče Spaho...
Željo je život, sve ostalo su sitnice!
Holy South!
Forza Milan!
Go Mavs!
-
evybih
- Postovi: 451
- Pridružen/a: 14 dec 2014, 20:24
-
Kontakt:
Post
Postao/la evybih » 24 feb 2015, 22:04
gdje bio ovaj Nasri

-
AsharaK
- Postovi: 5597
- Pridružen/a: 23 mar 2013, 17:53
- Lokacija: Malešići
-
Kontakt:
Post
Postao/la AsharaK » 24 feb 2015, 22:08
Yebem ti Aguero mater
FK Željezničar ~ FC Arsenal !
Damir Džumhur, Edin Džeko, Miralem Pjanić, Mirza Teletović, Jusuf Nurkić, Amel Tuka.
-
SamoZeljo
- Postovi: 5793
- Pridružen/a: 20 nov 2010, 09:52
-
Kontakt:
Post
Postao/la SamoZeljo » 24 feb 2015, 22:10
City dosta bolji u drugom ali nece gol.
Evo Dzeko izlazi, ulazi Bony.
-
BozePetra
- Postovi: 822
- Pridružen/a: 23 nov 2014, 20:47
- Lokacija: Sarajevo
-
Kontakt:
Post
Postao/la BozePetra » 24 feb 2015, 22:10
Dakle, Pellegrini je debil, nema dileme.
#Salihović
-
Virtu4l
- Postovi: 59785
- Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
- Lokacija: Zvornička 27
-
Kontakt:
Post
Postao/la Virtu4l » 24 feb 2015, 22:11
Dobra tekma za Džeku, majstor se vratio

"Tako ti igra Bayern" - Ajla Alimanović
-
Principatus
- Postovi: 9470
- Pridružen/a: 06 feb 2009, 20:42
- Lokacija: Germany
-
Kontakt:
Post
Postao/la Principatus » 24 feb 2015, 22:11
-.-
Freude, schöner Götterfunken, Tochter aus Elysium. Wir betreten feuertrunken, Himmlische, dein Heiligtum. Deine Zauber binden wieder, was die Mode streng geteilt: Alle Menschen werden Brüder, wo dein sanfter Flügel weilt.
Trenutno korisnika/ca: 19vendetta87, adrenaline323, antetokounmpo, Atlanta, AzRimiRzA, bh22, Bordo10, Bosanac90, Brazzzoo123, CAGarfia, CHR, D97, Daduli, DanijelTZ, denza, DzaniMehmet, Elddar, Faraon iz Visokog, feniksptica, Fudo, Goalgetter, Hajdeee, HariTz, harko35, J1897, jestamaji, karajlo, KockarVicin007, komax, LenyYoro15, Micron, MundijalVibes26, Nakata, NEZALAGANJE, NKZ199207, Pensioner26, rossonero85, Rule_hz, s4mke, SanaBosna, Shategabri, Shevko, Smaja, StevieG8, Sveti, trunks1946, Venom, visarionovich, Wisey, Wlad55 i 537 gostiju.
DEBUG SSO: [] | STATUS: []