Edin Džeko - Arhiva postova
Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
Re: Edin Džeko
Re: Edin Džeko
Alipasino je napisao/la:"Ti navijaci Fenera nemisle nista lose.Ja kolko vidim izbacise Liverpul a tamo ne da bi ga volili nego nosali.Kad moze Snijder igrat u Turskoj nevidim razlog da i Dzeko neigra u njegovim godinama sasvim normalno", rekao je Safet Sušić u intervju za Tsport.tr.
Re: Edin Džeko
Sent from Angelina's bed
Re: Edin Džeko
Re: Edin Džeko
Re: Edin Džeko
poznavajuci pelegrinija kad dzeko uveze dvije dobre partije onda trecu ide na klupu...adal je napisao/la:Pitam se ko ce biti u pocetni danas Dzeko ili Bony
- Goalgetter
- Postovi: 24454
- Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
- Kontakt:
Re: AW: Edin Džeko
Postano kroz Forum SportSport.ba app.
Re: Edin Džeko
Vincent Kompany
Pablo Zabaleta
Eliaquim Mangala
Gael Clichy
Samir Nasri
David Silva
Fernandinho
Yaya Toure
Wilfried Bony
Sergio Aguero
Dabogda izgubili
Višegrad i Foča s tugom osviće
junak do junaka, sada stoje svi
na braniku Bosne znaj te dušmani!!!
Re: Edin Džeko
to si uzeo sa livescora to nikad ne bude tacnorishaaa je napisao/la:Joe Hart
Vincent Kompany
Pablo Zabaleta
Eliaquim Mangala
Gael Clichy
Samir Nasri
David Silva
Fernandinho
Yaya Toure
Wilfried Bony
Sergio Aguero
Dabogda izgubili![]()
![]()
Re: Edin Džeko
ronaldo99 je napisao/la:poznavajuci pelegrinija kad dzeko uveze dvije dobre partije onda trecu ide na klupu...adal je napisao/la:Pitam se ko ce biti u pocetni danas Dzeko ili Bony
Ajde jos 10 minuta i vidicemo
Re: Edin Džeko
Samo što kad oni objave da Džeko ne igra,onda i ne igra u 99% slučajevaronaldo99 je napisao/la:to si uzeo sa livescora to nikad ne bude tacnorishaaa je napisao/la:Joe Hart
Vincent Kompany
Pablo Zabaleta
Eliaquim Mangala
Gael Clichy
Samir Nasri
David Silva
Fernandinho
Yaya Toure
Wilfried Bony
Sergio Aguero
Dabogda izgubili![]()
![]()
Višegrad i Foča s tugom osviće
junak do junaka, sada stoje svi
na braniku Bosne znaj te dušmani!!!
Re: Edin Džeko
Re: Edin Džeko
- Goalgetter
- Postovi: 24454
- Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
- Kontakt:
Re: Edin Džeko
Re: Edin Džeko
- bordo_Sarajevo
- Postovi: 1889
- Pridružen/a: 18 feb 2011, 09:06
- Kontakt:
Re: Edin Džeko
Bosna I Hercegovina repka svetinja, FK Sarajevo svetinja, KK Bosna, RK Bosna !!!!!!!
nisi sa topom, sto mislis da ces moc sad ?!..
Srebrenica-11-07-1995-never forget, never forgive !!
Re: Edin Džeko
Mnogo znaci taj jedan postorishaaa je napisao/la:Samo što kad oni objave da Džeko ne igra,onda i ne igra u 99% slučajevaronaldo99 je napisao/la:to si uzeo sa livescora to nikad ne bude tacnorishaaa je napisao/la:Joe Hart
Vincent Kompany
Pablo Zabaleta
Eliaquim Mangala
Gael Clichy
Samir Nasri
David Silva
Fernandinho
Yaya Toure
Wilfried Bony
Sergio Aguero
Dabogda izgubili![]()
![]()
Ostali mi nisu ni bitni.. znaju pogriješiti igrače u odbrani,al u napadu rijetko... ja se nadam da će igrati!
Vidis kako igra
Idemo dzekson po meni najbolji igrac citya u zadnje dvie tekme
Re: Edin Džeko
....svi znamo zašto
Online
Trenutno korisnika/ca: 1993Sajo1993, adrenaline323, ajaca, antetokounmpo, Atlanta, bh22, Bobadilla, Bosanac90, Brazzzoo123, DeeWa, denza, Elddar, exampLe., ExEsPerac, Faraon iz Visokog, farenhajt, Goalgetter, Hajdeee, haklamas, HalaMadrid, HariTz, harko35, husrefbeg, jasmin10, karajlo, KockarVicin007, lakilone, legendarnadruga, LenyYoro15, Lynx, Marsal, Micron, MostarReds22, MundijalVibes26, Pensioner26, PeppermintSA, rishovski, s4mke, SanaBosna, Shategabri, Shevko, Smaja, soccerfan, StevieG8, Sveti, Vanja8, Venom, VensanKasel, visarionovich, Wisey i 491 gost.



