FK Velež (opšte diskusije)

Avatar
rodjenisa
Postovi: 1663
Pridružen/a: 29 apr 2014, 11:45
Lokacija: raj'voSa
Kontakt:

Re: FK Velež (opšte diskusije)

Post Postao/la rodjenisa » 13 mar 2015, 08:57

vrbanjusa je napisao/la:http://****/clanak/7408/video-r ... tiv-veleza

sportavaz :D
Valjic nas je masakrirao.Cist gol je zabio Ani a on tacno 2 sek nakon proigravanja Jankovica svira njima nepostojeci faul.Za ovo ti naze nabijem Valjkane.Slijedeca kradja nakon sto je Reljic fauliran (odgurnut)u sendvicu izmedju 3 igraca protivnika,oni nam zabiju gol.Penal koji im je sviro :oops: nidje veza al ga nisu realizovali pa je to proslo .I na kraju mozda najsmjesnija odluka kad zaustavlja nas napad koji je mirisao na gol,on sa 3 sekunde zakasnjenja svirnu faul.Valjicu nabijem te,i nadam se da ces na dugotrajno hladjenje
.. dvore gradi Komadina Mujo, sred Mostara najljepšega grada ..

Avatar
Cernica
Postovi: 1256
Pridružen/a: 17 jan 2015, 04:01
Kontakt:

Re: FK Velež (opšte diskusije)

Post Postao/la Cernica » 13 mar 2015, 10:05

Znaci gownetu je ovo 3 ili 4 put da je suspendovan. Skinite placenika skroz yebem vam majku usta. Dajte mu fanglu i mistriju nek zida kuce ponjake vam se svima usta. Ni sa sudijama nam ne mogu nista :clap: dajte Bjelicu ili Bandica u drugoj utakmici
From father to son

Avatar
westherc
Postovi: 372
Pridružen/a: 04 sep 2014, 07:15
Kontakt:

Re: FK Velež (opšte diskusije)

Post Postao/la westherc » 13 mar 2015, 19:13

Vidim da ste u stanju euforije, to je dobro al nemojte od srije opet u tugu beskrajnu...
I vidim da prekrivate istinu o sudjenju kako je sudac samo ostetio Velez, o cemu ne bih smo bih Vam rekao.
Najsladje se smije ko se zadnji smije.

Postano kroz Forum SportSport.ba app.
I have a dream

1922VFC1981
Postovi: 1672
Pridružen/a: 04 sep 2014, 11:09
Kontakt:

Re: FK Velež (opšte diskusije)

Post Postao/la 1922VFC1981 » 13 mar 2015, 19:15

westherc je napisao/la:Vidim da ste u stanju euforije, to je dobro al nemojte od srije opet u tugu beskrajnu...
I vidim da prekrivate istinu o sudjenju kako je sudac samo ostetio Velez, o cemu ne bih smo bih Vam rekao.
Najsladje se smije ko se zadnji smije.

Postano kroz Forum SportSport.ba app.
Strasno si nam zanimljiv,strasno..
#musvdg

Avatar
nisko
Postovi: 408
Pridružen/a: 12 jun 2008, 20:28
Kontakt:

Re: FK Velež (opšte diskusije)

Post Postao/la nisko » 13 mar 2015, 19:31

kockoglavi imas svoju temu ne siri smrad na nasoj
JA VOLIM SAMO VELEŽA ALKOHOL I ŽENE NIŠTA VIŠE U ŽIVOTU NE ZANIMA MENE!!!

Avatar
Cernica
Postovi: 1256
Pridružen/a: 17 jan 2015, 04:01
Kontakt:

Re: FK Velež (opšte diskusije)

Post Postao/la Cernica » 13 mar 2015, 19:46

Vidi mu nicka zapadna hercegovina. Simbolicno za klub za koji navija :urnebes: :urnebes:
From father to son

Avatar
westherc
Postovi: 372
Pridružen/a: 04 sep 2014, 07:15
Kontakt:

Re: FK Velež (opšte diskusije)

Post Postao/la westherc » 13 mar 2015, 20:01

Haha grohotom se smijem
I have a dream

Avatar
Cernica
Postovi: 1256
Pridružen/a: 17 jan 2015, 04:01
Kontakt:

Re: FK Velež (opšte diskusije)

Post Postao/la Cernica » 13 mar 2015, 20:09

westherc je napisao/la:Haha grohotom se smijem
Nemoj se smijat brato nego nam disre onog vaseg domaceg vina sto popijes pet litara i ustanes ko boca. Zaboravit cemo sve nesuglasice s navijacima zrinskya kojem je najveca snaga u zapadnoj ercegovini
From father to son

Avatar
zizu1991
Postovi: 10804
Pridružen/a: 05 mar 2012, 00:10
Lokacija: Starmo
Kontakt:

Re: FK Velež (opšte diskusije)

Post Postao/la zizu1991 » 13 mar 2015, 20:13

westherc je napisao/la:Vidim da ste u stanju euforije, to je dobro al nemojte od srije opet u tugu beskrajnu...
I vidim da prekrivate istinu o sudjenju kako je sudac samo ostetio Velez, o cemu ne bih smo bih Vam rekao.
Najsladje se smije ko se zadnji smije.

Postano kroz Forum SportSport.ba app.
Ha, pa gledaj. Navijači teško mogu da budu objektivni. Možemo reći da je bilo grešaka, to svakako. Protiv koga više, o tome bi se dalo raspravljati. I onako, tvoj post je poprilično ok, vjeruješ u vašu ekipu, k'o što mi vjerujemo da Rođeni idu dalje, sasvim normalno.

Tačno je da naša igra s BB ne obećava previše. Međutim, imamo rezultat, imamo uzvratnu doma, i imamo se čemu nadati. Vi ste imali dosta šansi, ali i dosta isforsiranih akcija, preskakanja sredine terena i igre na ho-ruk.

Ono što bi vas trebalo zabrinuti je vaša igra u odbrani gdje apsolutno niste briljirali. Mora se ono puno bolje zatvarati. Meni lično je drago da ste pokazali i vaše loše strane koje ćemo nadam se, u iduću srijedu iskoristiti i pred svojim navijačima proći dalje. :wave:
Ti nikad nisi sam i nećeš biti sam, naprijed Veleže u nove pobjede!!!

AlemC85
Postovi: 7496
Pridružen/a: 08 maj 2010, 21:50
Kontakt:

Re: FK Velež (opšte diskusije)

Post Postao/la AlemC85 » 13 mar 2015, 22:26

westherc je napisao/la:Vidim da ste u stanju euforije, to je dobro al nemojte od srije opet u tugu beskrajnu...
I vidim da prekrivate istinu o sudjenju kako je sudac samo ostetio Velez, o cemu ne bih smo bih Vam rekao.
Najsladje se smije ko se zadnji smije.

Postano kroz Forum SportSport.ba app.
Vi jedino VELEZA mozete dobiti batinama i uz pomoc bilmeza kakav je onaj Valjic, posto ste nesposobni dobiti VELEZ na regularan nacin. Ne bi me cudilo da idete na prekid u srijedu kako bi ste dobili s 3:0, procitani ste. :x

Pokvareni ste do kosti, to vam je u krvi. :evil:

Idi i pisi na svojoj temi, jer nas ne zanimate ni 1%. :evil:

Avatar
Elegant
Postovi: 13805
Pridružen/a: 22 jun 2010, 21:41
Lokacija: Sarajevo, BiH.
Kontakt:

Re: FK Velež (opšte diskusije)

Post Postao/la Elegant » 14 mar 2015, 16:42

Da li ovo igra drugi tim protiv Mladosti, odmaranj igraca za Kup ?

Cudno mi zadnja ekipa na tabeli, zar se ne ide na pobjedu ?
× Željezničar - Manijaci TM87 ×

Avatar
westherc
Postovi: 372
Pridružen/a: 04 sep 2014, 07:15
Kontakt:

Re: FK Velež (opšte diskusije)

Post Postao/la westherc » 14 mar 2015, 17:41

zizu1991 je napisao/la:
westherc je napisao/la:Vidim da ste u stanju euforije, to je dobro al nemojte od srije opet u tugu beskrajnu...
I vidim da prekrivate istinu o sudjenju kako je sudac samo ostetio Velez, o cemu ne bih smo bih Vam rekao.
Najsladje se smije ko se zadnji smije.

Postano kroz Forum SportSport.ba app.
Ha, pa gledaj. Navijači teško mogu da budu objektivni. Možemo reći da je bilo grešaka, to svakako. Protiv koga više, o tome bi se dalo raspravljati. I onako, tvoj post je poprilično ok, vjeruješ u vašu ekipu, k'o što mi vjerujemo da Rođeni idu dalje, sasvim normalno.

Tačno je da naša igra s BB ne obećava previše. Međutim, imamo rezultat, imamo uzvratnu doma, i imamo se čemu nadati. Vi ste imali dosta šansi, ali i dosta isforsiranih akcija, preskakanja sredine terena i igre na ho-ruk.

Ono što bi vas trebalo zabrinuti je vaša igra u odbrani gdje apsolutno niste briljirali. Mora se ono puno bolje zatvarati. Meni lično je drago da ste pokazali i vaše loše strane koje ćemo nadam se, u iduću srijedu iskoristiti i pred svojim navijačima proći dalje. :wave:
Naravno da vjerujem u svoju ekipu, i vjerujete u vašu, mislim da igrački Zrinja puno jači mada u gradskom nikad ne vrijedi pravilo bolje ekipe ili forme...
Mene samo smeta ne navijačko podbadanje to je ok, nego jednostranost...
Nikad ama baš nikad neću reći da je uredu bacat topovski udar na bilo koga... Ali vaši navijači bacaju baklje na normalnu publiku, i sto vi kažete mi samo bacali jer su nas oni kamenjima , majke mi ko djeca od 5 godina
Isto tako vaše tvrdnje da su navijači Zrinje za sve krivi i da sudac krade samo Veleža su bedasti i nemaju veze s mozgom.
Takodjer zadnja utakmica u prvenstvu gdje je utakmica prekidana par puta, gdje sudac iskartonira 7 igraca Zrinjskog i upropasti derbi te usrere proslavu prvaka države...
Vi kažete tako treba...
I have a dream

Avatar
westherc
Postovi: 372
Pridružen/a: 04 sep 2014, 07:15
Kontakt:

Re: FK Velež (opšte diskusije)

Post Postao/la westherc » 14 mar 2015, 17:46

Cernica je napisao/la:
westherc je napisao/la:Haha grohotom se smijem
Nemoj se smijat brato nego nam disre onog vaseg domaceg vina sto popijes pet litara i ustanes ko boca. Zaboravit cemo sve nesuglasice s navijacima zrinskya kojem je najveca snaga u zapadnoj ercegovini
Pa što se tiče vina dodji i pij ko ti brani...
Što se tiče odakle sam ja ili odakle je najveća podrška Zrinji ne bih znao, jedino sam popilično siguran da nije najveća iz istočne hercegovine....
A što se tiče podrške Veležu mislim da je vaš forte iz istočne hercgovine :-)
I have a dream

Avatar
Cernica
Postovi: 1256
Pridružen/a: 17 jan 2015, 04:01
Kontakt:

Re: FK Velež (opšte diskusije)

Post Postao/la Cernica » 14 mar 2015, 17:49

Nije vam sudija upropastio proslavu nego goropadan Velež i Anijeva majstorija iz slobodnjaka. Razvalili smo vas tu tekmu. Prvi ste put na go opalili u 85-oj minuti. Neka bola ispa sada da ste i tu pokradeni a mi do 75-te fulili 4-5 strasnih sansi. Onih 7 tekmi da nam je dosla bilo koja ekipa dobila bi po usima jer se igralo napadacki. Mojne prosipat nebuloze bjeločarapane i briši s teme koga boli qurac za tvoje mišljenje. Hajde iš iš i šta si se bola stisno daj taj bocun iz tvoje vale :urnebes: :urnebes:
From father to son

Avatar
zizu1991
Postovi: 10804
Pridružen/a: 05 mar 2012, 00:10
Lokacija: Starmo
Kontakt:

Re: FK Velež (opšte diskusije)

Post Postao/la zizu1991 » 14 mar 2015, 18:54

westherc je napisao/la:Naravno da vjerujem u svoju ekipu, i vjerujete u vašu, mislim da igrački Zrinja puno jači mada u gradskom nikad ne vrijedi pravilo bolje ekipe ili forme...
Mene samo smeta ne navijačko podbadanje to je ok, nego jednostranost...
Nikad ama baš nikad neću reći da je uredu bacat topovski udar na bilo koga... Ali vaši navijači bacaju baklje na normalnu publiku, i sto vi kažete mi samo bacali jer su nas oni kamenjima , majke mi ko djeca od 5 godina
Isto tako vaše tvrdnje da su navijači Zrinje za sve krivi i da sudac krade samo Veleža su bedasti i nemaju veze s mozgom.
Takodjer zadnja utakmica u prvenstvu gdje je utakmica prekidana par puta, gdje sudac iskartonira 7 igraca Zrinjskog i upropasti derbi te usrere proslavu prvaka države...
Vi kažete tako treba...
Ja nisam nigdje opravdav'o to što su oni bacali na djecu baklje koliko se meni čini. I navijači ne mogu nego da budu jednostrani, takvi su najzagriženiji uvijek. Usput, sjeti se bačenog topovskog udara ispred dječaka koji je skupljao lopte, kada je umalo ostao bez prsta. Nigdje nema cvijećki, i oni koji vode navijačke grupe bi trebali mnogo bolje da se bave pojedincima koji čine dio tih grupa.

Velež je iskartoniran prije Željezničara pa opet niko nikome. Uvijek je bilo sranja i biće. Sa tim svi mora da se pomirimo.
Ti nikad nisi sam i nećeš biti sam, naprijed Veleže u nove pobjede!!!

hilmo
Interni moderator
Postovi: 9333
Pridružen/a: 13 avg 2009, 16:29
Lokacija: Sheher
Kontakt:

Re: FK Velež (opšte diskusije)

Post Postao/la hilmo » 17 mar 2015, 20:56

Dobar rezultat pred revanš ste napravili, ali morate i dalje biti veoma ozbiljni. Vidim vaši rivali su promjenili trenera, to je uvijek mač sa dvije oštrice. Desi se neki pozitivan šok u ekipi. Da se ne lažemo oni imaju malo kvalitetniji tim ali svjesni smo da to ne mora ništa da znači.
Imate jako dobru šansu za plasman u polufinale, i nadam se da će te je i iskoristiti. Sretno vam!

Znali se kakve cijene ulaznica će biti za naš susret za vikend? I zbog ovog duela vam želim sreću da prođete, i da za vikend ne budete baš zainteresovani za utakmicu.. ;) Nemojte na svog Mehu :D ;)

Sretno još jednom.

Avatar
pravnik1981
Postovi: 936
Pridružen/a: 30 jul 2012, 14:19
Kontakt:

Re: FK Velež (opšte diskusije)

Post Postao/la pravnik1981 » 17 mar 2015, 21:22

hilmo je napisao/la:Dobar rezultat pred revanš ste napravili, ali morate i dalje biti veoma ozbiljni. Vidim vaši rivali su promjenili trenera, to je uvijek mač sa dvije oštrice. Desi se neki pozitivan šok u ekipi. Da se ne lažemo oni imaju malo kvalitetniji tim ali svjesni smo da to ne mora ništa da znači.
Imate jako dobru šansu za plasman u polufinale, i nadam se da će te je i iskoristiti. Sretno vam!

Znali se kakve cijene ulaznica će biti za naš susret za vikend? I zbog ovog duela vam želim sreću da prođete, i da za vikend ne budete baš zainteresovani za utakmicu.. ;) Nemojte na svog Mehu :D ;)

Sretno još jednom.
Hvala brate...sto se tice ulaznica...ako ces na centralnu(dedarsku) tribinu cijena ti je 5 km a za horde ce na gostujucoj tribini bit besplatan ulaz ja msm

Avatar
obiteljskicovjek
Postovi: 1684
Pridružen/a: 06 feb 2015, 18:57
Kontakt:

Re: FK Velež (opšte diskusije)

Post Postao/la obiteljskicovjek » 17 mar 2015, 23:43

Moze li mi neko napisati kakva je praksa kod vas, da li se smije tociti alkohol u subotu u Leamiu na stadionu. Hvala

shaman7
Postovi: 2044
Pridružen/a: 11 apr 2009, 14:39
Kontakt:

Re: FK Velež (opšte diskusije)

Post Postao/la shaman7 » 17 mar 2015, 23:47

obiteljskicovjek je napisao/la:Moze li mi neko napisati kakva je praksa kod vas, da li se smije tociti alkohol u subotu u Leamiu na stadionu. Hvala
brate koliko sam samo puta bio na stadionu, tu leamiu (ako je to kafana neka ili sta vec) nisam upratio. Uglavnom praksa je da se na utakmice moze unositi pivo u onim plasticnim casama, tako isto i sokovi oni u tetrapaku i slicno. Cak na nekim su mi znali i plasticnu uzeti, tipa kad je vako derbi neki. To ti ne moze niko potvrdit dok ne dodjes dole, barem sto se foruma tice

RodjeniiBrato
Postovi: 1371
Pridružen/a: 09 feb 2013, 14:41
Kontakt:

Re: FK Velež (opšte diskusije)

Post Postao/la RodjeniiBrato » 17 mar 2015, 23:48

obiteljskicovjek je napisao/la:Moze li mi neko napisati kakva je praksa kod vas, da li se smije tociti alkohol u subotu u Leamiu na stadionu. Hvala
ma toci koliko hoces, imas i ispred stadiona da kupis :mrgreen:
❶❾ ❷ ❷ ★ ❶❾❽❶

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Dariovfc i 10 gostiju.