FK Sloboda Tuzla - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: TaRgEt_,Aerials

Avatar
Batva
Postovi: 1601
Pridružen/a: 01 okt 2014, 16:24
Lokacija: Salt City
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Batva » 15 mar 2015, 23:52

- 12. smo najefikasnija ekipa u ligi
- 7. najbolju odbranu imamo u ligi
- sa gol razlikom -3 dijelimo 8. mjesto sa Slavijom

Nas je ukopala neefikasnost u 1. dijelu sezone. U 15 utakmica smo postigli samo 9 golova, a sada vec 6 golova u 2 utakmice.
Ko od harama zivi, godisnje dva puta ne podrigne.

defour
Postovi: 119
Pridružen/a: 13 feb 2015, 14:29
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la defour » 16 mar 2015, 09:48

Steta sto nismo slavili u subotu, dugo dugooo nisam gledao onako dobru Slobodu, atraktivnu, igra sa puno trke, zalaganja, preciznih pasova, ali fali nam ocito jos tog pobjednickog mentaliteta, da se sacuva stecena prednost, iskusnim ekipa se ne bi desilo da prokocka pobjedu ali hajde i bod je dobar, u sustini vise raduje dobra igra. Jedva cekam utakmicu s Olimpicom valjda i teren bude dobar jer sam ubijedjen u odlicnu utakmicu tim prije sto i Olimpic ima igrace koji znaju lopte a i mi.

emirzlaTu
Postovi: 1969
Pridružen/a: 23 avg 2014, 21:39
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la emirzlaTu » 16 mar 2015, 10:24

Neprocjenjivo,vratit se sa gostovanja zadovoljan igrom naseg kluba :tokralju: dugo nismo imali taj osjecaj.
Zlatan Nalić sin tuzlanski

staragarda
Interni moderator
Postovi: 12196
Pridružen/a: 15 avg 2012, 23:17
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la staragarda » 16 mar 2015, 10:43

sad se dobro spremit za vukove...to MORAMO dobit....jedna od tezih domacih ovoga proljeca jer ovi imaju sasvim dobru ekipu a nama su bodovi prijeko potrebni jer su se vec pocele igrat igre bez granica i najbolje ih je pratit iz sigurne daljine....mislim da nece bit problema oko sastava ekipe...ja bi i sa 1 0 bio pre,prezadovoljan.....onda slijedi reprezentativna pauza pa u listicu...j e b i t e mi sve ako one dole nekako ne s j e b e m o :urnebes: :urnebes:
DA VIDIS...DA ZNAS...DA PAMTIS....11.07.1995....NEVER FORGET SREBRENICA

Avatar
Gorki
Postovi: 5454
Pridružen/a: 06 feb 2013, 14:18
Lokacija: TZ★75000
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Gorki » 16 mar 2015, 14:15

Nešto gledam gostovanje u Zenici i samo dvije slike :roll:
Pobjeda je bolja od orgazma!

crni89
Postovi: 299
Pridružen/a: 12 mar 2013, 18:43
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la crni89 » 16 mar 2015, 17:12

Pisem iz srebrenika,dugo nisam gledao bolju premijeeligasku utaknicu slobode.Igrali su pravi moderni fudbal,sa brzim dodavanjima,igracki kadar tehnicki dobar,protok lopte,zalaganje ,trka sve na nivou.Mnogi ce se nasmijat,ako zeba bude igro na svim utaknicama kaoci zenici po meni bi trebao ponijet titulu igraca lige.Zeba se poigrava sa igracima,po meni najbolji igrac lige.sretno tuzlaci

staragarda
Interni moderator
Postovi: 12196
Pridružen/a: 15 avg 2012, 23:17
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la staragarda » 16 mar 2015, 23:35

crni89 je napisao/la:Pisem iz srebrenika,dugo nisam gledao bolju premijeeligasku utaknicu slobode.Igrali su pravi moderni fudbal,sa brzim dodavanjima,igracki kadar tehnicki dobar,protok lopte,zalaganje ,trka sve na nivou.Mnogi ce se nasmijat,ako zeba bude igro na svim utaknicama kaoci zenici po meni bi trebao ponijet titulu igraca lige.Zeba se poigrava sa igracima,po meni najbolji igrac lige.sretno tuzlaci
Hvala i slobodno navrati kad na Tusanj ;)
DA VIDIS...DA ZNAS...DA PAMTIS....11.07.1995....NEVER FORGET SREBRENICA

belosevic28
Postovi: 9888
Pridružen/a: 03 feb 2015, 02:09
Lokacija: trEbina
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la belosevic28 » 17 mar 2015, 01:54

Tuzlaci, imate strasno dobru ekipu, dobrog trenera...opstanak ni sekunde nije upitan. Drago mi je da osim mog kluba jos jedan velikan BH fudbala radi dobre stvari. Sljedece sezone aBd u borbu za sami vrh. Pozz iz SA
''Neka povreda, to znaci da Slavko ispravno radi...''

Avatar
Gorki
Postovi: 5454
Pridružen/a: 06 feb 2013, 14:18
Lokacija: TZ★75000
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Gorki » 17 mar 2015, 17:16

belosevic28 je napisao/la:Tuzlaci, imate strasno dobru ekipu, dobrog trenera...opstanak ni sekunde nije upitan. Drago mi je da osim mog kluba jos jedan velikan BH fudbala radi dobre stvari. Sljedece sezone aBd u borbu za sami vrh. Pozz iz SA

Zna se ko su velikani BH fudbala,Sloboda,Sarajevo,Željo,Velež,Čelik i Borac.Ali sad nam je situacija takva kakva je. ;)

http://www.fksloboda.ba/index.php/vijes ... ka-podrska" onclick="window.open(this.href);return false;
Pobjeda je bolja od orgazma!

belosevic28
Postovi: 9888
Pridružen/a: 03 feb 2015, 02:09
Lokacija: trEbina
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la belosevic28 » 17 mar 2015, 18:03

Na te sam klubove i mislio brate. Vi ste na dobrom putu da se vratite u vrh, gdje vam je i mjesto... Kakvi ovi vjestacki klubovi, prolazni su vjeruj mi.
''Neka povreda, to znaci da Slavko ispravno radi...''

Avatar
Batva
Postovi: 1601
Pridružen/a: 01 okt 2014, 16:24
Lokacija: Salt City
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Batva » 17 mar 2015, 19:48

Ovo je PL BH i nema vise Dinama, Hajduka, Partizana ili CZ tako da se moramo pomiriti na jedan Siroki Brijeg (koji, cini mi se, broji nesto vise od 10k stanovnika samoga grada) ili Zrinjski i sl. klubove.

Ono sto mene boli jeste da ovaj portal objavljuje u TIFO odjeljku "Škripari su bili 12. igrač Širokog", a njih saka jada na tribini, u domacoj utakmici i jos klub im prvo mjesto. E jesu mi neki 12. igrac vala. :?
Ko od harama zivi, godisnje dva puta ne podrigne.

RUDARSKA2
Postovi: 550
Pridružen/a: 10 jul 2012, 18:36
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la RUDARSKA2 » 18 mar 2015, 08:53

belosevic28 je napisao/la:Tuzlaci, imate strasno dobru ekipu, dobrog trenera...opstanak ni sekunde nije upitan. Drago mi je da osim mog kluba jos jedan velikan BH fudbala radi dobre stvari. Sljedece sezone aBd u borbu za sami vrh. Pozz iz SA
Hvala brate bosanski ... nama je prioritet da se sto prije stabilizujemo sto se tice dugovanja , a na dobrom smo putu da se vec sljeece sezone rijesimo tog velikog bremena na nasim ledjima , tek onda cemo moci parirati vama , mozda borba za prvaka nece biti tako realna , ali jedno od 3 prva mjesta su nasa ... GARANTUJEM ( AKO sve bude islo po planu ) !!!

Lijepo je vidjeti prodrsku iz Sarajeva jer ja sam jedan od onih tuzlaka koji smatra da netpeljivost izmedju TZ i SA nema bas nekog smisla ... moj otac (Tuzlak ) je u ratu branio Sarajevo ... sutra bi branio i ja ... al da ne mjsamo BABE i ZABE .... zivim za dan kad cemo vas poderati na vasem sportskom terenu :D

RUDARSKA2
Postovi: 550
Pridružen/a: 10 jul 2012, 18:36
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la RUDARSKA2 » 18 mar 2015, 08:57

nego mene zanima .... koliko je realna opcija za nekih 7 000 navijaca u subotu protiv Olimpika ??? vidim loziona je u gradu za ovu tekmu , rostilji , janje mnoge mahale pripremaju vec u ranim jutarnjim satima ... :D

da je malo atraktivniji protivnik tipa Sarajeva , Zelje .... mislim da bi bilo i do 10 000 kao u cirino vrijeme !!!

Avatar
bhsport
Postovi: 11343
Pridružen/a: 15 maj 2012, 11:54
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la bhsport » 18 mar 2015, 09:38

Cestitke Tuzlacima, izgleda da vas je Hus preporodio u kombinaciji sa Zebom dirigentom koji vam je falio.
Sportska ste sredina i puno srece da ovo proljece obiljezite pobjedama (osim u duelu sa Zeljom :) )
[quote="harishp"]Ovaj ako bude mjenjao Misimovica,onda smo fakat nayebali.
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]

Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921

Pupi04
Postovi: 1273
Pridružen/a: 13 jun 2012, 17:05
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Pupi04 » 18 mar 2015, 10:22

RUDARSKA2 je napisao/la:nego mene zanima .... koliko je realna opcija za nekih 7 000 navijaca u subotu protiv Olimpika ??? vidim loziona je u gradu za ovu tekmu , rostilji , janje mnoge mahale pripremaju vec u ranim jutarnjim satima ... :D

da je malo atraktivniji protivnik tipa Sarajeva , Zelje .... mislim da bi bilo i do 10 000 kao u cirino vrijeme !!!
I sa 5000 bi trebali biti prezadovoljni, lijepo je i vrijeme u subotu, ljudi su ocigledno prepoznali da Sloboda igra lopte i sa odlicnim poslom koji nas predsjednik obavlja evo nam svima odlicne prilike da pokazemo kakvu mi Slobodu hocemo, razlika u odnosu na Cirinu eru je sto je tada bilo eno Cire odo i ja, dok sad svi govore oni igraju konacno, kad je tekma da se ode pogledat.

Moramo svi promjenit nasu svijest i skontat da je ta petica za ulaz direktna pomoc i podrska klubu, kad imas 30-35000 KM od karti po tekmi i bruku raje iza sebe samo cemo brze ostvariti ideju Sloboda u Evropi.
...Io non rubo il campionato ed in serie B non son mai stato...

Tuzla ne zaboravlja, Tuzla pamti, podsjeća i opominje !

Avatar
Coraco
Postovi: 2313
Pridružen/a: 16 mar 2013, 21:35
Lokacija: Živinice
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Coraco » 18 mar 2015, 10:49

Smanjite očekivanja ljudi, barem što se posjete tiče :D

Avatar
ultrasstyle_tz
Postovi: 9954
Pridružen/a: 17 nov 2008, 12:25
Lokacija: 075
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la ultrasstyle_tz » 18 mar 2015, 10:50

vise od 4000 premija...obzirom jos kad dodas da je i Colicev koncert :D a kod nas sve utice na posjetu
crveno-crno srce kuca jace nego ikada!

Pupi04
Postovi: 1273
Pridružen/a: 13 jun 2012, 17:05
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Pupi04 » 18 mar 2015, 11:13

S obzirom na pozitivne utiske iz prva dva kola + lijepo vrijeme mislim da cemo se iznenadit u subotu :D

Al pomrsit ce ova ekipa mnogima racunice, mozda nas opet ocekuje ko prije par godina, cetnici na grbavici a balije u Trebinju u 10 dana, a mi cistokrvne komunjare :urnebes:
...Io non rubo il campionato ed in serie B non son mai stato...

Tuzla ne zaboravlja, Tuzla pamti, podsjeća i opominje !

Avatar
fukara87
Postovi: 5706
Pridružen/a: 15 sep 2010, 17:01
Lokacija: 75000, Tribina Sjever
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la fukara87 » 18 mar 2015, 11:30

Jos malo pa gotovo farbanje klubskog busa, bice mocno pravo :)
Vjera u tebe nikad ne prestaje🔴⚫

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31120
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Chinaglia » 18 mar 2015, 11:33

fukara87 je napisao/la:Jos malo pa gotovo farbanje klubskog busa, bice mocno pravo :)
daj, nemoj zezat'?

samo da bude u klupskim bojama, s novim grbom naravno :pray:

Zaključano

Natrag na “FK Sloboda”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.