FIFA World

FIFA, PES, GTA, Fortnite...

Moderatori/ce: bodi123,Donnie Darko,Padovan

Odgovori
Avatar
Devi1
Postovi: 1456
Pridružen/a: 23 feb 2013, 14:11
Kontakt:

FIFA World

Post Postao/la Devi1 » 23 mar 2015, 01:36

Vidim da ova igra nema svoj forum, pa evo.

Ako neko ima da igra, neka slobodno piše, daje savjete i slično, da se razbaci koja prijateljska :mrgreen:
Zadnja izmjena: Devi1, dana/u 25 mar 2015, 00:54, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
BitiSrcemVezan
Postovi: 3763
Pridružen/a: 24 avg 2014, 00:31
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Fifa World

Post Postao/la BitiSrcemVezan » 23 mar 2015, 20:49

Realno, FIFA 14 je za ovo avion, mogu misliti kakva je tek u poređenju sa 15-kom, ali jbg izvlači je besplatnost i ta mogučnost online igranja koje samo od sebe daje posebnu draž. Pošto ja nijednu FIFU nisam do sad kupio, prvi put sam UT probao na Worldu i mogu reći da mi se manje više svidjelo, ali ipak nedovoljno da bih kupio original FIFU radi toga. Puno su mi bolji offline modovi.

Složio sam ja tamo bio finu ekipicu, moram malo potražiti nick i pasword pa ako uspijem uletiti možda i bacim koju prijateljsku s rajom s foruma :)

Inače, ja nisam bio upratio ovu fifu kada je tek izlazila, pa da pitam, šta je EA objavio kao razlog izbacivanja? I jesu li dali još kakvih informacija, šta planiraju u budučnosti i sl. sa njom?
1946

Avatar
Devi1
Postovi: 1456
Pridružen/a: 23 feb 2013, 14:11
Kontakt:

Re: Fifa World

Post Postao/la Devi1 » 23 mar 2015, 21:56

I dalje je u Beta verziji s tim čini mi se da su znatno poboljšali servere, prije je skoro nemoguće bilo odigrati cijelu utakmicu al se eto ustabililo, nadam se da će i dalje raditi na poboljšanju :mrgreen:

Istina da gameplay nije na nivou normalnih Fifa, ali eto džaba je za online igru, sve je više i više igrača, pogotovo sad kako je Fifa 15 drastično zahtjevnija.

Avatar
BitiSrcemVezan
Postovi: 3763
Pridružen/a: 24 avg 2014, 00:31
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Fifa World

Post Postao/la BitiSrcemVezan » 23 mar 2015, 22:25

Ne znam vala šta su pravili kad u pola utakmice frajer hladno izađe dok me recimo vodi 1-0 i taj rezultat bude registrovan :roll: To je definitivno jedna od najvećih mana.
1946

Avatar
Devi1
Postovi: 1456
Pridružen/a: 23 feb 2013, 14:11
Kontakt:

Re: Fifa World

Post Postao/la Devi1 » 23 mar 2015, 22:57

BitiSrcemVezan je napisao/la:Ne znam vala šta su pravili kad u pola utakmice frajer hladno izađe dok me recimo vodi 1-0 i taj rezultat bude registrovan :roll: To je definitivno jedna od najvećih mana.
Nema više toga, bilo kakvo izlaženje se registruje, piše kao poraz i još gubiš neki kao kredit pa igraš sa takvim sličnim a ne normalnim.

Avatar
SteveHeighway
Postovi: 2101
Pridružen/a: 21 feb 2015, 01:07
Lokacija: Hell's Kitchen
Kontakt:

Re: Fifa World

Post Postao/la SteveHeighway » 23 mar 2015, 23:40

A kakva je ovo igra? Prvi put cujem,evo vidim moze se online,kakvu konfiguraciju zahtijeva?
Mogli ste postaviti par slika da vidimo kako to izgleda :D
When he had a chance to choose between trophies and loyalty, he picked loyalty. He picked loyalty for one simple reason. He is more then just a football player, he is more then just a human... He is Liverpool Football Club.
Steven Gerrard !

Avatar
Zeka
Postovi: 583
Pridružen/a: 04 sep 2011, 10:06
Kontakt:

Re: Fifa World

Post Postao/la Zeka » 24 mar 2015, 10:22

Bio bih jako zahvalan kad bi mi neko poslao onaj butondatasetup za controls sto je vezan,izbriso sam fifu 14 davno a kontrole koje treba prepraviti su : brzo tracnje:LSHIFT ; long pass:F

Avatar
Otelo
Postovi: 33530
Pridružen/a: 26 nov 2012, 17:42
Lokacija: Dark side of the moon
Kontakt:

Re: Fifa World

Post Postao/la Otelo » 24 mar 2015, 15:04

SteveHeighway je napisao/la:A kakva je ovo igra? Prvi put cujem,evo vidim moze se online,kakvu konfiguraciju zahtijeva?
Mogli ste postaviti par slika da vidimo kako to izgleda :D
Imas ona Originu skines. Ako ti je mogla FIFA 12 moci ce i ovo, pogotovo sad kad je optimizacija bolja.

Pregledaj malo na youtubu a ako si upoznat sa FIFA UT modelom online igranja onda ce ti biti sve jasno. Igras, dobivas coinse, kopujes packove (brozna, silver, gold) i unutra dobijes igrace, kartice za ugovore, ozljede i sl.

Onda kreces iz 10. ranga i igras promotione za ulazak u visi rang. Moras imati odredjen broj pobjeda, zavisno od tvog uspjeha zavisi i nagrada u coinsima.

Imas onda kemiju u ekipi koja raste ako imas igrace iz iste lige/drzave/kluba (vidjet ces linije crvena-narandzasta-zelene).

Et, to je onako na prvu.
"One of the things I keep reminding players is that when you're lost in a fog, you must stick together. Then you don't get lost. If there's a secret about Liverpool, that's it."

Avatar
BitiSrcemVezan
Postovi: 3763
Pridružen/a: 24 avg 2014, 00:31
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Fifa World

Post Postao/la BitiSrcemVezan » 24 mar 2015, 15:06

Devi1 je napisao/la:
BitiSrcemVezan je napisao/la:Ne znam vala šta su pravili kad u pola utakmice frajer hladno izađe dok me recimo vodi 1-0 i taj rezultat bude registrovan :roll: To je definitivno jedna od najvećih mana.
Nema više toga, bilo kakvo izlaženje se registruje, piše kao poraz i još gubiš neki kao kredit pa igraš sa takvim sličnim a ne normalnim.
qrc ja sam nedavno igrao neku tekmu sjećam se dobro i kaže najednom izgubljena konekcija sa vašim protinvikom a rezultat 0-0
1946

Avatar
SteveHeighway
Postovi: 2101
Pridružen/a: 21 feb 2015, 01:07
Lokacija: Hell's Kitchen
Kontakt:

Re: Fifa World

Post Postao/la SteveHeighway » 24 mar 2015, 15:36

Otelo je napisao/la:
SteveHeighway je napisao/la:A kakva je ovo igra? Prvi put cujem,evo vidim moze se online,kakvu konfiguraciju zahtijeva?
Mogli ste postaviti par slika da vidimo kako to izgleda :D
Imas ona Originu skines. Ako ti je mogla FIFA 12 moci ce i ovo, pogotovo sad kad je optimizacija bolja.

Pregledaj malo na youtubu a ako si upoznat sa FIFA UT modelom online igranja onda ce ti biti sve jasno. Igras, dobivas coinse, kopujes packove (brozna, silver, gold) i unutra dobijes igrace, kartice za ugovore, ozljede i sl.

Onda kreces iz 10. ranga i igras promotione za ulazak u visi rang. Moras imati odredjen broj pobjeda, zavisno od tvog uspjeha zavisi i nagrada u coinsima.

Imas onda kemiju u ekipi koja raste ako imas igrace iz iste lige/drzave/kluba (vidjet ces linije crvena-narandzasta-zelene).

Et, to je onako na prvu.
Evo malo po youtube gledam,gameplay solidan izgleda mnogo bolji nego na ovim novijim PES-ovima. :D
Hvala momčino :thumbup:
When he had a chance to choose between trophies and loyalty, he picked loyalty. He picked loyalty for one simple reason. He is more then just a football player, he is more then just a human... He is Liverpool Football Club.
Steven Gerrard !

Avatar
FukareTuzla1987
Postovi: 1399
Pridružen/a: 02 jun 2014, 20:23
Kontakt:

Re: Fifa World

Post Postao/la FukareTuzla1987 » 24 mar 2015, 16:37

Meni je ovo odlicno još je besplatno a mislim da svako ko igra fifu voli ultimate team.
CHELSEA FC
ONE LIFE
ONE LOVE
ONE CLUB

CAREFREE SINCE 1905.

John Terry-Captain,Leader,Legend

Avatar
Devi1
Postovi: 1456
Pridružen/a: 23 feb 2013, 14:11
Kontakt:

Re: Fifa World

Post Postao/la Devi1 » 25 mar 2015, 00:50

Preporuka je da ne kupujete packove, potrošio sam skoro milion coinsa na njih a najvredniji igrač kojeg sam dobio je TOTW Carrick, kojeg ne mogu uvalit ni za 20k, pun ih vrag, sreća il šta li je :mrgreen:

Avatar
BitiSrcemVezan
Postovi: 3763
Pridružen/a: 24 avg 2014, 00:31
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Fifa World

Post Postao/la BitiSrcemVezan » 26 mar 2015, 16:39

Ne znam šta je TOTW, ali ja sam Carricka uzeo za 400 coinsa hladno :mrgreen:
I ne znam dal doživljam dežavu ili šta, ali sam siguran da sam ovaj post vec napisao. I još kada sam ulazio na temu bila mi je označena kao nepročitana. Biće da je do toga što forum danas nije radio neko vrijeme pa se nešto pogubilo. Svašta :mrgreen:
1946

Avatar
FukareTuzla1987
Postovi: 1399
Pridružen/a: 02 jun 2014, 20:23
Kontakt:

Re: Fifa World

Post Postao/la FukareTuzla1987 » 26 mar 2015, 18:32

BitiSrcemVezan je napisao/la:Ne znam šta je TOTW, ali ja sam Carricka uzeo za 400 coinsa hladno :mrgreen:
I ne znam dal doživljam dežavu ili šta, ali sam siguran da sam ovaj post vec napisao. I još kada sam ulazio na temu bila mi je označena kao nepročitana. Biće da je do toga što forum danas nije radio neko vrijeme pa se nešto pogubilo. Svašta :mrgreen:
TOTW-TEAM OF THE WEAK-svake sedmice izbace 11 najboljih igraca koji su igrali za vikend i ti igraci koji budu izabrani dobiju crnu kartu sa vecom ocjenom.
CHELSEA FC
ONE LIFE
ONE LOVE
ONE CLUB

CAREFREE SINCE 1905.

John Terry-Captain,Leader,Legend

tower936
Postovi: 36
Pridružen/a: 21 jan 2015, 15:22
Kontakt:

Re: FIFA World

Post Postao/la tower936 » 03 apr 2015, 21:04

A sjecam se prosle godine su kontrole zaje.bane bile nesto. Na W se sutalo ili na X nisam siguran. Da li postoji jos taj problem i da li se mogu promijeniti te kontrole :d

Postano kroz Forum SportSport.ba app.

Avatar
BitiSrcemVezan
Postovi: 3763
Pridružen/a: 24 avg 2014, 00:31
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FIFA World

Post Postao/la BitiSrcemVezan » 03 apr 2015, 21:43

tower936 je napisao/la:A sjecam se prosle godine su kontrole zaje.bane bile nesto. Na W se sutalo ili na X nisam siguran. Da li postoji jos taj problem i da li se mogu promijeniti te kontrole :d

Postano kroz Forum SportSport.ba app.
Ne znam kakve su prije kontrole bile, ali sad su normalne, barem kod mene. Jedina je razlika što je brzo trčanje umjesto na E stavljeno na space, ali to ne smeta, barem meni. I koliko ja znam ne mogu se mjenjati kontrole.
1946

Avatar
Zeka
Postovi: 583
Pridružen/a: 04 sep 2011, 10:06
Kontakt:

Re: FIFA World

Post Postao/la Zeka » 03 apr 2015, 22:24

Tesko je ispraviti kontrole,meni je trebalo sat vremena da ispravim,ako neko zeli mogu mu ja poslati:
A-ubačaj ; D-šut ; S-pas ; F-duga lopta ; SHIFT-brzo trčanje ; E-Finese shot

dzekooooTz
Postovi: 560
Pridružen/a: 06 sep 2014, 22:27
Kontakt:

Re: FIFA World

Post Postao/la dzekooooTz » 03 apr 2015, 23:44

Mozel mi ko rec mozel igrat sa pc fife 15 protiv nekog ko ima ps 4?

Odgovori

Natrag na “eSports”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.