Mlade selekcije BiH - Kosarka

Moderatori/ce: KK_Bosna,nerminh74,CashMan

Lotus
Postovi: 1237
Pridružen/a: 26 jun 2012, 21:15
Kontakt:

Re: Mladi reprezentativci/potencijalni reprezentativci BiH

Post Postao/la Lotus » 08 apr 2015, 18:00

bandit je napisao/la:Harun ide u Zrenjanin na pregovore s Radoncicem & Muticem ... :arrow:
Za Stella Azzuru osim Sikirasa nastupat ce i potencijalni reprezentativac BIH Nikola Djakovic

mercurial
Postovi: 986
Pridružen/a: 13 jul 2014, 16:50
Kontakt:

Re: Mladi reprezentativci/potencijalni reprezentativci BiH

Post Postao/la mercurial » 08 apr 2015, 21:28

sve ih treba zvati ako kvalitetom to zasluzuju...bez obzira gdje su rodjeni, u zagrebu, beogradu, podgorici...treba se boriti za kvalitetne kosarkase, dosta su oni nama uzimali

edinjo-bih
Postovi: 3503
Pridružen/a: 09 jul 2009, 13:48
Kontakt:

Re: Mladi reprezentativci/potencijalni reprezentativci BiH

Post Postao/la edinjo-bih » 08 apr 2015, 21:41

mercurial je napisao/la:sve ih treba zvati ako kvalitetom to zasluzuju...bez obzira gdje su rodjeni, u zagrebu, beogradu, podgorici...treba se boriti za kvalitetne kosarkase, dosta su oni nama uzimali
:!:

Avatar
MrMuscle
Postovi: 1988
Pridružen/a: 23 mar 2013, 10:27
Kontakt:

Re: Mladi reprezentativci/potencijalni reprezentativci BiH

Post Postao/la MrMuscle » 08 apr 2015, 22:24

Lotus je napisao/la:
bandit je napisao/la:Harun ide u Zrenjanin na pregovore s Radoncicem & Muticem ... :arrow:
Za Stella Azzuru osim Sikirasa nastupat ce i potencijalni reprezentativac BIH Nikola Djakovic
Mali ce igrati za BiH iako nije isao sad u Tursku na pripremni turnir :thumbup: .... Dario Cojic je tu odigrao veliku ulogu... s obzirom koliko je dobrih stvari u zadnje vrijeme po BH uradio treba mu dati barem kadete da vodi umjesto Hale... boljeg a strucnijeg trenera necemo moci naci... a od kojeg imamo fantasticnih koristi a ono sta buducnost nosi nam je jos vaznije... a tu Dario moze odigrati veliku ulogu... a isto tako kojem djeca u RSu neizmjerno vjeruju i slijede njegove savjete...
Marica Gajic i Njegos Sikiras su njegovi produkti.... prije je radio u korelaciji sa srbijanskim savezom i njima slao ograce...al zadnjih 2god ih je kvalitetno odje.bao i djecu salje nama... uspostavio je odlicne odnose sa Savezom i Harunom...


@Lotus
Nije moja opaska na taj post bila da se ne bori za djecu... svakako se treba boriti za svakog momka ili djecaka koji ima barem malu vezu sa BiH... nego na to sto ce vrbovati Mutica u Zrenjaninu a momak tamo nikad u zivotu nije bio, dodje u Banja Luku na odmor i to je to... i nije nikad bio na zvanicnom spisku nijednom... ono par puta kada je napisan... Avaz odnosno Avazov sport je to senzacionalisticki objavio.... te spiskove... na kojim su bili i Stefan Adzic i Nikola Maric i jos neki drugi... kojim nije padalo napamet igrati za BiH... osim Adzica... al on ne igra iz drugih razloga...nikad ga Hala nije kontaktirao, msm na Lazara.... e upravo zbog ovog nam u kadetima treba Srbin trener i to onaj kome vjeruju Srbi... a Cojic je upravo taj... jer od ovog uzrasta pocinje pravno sticenje igraca... a sa njim bi odlazak Srba redukovali barem za 50%... sto je fantastican procenat...
32 SCUDETTI ★ VINTI ★ SUL ★ CAMPO

Budi dio ŽELJE, budi Željovac...

bandit
Postovi: 488
Pridružen/a: 19 mar 2008, 21:32
Kontakt:

Re: Mladi reprezentativci/potencijalni reprezentativci BiH

Post Postao/la bandit » 09 apr 2015, 00:24

MrMuscle je napisao/la:Sve ja prijatelju razumijem... Al sto u Zrenjanin radi Mutica... eto mu Banja Luke nadohvat ruke... cak se i rimuje :D ....
Zato sto s Realom igraju turnir tamo ...

Lotus
Postovi: 1237
Pridružen/a: 26 jun 2012, 21:15
Kontakt:

Re: Mladi reprezentativci/potencijalni reprezentativci BiH

Post Postao/la Lotus » 09 apr 2015, 10:21

MrMuscle je napisao/la:
Lotus je napisao/la:
bandit je napisao/la:Harun ide u Zrenjanin na pregovore s Radoncicem & Muticem ... :arrow:
Za Stella Azzuru osim Sikirasa nastupat ce i potencijalni reprezentativac BIH Nikola Djakovic
Mali ce igrati za BiH iako nije isao sad u Tursku na pripremni turnir :thumbup: .... Dario Cojic je tu odigrao veliku ulogu... s obzirom koliko je dobrih stvari u zadnje vrijeme po BH uradio treba mu dati barem kadete da vodi umjesto Hale... boljeg a strucnijeg trenera necemo moci naci... a od kojeg imamo fantasticnih koristi a ono sta buducnost nosi nam je jos vaznije... a tu Dario moze odigrati veliku ulogu... a isto tako kojem djeca u RSu neizmjerno vjeruju i slijede njegove savjete...
Marica Gajic i Njegos Sikiras su njegovi produkti.... prije je radio u korelaciji sa srbijanskim savezom i njima slao ograce...al zadnjih 2god ih je kvalitetno odje.bao i djecu salje nama... uspostavio je odlicne odnose sa Savezom i Harunom...


@Lotus
Nije moja opaska na taj post bila da se ne bori za djecu... svakako se treba boriti za svakog momka ili djecaka koji ima barem malu vezu sa BiH... nego na to sto ce vrbovati Mutica u Zrenjaninu a momak tamo nikad u zivotu nije bio, dodje u Banja Luku na odmor i to je to... i nije nikad bio na zvanicnom spisku nijednom... ono par puta kada je napisan... Avaz odnosno Avazov sport je to senzacionalisticki objavio.... te spiskove... na kojim su bili i Stefan Adzic i Nikola Maric i jos neki drugi... kojim nije padalo napamet igrati za BiH... osim Adzica... al on ne igra iz drugih razloga...nikad ga Hala nije kontaktirao, msm na Lazara.... e upravo zbog ovog nam u kadetima treba Srbin trener i to onaj kome vjeruju Srbi... a Cojic je upravo taj... jer od ovog uzrasta pocinje pravno sticenje igraca... a sa njim bi odlazak Srba redukovali barem za 50%... sto je fantastican procenat...
Bio je Mutic na spisku KSBIH-a zajedno sa Popicem za proslogodisnji turnir u Sakaryi,al nije ni bitno toliko.
Bitno je sta ce sad bit i u buducnosti :thumbup: Nego ja mislim da se dalo Hali da proba izborit svjetsko,jer vec duze vrijeme vodi ovu generaciju i ima dobre rezultate.Slazem se s tobom za Cojica i cuo sam puno pozitivnih o njemu kao treneru od njegovih kolega i nadam se da ce vec sledece godine voditi selekciju kadeta :bih:

mercurial
Postovi: 986
Pridružen/a: 13 jul 2014, 16:50
Kontakt:

Re: Mladi reprezentativci/potencijalni reprezentativci BiH

Post Postao/la mercurial » 09 apr 2015, 21:47

sikiras 20 poena 13 skokova protiv barcelone :bih:

nerminh74
Moderator
Postovi: 7546
Pridružen/a: 22 mar 2008, 19:31
Kontakt:

Re: Mladi reprezentativci/potencijalni reprezentativci BiH

Post Postao/la nerminh74 » 09 apr 2015, 22:40

mercurial je napisao/la:sikiras 20 poena 13 skokova protiv barcelone :bih:
I 9 izgubljenih lopti
KK Bosna - EL: 1979, Yu NC: 1978, 1980, 1983, Yu Cup: 1978, 1984, B&H NC: 1999, 2005, '06, '08, B&H Cup: 2005, '09, '10

mercurial
Postovi: 986
Pridružen/a: 13 jul 2014, 16:50
Kontakt:

Re: Mladi reprezentativci/potencijalni reprezentativci BiH

Post Postao/la mercurial » 09 apr 2015, 23:21

s obzirom da je daleko najbolji igrac ekipe, ocito da je lopta puno kod njega, a i dobro ga cuvaju....rezultat 9 izgubljenih lopti

nerminh74
Moderator
Postovi: 7546
Pridružen/a: 22 mar 2008, 19:31
Kontakt:

Re: Mladi reprezentativci/potencijalni reprezentativci BiH

Post Postao/la nerminh74 » 10 apr 2015, 23:54

Vidim da je na turniru u Zrenjaninu sikiraš protiv proletera imao 25 poena i 18 skokova
KK Bosna - EL: 1979, Yu NC: 1978, 1980, 1983, Yu Cup: 1978, 1984, B&H NC: 1999, 2005, '06, '08, B&H Cup: 2005, '09, '10

Avatar
Ethel
Postovi: 5201
Pridružen/a: 27 avg 2013, 18:29
Kontakt:

Re: Mladi reprezentativci/potencijalni reprezentativci BiH

Post Postao/la Ethel » 11 apr 2015, 12:51

Emir Sulejmanović na posudbi u Capo d’Orlando (Seria A, Italija)..
Forever and ever, we’ll follow the boys, of Man United, The Busby Babes.
#MFFL
Som-Hi Barça

Avatar
irfo
Interni moderator
Postovi: 15140
Pridružen/a: 09 nov 2008, 14:20
Kontakt:

Re: Mladi reprezentativci/potencijalni reprezentativci BiH

Post Postao/la irfo » 11 apr 2015, 20:16

Imate veceras na SportKlubu 3 prenos Nike Hoop Summit World vs Usa u 21 sat , igrat ce Buza za selekciju svijeta , dobra prilika da pokaze sta moze
NEW PRIMITIVES ALL OVER BASCARSIJA

"Želјo je prapočelo svega što se ne predaje, bunt, krik, matica svih individualaca, karavan-saraj na dugom i uzaludnom putovanju ka pravednom."

Bassha
Postovi: 8754
Pridružen/a: 01 dec 2013, 20:40
Kontakt:

Re: Mladi reprezentativci/potencijalni reprezentativci BiH

Post Postao/la Bassha » 11 apr 2015, 21:03

irfo je napisao/la:Imate veceras na SportKlubu 3 prenos Nike Hoop Summit World vs Usa u 21 sat , igrat ce Buza za selekciju svijeta , dobra prilika da pokaze sta moze

Ima li neko link SK3 ?
#Bosnianbeast

#DLOading



#WeGoHard


Avatar
kobe24
Postovi: 6536
Pridružen/a: 14 jun 2010, 21:43
Kontakt:

Re: Mladi reprezentativci/potencijalni reprezentativci BiH

Post Postao/la kobe24 » 11 apr 2015, 21:53

Je li neko pratio prvo poluvrijeme, kakav je bio Nedim? Ja sam se evo tek sad ukljucio, prvo se zavrsava, a Buzu sam vidio na klupi. Uspio sam naci stream od espn2, sk tricu ne mogodoh pronaci. :D
"Ja samo želim da učinim dobro koliko mogu, a uspjeh moj zavisi od Allaha, u Njega se uzdam i Njemu se obraćam."


Avatar
irfo
Interni moderator
Postovi: 15140
Pridružen/a: 09 nov 2008, 14:20
Kontakt:

Re: Mladi reprezentativci/potencijalni reprezentativci BiH

Post Postao/la irfo » 11 apr 2015, 22:07

kobe24 je napisao/la:Je li neko pratio prvo poluvrijeme, kakav je bio Nedim? Ja sam se evo tek sad ukljucio, prvo se zavrsava, a Buzu sam vidio na klupi. Uspio sam naci stream od espn2, sk tricu ne mogodoh pronaci. :D
Imo je jedan sut za tri poena i pogodio je i imo je jednu ukradenu cini mi se, inace nije dobio puno lopti u napadu a u odbrani mu je ovaj bjelac kennard pobjegao dva tri i postigao poene
NEW PRIMITIVES ALL OVER BASCARSIJA

"Želјo je prapočelo svega što se ne predaje, bunt, krik, matica svih individualaca, karavan-saraj na dugom i uzaludnom putovanju ka pravednom."

Avatar
rogeRF
Postovi: 1982
Pridružen/a: 01 maj 2011, 09:52
Kontakt:

Re: Mladi reprezentativci/potencijalni reprezentativci BiH

Post Postao/la rogeRF » 11 apr 2015, 22:33

Joj, samo mi bosanci gledamo da igramo timski, a svi ostali samo za sebe igraju. Samo Juku boli **** i radi ono sto mu je volja, ne respektuje on nikoga, pa cak ni trenere.

Postano kroz Forum SportSport.ba app.
Izdržati, to je temelj vrline!

Lotus
Postovi: 1237
Pridružen/a: 26 jun 2012, 21:15
Kontakt:

Re: Mladi reprezentativci/potencijalni reprezentativci BiH

Post Postao/la Lotus » 12 apr 2015, 18:06

Njegos Sikiras

Bassha
Postovi: 8754
Pridružen/a: 01 dec 2013, 20:40
Kontakt:

Re: Mladi reprezentativci/potencijalni reprezentativci BiH

Post Postao/la Bassha » 12 apr 2015, 21:06

slika
slika
#Bosnianbeast

#DLOading



#WeGoHard

Odgovori

Natrag na “Košarkaška reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: dzemil, Semrush [Bot] i 6 gostiju.