Edin Džeko - Arhiva postova
Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
- DzemoVoliMarmeladu
- Postovi: 2676
- Pridružen/a: 29 okt 2013, 15:02
- Kontakt:
Re: Edin Džeko
- Unofficialpage
- Moderator
- Postovi: 21916
- Pridružen/a: 22 feb 2013, 09:41
- Lokacija: Niđe
- Kontakt:
Re: Edin Džeko
Damir Dzumhur!!!!
Roger Federer the Best!!!!!!!
- DzemoVoliMarmeladu
- Postovi: 2676
- Pridružen/a: 29 okt 2013, 15:02
- Kontakt:
Re: Edin Džeko
Re: Edin Džeko
Htio je zamijeniti Navasa ali se Milner povrijedio i predomislio se. To donekle razumijem ali ne razumijem zasto Edin ne ulazi.Unofficialpage je napisao/la:Izlazi Milner a ulazi Nasri
Evo ga 3:1 pa ti cekaj sa Dzekom. (bas tipkam kad ono 3:1)
Re: Edin Džeko
Sjasi Kurta da uzjase Murta.Unofficialpage je napisao/la:Izlazi Milner a ulazi Nasri
Re: Edin Džeko
-----------
A Begovic sta je branio Spaniulusu?To je cudesna suma Jel?By @bhsport
-----------
Pravda za @Kurtmu
Re: Edin Džeko
Re: Edin Džeko
Nadam se da neće ni ulaziti kako ne bi imao nikakve veze s ovom sramotom.SamoZeljo je napisao/la:Htio je zamijeniti Navasa ali se Milner povrijedio i predomislio se. To donekle razumijem ali ne razumijem zasto Edin ne ulazi.Unofficialpage je napisao/la:Izlazi Milner a ulazi Nasri
Evo ga 3:1 pa ti cekaj sa Dzekom. (bas tipkam kad ono 3:1)
- calcio
- Postovi: 11374
- Pridružen/a: 28 apr 2008, 18:04
- Lokacija: Llanfairpwllgwyngyllgogerychwyrndrobwllllantysiliogogogoch
- Kontakt:
Re: Edin Džeko
Re: Edin Džeko
- Unofficialpage
- Moderator
- Postovi: 21916
- Pridružen/a: 22 feb 2013, 09:41
- Lokacija: Niđe
- Kontakt:
Re: Edin Džeko
Damir Dzumhur!!!!
Roger Federer the Best!!!!!!!
Re: Edin Džeko
Bolje mu je da ne ulazi!Unofficialpage je napisao/la:Ući će u 85. minuti da preokrenu.
Re: Edin Džeko
Pape je za njega izmislio taktiku
-
Nerminovic
- Postovi: 10987
- Pridružen/a: 05 jun 2014, 01:21
- Lokacija: Bangkok, Tajland
- Kontakt:
- Goalgetter
- Postovi: 24454
- Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
- Kontakt:
Re: Edin Džeko
EDIT: I ideee Lampard.
Re: Edin Džeko
I žene feredže nose.
U mome zavičaju najviše ima
Kamenja i bijede bose.
Pa ipak kad jednom sklopim oči,
želja ce posljednja biti:
Da me se moji drugovi sjete
I da me put juga nose.
- calcio
- Postovi: 11374
- Pridružen/a: 28 apr 2008, 18:04
- Lokacija: Llanfairpwllgwyngyllgogerychwyrndrobwllllantysiliogogogoch
- Kontakt:
Re: Edin Džeko
Re: Edin Džeko
Ala ga sacuva, svaka mu cast.harishp je napisao/la:Cuva Peki rezultat.
-----------
A Begovic sta je branio Spaniulusu?To je cudesna suma Jel?By @bhsport
-----------
Pravda za @Kurtmu
Online
Trenutno korisnika/ca: 19vendetta87, ArtemisFowl, Atlanta, AzRimiRzA, bavariapivo, BIHpatriota, Bing [Bot], bordobijeli, Bosnjo22, Cautinho, CHR, Confiance, Daduli, DanijelTZ, dariolovrinovic00, darker10, DeeWa, delko, DjaniTarik, eaglebvb09, Elddar, ELDIABLO20, farenhajt, feniksptica, FerdinandF, Fudo, HariTz, Hazre, Helemnejse, Invincibles14, Kaunas, KockarVicin007, komax, kovac, Majstorinho, marlostanf1eld, MaroonBjelave, Matterhorn22, mercurial, nebeskasila, Pasharoni, PeppermintSA, RaZuti, ristagrad, s4mke, SanaBosna, Shategabri, Sheyi, signalidunapark, Slobodanpad1945, soccerfan, StevieG8, TefalTava, tobaccos, Venom, VensanKasel, Wilshere10, Xaniesta, xinxee, Zgemboo89 i 420 gostiju.

