FC Bayern München - Arhiva postova
Moderatori/ce: Monolog,ribery,_dreamer_,hammers,geronimo
- povratakotpisanih
- Postovi: 353
- Pridružen/a: 08 mar 2014, 09:25
- Lokacija: Banja Luka
- Kontakt:
Re: FC Bayern München
Pitanje da li će Pep moći sastaviti ekipu od 11 igrača za revanš kako nas povrede sakate.
Postano kroz Forum SportSport.ba app.
Postano kroz Forum SportSport.ba app.
Re: FC Bayern München
Bez riberija i robena, biće dobro ako ne izgubimo
Bez njih dvojice nismo bolji od salkea
Bez njih dvojice nismo bolji od salkea
like my saint of a mum used to say, "get 'em young, and the possibilities are endless."
- NYKnicks Fan
- Postovi: 5577
- Pridružen/a: 05 jan 2011, 12:17
- Kontakt:
Re: FC Bayern München
Ne znam za vas, al ja sam opusten, nekako imam taj feeling za uzvrat
Vidim i kod njih dvojica nece igrati u revansu... racunam da ce se za revans vratiti Ribery, Bastian i Mehdi
Sad za vikend poslat ove momke U19 na utakmicu ha ya
Vidim i kod njih dvojica nece igrati u revansu... racunam da ce se za revans vratiti Ribery, Bastian i Mehdi
Sad za vikend poslat ove momke U19 na utakmicu ha ya
Re: FC Bayern München
Lahm konstantno igra na pogrešnoj poziciji, yebote pa ovako je Low fantaziro na SP sa Lahmom u sredini, pa onda prebacio na desnog beka i druga prica...Cuj kao on voli vise igrat u sredini, pa sta? A Rafinja najgori standardno, Muller ko kaarina. Ma ovo je sve izgledalo jako, jako loše.
- Bayern@heart
- Postovi: 3957
- Pridružen/a: 05 avg 2011, 15:57
- Kontakt:
Re: FC Bayern München
Vjerovatno tako će završiti i onda aufviderzen Pep i vjerovatno dolazak Kloponje na kormiloshaqiri11 je napisao/la:2013 pobjednici, 2014 sretan dolazak do polufinala i high5, 2015 crvenim kartonom u cetvrt finale gdje se prica zavrsava. Hvala ti PEP.
Re: FC Bayern München
Ko da citam temu arsenala 
- Omerbavarac
- Postovi: 17932
- Pridružen/a: 12 maj 2009, 12:24
- Kontakt:
Re: FC Bayern München
Iskreno, ovako "pozitivan" rezultat nismo zasluzili jer smo odradili katastrofalan mec sa pregrst gresaka u zadnjoj liniji dok u napadu nije bilo pravog oruzja jer je Lewa bio dobro odsjecen.
Xabi je totalno bio van utakmice, bez imalo volje da se opameti nakon prve greske.
Odbrana je generalno odigrala za zatvora pa cak i Boateng u kojeg sam polagao najvece nade. Ona greska u skoku se ne prasta.
Po meni, jedini prolaznu ocjenu mogu dobiti Thiago i Neuer kao i Rode djelimicno jer je unio malo zivosti nakon ulaska ali se i on nekoliko puta zabijao u protivnike.
Muller se ponovo vraca na stub srama barem kada sam ja u pitanju.
Porto je sjajna ekipa, onakav presing sam gledao samo u nekoliko Bayernovih utakmica pa cak to ni tad nije bilo toliko izrazeno no iako imaju finu prednost nece se lako izvuci jer ce im faliti dva startna beka koji su veceras bili ponajbolji.
Xabi je totalno bio van utakmice, bez imalo volje da se opameti nakon prve greske.
Odbrana je generalno odigrala za zatvora pa cak i Boateng u kojeg sam polagao najvece nade. Ona greska u skoku se ne prasta.
Po meni, jedini prolaznu ocjenu mogu dobiti Thiago i Neuer kao i Rode djelimicno jer je unio malo zivosti nakon ulaska ali se i on nekoliko puta zabijao u protivnike.
Muller se ponovo vraca na stub srama barem kada sam ja u pitanju.
Porto je sjajna ekipa, onakav presing sam gledao samo u nekoliko Bayernovih utakmica pa cak to ni tad nije bilo toliko izrazeno no iako imaju finu prednost nece se lako izvuci jer ce im faliti dva startna beka koji su veceras bili ponajbolji.
ato-femto-piko-nano-mikro-mili-centi-deci-kilo-mega-giga-tera-peta-exa-zetta-yotta-xona-weka-wunda-uda-treda-sorta-rinta-quexa-pepta-ocha-nena-minga-luma-BAYERN !!
Re: FC Bayern München
Čudnovato je to da Pep koji forsira taj presing i što prije vraćanje lopte u svoj posjed, redovno nema riješenje kad mu protivnik uzvrati istom mjerom. Ovo večeras je preslikano stanje stvari iz utakmice sa Vukovima (1:4), a bilo je takvih sitaucija tokom ove dvije sezone i ishod je uglavnom isti osim u slučaju kada je Neuer inspirisan.
Re: FC Bayern München
Ja sam i dalje optimista... Ako ne mogu biti optimista protiv Porta protiv koga onda mogu biti ?Bilall je napisao/la:Nema ba, nisam ni puno razocaranjer nisam bio ni neki optimista...
Nek ide sve u qrac.. Odavno toliko toga ne stima ovdje samo sto to pojedinci nece i ne zele da vide.
Ako ispadnemo onda ću početi sa pisanjem koliko je ova igra TRUHLA ... Sve što sam pisao do sada bilo je da se OVAKVA situacija izbjegne a trenutno nema potrebe trubiti ... Valjda Pepun dobije kakvu "inspiraciju" od taktike i osvjesti ove umišljene igračine ...
Re: FC Bayern München
Pa bilo koji tim da je dosa ovakvom portu min 5 prvotimaca bi dozivio istu sudbinu,uz to u timu dva zadnja vezna Tiago i Lahm koji imaju 3 tekem u nogama nakon povrede dugotrajne.
Sudija je trebao svirati falu nad Alonsom kod prvog gola,al nebitno igra Dantea,Boe,Alonsa,Lahma je bila katastrofalna,sta ste vi gledali kad niste vidjeli da su Lewa,Bernar i Rafinja jedini nesto i pokusavali.
Kad ti dante vodi glavnu rijec u predaji lopte ona da si otisao u tri lepe.
Ne znam zasto drkate na tog Gecea niti jednu pokudnu na njegov racun,a momak nemere meda,vise Rode za 15min uradio nego on 75.gocea na prodaju dok se moze za njega nesto uzeti,mekusac je to i miljenik buljasa.
Umorna momcad,ne uigrana,ozljedama osakacena do bola,nista drugo ne moze izaci nego ovakav poraz.
U uzvratu sam siguran ce biti druga prica,ako i ne prodjemo bar ce mo ih nadigrati siguran sam.Pa iskreno ne sumljam u nas prolaz niti malo.Ganjali smo mi rezultate i protiv vecih mudonja.
Lahm je definitivno igrac manje na terenu,nula prava.
Goece je igrac za zadnjih 10 tak minuta da udje i pokusa napraviti nesto kao npr go protiv Argentine u finalu.to je njegov doseg.
Sudija srao citavu utakmicu,kompenzirao mec,svirao vise na stranu porta definitivno,sjekao igru kad je to bilo u koris Portu.Vuce na buljasa,kao balerina je.
Sudija je trebao svirati falu nad Alonsom kod prvog gola,al nebitno igra Dantea,Boe,Alonsa,Lahma je bila katastrofalna,sta ste vi gledali kad niste vidjeli da su Lewa,Bernar i Rafinja jedini nesto i pokusavali.
Kad ti dante vodi glavnu rijec u predaji lopte ona da si otisao u tri lepe.
Ne znam zasto drkate na tog Gecea niti jednu pokudnu na njegov racun,a momak nemere meda,vise Rode za 15min uradio nego on 75.gocea na prodaju dok se moze za njega nesto uzeti,mekusac je to i miljenik buljasa.
Umorna momcad,ne uigrana,ozljedama osakacena do bola,nista drugo ne moze izaci nego ovakav poraz.
U uzvratu sam siguran ce biti druga prica,ako i ne prodjemo bar ce mo ih nadigrati siguran sam.Pa iskreno ne sumljam u nas prolaz niti malo.Ganjali smo mi rezultate i protiv vecih mudonja.
Lahm je definitivno igrac manje na terenu,nula prava.
Goece je igrac za zadnjih 10 tak minuta da udje i pokusa napraviti nesto kao npr go protiv Argentine u finalu.to je njegov doseg.
Sudija srao citavu utakmicu,kompenzirao mec,svirao vise na stranu porta definitivno,sjekao igru kad je to bilo u koris Portu.Vuce na buljasa,kao balerina je.
Zadnja izmjena: isakovich, dana/u 15 apr 2015, 22:54, ukupno mijenjano 1 put.
VOLIM BAYERN
- schweinsteiger
- Postovi: 2935
- Pridružen/a: 07 okt 2010, 21:25
- Kontakt:
Re: FC Bayern München
J*** li vam majku nonsalantnu i **** trckaranje po terenu.
**** jedna usrana , **** dopustite da vas Porto usrani sramoti.
J*** li ti onu AnnKathrin , kurcu jedan.Gurni sebi onih 10 miliona za ovu sezonu u supak .
A onaj falus iz Madrida je dosao kao diverzant iz Madrida da nam sjebe sezonu.
Da pojebem mater jos jednom Alonsu,Rafinhi i Danteu, **** jedna.
A onog majmuna isamarat i poslat ga na desnog beka,bezvrijedni centralni konju.
Pa imbecili jedni,umjesto jedan **** gol da vam bude lekcija vi sebi dopustite da vam na isti **** fazon daju 3 **** gola,pa koji vam je **** ?
Ooooj kad mi Alonso naumpadne zeludac mi se okrene,pa **** debilu onakve lopte nasim igracima trebas davat,a ne njima.
**** li vas Porto u supak.
Joj Sammere isamaraj ove picke u svlacionici,molim te.
Postano kroz Forum SportSport.ba app.
**** jedna usrana , **** dopustite da vas Porto usrani sramoti.
J*** li ti onu AnnKathrin , kurcu jedan.Gurni sebi onih 10 miliona za ovu sezonu u supak .
A onaj falus iz Madrida je dosao kao diverzant iz Madrida da nam sjebe sezonu.
Da pojebem mater jos jednom Alonsu,Rafinhi i Danteu, **** jedna.
A onog majmuna isamarat i poslat ga na desnog beka,bezvrijedni centralni konju.
Pa imbecili jedni,umjesto jedan **** gol da vam bude lekcija vi sebi dopustite da vam na isti **** fazon daju 3 **** gola,pa koji vam je **** ?
Ooooj kad mi Alonso naumpadne zeludac mi se okrene,pa **** debilu onakve lopte nasim igracima trebas davat,a ne njima.
**** li vas Porto u supak.
Joj Sammere isamaraj ove picke u svlacionici,molim te.
Postano kroz Forum SportSport.ba app.
#miasanmia
Re: FC Bayern München
Vozdra ekipa, nije me dugo bilo.....
Bajern je kao i prosle sezone naguzila slaba Bundesliga. Nemoguce je tempirati formu kada je vec nakon desetog kola jasno da je Bajern prvak. Jos i ove povrede.....
Kiks protiv Porta nije toliko iznenadjenje kada se sve uzme u obzir. Zajeban je Porto, uvijek....
Ali, nije nista gotovo, bice zanimljivo u revansu.
Bajern mi mozda jeste najmanje draga ekipa u LP, ali bi bila prava tragedija da Juventus izmigolji do finala LP. E to bi bio ocaj. Jel to oni idu na Bajern/Porto u polufinalu?
Bajern je kao i prosle sezone naguzila slaba Bundesliga. Nemoguce je tempirati formu kada je vec nakon desetog kola jasno da je Bajern prvak. Jos i ove povrede.....
Kiks protiv Porta nije toliko iznenadjenje kada se sve uzme u obzir. Zajeban je Porto, uvijek....
Ali, nije nista gotovo, bice zanimljivo u revansu.
Bajern mi mozda jeste najmanje draga ekipa u LP, ali bi bila prava tragedija da Juventus izmigolji do finala LP. E to bi bio ocaj. Jel to oni idu na Bajern/Porto u polufinalu?
Nikad za nista ne krivi druge. Cim si u situaciji da ti sudbina zavisi od drugih, nesto si pogrijesio.
Re: FC Bayern München
Niko ne smije da se Guardioli upliće u posao.schweinsteiger je napisao/la: Joj Sammere isamaraj ove picke u svlacionici,molim te.
Re: FC Bayern München
Pepova igra zivi na sigurnosti zadnje linije, kad to funkcionise onda sve lakse ide. Veceras tri igraca tu, tri kiksa i tri gola. Zar moze vise. Bljak potez veceri je Bastruber na onoj gore poziciji, gdje se rotira jedno minut nebil namjestio loptu na lijevu nogu.
Analiza: Neuer - odradio sto je mogao. Desni bek - sve receno. Boateng - kad bi udarao protivnike kao zene gdje bi mu kraj bio. Dante - klasika, nadam se buketu ruza u zadnjem kolu. Bernat - sve je pogresno uradio, udaljenost njega i krila je bila bar 40 metara. Alonso - igrati jos ovo do kraja i klupa do daljnjeg. Lahm - zao mi je kapitenu "zelim igrat u sredini", ispuho si. Alcantara i Rode - jedini nesto pokusavali u prenapucenom veznom redu. Dosta gresaka. Muller - mlatarac rukama, klasika, kad ne ide Bayernu ni on ne postoji. Gotze - gdje je manekenka? Lewa - pogino medj cetvoricom. Bastruber - nista, nesto lijevom i to je to.
Analiza: Neuer - odradio sto je mogao. Desni bek - sve receno. Boateng - kad bi udarao protivnike kao zene gdje bi mu kraj bio. Dante - klasika, nadam se buketu ruza u zadnjem kolu. Bernat - sve je pogresno uradio, udaljenost njega i krila je bila bar 40 metara. Alonso - igrati jos ovo do kraja i klupa do daljnjeg. Lahm - zao mi je kapitenu "zelim igrat u sredini", ispuho si. Alcantara i Rode - jedini nesto pokusavali u prenapucenom veznom redu. Dosta gresaka. Muller - mlatarac rukama, klasika, kad ne ide Bayernu ni on ne postoji. Gotze - gdje je manekenka? Lewa - pogino medj cetvoricom. Bastruber - nista, nesto lijevom i to je to.
Re: FC Bayern München
Ja sam govorio već prije da smatram da ćemo rutinski proći Porto. I sada stojim pri tome da se to i moralo desiti, pa makar i sa dosta desetkovanom ekipom. Apsolutno je Bayernova ekipa, koja je stajala na terenu jača od ekipe Porta. Tu nema dileme.
I zbog ovakvog razmišljanja, apsolutno sam nezadovoljan, pa i ogorčen ovakvim izdanjem. Da ne govorim da sam čak frapiran.
Teško je reći šta zapravo nije valjalo. Prije bi trebao krenuti s onim što je opšte valjalo, a teško je naći večeras bilo kakav svjetli trenutak u našoj igri.
Sama pomisao, da je nasuprot Bayerna stajala portugalska ekipa, a znamo da Nijemci Portugalce redovno filuju (posebno reprezentacija koja samelje Portugal gotovo svaki put - osnov reprezentacije su igrači Bayerna, a i na klubskom nivou njemačke ekipe uvijek dobro stoje protiv portugalskih), a onda u takvoj jednoj utakmici ovako izgubiš i još kad pogledaš da ti Portugalci više duela dobivaju, pa čak i više trče onda ti se samo automatski kosa na glavi digne.
Pa interesantno je da Bayern u posljednjih 15-20 godina nije onoliko i pogotovo onakvih amaterskih grešaka napravio, kao npr u prvih 15 minuta, a da ne govorimo koliko ih je u cijeloj utakmici bilo.
Xabi se prvo naivno poigrava, pa Dante štopa loptu kao Islanđanin ili neki drugi sjevernjak na skijama (ovo je komentar Beckenbauera u pauzi), pa onda ljudi vide da to ne ide, ali se opet poigravaju oko šesnaesterca. Pa onda slijedi i to podlijetanje pod loptu Boatenga, pa poigravanje u par navrata Neuera, koji je zamalo pogriješio i onda kada je Porto iz nemoguće pozicije pogodio prečku, pa onda silne pogreške prilikom dodavanja u veznom redu, očajni prekidi, niti jedan kako treba ubačaj, užasan skok u šesnaestercu naših igrača, kašnjenje u nekim duelima, naivnost, pasivnost na momente. Treba li dalje?
Velika odgovornost za poraz je na igračima, zbog svega nabrojanog i velikog amaterizma, a naravno i na treneru koji je večeras zakazao. Ako nekoga hvališ za dobre postavke, onda ga moraš i kudit za ono u čemu griješi. To uvijek treba biti princip...
Ipak i dalje vjerujem u prolaz, jer ako imalo se naša ekipa sabere i pruži ono što zna, rastrči se, zapne i bude skoncentrisanija, odlučnija i jedna pobjeda od 2 gola razlike ne bi trebala doći u pitanje, jer najmanje toliko je i razlika između dva tima.....
I zbog ovakvog razmišljanja, apsolutno sam nezadovoljan, pa i ogorčen ovakvim izdanjem. Da ne govorim da sam čak frapiran.
Teško je reći šta zapravo nije valjalo. Prije bi trebao krenuti s onim što je opšte valjalo, a teško je naći večeras bilo kakav svjetli trenutak u našoj igri.
Sama pomisao, da je nasuprot Bayerna stajala portugalska ekipa, a znamo da Nijemci Portugalce redovno filuju (posebno reprezentacija koja samelje Portugal gotovo svaki put - osnov reprezentacije su igrači Bayerna, a i na klubskom nivou njemačke ekipe uvijek dobro stoje protiv portugalskih), a onda u takvoj jednoj utakmici ovako izgubiš i još kad pogledaš da ti Portugalci više duela dobivaju, pa čak i više trče onda ti se samo automatski kosa na glavi digne.
Pa interesantno je da Bayern u posljednjih 15-20 godina nije onoliko i pogotovo onakvih amaterskih grešaka napravio, kao npr u prvih 15 minuta, a da ne govorimo koliko ih je u cijeloj utakmici bilo.
Xabi se prvo naivno poigrava, pa Dante štopa loptu kao Islanđanin ili neki drugi sjevernjak na skijama (ovo je komentar Beckenbauera u pauzi), pa onda ljudi vide da to ne ide, ali se opet poigravaju oko šesnaesterca. Pa onda slijedi i to podlijetanje pod loptu Boatenga, pa poigravanje u par navrata Neuera, koji je zamalo pogriješio i onda kada je Porto iz nemoguće pozicije pogodio prečku, pa onda silne pogreške prilikom dodavanja u veznom redu, očajni prekidi, niti jedan kako treba ubačaj, užasan skok u šesnaestercu naših igrača, kašnjenje u nekim duelima, naivnost, pasivnost na momente. Treba li dalje?
Velika odgovornost za poraz je na igračima, zbog svega nabrojanog i velikog amaterizma, a naravno i na treneru koji je večeras zakazao. Ako nekoga hvališ za dobre postavke, onda ga moraš i kudit za ono u čemu griješi. To uvijek treba biti princip...
Ipak i dalje vjerujem u prolaz, jer ako imalo se naša ekipa sabere i pruži ono što zna, rastrči se, zapne i bude skoncentrisanija, odlučnija i jedna pobjeda od 2 gola razlike ne bi trebala doći u pitanje, jer najmanje toliko je i razlika između dva tima.....
Abteilung Attacke...
FC Bayern - Champions of Europe - 6X Champions league
Željo, FC Bayern
BiH, Deutschland
FC Bayern - Champions of Europe - 6X Champions league
Željo, FC Bayern
BiH, Deutschland
- JamesJoyce
- Postovi: 689
- Pridružen/a: 15 sep 2014, 15:31
- Kontakt:
Re: FC Bayern München
schweinsteiger je napisao/la: A onaj falus iz Madrida je dosao kao diverzant iz Madrida da nam sjebe sezonu.
https://www.youtube.com/watch?v=_UYC80umW6c
Re: FC Bayern München
Bojim se da ces pisati da je truhla, jer izgleda da nije to to. Fali ovdje toliko toga pa i motivacija a i "ostra ruka" koja ce i po cijenu sukoba sa igracima izvuci od njih maksimum.thulkazal je napisao/la:Ja sam i dalje optimista... Ako ne mogu biti optimista protiv Porta protiv koga onda mogu biti ?Bilall je napisao/la:Nema ba, nisam ni puno razocaranjer nisam bio ni neki optimista...
Nek ide sve u qrac.. Odavno toliko toga ne stima ovdje samo sto to pojedinci nece i ne zele da vide.
Ako ispadnemo onda ću početi sa pisanjem koliko je ova igra TRUHLA ... Sve što sam pisao do sada bilo je da se OVAKVA situacija izbjegne a trenutno nema potrebe trubiti ... Valjda Pepun dobije kakvu "inspiraciju" od taktike i osvjesti ove umišljene igračine ...
Ne valja nista... syeban sam u totalu.
Zadnja izmjena: Bilall, dana/u 15 apr 2015, 23:11, ukupno mijenjano 1 put.
Re: FC Bayern München
Evo da se i ja onda javim, nakon duuuzeg vremena.Valencia je napisao/la:Vozdra ekipa, nije me dugo bilo.....
Bajern je kao i prosle sezone naguzila slaba Bundesliga. Nemoguce je tempirati formu kada je vec nakon desetog kola jasno da je Bajern prvak. Jos i ove povrede.....
Kiks protiv Porta nije toliko iznenadjenje kada se sve uzme u obzir. Zajeban je Porto, uvijek....
Ali, nije nista gotovo, bice zanimljivo u revansu.
Bajern mi mozda jeste najmanje draga ekipa u LP, ali bi bila prava tragedija da Juventus izmigolji do finala LP. E to bi bio ocaj. Jel to oni idu na Bajern/Porto u polufinalu?
To je to, to sam i prosle godine rekao, i ove ponavljam. Koliko god "ozbiljno pristupali" ligaskim utakmicama, u podsvjesti je onih +10 u odnosu na drugog, i tako vec mjesecima... I onda forma ode u neku stvar, baska ove povrede. Al' ove greske danasnje nasih koje su dovele do golova, su 100% posljedica ovoga sto je valencia napisao.
I ne kukajte toliko za robenom i riberijem. Oduzmite alonsa, boatenga i dantea, i pobjedili smo 0:1 na gostavanju.
Sto se tice polufinala, zrijeb ide opet...
- Motokultivator
- Postovi: 781
- Pridružen/a: 17 feb 2015, 13:59
- Lokacija: kod Ahme
- Kontakt:
Re: FC Bayern München
To sto Nojer nije dobio crveni je samo dalu nadu Bajernu za revans inace veceras bi vjerovatno popili 5 komada. Previse se Porto podcjenio...
Gdje je Tello
gledam ovaj Porto....Danilo, Casemiro, Herrera, Martinez, Quaresma, Brahimi, Sandro, Maicon fin materijal.. ovi ostali ulete sa klupe
Indi nije ni standardan a veceras odlican.
Sandro i Danilo ne igraju revans, prednost za Bajern onako na prvu ali...
Gdje je Tello
Sandro i Danilo ne igraju revans, prednost za Bajern onako na prvu ali...
You can take forum away from Ahmo.
But you can never take Ahmo away from forum.
:kafa:
x
But you can never take Ahmo away from forum.
:kafa:
x
Online
Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.






