Ma ni toliko, paša moj...Pogba je napisao/la:3,5%-96,5%Saurman je napisao/la:Daj taj Juventus.
0,01 % : 99,99 %
Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo
Ma ni toliko, paša moj...Pogba je napisao/la:3,5%-96,5%Saurman je napisao/la:Daj taj Juventus.
Smiriti ih sa gajbom pive.Centre forward je napisao/la:Bolje nemoj. Ne smijem ni zamislit' 'legu @Pepa u obračunima sa 'talijanima.Saurman je napisao/la:Daj taj Juventus.
Igraju apsolutno grozan nogomet. Svaka njima cast sto su se probili do vrha Evropskog nogometa, ali ne zelim im pobjedu ni sekunde. Morbidno dosadna ekipa.Rajaz je napisao/la:Ne znam šta Atletico igra ali nedavno su Realu utrpali 4 komada i koliko se sjećam u zadnjih 7 utakmica ne znaju za poraz protiv gradskog rivala
Nema im samo Modrića, Bale i Benzema ionako ništa ne rade u napadu.Pametuglavu je napisao/la:Realu fali pola tima
Gle ovog SaurmanaIlFantasista je napisao/la:Ma ni toliko, paša moj...Pogba je napisao/la:3,5%-96,5%Saurman je napisao/la:Daj taj Juventus.
0,01 % : 99,99 %
Sa tvojim prognozama Bayern može do naslova prvaka Evrope.Samo nastavi.Greivis je napisao/la:Da je Neuer dobio crveni ovdje bi bilo sve odluceno. Ovako bi moglo biti i zanimljivo. Porto je kvalitetniji, ali Bauern igra kuci i iznenadjenja su moguca. Vidjeli smo Monaco.
MarceloanonymousHD je napisao/la:Nema im samo Modrića, Bale i Benzema ionako ništa ne rade u napadu.Pametuglavu je napisao/la:Realu fali pola tima

100%Greivis je napisao/la:
Gdje su one prognoze Bauern 99% prolazi?
Nema ni njega, kartoniPametuglavu je napisao/la:MarceloanonymousHD je napisao/la:Nema im samo Modrića, Bale i Benzema ionako ništa ne rade u napadu.Pametuglavu je napisao/la:Realu fali pola tima
Nerminovic je napisao/la:Real ispada ako Bog da, jos kad bi Torres zabio koji...![]()
Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.