o' vidi sto zna pricati danskithulkazal je napisao/la:Hahaha Kahn vs. Schmeichel
Ima pet dijelova![]()
[youtube][/youtube]
FC Bayern München - Arhiva postova
Moderatori/ce: Monolog,ribery,_dreamer_,hammers,geronimo
-
Nerminovic
- Postovi: 10987
- Pridružen/a: 05 jun 2014, 01:21
- Lokacija: Bangkok, Tajland
- Kontakt:
Re: FC Bayern München
Champions of SportSport League 2017
BackSpace United
BackSpace United
Re: FC Bayern München
Kakva su ono cestitanja na prolazu u finale na temi barcelone?? Pa i secer cak... Da nas ima svakvih ovdje, to je jasno, al' da ima placipi*ki tome se vala nisam nado
Sta vam je ba, pa prije par godina kad nas uzese 4:0, igraše im u punoj formi Iniesta, Xavi, Messi, Eto, Henry, Yaya Toure... Zipa nama sastava iz te utakmice molim te: Butt-Demikelis-Altintop
- Luca Toni- Ribery- Ze Roberto (uveliko penzioner bio)- Van Bommel- Masimmo Oddo
- LELL
- Breno
- Bastian. Pa da ne znam kakav ti sastav izvedemo u utorak ne more bit gori od ovog da je*e rak raka. Okej, trio MSN je strašan, al' pobogu sta ste se usrali ko grlice. Nit smo favoriti, nit bi smio stavit stoju na nas prolaz, al' vala tako pricat nema smisla. Dozovite se. Ne stoji nam. 
Sta vam je ba, pa prije par godina kad nas uzese 4:0, igraše im u punoj formi Iniesta, Xavi, Messi, Eto, Henry, Yaya Toure... Zipa nama sastava iz te utakmice molim te: Butt-Demikelis-Altintop
- NYKnicks Fan
- Postovi: 5577
- Pridružen/a: 05 jan 2011, 12:17
- Kontakt:
Re: FC Bayern München
Neuer - Lahm - Boateng - Benatia - Bernat - Schweini - Martinez - Gotze - Muller - Alcantara - Lewandowski, i **** ga, da je pametan da postavi ovako protiv Barce, al znamo da nije, tako da. 


Zadnja izmjena: NYKnicks Fan, dana/u 29 apr 2015, 20:04, ukupno mijenjano 1 put.
Re: FC Bayern München
let3 je napisao/la:https://mtc.cdn.vine.co/r/videos/00FAEF ... p5Dm2b6Fy4
uh ako te stocnem hoce da kaze pep
PEP GUARDIOLA ZLO I UNISTITELJ MOCNOG BAYERNA .
Re: FC Bayern München
Eh eto ga i za 5 zvjezdicu ...
The stars are only valid for the won championships since the formation of the Bundesliga in 1963/64. This means that the first German championship does not flow from the year 1932 in this vote and the FC Bayern therefore "only" with 24 championships stands.
In addition, four stars are the maximum yield. This was decided in the 2004/05 season and thus the Langerringen a fifth star put a stop to the DFL.
Re: FC Bayern München
@ribery nisam im čestitao al' sam rekao da su velikoj prednosti jer nam ne igra najbolji trojac u ekipi.
1974---1975---1976---2001---2013---2020
Re: FC Bayern München
Ma nisam na tebe ni mislio, al dvojica trojica otvoreno cestitala na prolazu. A da su u prednosti to je jasno ko dan...Saurman je napisao/la:@ribery nisam im čestitao al' sam rekao da su velikoj prednosti jer nam ne igra najbolji trojac u ekipi.
Re: FC Bayern München
ribery je napisao/la:Ma nisam na tebe ni mislio, al dvojica trojica otvoreno cestitala na prolazu. A da su u prednosti to je jasno ko dan...Saurman je napisao/la:@ribery nisam im čestitao al' sam rekao da su velikoj prednosti jer nam ne igra najbolji trojac u ekipi.
ribac ma ne znam sta da ti kazem malo je reci da sam razocaran ovakvom situacjiom koja nas je zadesila od kad pratim bayern ovakvih pehova kao ove seyonbe nismo imali.Razumi nas
PEP GUARDIOLA ZLO I UNISTITELJ MOCNOG BAYERNA .
Re: FC Bayern München
----------------Nojo----------------
---Boa-------Martinez------Medhi--
Lam------Xabi----Švajn----Bernat
----------------Tijago--------------
--------Miler-----------Goce-------
Not bad.
Nezahvalno je prognozirati bilo šta, jer sitnica ovdje odlučuje, moguće je tijesno, a moguće i kanonada na bilo kojoj strani, to se nikad ne zna.
Jesu favoriti, zbog našeg umora, ali ukoliko terapeuti, saune, masaže i još kakva sranja čudo načine, biće moguće svašta.
Nismo pohvalili kako je Meho podnio povratak, 120 min k'o od šale
,
na potezu je Javi.
Zvanično, Robenov povratak je početak jula, taman početak priprema,
o Riberiju niko ništa ne zna, nit trenira, nit išta, najvjerovatnije izgubljen za ovaj dvomeč, ostalo je manje bitno.
---Boa-------Martinez------Medhi--
Lam------Xabi----Švajn----Bernat
----------------Tijago--------------
--------Miler-----------Goce-------
Not bad.
Nezahvalno je prognozirati bilo šta, jer sitnica ovdje odlučuje, moguće je tijesno, a moguće i kanonada na bilo kojoj strani, to se nikad ne zna.
Jesu favoriti, zbog našeg umora, ali ukoliko terapeuti, saune, masaže i još kakva sranja čudo načine, biće moguće svašta.
Nismo pohvalili kako je Meho podnio povratak, 120 min k'o od šale
na potezu je Javi.
Zvanično, Robenov povratak je početak jula, taman početak priprema,
o Riberiju niko ništa ne zna, nit trenira, nit išta, najvjerovatnije izgubljen za ovaj dvomeč, ostalo je manje bitno.
Re: FC Bayern München
evo igrati će vam lewa sa maskom protiv barce
- juanitomaravillaa
- Postovi: 879
- Pridružen/a: 12 jun 2014, 14:19
- Kontakt:
Re: FC Bayern München
Za vas je kljucan povratak Mehdia,jer je on jednini od vasih stopera koji moze parirat brzinom Barcinim napadacima,Barca ne igra vise toliko na posjed i presing,uvidio je Enrique da vise Barca nema igraca za radit presing po cijelom terenu.nego sada se zonski brane,i igraju puno direktnije prema golu,ocekujem tijesnu utakmicu sa malo golova,vi cete imati dominaciju na sredini terena,ali bit ce tesko bez Robbena jer je on taj koji pravi razliku.
Re: FC Bayern München
momcino, morel se lezatribery je napisao/la:Kakva su ono cestitanja na prolazu u finale na temi barcelone?? Pa i secer cak... Da nas ima svakvih ovdje, to je jasno, al' da ima placipi*ki tome se vala nisam nado
da ti nisi pomijeso optimizam i cuveni bosanski inat?
covo, mi u zadnje vrijeme nismo u stanju pobijediti iole jaceg potivnika.
sta su gladbah, domuzistan i vukovi u poredjenju sa barcom?
nesto ne vjerujem da odbrana koju vukovi natrpaju do vrha moze izdrzati protiv barcine nevjerovatne navale.
samo da ne bude potop...
dobraaaaKlare je napisao/la:----------------Nojo----------------
---Boa-------Martinez------Medhi--
Lam------Xabi----Švajn----Bernat
----------------Tijago--------------
--------Miler-----------Goce-------
like my saint of a mum used to say, "get 'em young, and the possibilities are endless."
- Centre forward
- Postovi: 6583
- Pridružen/a: 26 jun 2010, 14:37
- Lokacija: Rudolf Diesel straße
- Kontakt:
Re: FC Bayern München
E jest nam ga Klop odhranio ni tenk mu ne može ništa. Aferimzgmiky je napisao/la:evo igrati će vam lewa sa maskom protiv barce
05.09.1995 ♥
11-0-0 Rekordmeister
Ratzel Hettner Ritter Meyer Waldseemüller CF Gauss
11-0-0 Rekordmeister
Ratzel Hettner Ritter Meyer Waldseemüller CF Gauss
Re: FC Bayern München
Evo ust'o do laptopa i razocaro se sta se sve pisesekerbay je napisao/la:momcino, morel se lezatribery je napisao/la:Kakva su ono cestitanja na prolazu u finale na temi barcelone?? Pa i secer cak... Da nas ima svakvih ovdje, to je jasno, al' da ima placipi*ki tome se vala nisam nado![]()
da ti nisi pomijeso optimizam i cuveni bosanski inat?
covo, mi u zadnje vrijeme nismo u stanju pobijediti iole jaceg potivnika.
Ma nema inata, nit optimizma, nego vi zracite pesimizmom pretjeranim. Aman, ko da smo Almeria. Nek izadju i nek igraju kako znaju, uz dobru taktiku evo glave ako se ne moze izvuc remi sa datim golom u gostima, ko god igro. Al' jbg, ako ce bit sranja u napadu ko sinoc, i u odbrani ko prva protiv porta, onda smo jeza u ledja. Razlika je u tome sto ja ocekujem utakmicu zivota svih 11 koji istrce, a vi aman isprepadali se ko da cemo mi sa foruma igrat.
Nesto kontam sinoc se izmazismo da valja, znaci ulazi protiv barce neka Milerova frljoka 100%.
Re: FC Bayern München
Želje


Realnost



Realnost

NBA Champion (2017) , Finals MVP (2017) MVP (2014) Youngest scoring champion ever, 4x scoring champion.
Re: FC Bayern München
Ja na sve gledam ovako,
nisam neki optimista, ali sve da nam je i komplet prvi tim van stroja opet ima neka nada
Bez Riberya i bez Robbena sanse su daleko manje, ali nije bas sve ni u tim individualnim kvalitetama tako da...
Vidjeti cemo kako ce Pep postaviti ekipu, koliko ce ih motivisati.. Znam da su sanse svedene na minumum ali mozda i iznenadimo Barcu.
Ako izadju na teren kao gladni vukovi, sa dobrom igrom u odbrani, presingom, brzom tranzicijom, sve je moguce.
Dakle, nada zadnja umire
nisam neki optimista, ali sve da nam je i komplet prvi tim van stroja opet ima neka nada
Bez Riberya i bez Robbena sanse su daleko manje, ali nije bas sve ni u tim individualnim kvalitetama tako da...
Ako izadju na teren kao gladni vukovi, sa dobrom igrom u odbrani, presingom, brzom tranzicijom, sve je moguce.
Dakle, nada zadnja umire
Re: FC Bayern München
Presmiješno je čitat šta se piše, u suštini postaje i žalosno(dobro šećko se malo više zahebaje, ima kod njega svega, pa njega i shvatam....ribery je napisao/la: Evo ust'o do laptopa i razocaro se sta se sve pise![]()
Ma nema inata, nit optimizma, nego vi zracite pesimizmom pretjeranim. Aman, ko da smo Almeria. Nek izadju i nek igraju kako znaju, uz dobru taktiku evo glave ako se ne moze izvuc remi sa datim golom u gostima, ko god igro. Al' jbg, ako ce bit sranja u napadu ko sinoc, i u odbrani ko prva protiv porta, onda smo jeza u ledja. Razlika je u tome sto ja ocekujem utakmicu zivota svih 11 koji istrce, a vi aman isprepadali se ko da cemo mi sa foruma igrat.
Nesto kontam sinoc se izmazismo da valja, znaci ulazi protiv barce neka Milerova frljoka 100%.
Kada se samo sjetim 2001. godine, kada je u revanš susretu protiv Reala Effenberga mijenjao Owen Hargreaves, a znamo da je Effenberg bio mozak ekipe i neko ko je imao uticaj na ekipu, kao niti jedan drugi igrač (bez njega je bilo tada gotovo nemoguće dobiti velike susrete) i tada ekipa borbeno sačuva prednost donesenu iz Madrida i čak pobijedi susret, pa onda je ovo u poređenju s tim vremenima presmiješno.
Istina, ovo što nas je snašlo s povredama je veliki šok, nešto što je nevjerovatno, ali zato je ovaj kadar super jak i nema npr niti jednog igrača koji je nezamjenjiv, kao što je u tom spomenutom vremenu bio Effenberg.
Prema tome, kukat se ne smije puno, jer šanse s povredama Robbena i Lewe (uz sve već postojeće) jesu donekle pale, ali po meni su one i dalje dosta velike, pa i sada vidim najmanje 40 % šansi. Do sada mi je bila apsolutna 50-50% situacija.
Ja se samo nadam da neće biti nekih komplikacija, pa da će Thiago biti top fit za Barcu te isto tako je potrebno da odigramo sa dosta visokih lopti, da koristimo svaku priliku u igri glavom i da tako ranimo Barcu tamo gdje je najslabija. Za tu igru glavom nam npr jedan Robben ne treba.
Ohrabruje i fantastičan nastup Benatije sinoć, koji može biti bitan faktor (i pozada i naprijed).
A da će se morat ginut i trčat na terenu (kao da sutra ne postoji) to je jasno ko dan. A ako to nisu u stanju, onda i trebaju igrati za klub kakav je FC BAYERN.
Pep poznaje Barcu dobro, pa bi i to trebala biti prednost.
Pred Porto sam rekao, da je to obaveza proći i to da ekipa nije prošla, dosta bi kredita Pepovog kod mene bilo potrošeno (čak moguće i sav i možda bi tada poželio i njegov odlazak). Sada se ne može reći da je prolaz pod moranjem, to niko protiv ovakvog protivnika ne može garantovati, ali je OBAVEZA DA SE ODIGRA U EGALU, da se pruži maksimum i učini sve da se prođe. Ako pružimo maksimum, ja ne sumnjam u naš uspjeh.
A malo prije vrtim malo po kanalima, gledam neke utakmice i malo naletim i na BARCA TV, kad tamo ona utakmica kad su nas razvalili, onda pod Klinsijem (Breno igrao
Abteilung Attacke...
FC Bayern - Champions of Europe - 6X Champions league
Željo, FC Bayern
BiH, Deutschland
FC Bayern - Champions of Europe - 6X Champions league
Željo, FC Bayern
BiH, Deutschland
Re: FC Bayern München
Previse pesimizma vlada ovdie. Robben i Ribery su deff bili igraci bez kojih nismo mogli vrsiti pritisak i igrati toliko napadacki,medjutim vidjeli smo u utakmici sa Portom sta smo sve u stanju uciniti.
Bez obzira koji sastav izadje u utorak,dal ce Lahm bit na beku, u sredini ili cak na desnom krilu,hocel Levat zaigrat,Martinez i slicno, ni Barca se nece zalijetat odmah strmoglavo na nas gol. Vjerujem da ce Pep uspjeti ojacati malo vezni red sa Martinezom da im sijecemo napade u startu. Koliki je sok povreda Robbena,toliki je iplus povratak Martineza.
Sta Pep-u zamjerim - taj lik ne zna zavrsit utakmicu kada vodi 1-0 il 2-1. Totalno fula sa izmjenama,jel previse ubijedjen u pobjedu svog tima,to nezz. Sjetite se samo LP protiv Arsenala,kada Barca povede 1-0 on se poce zatvarat a Wenger ubaci napadaca i okrene rezultat, ak se ne varam na kraju je bilo 2-1 za Arsenal???
Samo hrabro,i ovako desetkovani Barcelona se moze dobiti.
MIA SAN MIA
Bez obzira koji sastav izadje u utorak,dal ce Lahm bit na beku, u sredini ili cak na desnom krilu,hocel Levat zaigrat,Martinez i slicno, ni Barca se nece zalijetat odmah strmoglavo na nas gol. Vjerujem da ce Pep uspjeti ojacati malo vezni red sa Martinezom da im sijecemo napade u startu. Koliki je sok povreda Robbena,toliki je iplus povratak Martineza.
Sta Pep-u zamjerim - taj lik ne zna zavrsit utakmicu kada vodi 1-0 il 2-1. Totalno fula sa izmjenama,jel previse ubijedjen u pobjedu svog tima,to nezz. Sjetite se samo LP protiv Arsenala,kada Barca povede 1-0 on se poce zatvarat a Wenger ubaci napadaca i okrene rezultat, ak se ne varam na kraju je bilo 2-1 za Arsenal???
Samo hrabro,i ovako desetkovani Barcelona se moze dobiti.
MIA SAN MIA
Stern des Südens
- Bayern@heart
- Postovi: 3957
- Pridružen/a: 05 avg 2011, 15:57
- Kontakt:
Re: FC Bayern München
Kakva je situacija oko Badmana
ili ti Riberiya? Jeli i on završio sezonu imam osjećaj da to kriju od navijača
Kalle rekao da bi mogao biti u avionu za Barcelonu. Samo da i on nezavrši kao Robben protiv bvb-a 
Re: FC Bayern München
Ma i ako bude mogao nema od toga nista, jer njemu treba duze da ufati formu. Tako da je igranje protiv Barse ravno nuli.
Mia San Mia
Online
Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot] i 1 gost.





