FC Bayern München - Arhiva postova
Moderatori/ce: Monolog,ribery,_dreamer_,hammers,geronimo
- bavaracmujo
- Postovi: 674
- Pridružen/a: 03 apr 2014, 21:15
- Kontakt:
Re: FC Bayern München
Pesímizma na pretek na ovoj temi, tacno se sjebbe.s kad vidis koliko navijaci Bayerna kukaju i cestitaju barsi, svaka cast ako nas prodju al predat se sad pa sta mislite kako je igracma nasim sad ono ma necemo ni ici u barselonu svakao smo ispali, al ljudi svabsi mentalitet, pep na nasoj strani i nabrijani igraci i idemo krv pisati da prodjemo. Imamo svoje sanse imamo Tiaga imamo Milera Gecea Xabia Svajnija ma idemo igrat lopte i pokazat da smo mi Bayern i nikad se necemo predat pa kako god osakaceni bili. MIA SAN MIA
- BavaracZenica
- Postovi: 1487
- Pridružen/a: 11 dec 2011, 18:26
- Kontakt:
Re: FC Bayern München
Tako jee, ajmo malo pozitive, pa sto bi se reklo u Zagoru TISUCU MU SKALPOVA !!!
Da igraaamo na sredini sa Gaudinom , Weiserom ne znam skim vise, idemo odigrat 2 utakmice sa Barcom..
I da ispadnes kad se boris kao lav, da se dobro preznoje, a i hoce vjeruje, ja sam siguran da ce Pep nastelovat ekipu samo tako...
I za kraj : This is where we hold them.
This is where we fight!
And this is where THEY DIE!
AUUUUUUUUU

Da igraaamo na sredini sa Gaudinom , Weiserom ne znam skim vise, idemo odigrat 2 utakmice sa Barcom..
I da ispadnes kad se boris kao lav, da se dobro preznoje, a i hoce vjeruje, ja sam siguran da ce Pep nastelovat ekipu samo tako...
I za kraj : This is where we hold them.
This is where we fight!
And this is where THEY DIE!
AUUUUUUUUU
FC Bayern !!!!!
- Bayern@heart
- Postovi: 3957
- Pridružen/a: 05 avg 2011, 15:57
- Kontakt:
Re: FC Bayern München
Nadam se da će Pep u subotu odmoriti zadnju Liniju Nojera,Bernata,Boatenga,Benatiu,Rafinhu, kao i Thiaga i Lahma oni trebaju da budu odmorni do Barse.
Možda nešto ovako protiv guzena
----------------Reina--------------
Weiser---Dante---Buck - Steinhart
----------Rode----Bastian---------
Kurt----------Gaudino--------Gece
-------------Pizzaro-----------------
Dakle sve važne igrače odmoriti.
Možda nešto ovako protiv guzena
----------------Reina--------------
Weiser---Dante---Buck - Steinhart
----------Rode----Bastian---------
Kurt----------Gaudino--------Gece
-------------Pizzaro-----------------
Dakle sve važne igrače odmoriti.
- schweinsteiger
- Postovi: 2935
- Pridružen/a: 07 okt 2010, 21:25
- Kontakt:
Re: FC Bayern München
Kao sto sam napisao na temi Lige prvaka,ovo ce biti duel Bayernove odbrane i Barcinog napada.
Nisam citao ko to sve cestita Barci na prolazu,ali skinuti gace,a nije ni pocelo jos...
Koliko god imali problema s povredama,znamo kakvu odbranu igramo, a u napadu ce igrati Thomas Muller i Mario Gotze.Ne mozete ovakve igrace otpisati prije pocetka utakmice,igrace cija imena zna svaki ljubitelj fudbala na svijetu.
NIEMALS AUFGEBEN !!!
Postano kroz Forum SportSport.ba app.
Nisam citao ko to sve cestita Barci na prolazu,ali skinuti gace,a nije ni pocelo jos...
Koliko god imali problema s povredama,znamo kakvu odbranu igramo, a u napadu ce igrati Thomas Muller i Mario Gotze.Ne mozete ovakve igrace otpisati prije pocetka utakmice,igrace cija imena zna svaki ljubitelj fudbala na svijetu.
NIEMALS AUFGEBEN !!!
Postano kroz Forum SportSport.ba app.
#miasanmia
Re: FC Bayern München
tomica ce na camp nou zabiti gol, samo je pitanje da li ce nasa odbrana uspjeti sacuvati mrezu netaknutom...
--------muller-gotze----------
---------------------------------
bernat--thiago---basti --lahm
-------------xabi---------------
-----boa----javi ---meho-----
-----------neuer--------------
--------muller-gotze----------
---------------------------------
bernat--thiago---basti --lahm
-------------xabi---------------
-----boa----javi ---meho-----
-----------neuer--------------
FK Željezničar
FC Bayern Munchen
Philadelphia 76ers--->#TrustTheProcess
DARIO ŠARIĆ----->ROY-- 2016/17
#CarloOut
FC Bayern Munchen
Philadelphia 76ers--->#TrustTheProcess
DARIO ŠARIĆ----->ROY-- 2016/17
#CarloOut
Re: FC Bayern München
Da niste uranili sa Javijem, covjek nije igrao 9 mjeseci i odmah u prvu i to u polufinalnoj tekmi protiv Barse. A ako bude igrao on nema sta raditi u odbrani protiv Suareza, Neymana i Messija.phily je napisao/la:tomica ce na camp nou zabiti gol, samo je pitanje da li ce nasa odbrana uspjeti sacuvati mrezu netaknutom...
--------muller-gotze----------
---------------------------------
bernat--thiago---basti --lahm
-------------xabi---------------
-----boa----javi ---meho-----
-----------neuer--------------
- Bayern@heart
- Postovi: 3957
- Pridružen/a: 05 avg 2011, 15:57
- Kontakt:
Re: FC Bayern München
Ma neće Javi igrati nema ništa od toga Pep neće rizikovati oko toga ovaj sastav što je stavio @Besic kojeg je označio kao najrealniji će vjerovatno početi uz male korkcije, a to su Bastian u Vezi, Lahm na stranu umjesto Weisera i u napadu ispred Mullera Lewa za zaštitnom maskom. Momak od 37.milona će na klupu
Re: FC Bayern München
Bayern@heart je napisao/la: Momak od 37.milona će na klupu
hhhh
PEP GUARDIOLA ZLO I UNISTITELJ MOCNOG BAYERNA .
Re: FC Bayern München
Malo je ko zadovoljan partijama Gotzea, jednostavno se nekad primjeti da se i ne trudi previše.Njegov dosad učinak se može nazvati prosječnim jer svi znamo da on može mnogo više pružiti nego što je to slučaj sad.Na kraju krajeva nisu ga platili 37 mil i dali platu preko 10 mil da bi imao povremene blijeskove protiv uvjetno rečeno manjih timova.
Ja očekujem prije svega od Guardiole da ga razbudi iz letargije u koju je upao i da mu nađe poziciju na kojoj on može dominirati.
Izgleda da će Lewa biti spreman za Barcelonu iako sa maskom.
Ja očekujem prije svega od Guardiole da ga razbudi iz letargije u koju je upao i da mu nađe poziciju na kojoj on može dominirati.
Izgleda da će Lewa biti spreman za Barcelonu iako sa maskom.
1974---1975---1976---2001---2013---2020
- Bayern@heart
- Postovi: 3957
- Pridružen/a: 05 avg 2011, 15:57
- Kontakt:
Re: FC Bayern München
Ma da ga hoće prodati na kraju ove sezone koliko smo samo slavili kad su ga doveli pred 1/2 LP 2013. toliko bi slavio da ga prodaju. Dovesti prave zamjene za Riba i Roba a to su F.Anderson,Depay ili Lazacate. Dvojicu od ove trojice treba klepiti na ljeto
Re: FC Bayern München
Bayern@heart je napisao/la:Ma da ga hoće prodati na kraju ove sezone koliko smo samo slavili kad su ga doveli pred 1/2 LP 2013. toliko bi slavio da ga prodaju. Dovesti prave zamjene za Riba i Roba a to su F.Anderson,Depay ili Lazacate. Dvojicu od ove trojice treba klepiti na ljeto
POTPIS
ubjedjen sam da bi bilo ko od ove dvojice dao vise nego guzato krme za manju platu.
PEP GUARDIOLA ZLO I UNISTITELJ MOCNOG BAYERNA .
-
Nerminovic
- Postovi: 10987
- Pridružen/a: 05 jun 2014, 01:21
- Lokacija: Bangkok, Tajland
- Kontakt:
Re: FC Bayern München
ti izvini ali zasulzio je svojim dosadasnjim nastupima i pristupima u najvem broj tekmiNerminovic je napisao/la:au' cuj prodati Gotzea
PEP GUARDIOLA ZLO I UNISTITELJ MOCNOG BAYERNA .
- Bayern@heart
- Postovi: 3957
- Pridružen/a: 05 avg 2011, 15:57
- Kontakt:
Re: FC Bayern München
Daj utakmice u dresu Bayerna koje je odlučio navedeni momak slabo me služi pamćenjeNerminovic je napisao/la:au' cuj prodati Gotzea
Re: FC Bayern München
apsolutno, ne znam čime je zaslužio uopće da igra za vas, način na koji je otišao nije ni zaslužio ništa drugo nego da ga se torpedira na kraju sezone, kako se deško zayebo nije ni svjestan, umišljen skroz počeo mlatit petim udom a najmanje se koncentrirati na nogomet za koji je masno plaćen (govorim o platnoj listi jelte)PEP je napisao/la:ti izvini ali zasulzio je svojim dosadasnjim nastupima i pristupima u najvem broj tekmiNerminovic je napisao/la:au' cuj prodati Gotzea
-
Nerminovic
- Postovi: 10987
- Pridružen/a: 05 jun 2014, 01:21
- Lokacija: Bangkok, Tajland
- Kontakt:
Re: FC Bayern München
Bayern@heart je napisao/la:Daj utakmice u dresu Bayerna koje je odlučio navedeni momak slabo me služi pamćenjeNerminovic je napisao/la:au' cuj prodati Gotzea
pa' ljudi moji, naravno da sam i ja ocekivao vise od njega ali ocigledno da mu sistem ne djeluje kako treba i pogotovo kad igra krilo, nema sanse da ga sad prodamo i ako jos nista posebno nije pokazao ali moramo biti strpljivi i vjerujem da ce se stari Gotze vratiti sto prije.PEP je napisao/la:ti izvini ali zasulzio je svojim dosadasnjim nastupima i pristupima u najvem broj tekmiNerminovic je napisao/la:au' cuj prodati Gotzea
Champions of SportSport League 2017
BackSpace United
BackSpace United
- Bayern@heart
- Postovi: 3957
- Pridružen/a: 05 avg 2011, 15:57
- Kontakt:
Re: FC Bayern München
@Nerminovic
Ako navedeni sad protiv Barce zablista i potvrdi ono što se očekuje posebno kad nema Roba i Riba nek ostane bit ću njegov najveći poštovalac. Samo sam nešto pesimista oko toga da će zablistati
Ako navedeni sad protiv Barce zablista i potvrdi ono što se očekuje posebno kad nema Roba i Riba nek ostane bit ću njegov najveći poštovalac. Samo sam nešto pesimista oko toga da će zablistati
Re: FC Bayern München
Zabio je CSKAu, i odigrao protiv Hamburga odlicno, Rome i to je to ako me dobro pamcenje sluzi. Ostali golovi su 3,4,5ti i dalje tj. kad smo vec razvalili protivnika. Asistencije ne treba ni spominjati. Za nekoga u koga smo slupali 60 miliona u dvije godine i nije bas neka statistika. I kod Lowa je poceo da sijedi na klupi a zna se koliko Low svr... na igrace Bayerna. Ono sto Geceu zamjeram je tromost i nonsalancija i potez viska koji ima u svakom napadu. Hajd da se on moze osloboditi protivnika 1na1 pa mu treba potez viska nego ni to ne moze.Nerminovic je napisao/la:Bayern@heart je napisao/la:Daj utakmice u dresu Bayerna koje je odlučio navedeni momak slabo me služi pamćenjeNerminovic je napisao/la:au' cuj prodati Gotzeapa' ljudi moji, naravno da sam i ja ocekivao vise od njega ali ocigledno da mu sistem ne djeluje kako treba i pogotovo kad igra krilo, nema sanse da ga sad prodamo i ako jos nista posebno nije pokazao ali moramo biti strpljivi i vjerujem da ce se stari Gotze vratiti sto prije.PEP je napisao/la:ti izvini ali zasulzio je svojim dosadasnjim nastupima i pristupima u najvem broj tekmiNerminovic je napisao/la:au' cuj prodati GotzeaGotze je mozda nas najveci transfer nakon Robbena i Martineza, odigrao je sasvim solidno ovu sezonu i to se najvise vidi po golovima, slazem se da je dosta vremena jako pasivan, prakticno nevidljiv na terenu ali kao sto sam rekao moramo biti strpljivi sa Gotzeom i vjerujem da ce se vratiti na nivou.
Re: FC Bayern München
muamerc je napisao/la: Hajd da se on moze osloboditi protivnika 1na1 pa mu treba potez viska nego ni to ne moze
to i jeste jedan od njegovih najvecih problema jer cova dodje pred protivnickog igraca umjesto da svojim"kvalitetom2 rijesi datu situaciju on je 90% slucajeva proslijedi nekom od bllizih suigraca.
Dalje pustite ba ljudi tu suplju ne odg.mu igra koju peponja forsira ,evo ja licno mrzi nacin na koji je pep formulisao postve filozociju igre bayerna
Uglavnom ako se sta brzo ne poboljsa ozbiljno razmisljati o njeg.prodaji i uzeti dobar novac jos dok se moze, dovesti igrace koji ce biti manje placeni mislim na plate ,a siguran sam da ce dati vise nego ovaj guzonja
PEP GUARDIOLA ZLO I UNISTITELJ MOCNOG BAYERNA .
-
Nerminovic
- Postovi: 10987
- Pridružen/a: 05 jun 2014, 01:21
- Lokacija: Bangkok, Tajland
- Kontakt:
Re: FC Bayern München
e' to, vise puta ima priliku da ide jedan na jedan ali k'o da je izgubio povjerenje, prije nekoliko godina bi ga okrenuo ne jednom nego pet puta a' sad nista...PEP je napisao/la:muamerc je napisao/la: Hajd da se on moze osloboditi protivnika 1na1 pa mu treba potez viska nego ni to ne moze
to i jeste jedan od njegovih najvecih problema jer cova dodje pred protivnickog igraca umjesto da svojim"kvalitetom2 rijesi datu situaciju on je 90% slucajeva proslijedi nekom od bllizih suigraca.
Dalje pustite ba ljudi tu suplju ne odg.mu igra koju peponja forsira ,evo ja licno mrzi nacin na koji je pep formulisao postve filozociju igre bayerna,ali brate kako su se roben i riberi mogli uklopiti,gece je prozvan igracekm vrhunske kvlaitete i on bi tom kvalitetom ma kakv god sustav i igra bila ,pa i ne pasal mu toliko trebao nadoknaditi.Igrao je laznu devetku ,krilo ... sta hoce
ipak je on playern od ofanzivnih zadataka ,helem nejse.
Uglavno ako se sta brzo ne poboljsa ozbiljno razmisljati o njeg.prodaji i uzeti dobar novac jos dok se moze dovesti igrace koji ce biti manje placeni mislim na plate ,a siguran sam da ce dati vise nego ovaj guzonja.
Champions of SportSport League 2017
BackSpace United
BackSpace United
Online
Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.



