Formula 1 - ARHIVA POSTOVA

Moderator/ica: rio_Ferdy88

Pobjednik Bahrain Grand Prix 2021 je:

Anketa je završila: 01 apr 2021, 15:13.

Alfa Romeo
0
Nema glasova.
AlphaTauri
1
3%
Alpine
0
Nema glasova.
Aston Martin
1
3%
Ferrari
5
13%
Haas
1
3%
McLaren
1
3%
Mercedes
16
41%
Red Bull
14
36%
Williams
0
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 39

Avatar
Lampard8
Postovi: 2343
Pridružen/a: 25 nov 2013, 10:51
Kontakt:

Re: Formula 1

Post Postao/la Lampard8 » 25 maj 2015, 16:03

Gledam sinoć snimak trke i u oko mi pade baš jedan zanimljiv momenat, Mečka povlači Hamiltona u box i njegovi mehaničari prave grešku u mjenjanju guma, i isti se zadržava 4,1 sekundu u pitlejnu, i kasnije izlazi na stazu u gužvu s Nikom i Fetelom, i ne mogu da se otmem utisku da je u boksu sve bilo kako treba da bi hladno izašao na čelo kolone i zvanično uzeo pobjedu, ovako svi koji smo gledali znamo ko je pobjednik a na papiru stoji ime Rosbergovo.

Ovaj njegov krug do garaža je pokazao koliko je bio ljut i nezadovoljan, koliko vremena je bio parkiran u prvom sektoru na mjestu gdje su Alonso i Max napustili utrku i na kraju šlag na toru je ovaj gif iznad kad zgrnu ovo postolje :D
Za Čelik i Zenicu,
za crno i crveno,
za naše voljeno,
mi pjevamo...

Avatar
DukeOfWellington
Postovi: 8876
Pridružen/a: 01 mar 2013, 21:27
Lokacija: South Sandwich Islands
Kontakt:

Re: Formula 1

Post Postao/la DukeOfWellington » 25 maj 2015, 16:17

Logično da je bio nezadovoljan. Primoran da gleda mediokriteta Rosberga kako slavi ničim zasluženu pobjedu koju je on u kvalifikacijama i na stazi u potpunosti zaslužio. Takva situacija je frustrirajuća za nekog random gledaoca ispred televizora, a kamo li za Hamiltona. Kad vidiš onog Rosberga kako besramno slavi pobjedu u režiji Mercedes kuhinje dođe ti odma' da prebaciš na drugi kanal makar tamo bila i grand parada.

Avatar
Lampard8
Postovi: 2343
Pridružen/a: 25 nov 2013, 10:51
Kontakt:

Re: Formula 1

Post Postao/la Lampard8 » 25 maj 2015, 17:13

Pa dobro to ima smisla, čitav vikend je bio bolji od ostatka karavana, i vjerujem da će u nastavku sezone da grize kao nikad do sada da ponizi Rosberga do maksimuma.

S druge strane, treba razumiti i Nika, ko se to ne bih radovao da je prvi prošao kroz cilj ?
Za Čelik i Zenicu,
za crno i crveno,
za naše voljeno,
mi pjevamo...

Avatar
DukeOfWellington
Postovi: 8876
Pridružen/a: 01 mar 2013, 21:27
Lokacija: South Sandwich Islands
Kontakt:

Re: Formula 1

Post Postao/la DukeOfWellington » 25 maj 2015, 17:14

Ja vala ne bih mogao da mi je jedina pobjeda. Et.

Avatar
Lampard8
Postovi: 2343
Pridružen/a: 25 nov 2013, 10:51
Kontakt:

Re: Formula 1

Post Postao/la Lampard8 » 25 maj 2015, 17:18

Zato i jesi gdje si već :D
Da znaš da imaš bogatu nagradu za prolazak kroz cilj kao prvi skako bih do neba, lahko je sad iz fotelje pričati ja bih ovako i ovako...

Ovaj Serhi i Merhi su mi komedija žešća, pa da su im dali po golfa 2 bar bi nešto napravili a ovako ssamo smetaju po stazi.
Za Čelik i Zenicu,
za crno i crveno,
za naše voljeno,
mi pjevamo...

Avatar
DukeOfWellington
Postovi: 8876
Pridružen/a: 01 mar 2013, 21:27
Lokacija: South Sandwich Islands
Kontakt:

Re: Formula 1

Post Postao/la DukeOfWellington » 25 maj 2015, 17:20

Lampard8 je napisao/la:Zato i jesi gdje si već :D
Da znaš da imaš bogatu nagradu za prolazak kroz cilj kao prvi skako bih do neba, lahko je sad iz fotelje pričati ja bih ovako i ovako...

Ovaj Serhi i Merhi su mi komedija žešća, pa da su im dali po golfa 2 bar bi nešto napravili a ovako ssamo smetaju po stazi.
Nagrada se može pokupit' i dostojanstveno. Ispoštuj da si se timskom odlukom našao na prvom mjestu i nemoj se previše klebarit', a onda kad dođeš kući skači do mile volje.

Avatar
MElloo
Postovi: 13047
Pridružen/a: 29 nov 2009, 17:23
Kontakt:

Re: Formula 1

Post Postao/la MElloo » 25 maj 2015, 17:23

DukeOfWellington je napisao/la:Logično da je bio nezadovoljan. Primoran da gleda mediokriteta Rosberga kako slavi ničim zasluženu pobjedu koju je on u kvalifikacijama i na stazi u potpunosti zaslužio. Takva situacija je frustrirajuća za nekog random gledaoca ispred televizora, a kamo li za Hamiltona. Kad vidiš onog Rosberga kako besramno slavi pobjedu u režiji Mercedes kuhinje dođe ti odma' da prebaciš na drugi kanal makar tamo bila i grand parada.
:plac: :plac:

Avatar
Lampard8
Postovi: 2343
Pridružen/a: 25 nov 2013, 10:51
Kontakt:

Re: Formula 1

Post Postao/la Lampard8 » 25 maj 2015, 17:34

Guraš me u poziciju da treba da branim Nika, a nisam uopšte za to, jer mi nit smrdi nit miriše Rosberg, bio 1, 11, il' 21 isto mi je...
Za Čelik i Zenicu,
za crno i crveno,
za naše voljeno,
mi pjevamo...

Avatar
DukeOfWellington
Postovi: 8876
Pridružen/a: 01 mar 2013, 21:27
Lokacija: South Sandwich Islands
Kontakt:

Re: Formula 1

Post Postao/la DukeOfWellington » 25 maj 2015, 17:44

Lampard8 je napisao/la:Guraš me u poziciju da treba da branim Nika, a nisam uopšte za to, jer mi nit smrdi nit miriše Rosberg, bio 1, 11, il' 21 isto mi je...
I meni je vala. Al lik nema pojma realno, na njegovom mjestu trebalo je da sjedi jedan od 7-8 kvalitetnijih vozača od njega kako bismo gledali istinsku borbu za prvo mjesto, a ne da gledamo ovo kao juče gdje mu moraš kreirat pobjedu tako što ćeš oštetiti svog prvog vozača. Kome to treba? Meni ne.

Avatar
JoseMourinho
Postovi: 6248
Pridružen/a: 02 apr 2014, 00:36
Kontakt:

Re: Odg: Formula 1

Post Postao/la JoseMourinho » 25 maj 2015, 17:50

Greške se dešavaju, haj pobjeda manje-više ionako je njegova titula :D

Avatar
DukeOfWellington
Postovi: 8876
Pridružen/a: 01 mar 2013, 21:27
Lokacija: South Sandwich Islands
Kontakt:

Re: Odg: Formula 1

Post Postao/la DukeOfWellington » 25 maj 2015, 19:15

JoseMourinho je napisao/la:Greške se dešavaju, haj pobjeda manje-više ionako je njegova titula :D
Vidjećemo uskoro da li je greška ili radi kuhinja.

Avatar
JoseMourinho
Postovi: 6248
Pridružen/a: 02 apr 2014, 00:36
Kontakt:

Re: Odg: Formula 1

Post Postao/la JoseMourinho » 25 maj 2015, 19:25

Ma kakva kuhinja jbg vojvodo bar sam konto da ti ne vjeruješ u te teorije zavjere :D

Pogreške u kalkulacijama i malo sporija zamjena i to se desi :D

Avatar
samo_lijevo
Postovi: 11000
Pridružen/a: 24 nov 2010, 23:35
Lokacija: Garmisch-Partenkirchen
Kontakt:

Re: Odg: Formula 1

Post Postao/la samo_lijevo » 25 maj 2015, 19:31

JoseMourinho je napisao/la:Ma kakva kuhinja jbg vojvodo bar sam konto da ti ne vjeruješ u te teorije zavjere :D

Pogreške u kalkulacijama i malo sporija zamjena i to se desi :D
:nene:

über alles, über alles ...

slika
Jetzt lass mal die Kirche im Dorf

Nur gucken, nicht anfassen

Belo, oko mene sve je belo
sat na ruci, kosulja, cipele, odelo

Avatar
DukeOfWellington
Postovi: 8876
Pridružen/a: 01 mar 2013, 21:27
Lokacija: South Sandwich Islands
Kontakt:

Re: Odg: Formula 1

Post Postao/la DukeOfWellington » 25 maj 2015, 19:32

JoseMourinho je napisao/la:Ma kakva kuhinja jbg vojvodo bar sam konto da ti ne vjeruješ u te teorije zavjere :D

Pogreške u kalkulacijama i malo sporija zamjena i to se desi :D
Ne vjerujem ja ni u kakve 'te teorije zavjere'. Ali vjerujem u njemački tim koji sa njemačkim vozačem i uz njemačku himnu pokorava njemački svijet, hoću reć samo svijet.

Avatar
Lampard8
Postovi: 2343
Pridružen/a: 25 nov 2013, 10:51
Kontakt:

Re: Formula 1

Post Postao/la Lampard8 » 25 maj 2015, 19:34

Totto Wolf je izjavio da je pogrešna kalkulacija kriva za to...
Za Čelik i Zenicu,
za crno i crveno,
za naše voljeno,
mi pjevamo...

Avatar
DukeOfWellington
Postovi: 8876
Pridružen/a: 01 mar 2013, 21:27
Lokacija: South Sandwich Islands
Kontakt:

Re: Formula 1

Post Postao/la DukeOfWellington » 25 maj 2015, 19:37

Lampard8 je napisao/la:Totto Wolf je izjavio da je pogrešna kalkulacija kriva za to...
Baš sam očekivao da će izjavit' da više vole Rosberga :D

Avatar
MaGiCa
Postovi: 11337
Pridružen/a: 04 dec 2010, 20:27
Kontakt:

Re: Formula 1

Post Postao/la MaGiCa » 25 maj 2015, 20:13

Jasno je svima da Mercedes gura Rosberga. Nemojmo se praviti ludi.
Ali, problem je u tome shto Rosberg nema shanse protiv Hamiltona, sem ako ne bude brutalno poguran u 10ak trka. A to je jako mnogo i to bi ubilo prvenstvo. Zato je ovo 1 kontroverza i najverovatnije se skorije nece ponoviti.

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37731
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: Formula 1

Post Postao/la tuzlak1987 » 25 maj 2015, 20:19

Toliko su sigurni izgleda da im Ferrari ne moze primirisati ove sezone da mogu uraditi i ovo.. Treba ubaciti mozda dva dostavljaca guma, sipanje goriva te napraviti bjesnije bolide kako bi F1 bio F1..

I ubaciti Audi i BMW jer je Renault puko..

Avatar
emir_
Postovi: 5794
Pridružen/a: 07 okt 2008, 16:13

Re: Formula 1

Post Postao/la emir_ » 29 maj 2015, 23:59

Manuel je napisao/la:
DukeOfWellington je napisao/la:
emir_ je napisao/la: Drago mi je što Hamilton nije uzeo danas, imao je 6 krugova da pokaže da je najbolji sa boljim gumama i nije mogao prismrditi baš kao i oni njemu čitavu utrku.
Kakav cirkusant :lol: Postavlja se pitanje da li si ti ikad gledao VN Monte Carla.

Očigledno da je krenulo sa Mercedes kuhinjom, istina mnogo kasnije nego što sam očekivao ali došlo je i to na red.
Ma u zivotu nije on pogledao ovu utrku a ako jest nije svjestan kako se provalio.Pa sine ovo je Monte Carlo.Sanse da prestignes su minimalne da ne znam kakve gume imas.Pa sjecam se da Coultard nije mogao prestici Bernoldija ciji je bolid bio sporiji dvije sekunde po krugu od Meklarena a ne da Luis prestigne Nicu i Vettela.
Čudno, izgleda da u Monacu nikad nije bilo prestizanja :crazy: :crazy: :crazy:

btw gledao sam utrka najmanje onoliko puta koliko imam i godina na ovom forumu
4-IN-A-ROW

Avatar
Manuel
Postovi: 8261
Pridružen/a: 20 okt 2011, 01:17
Kontakt:

Re: Formula 1

Post Postao/la Manuel » 30 maj 2015, 00:16

Naravno da je bilo ali najmanje nego na bilo kojoj stazi.Dao sam ti samo primjer Kultarda koji nije mogao prestici Bernoldija koji je vozio bolid Arrowsa a taj bolid je bio sporiji dvije sekunde od Meklarena i onda mi ti dodjes i kazes da Hamilton za 6 krugova nije mogao prestici onu dvojicu.

Pa sta si ti ocekivao,da ce Luis za 6 krugova prestici Vettela i Nicu ?
Horde Zla ; Curva Sud Roma ; Los Borrachos Del Tablon

Este sentimiento nadie lo comprende

Zaključano

Natrag na “Auto-moto”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.