sad ako kojim slucajem zijane (gube), u sljedecoj nece im se desiti ponovo kiksSteveHeighway je napisao/la:Ajmo belgija po preokret.
12.06.2015. / BiH - Izrael
Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
- dr.van nostrand
- Postovi: 8181
- Pridružen/a: 21 jul 2010, 10:53
- Lokacija: Dark side of the moon
- Kontakt:
Re: 12.06.2015. / BiH - Izrael
http://www.youtube.com/watch?v=UhQSnDCPF10
silver & black
- anonymousHD
- Postovi: 7943
- Pridružen/a: 05 nov 2010, 09:56
- Lokacija: 72000, Bistua Nova, BiH
- Kontakt:
Re: 12.06.2015. / BiH - Izrael
Višća mašina, bravo mali.
- SteveHeighway
- Postovi: 839
- Pridružen/a: 21 feb 2015, 01:07
- Lokacija: Hell's Kitchen
- Kontakt:
Re: RE: Re: 12.06.2015. / BiH - Izrael
Al ga i ti seres u pm,reko bi covjek ti savrsen. Pa ti si jedan od najvecih hejtera lazni patrioto!Cartman je napisao/la:HEJTERI KLEKNITE PRED VISCOM I POPUSITE MU LIJEPO I DUBOKO
Koji borac momak, uz to brz i u formi. Ima muda. Zapamtite da je svojom borbom dosao do auta prije penala. Bravo momak!![]()
Dzeko najgori na terenu. Hvala Bogu da je konacno pogodio penal barem, ali ovakva igra je neprihvatljiva. Za dvije klase smo bolji i samo kardinalne greske nas mogu kostat. Oni kvalitet nemaju.
Steven Gerrard !
Re: 12.06.2015. / BiH - Izrael
Inace 2/3 prvog poluvremena smo bili dobri,nismo im dali oka otvoriti,1/3 smo pali i nazalost primili gol iz nicega.No,okrenusmo.Idemo ovjeriti ovo u drugom poluvremenu momci
Miralem Pjanic !
Mirza Teletovic !
Damir Dzumhur !
- NYKnicks Fan
- Postovi: 5577
- Pridružen/a: 05 jan 2011, 12:17
- Kontakt:
Re: 12.06.2015. / BiH - Izrael
Re: 12.06.2015. / BiH - Izrael
[youtube][/youtube]
-
Hattrick10
- Postovi: 106
- Pridružen/a: 22 maj 2014, 14:54
- Lokacija: In the middle of nowhere
- Kontakt:
Re: 12.06.2015. / BiH - Izrael
coelho41 je napisao/la:svi koji ste poletili hejtat reprezentaciju i odbranu i igru citavu nakon gola izraela, treba vam popisat imena tj nickove i protjerat vas sa foruma
- Principatus
- Postovi: 9470
- Pridružen/a: 06 feb 2009, 20:42
- Lokacija: Germany
- Kontakt:
Re: 12.06.2015. / BiH - Izrael
Kolasinac nije ni gledao kada je Dzekson pucao.fanatic1991 je napisao/la:Kad sam vidio da dzeko izvodi penal izasao sam iz sobe![]()
Znao sam da ce mo ovo preokrenuti, trebala nam je ta klempa da se probudimo. Sve u svemu je ok, borbeno, mogli bi igrati efikasnije, ali zelja i samopouzdanje su tu.
Re: 12.06.2015. / BiH - Izrael
-
Coromandel
- Postovi: 458
- Pridružen/a: 23 maj 2015, 20:55
- Kontakt:
Re: 12.06.2015. / BiH - Izrael
smiješno da ne može biti smješnije. kukali su da je koševo ukleto, a u grotlu ga duvamo xy puta. dajte koševo, 30 milja pa da im karamo mame!
što neko reče, sramota da višći niko ne prilazi da proslavi gol...
Re: 12.06.2015. / BiH - Izrael
Re: 12.06.2015. / BiH - Izrael
Naš najbolji igrač.Cartman je napisao/la:HEJTERI KLEKNITE PRED VISCOM I POPUSITE MU LIJEPO I DUBOKO
Koji borac momak, uz to brz i u formi. Ima muda. Zapamtite da je svojom borbom dosao do auta prije penala. Bravo momak!![]()
Re: 12.06.2015. / BiH - Izrael
- Ponos Torina
- Postovi: 5869
- Pridružen/a: 19 feb 2009, 21:05
- Kontakt:
Re: 12.06.2015. / BiH - Izrael
4mbps konecija i smece koci
Re: 12.06.2015. / BiH - Izrael
Bravo majstore nas, uvijek si znao.Chinaglia je napisao/la:Višća![]()
otkad govorim da je to prevara od igrača, gdje bolan on može biti starter u repki
The flowers of English football, the flowers of Manchester
Re: 12.06.2015. / BiH - Izrael
!!!! VU - VU - VUKOVI !!!!
2-249
💮🍀💮🍀💮🍀💮
Re: 12.06.2015. / BiH - Izrael
- Citizen-X
- Postovi: 5305
- Pridružen/a: 19 dec 2008, 17:20
- Lokacija: Nizguzovići kod Niodaklevaca - Ni'djezemska
- Kontakt:
Re: 12.06.2015. / BiH - Izrael
Re: 12.06.2015. / BiH - Izrael
Andora - Kipar 1:2
Re: 12.06.2015. / BiH - Izrael
Online
Trenutno korisnika/ca: 19vendetta87, ANamelessGhoul, antetokounmpo, ArtemisFowl, Atlanta, Beduin, Bing [Bot], Bordo10, Brazzzoo123, Cwirek, dariolovrinovic00, DeeWa, denza, farenhajt, Fudo, Goalgetter, HariTz, harko35, husrefbeg, InatSilniBosanski, Iniesta12, JayCatwright, jestamaji, Jurica95, karajlo, kenanktkt, kovac, Marokanci58, MokraKifla, Napapijri, omanovski, ovisnik, Pensioner26, prisonbreak, Shevko, Sheyi, Slobodanpad1945, soccerfan, torbica, tutankamon1905, Venom, Wisey, Wolffire, Zgemboo89 i 369 gostiju.





