Edin Višća

Moderatori/ce: _dreamer_,Monolog,ribery,insider,TaRgEt_

Avatar
adoo11
Postovi: 652
Pridružen/a: 17 avg 2014, 19:26
Kontakt:

Re: Edin Višća

Post Postao/la adoo11 » 31 maj 2015, 21:52

Po meni Hajrovic nije tolika igracina da mu se mora izmisljati pozicija samo da se nadje u prvih jedanaest.
Taj momak ima najmanju minutazu od svih igraca, ako Medunjanin ne moze na desetku radi lose forme, Pjanic jer se ne snalazi na toj poziciji, daj stavi Stilica tu ako cemo vec igrati u toj formaciji koji je u formi a ne Hajrovica kojem to nije ni prirodna pozicija, a uz to je u katastrofalnoj formi.
Ili na zadnjem veznom , pa momak je pretanak defanzivno.Uredu mi je kad na poziciju gdje smo deficitarni potkrijepimo igracima koji su u losijoj formi ali na desnom krilu imamo momka sa najvecom minutazom od svih igraca, na desetki mozemo upotrijebiti dvojicu igraca kojima je ta pozicija bliza nego hajrovicu, na zadnjem veznom imamo dvojicu nezamjenljivih igraca plus medunjanina ako se pjanic nadje ispred spica.
Zadnja izmjena: adoo11, dana/u 31 maj 2015, 22:00, ukupno mijenjano 1 put.
Hvala Edine, Miraleme, Vedade, Zvjezdane, Harise, Asmire,Emire,Adnane, Mensure,Ognjene ,Izete, Ermine,Ervine Senade, Sejade, Senijade,Elvire za SP u Brazilu.
Vi ste ponos nacije!!!

#Sejad Salihovic

# Zvjezdan Misimovic

dubrovnik
Postovi: 6104
Pridružen/a: 29 jan 2014, 13:51
Kontakt:

Re: Edin Višća

Post Postao/la dubrovnik » 31 maj 2015, 21:57

Virtu4l je napisao/la:
dubrovnik je napisao/la:Stalno se razvija i pravo je vrijeme za iskorak u veci klub.
Ovdje mu je odlično, dobili su novog velikog sponzora, imaju pare i nadam se da se neće zaletiti kao mnogi prije njega.
Ne kazem ja da mu je lose ovdje ali problem ovih kako ih mi popularno zovemo sporova je sto su jako nestabilni. Ove godine 4 dogodine 15.
Bojim se da tu nece naci stabilnost za potreban iskorak. Mislim da je on vec zreo za klub kao Roma ili slicno. Ovakvih igraca nema bas puno i vrlo su trazeni. Novi stadion koji je IBB ili kako vec napravio ni ime im ne mogu izgovoriti nisu garancija da su oni na putu da postanu veliki klub. Dugo se igra Turska liga i samo se kroz sve ove godine Trabzon od ovih sporova primakao velikoj trojci. Ne ide to bas lako. Ja bi njega rado vidio u gornjem dijelu Evrope.

Avatar
Husika
Postovi: 4138
Pridružen/a: 05 nov 2014, 21:09
Kontakt:

Re: Edin Višća

Post Postao/la Husika » 01 jun 2015, 20:25

Nema zime za Edina, on vec ovaj prelazni rok moze da bira klub !!!!
Ako iko treba imati zacementirano mjesto u prvih 11 protiv Chifutlanda to je on !!!
"Nosio" je mladu repku, "nosit" ce i A !!!
Safet Susic=Propast BiH fudbala...
BiH je drzava koja ima najvise selektora u ovom trenutku-Safet, Sead, bezbroj menađera, bezbroj menađerskih agencija, Usanovic...
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=QqjDqtqf7pY

Avatar
phily
Postovi: 4121
Pridružen/a: 19 jun 2013, 22:23
Kontakt:

Re: Edin Višća

Post Postao/la phily » 12 jun 2015, 21:37

Svi oni koji govore protiv višce neka mu se sagnu...
FK Željezničar
FC Bayern Munchen
Philadelphia 76ers--->#TrustTheProcess
DARIO ŠARIĆ----->ROY-- 2016/17

#CarloOut

Avatar
Ajax
Postovi: 9572
Pridružen/a: 19 mar 2014, 01:40
Kontakt:

Re: Edin Višća

Post Postao/la Ajax » 12 jun 2015, 21:41

Ne brukajte se ljudi. Protiv jach protivnika Belgija, Wales nece napraviti nista. Covjek ima samo brzinu. Znaci jedini nacin da postigne gol je da se mu doda lopta u prostor i da onda opuca par metara od gola. Ima ponekad i solidne asistencije i to je to.
Visca: / 1 -10 /
Brzina 7.5
Tehnika 5
Udarac 5
Smirenost pred golom 7
Asistencije 6
Dribling 5
Defanzivna 3

Sve ukupno prosjecan igrac cija glavna prednost je velika brzina ako se ga uposljava na pravi nacin.

Avatar
grad-na-rijeci-sani
Postovi: 530
Pridružen/a: 14 avg 2009, 09:08
Lokacija: Prijedor, BiH
Kontakt:

Re: Edin Višća

Post Postao/la grad-na-rijeci-sani » 12 jun 2015, 21:44

Pa nama i treba trkac, imamo previse kreativaca koji su spori. Treba nam neko ko ce trcati po bokovima.

Avatar
Virtu4l
Postovi: 62016
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Edin Višća

Post Postao/la Virtu4l » 12 jun 2015, 21:45

Ajax je napisao/la:Ne brukajte se ljudi. Protiv jach protivnika Belgija, Wales nece napraviti nista. Covjek ima samo brzinu. Znaci jedini nacin da postigne gol je da se mu doda lopta u prostor i da onda opuca par metara od gola. Ima ponekad i solidne asistencije i to je to.
Visca: / 1 -10 /
Brzina 7.5
Tehnika 5
Udarac 5
Smirenost pred golom 7
Asistencije 6
Dribling 5
Defanzivna 3

Sve ukupno prosjecan igrac cija glavna prednost je velika brzina ako se ga uposljava na pravi nacin.
Nemaš ti pojma.
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
phily
Postovi: 4121
Pridružen/a: 19 jun 2013, 22:23
Kontakt:

Re: Edin Višća

Post Postao/la phily » 12 jun 2015, 21:47

Ajax je napisao/la:Ne brukajte se ljudi. Protiv jach protivnika Belgija, Wales nece napraviti nista. Covjek ima samo brzinu. Znaci jedini nacin da postigne gol je da se mu doda lopta u prostor i da onda opuca par metara od gola. Ima ponekad i solidne asistencije i to je to.
Visca: / 1 -10 /
Brzina 7.5
Tehnika 5
Udarac 5
Smirenost pred golom 7
Asistencije 6
Dribling 5
Defanzivna 3

Sve ukupno prosjecan igrac cija glavna prednost je velika brzina ako se ga uposljava na pravi nacin.
umjesto da se veseli sto je momak dao gol kojim je vratio repku u igru, on dodje i govori da je to los igrac..
:guz: :guz:
FK Željezničar
FC Bayern Munchen
Philadelphia 76ers--->#TrustTheProcess
DARIO ŠARIĆ----->ROY-- 2016/17

#CarloOut

Avatar
Ajax
Postovi: 9572
Pridružen/a: 19 mar 2014, 01:40
Kontakt:

Re: Edin Višća

Post Postao/la Ajax » 12 jun 2015, 21:53

Phily i ostali ( kojima je pod broj jedan KLUB za koji navjate ) pa tek onda reprezentacija. Visca je bio do gola JAKO LOS. Postigao je dobar gol smireno i svaka mu cast na tome. Nije igrac koji pravi razliku na terenu sa svojim individualnim kvalitetom osim brzinom kada uspije da pobjegne protivnickom igraca ako ga dobro uposle. Sto se mene tice neka Visca odigra drugo poluvrijeme odlicno naravno da cu priznati gresku to je najmanji problem.

Avatar
Virtu4l
Postovi: 62016
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Edin Višća

Post Postao/la Virtu4l » 12 jun 2015, 21:55

Opet ću ponoviti da nemaš pojma, bez ikakve namjere da ulazim u dalju diskusiju. Tebi lakše ulazi u guzhicu nego u glavu.
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
Ajax
Postovi: 9572
Pridružen/a: 19 mar 2014, 01:40
Kontakt:

Re: Edin Višća

Post Postao/la Ajax » 12 jun 2015, 21:58

Momcino nisam ja bio taj koji je branio Papeta kada je 90% foruma i svi koji su zeljeli da vide vidjeli da covjek pravi katastrofalne poteze. Ma da ne nabrajam ima toga koliko hoces. :thumbup: :thumbup: Eto veze ja nemam o fudbalu. Kritikujem jednog super kvalitetnog igraca bez razloga. :crazy: :crazy:
Zadnja izmjena: Ajax, dana/u 12 jun 2015, 22:03, ukupno mijenjano 1 put.

mirzatele
Postovi: 12016
Pridružen/a: 07 feb 2013, 01:24
Kontakt:

Re: Edin Višća

Post Postao/la mirzatele » 12 jun 2015, 22:02

Virtu4l je napisao/la:
Ajax je napisao/la:Ne brukajte se ljudi. Protiv jach protivnika Belgija, Wales nece napraviti nista. Covjek ima samo brzinu. Znaci jedini nacin da postigne gol je da se mu doda lopta u prostor i da onda opuca par metara od gola. Ima ponekad i solidne asistencije i to je to.
Visca: / 1 -10 /
Brzina 7.5
Tehnika 5
Udarac 5
Smirenost pred golom 7
Asistencije 6
Dribling 5
Defanzivna 3

Sve ukupno prosjecan igrac cija glavna prednost je velika brzina ako se ga uposljava na pravi nacin.
Nemaš ti pojma.

Avatar
SteveHeighway
Postovi: 2101
Pridružen/a: 21 feb 2015, 01:07
Lokacija: Hell's Kitchen
Kontakt:

Re: Edin Višća

Post Postao/la SteveHeighway » 12 jun 2015, 22:04

U pravu je momak 100%. Visca je jedno ispodprosjecno krilo koje bi u nasoj ligi grijao klupu duljevicu primjera radi.
When he had a chance to choose between trophies and loyalty, he picked loyalty. He picked loyalty for one simple reason. He is more then just a football player, he is more then just a human... He is Liverpool Football Club.
Steven Gerrard !

mirzatele
Postovi: 12016
Pridružen/a: 07 feb 2013, 01:24
Kontakt:

Re: Edin Višća

Post Postao/la mirzatele » 12 jun 2015, 22:05

Ako se ti slazes sa njim, mora da je u pravu


Il je to veceras neko takmicenje izmedju vas dvojice ko ce vecu glupost izgovoriti, nisam upratio ?

Avatar
phily
Postovi: 4121
Pridružen/a: 19 jun 2013, 22:23
Kontakt:

Re: Edin Višća

Post Postao/la phily » 12 jun 2015, 22:13

Ajax je napisao/la:Phily i ostali ( kojima je pod broj jedan KLUB za koji navjate ) pa tek onda reprezentacija.
ja bih rekao da ti Višću gledas drugacije zbog toga sto je igrao u Želji,a meni je dres reprezentacije vazniji nego ista drugo...
FK Željezničar
FC Bayern Munchen
Philadelphia 76ers--->#TrustTheProcess
DARIO ŠARIĆ----->ROY-- 2016/17

#CarloOut

Avatar
Virtu4l
Postovi: 62016
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Edin Višća

Post Postao/la Virtu4l » 12 jun 2015, 22:17

phily je napisao/la:ja bih rekao da ti Višću gledas drugacije zbog toga sto je igrao u Želji,a meni je dres reprezentacije vazniji nego ista drugo...
Ne, on ga gleda drugačije zbog Hajrovića.
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
Ajax
Postovi: 9572
Pridružen/a: 19 mar 2014, 01:40
Kontakt:

Re: Edin Višća

Post Postao/la Ajax » 12 jun 2015, 22:18

Grijesis Phily ja nisam jednu ruznu izjavu napisao za vas klub ( i nijedan drugi klub u PL ) ili igraca. Znaci ni jednu jedinu. A svakako je jako puno igraca u reprezentaciji iz tvog kluba. Meni je to stvarno nebitno. Gledam samo individualni kvalitet igraca nista drugo. Nemam namjeru da provociram bez razlog nikoga.

@virto
Upravu si. Mislim da je kvalitetiji igrac Hajrovic i puno opasniji po gol protivnika. I nije problem priznat gresku. U svakom slucaju Visca je odigrao u nekom realnom okviru. Sigurno nije podbacio danas. Dzeko je neprepoznatljiv.
Bravo Visca :D :D
Zadnja izmjena: Ajax, dana/u 12 jun 2015, 22:21, ukupno mijenjano 1 put.

mirzatele
Postovi: 12016
Pridružen/a: 07 feb 2013, 01:24
Kontakt:

Re: Edin Višća

Post Postao/la mirzatele » 12 jun 2015, 22:21

e moj Ajax

Avatar
Virtu4l
Postovi: 62016
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Edin Višća

Post Postao/la Virtu4l » 12 jun 2015, 22:21

Kleknite neznalice....
Evribadi sej Željo
Željoooo

zabranjeni
Postovi: 59
Pridružen/a: 23 nov 2013, 23:58
Kontakt:

Re: Edin Višća

Post Postao/la zabranjeni » 12 jun 2015, 22:21

Ajax je napisao/la:Grijesis Phily ja nisam jednu ruznu izjavu napisao za vas klub ( i nijedan drugi klub u PL ) ili igraca. Znaci ni jednu jedinu. A svakako je jako puno igraca u reprezentaciji iz tvog kluba. Meni je to stvarno nebitno. Gledam samo individualni kvalitet igraca nista drugo. Nemam namjeru da provociram bez razlog nikoga.

@virto
Upravu si. Mislim da je kvalitetiji igrac Hajrovic i puno opasniji po gol protivnika. I nije problem priznat gresku. U svakom slucaju Visca je odigrao u nekom realnom okviru. Sigurno nije podbacio danas. Dzeko je neprepoznatljiv.
Bravo Visca :D :D
PITARU MIRAAAAAAAAAAAAN

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: kaskada1922 i 14 gostiju.