Edin Višća
Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
Re: Edin Višća
Prije svega je veliki borac, brz je i vrlo direktan. Nesto sto nam je nedostajalo. Jednostavno friska krva koja nam je prijeko potrebna. Opet bravo za Edina. Drago mi je i sto je igrac iz PL BiH napravio nesto. Treba se izborit od Banovica do ovoga.
The flowers of English football, the flowers of Manchester
Re: Edin Višća
Znači da bi mogao kod tebe na instrukcijeCartman je napisao/la:Treba se izborit od Banovica do ovoga.
Re: Edin Višća
Virtu4l je napisao/la:Znači da bi mogao kod tebe na instrukcijeCartman je napisao/la:Treba se izborit od Banovica do ovoga.![]()
Od Visce iznajmljujem stan uvijek. Vise sam od njega tamo.
The flowers of English football, the flowers of Manchester
Re: Edin Višća
lijepe li noci
Re: Edin Višća
Re: Edin Višća
- BakrenaZica
- Postovi: 9
- Pridružen/a: 14 mar 2015, 22:07
- Kontakt:
Re: Edin Višća
- Omerbavarac
- Postovi: 17929
- Pridružen/a: 12 maj 2009, 12:24
- Kontakt:
Re: Edin Višća
Re: Edin Višća
Re: Edin Višća
Covjek je iz Olova, samo je igrao u Buducnosti iz Banovica na pocetku karijere, prije nego je presao u Zeljeznicar.Cartman je napisao/la:Da da, to za zavrsnicu je apsolutno tacno. To mu je nedostajalo kad je igrao za mladu repku. Ima lijep broj golova u Turskoj i onaj gol danas nije lako zabit. Dosta tezak ugao i naravno treba ostat miran pod onakvim pritiskom.
Prije svega je veliki borac, brz je i vrlo direktan. Nesto sto nam je nedostajalo. Jednostavno friska krva koja nam je prijeko potrebna. Opet bravo za Edina. Drago mi je i sto je igrac iz PL BiH napravio nesto. Treba se izborit od Banovica do ovoga.
Re: Edin Višća
- Bosniacum Lilium
- Postovi: 16673
- Pridružen/a: 31 jul 2011, 01:32
- Lokacija: Nigerija
- Kontakt:
Re: Edin Višća
Sa srecom. Da je ziv i zdrav 100 godina. Izvinjavam se za offtopic, ali uvijek mi drago kad neko ceka djecu pa sam moraosoccerfan je napisao/la:U Decembru treba da dobijem sina! Bice vala Edin 1000000 % !!!![]()
![]()
I zena se slozila!
Postano kroz Forum SportSport.ba app.
Re: Edin Višća
Pazi da se Seo ne naljuti.soccerfan je napisao/la:U Decembru treba da dobijem sina! Bice vala Edin 1000000 % !!!![]()
![]()
I zena se slozila!
Re: Edin Višća
Sretnosoccerfan je napisao/la:U Decembru treba da dobijem sina! Bice vala Edin 1000000 % !!!![]()
![]()
I zena se slozila!
Vi ste ponos nacije!!!
#Sejad Salihovic
# Zvjezdan Misimovic
Re: Edin Višća
Ako ikako moze neka bude i Almir.adoo11 je napisao/la:Sretnosoccerfan je napisao/la:U Decembru treba da dobijem sina! Bice vala Edin 1000000 % !!!![]()
![]()
I zena se slozila!
očekujemo i Asmira, Emira, Harisa, Muhameda, Vedada... Nemoj nas iznevjeriti
Re: Edin Višća
A Emir?soccerfan je napisao/la:U Decembru treba da dobijem sina! Bice vala Edin 1000000 % !!!![]()
![]()
I zena se slozila!
Cestitam momcino.
The flowers of English football, the flowers of Manchester
Re: Edin Višća
Re: Edin Višća
Re: Edin Višća
O juremos con gloria morir!
Re: Edin Višća
Hvala!!Bosniacum Lilium je napisao/la:Sa srecom. Da je ziv i zdrav 100 godina. Izvinjavam se za offtopic, ali uvijek mi drago kad neko ceka djecu pa sam moraosoccerfan je napisao/la:U Decembru treba da dobijem sina! Bice vala Edin 1000000 % !!!![]()
![]()
I zena se slozila!
Postano kroz Forum SportSport.ba app.
Online
Trenutno korisnika/ca: 19vendetta87, ajaca, Alucard, ArtemisFowl, Atlanta, atomac123, AzRimiRzA, bh22, boki86, Bosnjo22, CAGarfia, CHR, Confiance, CrvenoCrnaArmija, Daduli, dariolovrinovic00, darker10, deda, delko, eaglebvb09, Elddar, ELDIABLO20, enobarca, farenhajt, FerdinandF, Frankie, Fudo, GG3, GrbavicaHrammm, Hajdeee, haklamas, HalaMadrid, HariTz, Hazre, Helemnejse, Imamkarbarum, Iniesta12, invincible1921, Invincibles14, J1897, jasmin10, klasik, KockarVicin007, komax, kovac, lakilone, LeCoq, legendarnadruga, Lynx, Majstorinho, marlostanf1eld, Marokanci58, MaroonBjelave, Marsal, Mocvara1991, MokraKifla, nebeskasila, omanovski, Pensioner26, PeppermintSA, RajvoSa89, rossonero85, rukometubih23, s4mke, sagitarius, SanaBosna, seha77, Shevko, Sheyi, signalidunapark, Venom, VensanKasel, Xaniesta, xinxee i 472 gosta.






