FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

veteran
Postovi: 31
Pridružen/a: 12 mar 2010, 21:09

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la veteran » 23 apr 2010, 10:23

Hajde više ne serite! Ja sam već napisao da nam sve ono nije trebalo i da smo pretjerali ali stvarno mi već pomalo idu na k..... ovi moralisti. I konstantna vrijeđanja, te smo glupi, te jedemo **** itd. I sve se to toleriše, isto kao i psovke na drugim temama.
Evo jedna u tom stilu i od mene: Ko napada navijače Sarajeva je kreten, glup i jede **** !!! Ne razmišlja mozgom i ograničen je!

Avatar
bad_boy
Postovi: 592
Pridružen/a: 27 feb 2010, 17:10
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bad_boy » 23 apr 2010, 10:31

Eh evo sad gledam klip sa BHT 1,kad ste uletili na stadion,i udarali zastitare i policiju,stvarno ste jadni,bas ste posvetili utakmicu za VEDRANA PULJICA.
Moja leđa su već plava,i ne dostaje mi snaga.Čekam kad ću se probudit,al`ovo je već java.Još koja godina,pa ću se počet gušit,nemam više sta izgubit` idem ih rušit.

Avatar
hammers
Moderator
Postovi: 2124
Pridružen/a: 17 sep 2008, 14:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la hammers » 23 apr 2010, 10:34

bad_boy je napisao/la:Eh evo sad gledam klip sa BHT 1,kad ste uletili na stadion,i udarali zastitare i policiju,stvarno ste jadni,bas ste posvetili utakmicu za VEDRANA PULJICA.
De dobro skontali smo ae sad lagano prosetaj
http://www.youtube.com/watch?v=aWGDXKSxjn0

"West Ham taking liberties at Millwall, they come to Millwall's ground, they smash there pubs up and to them it's a victory".

FCS
Postovi: 1149
Pridružen/a: 17 jan 2009, 11:27
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la FCS » 23 apr 2010, 11:02

Niko normalan ne odobrava ono što se desilo na "Hasetu", ali boli poznavaoci znaju da nije sve onako kao to polupismeni novinari prikazuju. Najveći krivci za nerede:
1. Nadležni organi (utakmicu visokog rizika da obezbjeđuje onako mali broj policajaca i redara)
2. Uprava FK Sarajevo ([Merdanovići, Baljak, Alihodžić...), totalni amateri i lopovi koji upropaštavju najveći BH klub,. Njima je svejedno što je neko mogao poginuti, i dalje ne žele da se povuku iako nemaju podršku nikoga osim određenog kriminalca koji ih potpomaže a svi znaju ko je u pitanju.
Zato svi pravi navijači naše "svetinje" trebaju podržati Bordo prijatelje i UNFKS u borbi protiv zla koji vlada našim klubom. DO KONAČNE POBJEDE

veteran
Postovi: 31
Pridružen/a: 12 mar 2010, 21:09

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la veteran » 23 apr 2010, 11:14

kralj_je_mrtav je napisao/la:
veteran je napisao/la:Hajde više ne serite! Ja sam već napisao da nam sve ono nije trebalo i da smo pretjerali ali stvarno mi već pomalo idu na k..... ovi moralisti. I konstantna vrijeđanja, te smo glupi, te jedemo **** itd. I sve se to toleriše, isto kao i psovke na drugim temama.
Evo jedna u tom stilu i od mene: Ko napada navijače Sarajeva je kreten, glup i jede **** !!! Ne razmišlja mozgom i ograničen je!
Nemoj biti tako grub. Niko ne napada navijace Sarajeva, naprotiv. Ako ti smatras da su oni koji su ono radili navijaci Sarajeva, onda...
Kralju, već sam rekao da nam ono nije trebalo! I rekao sam da nije trebalo udarati policiju i zaštitare. Pregledaj postove pa ćeš vidjeti kako nas sve nazivaju!Pretjerali smo i to će nas još dugo pratiti. Ali to nikome ne daje za pravo da nas vrijeđa. Vidim da mnogi ovo koriste da revidiraju istinu o događajima u ŠB.
Imam previše godina da bih ulijetao u teren ali ne mogu sad pljuvati po tim momcima koji glavu rizikuju zbog Sarajeva a ovim smradovima iz uprave to ništa ne znači. A da su pretjerali jesu još jednom ponavljam.

Avatar
SemPer_fi
Postovi: 634
Pridružen/a: 30 nov 2009, 20:10
Lokacija: Kad 'os pa lijevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la SemPer_fi » 23 apr 2010, 11:20

Sve su ovo lažni moralisti....naš problem ako vam se na svidja zalite se upravi vodovoda, ok??? ....

Nećemo mi 7 godina ćekati dok se uprava smijeni kao nase komšije ;)




IZDALI STE VEDRANA
"Jedna si jedina;
Moja domovina ;
Jedna si jedina ;
Bosna i Hercegovina!!!"

mokeke
Postovi: 52
Pridružen/a: 08 maj 2009, 14:15
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la mokeke » 23 apr 2010, 11:35

Kralju nisi u pravu. :mrgreen:

cikac
Postovi: 484
Pridružen/a: 22 feb 2010, 19:48
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la cikac » 23 apr 2010, 11:40

kralj_je_mrtav je napisao/la: Vidi ja fakat nemam namjeru prepucavati se s nekim. Moje misljenje je da se previse potencira ime Vedrana u svemu ovome. Pogledaj samo postovo od raznoraznik klinaca. Izdali ste Vedrana, pobjeda za Vedrana. To su smjesne stvari, ko je izdao, sta je izdao. Razumijes li me sta govorim. Momku vjecna slava i nikad vise da se to ne ponovi. Borba oko preuzimanja kluba me onako bas i ne interesira. Mislim da ni ovi iz udruzenja tu nisu nevini. Poslusaj kralja, oni su neciji igraci i prica o Sarajevu u ligi sampiona je utopija na koju padaju ljudi koji ili nece ili ne znaju stanje u evropskom fudbalu.
evo još nekoliko hitova od istih autora:

- KK Bosna za 4 godine u Euroligi (prvo izdanje 2006., remix objavljen 2009.)
- BiH (sa Hrvatskom) domaćin Evropskog prvenstva u košarci 2014.
- Selektor košarkaške reprezentacije BiH Božidar Maljković ili Jasmin Repeša

shvatam da je ljubav slijepa, pa se čini da je realno da neki bh. klub ide u LP, ali vidite li kako smiješno zvuči kad je neko drugi u pitanju?
Zadnja izmjena: cikac, dana/u 23 apr 2010, 11:43, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
Alen Škoro
Postovi: 946
Pridružen/a: 28 nov 2009, 23:44
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Alen Škoro » 23 apr 2010, 11:43

Kao prvo.Zasto dolazite SVI na nasu temu i spamate,peglate,smetate i sl ?
Dolazimo li mi na Vase teme?NE. Iako ko dodje,dodje bas bezveze,uglavnom shvatate poentu i znate sta govorim.

Ovo je nas problem koji MI moramo rijesiti,a da se VI ne petljate i mijesate.Komsije su isto svasta radile kad je uprava bila u pitanju,nas to nije zanimalo,odnosno njihov problem,necemo se mijesati.
Lesinari prosle godine ulijecu u teren,sta nas briga za Lesinare?Njihov problem i cao.

Zato Vas molim,ne peglajte,ne znate o cemu je rijec niti bilo sta.

Pozdrav ;)
Zadnja izmjena: Alen Škoro, dana/u 23 apr 2010, 11:45, ukupno mijenjano 1 put.
NON MOLLARE MAI

cikac
Postovi: 484
Pridružen/a: 22 feb 2010, 19:48
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la cikac » 23 apr 2010, 11:45

osim ako to nisi stvarno ti Alene, ovo je moja tema kao i tvoja. vjerujem i mnogo više obzirom na staž.

Avatar
AYAN
Postovi: 1919
Pridružen/a: 23 mar 2008, 13:42
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la AYAN » 23 apr 2010, 12:02

Alen Škoro je napisao/la:Kao prvo.Zasto dolazite SVI na nasu temu i spamate,peglate,smetate i sl ?
Dolazimo li mi na Vase teme?NE. Iako ko dodje,dodje bas bezveze,uglavnom shvatate poentu i znate sta govorim.

Ovo je nas problem koji MI moramo rijesiti,a da se VI ne petljate i mijesate.Komsije su isto svasta radile kad je uprava bila u pitanju,nas to nije zanimalo,odnosno njihov problem,necemo se mijesati.
Lesinari prosle godine ulijecu u teren,sta nas briga za Lesinare?Njihov problem i cao.

Zato Vas molim,ne peglajte,ne znate o cemu je rijec niti bilo sta.

Pozdrav ;)
Ova tema nija Vaša tema, nego tema u vlasništvu sportsport.ba formua...
Također kad je otvorenaova tema, na početku, ne pišu pravila, ko smije, a ko ne smije pisati na ovoj temi.

Znači tvoj uvod u text koji si napisao, apsolutno je besmislen. Isto kao što je besmisleno, premlaćivanje ljudi iz Gama osiguranja sa letvama po glavi i ugrožavanje ljudskih života, nanošenje doživotne traume maloj djeci koja su posjetila utakmicu na koševu i jecajući napustila stadion, u pratnji svojih zabrinutih roditelja, kojima će trebati još mnogo vremena da se odluće posjetiti utakmicu na Koševu.

Možda je to djelimično vaš problem, ali Boga mi, to vi ne možete riješiti, nego policija.
Kad su svi protiv tebe, ili si apsolutno u krivu, ili si apsolutno u pravu...
Željo i samo Željo...

Avatar
Alen Škoro
Postovi: 946
Pridružen/a: 28 nov 2009, 23:44
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Alen Škoro » 23 apr 2010, 12:13

AYAN je napisao/la:
Alen Škoro je napisao/la:Kao prvo.Zasto dolazite SVI na nasu temu i spamate,peglate,smetate i sl ?
Dolazimo li mi na Vase teme?NE. Iako ko dodje,dodje bas bezveze,uglavnom shvatate poentu i znate sta govorim.

Ovo je nas problem koji MI moramo rijesiti,a da se VI ne petljate i mijesate.Komsije su isto svasta radile kad je uprava bila u pitanju,nas to nije zanimalo,odnosno njihov problem,necemo se mijesati.
Lesinari prosle godine ulijecu u teren,sta nas briga za Lesinare?Njihov problem i cao.

Zato Vas molim,ne peglajte,ne znate o cemu je rijec niti bilo sta.

Pozdrav ;)
Ova tema nija Vaša tema, nego tema u vlasništvu sportsport.ba formua...
Također kad je otvorenaova tema, na početku, ne pišu pravila, ko smije, a ko ne smije pisati na ovoj temi.

Znači tvoj uvod u text koji si napisao, apsolutno je besmislen. Isto kao što je besmisleno, premlaćivanje ljudi iz Gama osiguranja sa letvama po glavi i ugrožavanje ljudskih života, nanošenje doživotne traume maloj djeci koja su posjetila utakmicu na koševu i jecajući napustila stadion, u pratnji svojih zabrinutih roditelja, kojima će trebati još mnogo vremena da se odluće posjetiti utakmicu na Koševu.

Možda je to djelimično vaš problem, ali Boga mi, to vi ne možete riješiti, nego policija.


Nisi shvatio poentu za moj uvodni tekst.
A ovaj boldirani ostatak..Kako si to zakljucio? Procitao na ovom forumu ili u novinama ? Koji je naslov bio u pitanju de mi reci :lol: ?

I na kraju,nije djelimicno vec skroz na skroz nas problem i jedino MI to mozemo rijesiti. ;)
NON MOLLARE MAI

Avatar
AYAN
Postovi: 1919
Pridružen/a: 23 mar 2008, 13:42
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la AYAN » 23 apr 2010, 12:18

Alen Škoro je napisao/la:Nisi shvatio poentu za moj uvodni tekst.
A ovaj boldirani ostatak..Kako si to zakljucio? Procitao na ovom forumu ili u novinama ? Koji je naslov bio u pitanju de mi reci :lol: ?

I na kraju,nije djelimicno vec skroz na skroz nas problem i jedino MI to mozemo rijesiti. ;)
Pa zar nisi primjetio na snimku, kako tata preko terena vodi dijete koje plače na sav glas... to je sigurno zato što je bilo gladno.

A i udaranje ljudi iz Gama osiguranja se jasno vidi na snimku... pa nisam ćorav.

Nemam fakat namjeru da se svađam, ali mislim da je obračunavanje sa upravom moglo mnogo bezbolnije da se organizuje...samo hajd, reći ću, to je Vaša stvar i neću više da se petljam.

Vi pohapsite sve štetočine...
Kad su svi protiv tebe, ili si apsolutno u krivu, ili si apsolutno u pravu...
Željo i samo Željo...

veteran
Postovi: 31
Pridružen/a: 12 mar 2010, 21:09

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la veteran » 23 apr 2010, 12:34

Vidi ja fakat nemam namjeru prepucavati se s nekim. Moje misljenje je da se previse potencira ime Vedrana u svemu ovome. Pogledaj samo postovo od raznoraznik klinaca. Izdali ste Vedrana, pobjeda za Vedrana. To su smjesne stvari, ko je izdao, sta je izdao. Razumijes li me sta govorim. Momku vjecna slava i nikad vise da se to ne ponovi. Borba oko preuzimanja kluba me onako bas i ne interesira. Mislim da ni ovi iz udruzenja tu nisu nevini. Poslusaj kralja, oni su neciji igraci i prica o Sarajevu u ligi sampiona je utopija na koju padaju ljudi koji ili nece ili ne znaju stanje u evropskom fudbalu.[/quote]

Kralju, to za ligu prvaka nema potrbe da mi objašnjavaš. I bogatiji klubovi iz okruženja joj ne mogu prismrditi.
Ali moraš shvatiti da mi sa BP 1946 nemamo šta izgubiti! Jel ti možda znaš kakvo je stanje u upravi? To se mora promijeniti. Samo ti kažem da mi sada smeta ovo pametovanje. Bilo je sranje, nije se smjelo dogoditi, bilo je grozno za gledati, sve ja to znam. Nervira me što su sada HZ kao glavni problem ne samo u fudbalu nego i u državi. Ne želim da podsjećam šta su sve druge grupe radile samo ću reći da tada nisu svi ovako skočili protiv njih ( nije ovo sami protiv svih samo da znaš).
Imaju snimci, nek se napravi prepoznavanje i kazna po zakonu svakome! Ja sam čak na zapadu stao između zaštitara i par naših momaka sa zapada ali **** nisam mogao ništa uraditi! Nagore je od svega što uvijek oni koji su najmanje krivi nastradaju. To sam i na svojoj koži osjetio jer čim odem na gostovanje automatski sam i huligan a vjeruj da nisam.

Avatar
Mirza_Hordas
Postovi: 4328
Pridružen/a: 08 jan 2009, 21:57
Lokacija: Sjever
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Mirza_Hordas » 23 apr 2010, 12:42

Molim vas, razglasite da je večeras u 18:00 gostovanje na "HAYAT" TV! (J. Baković i B. Isović, ljudi iz kluba nisu smjeli doći) MOLIM VAS DA OSTANETE AGILNI! MI SIGURNO POBJEĐUJEMO!!!
R.I.P. VEDRAN PULJIĆ....Neka danas lišticom odjekuje tvoj krik, neka im se srce zaledi,
jer uzeli su zivot od tebe a tebe od nas! 4.10.

"dok hasetu oduzmu loptu vi slušajte muziku iz našeg studija"

Avatar
ibrakadabra
Postovi: 1399
Pridružen/a: 30 mar 2009, 22:13
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ibrakadabra » 23 apr 2010, 13:09

Problemi koji se dešavaju u i oko sarajeva,trebaju da riješe oni sami.Nisu ni sve horde ulijetale na teren,već njih par stotina.Nek se sami obračunaju sa huliganima u svojim redovima.Isto tako što se tiče uprave dok ne dođu ljudi kojima je sarajevo na prvom mjestu neče biti napredka.

Avatar
Alen Škoro
Postovi: 946
Pridružen/a: 28 nov 2009, 23:44
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Alen Škoro » 23 apr 2010, 13:14

Mislim da ima previse ljudi koji ne navijaju za Sarajevo,a interesuje ih sve u i oko Kluba.
Nas Klub,nasa stvar !
NON MOLLARE MAI

Avatar
ibrakadabra
Postovi: 1399
Pridružen/a: 30 mar 2009, 22:13
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ibrakadabra » 23 apr 2010, 13:15

Alen Škoro je napisao/la:Mislim da ima previse ljudi koji ne navijaju za Sarajevo,a interesuje ih sve u i oko Kluba.
Nas Klub,nasa stvar !
Moraš pomoči komšiji u nevolji :mrgreen:

Avatar
Zagor
Postovi: 5520
Pridružen/a: 27 jul 2008, 14:03
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Zagor » 23 apr 2010, 14:11

kralj_je_mrtav je napisao/la:
veteran je napisao/la:
kralj_je_mrtav je napisao/la: Nemoj biti tako grub. Niko ne napada navijace Sarajeva, naprotiv. Ako ti smatras da su oni koji su ono radili navijaci Sarajeva, onda...
Kralju, već sam rekao da nam ono nije trebalo! I rekao sam da nije trebalo udarati policiju i zaštitare. Pregledaj postove pa ćeš vidjeti kako nas sve nazivaju!Pretjerali smo i to će nas još dugo pratiti. Ali to nikome ne daje za pravo da nas vrijeđa. Vidim da mnogi ovo koriste da revidiraju istinu o događajima u ŠB.
Imam previše godina da bih ulijetao u teren ali ne mogu sad pljuvati po tim momcima koji glavu rizikuju zbog Sarajeva a ovim smradovima iz uprave to ništa ne znači. A da su pretjerali jesu još jednom ponavljam.
Vidi ja fakat nemam namjeru prepucavati se s nekim. Moje misljenje je da se previse potencira ime Vedrana u svemu ovome. Pogledaj samo postovo od raznoraznik klinaca. Izdali ste Vedrana, pobjeda za Vedrana. To su smjesne stvari, ko je izdao, sta je izdao. Razumijes li me sta govorim. Momku vjecna slava i nikad vise da se to ne ponovi. Borba oko preuzimanja kluba me onako bas i ne interesira. Mislim da ni ovi iz udruzenja tu nisu nevini. Poslusaj kralja, oni su neciji igraci i prica o Sarajevu u ligi sampiona je utopija na koju padaju ljudi koji ili nece ili ne znaju stanje u evropskom fudbalu.
Zbog ovoga mi je i krivo što SARAJEVO nije prošlo u grupnu fazu Europa Lige , a djelila nas je samo stativa, shvaćate li to, jedan bezvezni promašaj Hadžića !!! Možda Liga prvaka i jes utopija, al razmisli malo o ovoj prvoj rečenici !
"Dobar dan, mi smo FK Sarajevo, izvolite se branit"

"OOOooOOO Šta se desilo, pa te ludo volim Saraj"vo
AAAaaaAAA Niko nikada neće znati šta se dešava""""

kompleks zvani *Sarajevo*

samo rajvosa
Postovi: 242
Pridružen/a: 28 feb 2010, 01:26
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la samo rajvosa » 23 apr 2010, 14:17

Za ovog KRALJA da ti kazem mi nismo niciji igraci samo da znas,borimo s eza nas klub,nasu svetinju a ovi ostali posto nece niko da brise nastavite sa pljuvanjem slobodno,bas nas puno doticu vasi komentari!

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Bosniak10, bvsic i 43 gosta.