FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

Mr Plummer
Postovi: 863
Pridružen/a: 10 mar 2008, 16:28
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Mr Plummer » 23 apr 2010, 16:58

Niste vise zanimljivi, upozorenje obojici!
Ordem e progresso

Za prijavu posta administraciji, pritisni trokut!

Gigant
Postovi: 455
Pridružen/a: 08 nov 2009, 18:25
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Gigant » 23 apr 2010, 17:05

NTV Hayat u 18:00...danas!!!
Blekic:Ja sam dio Hordi Zla i kao takav sam dosao na celo Sarajeva.Oni ce se vazda slusati u Sarajevu
Zujo:Meni su navijaci najbolji kupci,ja to gledam kao biznis
Blekic:Mi nemamo nista svoje,ali imamo strast,znanje i ljubav

Gigant
Postovi: 455
Pridružen/a: 08 nov 2009, 18:25
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Gigant » 23 apr 2010, 17:43

Mr Plummer je napisao/la:Niste vise zanimljivi, upozorenje obojici!
Kada sam ja trazio da se lik ukloni sa foruma...
Blekic:Ja sam dio Hordi Zla i kao takav sam dosao na celo Sarajeva.Oni ce se vazda slusati u Sarajevu
Zujo:Meni su navijaci najbolji kupci,ja to gledam kao biznis
Blekic:Mi nemamo nista svoje,ali imamo strast,znanje i ljubav

Avatar
miky_hz
Postovi: 23215
Pridružen/a: 23 feb 2009, 14:19
Lokacija: BoRdO mAhAlA
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la miky_hz » 23 apr 2010, 17:49

Gigant je napisao/la:NTV Hayat u 18:00...danas!!!
Ko gostuje ispred kluba kolko sam cuo niko od ovih uz uprave nece doci u emisiju,valjda se necega boje nesmiju izaci u javnost face to face sa BP,i ova saopstenja koja salju u javnost nema niciji potpis samo stoji satro FK SARAJEVO haha

Znaci ispred BP gost je Benja i ispred saveza Bakovic predstavnici samog kluba nece doci
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".

Avatar
aleksandarhz
Postovi: 322
Pridružen/a: 13 apr 2010, 20:53
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la aleksandarhz » 23 apr 2010, 17:56

zanima me gdje se mogu kupiti marketing majice i duksevi Hz... pozz i hwala unaprijed ako neko ima neka stavi i cijene... :D

Gigant
Postovi: 455
Pridružen/a: 08 nov 2009, 18:25
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Gigant » 23 apr 2010, 18:05

aleksandarhz je napisao/la:zanima me gdje se mogu kupiti marketing majice i duksevi Hz... pozz i hwala unaprijed ako neko ima neka stavi i cijene... :D
Udruzenje...na ciglanama preko puta energopetrolove benzinske pumpe...odes, vidis, raspitas se, i kupis....
Blekic:Ja sam dio Hordi Zla i kao takav sam dosao na celo Sarajeva.Oni ce se vazda slusati u Sarajevu
Zujo:Meni su navijaci najbolji kupci,ja to gledam kao biznis
Blekic:Mi nemamo nista svoje,ali imamo strast,znanje i ljubav

Avatar
SemPer_fi
Postovi: 634
Pridružen/a: 30 nov 2009, 20:10
Lokacija: Kad 'os pa lijevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la SemPer_fi » 23 apr 2010, 18:17

POceo je hayat sport....
"Jedna si jedina;
Moja domovina ;
Jedna si jedina ;
Bosna i Hercegovina!!!"

ja-hordas
Postovi: 112
Pridružen/a: 22 feb 2010, 17:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ja-hordas » 23 apr 2010, 18:55

kralj_je_mrtav je napisao/la:
Necromacer je napisao/la:Kako je samo sportsport azuran da Sarajevo igra pred praznim tribinama!!! Sto tako niste azurni bili da i Slavija igra pred praznim tribinama...JE LI HERTA BILA KAZANJENA PRED PRAZNIM TRIBINAMA I AKO JESTE DA CUJEM KOLIKO?! Cim je Sarajevo u pitanju odmah se strogoca trenira...ZA DRUGE NEMA KVORUMA!! RAZUMIJEM DA IMA VISE PRISTALICA ZELJE MEDJU VASIM NOVINARIMA ALI BUDITE OBJEKTIVNI!! Ili se prestanite baviti novniarstvom..**** derbi bez navijaca...jedino sto valja u ovoj ligi..ali ste ograniceni da to shvatite u nadi da ce te pobjediti i tako osigurati titulu!!
Kakve veze ima Hertha sa Sarajevom. Treba li da ja sad guglam i navodim primjere gdje se kaznjavalo. Stani ispred ogledala i upitaj sam sebe, da li je ono sto su uradili huligani za kaznu i to drasticnu, pa onda sam sebi odgovori, da treba ih kazniti jer onda nece vise biti toga.
...trebas,kad si pametan...kako0 samo sakupise kvorum kad je sarajevo u pitanju da ga kazne i to jednoglasna odluka...smijesno,nema dalje,ali ipak nije se trebalo desiti sta se desilo ima trening pa udaraj redom,ali sta ces ne mozes iskontrolisati masu,ne masu nego 20,30 ljudi pa onda za njima krene duplo vise i eto belaja...

Avatar
aleksandarhz
Postovi: 322
Pridružen/a: 13 apr 2010, 20:53
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la aleksandarhz » 23 apr 2010, 19:23

ej jos jedno pitanje..da li radi udruzenje u skenderiji jos uvijek i u kojim terminima jer bas ne znam gdje je to na ciglanama??? :(

dado83
Postovi: 91
Pridružen/a: 05 sep 2008, 18:49
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la dado83 » 23 apr 2010, 21:43

Evo Bevanda iz Sirokog kaze da ce glasati da Sarajevo dobije 3 boda iz tuzle jer propisi su jasni.
A sta je ovo Travnik protiv Sarajeva igrao sa igracem koji uopste nije bio u protokolu pa su ih kaznili sa citavih 1000KM :D

dado83
Postovi: 91
Pridružen/a: 05 sep 2008, 18:49
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la dado83 » 23 apr 2010, 22:12

aleksandar_veliki je napisao/la:
dado83 je napisao/la:Evo Bevanda iz Sirokog kaze da ce glasati da Sarajevo dobije 3 boda iz tuzle jer propisi su jasni.
A sta je ovo Travnik protiv Sarajeva igrao sa igracem koji uopste nije bio u protokolu pa su ih kaznili sa citavih 1000KM :D
Bevanda ce glasati za Sarajevo. Aj malo razmisli zasto bi on glasao za Sarajevo, da izbaci Siroki iz Evrope. Tesko brate, to samo prodaje maglu, a vi se lozite do bola.
ma ne lozim se, sve ce se znati ko je kako glasao. tesko da ce se skupiti 12 od 15 glasova ali vidje cemo...

Avatar
Denizmare
Postovi: 1091
Pridružen/a: 11 okt 2008, 23:12

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Denizmare » 23 apr 2010, 22:17

Pustio sam da se malo slegnu utisci pa da i ja kazem koju pametnu.
Ono sto je bilo na Kosevu ne mogu da shvatim,a jos manje one koji to pokusavaju opravdati.
Rusiti stadion o kojem pjevas, udarati metalnom sipkom zastitara koji samo radi svoj posao, razbijati auta, klupu za rezerve itd. Da li se iko zapitao jel to ljubav prema klubu. Sta da je neko poginuo,navijac ili zastitar,sta bi bilo.
Uprava je kriza to stoji,ali da li je ono bio nacin da se otjera? Zbog onoga na Kosevu niko normalan ne vodi svoje dijete na utakmicu.
Ne priznajem nikome da voli Sarajevo vise od mene,ali meni se sve ovo gadi i ne cudim se sto igraci bjeze iz lige cim neko ponudi bilo sta.Ovdje mora slusati nacionalisticka i fasisticka navijanja,namjestanje utakmica, sudjenje,lazna obecanja... Slozili se ili ne ja sam za suspenziju Koseva,a trebala je biti po svim pravilima i grbavica i bijeli brijeg (ali mi imamo jaci lobi u savezu tipa Basica ).Posto nije svi su se osilili i bice jos mrtvih glava u to sam sto posto siguran,samo je pitanje gdje prvo.
Kazete mi smo klub koji nije navikao na prosjek, hajmo biti malo realni, od 85 jednom smo bili prvaci odnosno dva puta pa razmislimo malo. Samo cu jos reci hajmo se malo ohladiti jer dosta je bilo ratovanja u svim oblicima. Sportski pozdrav ,ako to jos postoji

Avatar
Madafaka
Postovi: 3311
Pridružen/a: 04 jun 2009, 19:13
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Madafaka » 23 apr 2010, 22:25

aleksandar_veliki je napisao/la: Nema teorije, svi predstavnici iz Hercegovine odnosno iz hrvatskog korpusa glasace za Slobodu jer Siroki iZrinjski jos nisu osigurali Evropu. Ali i da se skupe glasovi to ne mijenja odluku, oni samo ponovo vracaju Apelacionoj i to je to, Apelaciona opet donese kao i sada i zavreno.
Apelaciona mora usvojiti ono sto je odredio IO.

plava_pruga
Postovi: 388
Pridružen/a: 28 feb 2010, 23:50
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la plava_pruga » 23 apr 2010, 22:26

Denizmare je napisao/la:Pustio sam da se malo slegnu utisci pa da i ja kazem koju pametnu.
Ono sto je bilo na Kosevu ne mogu da shvatim,a jos manje one koji to pokusavaju opravdati.
Rusiti stadion o kojem pjevas, udarati metalnom sipkom zastitara koji samo radi svoj posao, razbijati auta, klupu za rezerve itd. Da li se iko zapitao jel to ljubav prema klubu. Sta da je neko poginuo,navijac ili zastitar,sta bi bilo.
Uprava je kriza to stoji,ali da li je ono bio nacin da se otjera? Zbog onoga na Kosevu niko normalan ne vodi svoje dijete na utakmicu.
Ne priznajem nikome da voli Sarajevo vise od mene,ali meni se sve ovo gadi i ne cudim se sto igraci bjeze iz lige cim neko ponudi bilo sta.Ovdje mora slusati nacionalisticka i fasisticka navijanja,namjestanje utakmica, sudjenje,lazna obecanja... Slozili se ili ne ja sam za suspenziju Koseva,a trebala je biti po svim pravilima i grbavica i bijeli brijeg (ali mi imamo jaci lobi u savezu tipa Basica ).Posto nije svi su se osilili i bice jos mrtvih glava u to sam sto posto siguran,samo je pitanje gdje prvo.
Kazete mi smo klub koji nije navikao na prosjek, hajmo biti malo realni, od 85 jednom smo bili prvaci odnosno dva puta pa razmislimo malo. Samo cu jos reci hajmo se malo ohladiti jer dosta je bilo ratovanja u svim oblicima. Sportski pozdrav ,ako to jos postoji
Cestitam ti u svakom pogledu a i samo da kazem da ovo ne vrijedi samo za FK Sarajevo nego i za ostale klubove u BiH.
G A Z I
Željo sve do pobjede

Avatar
Neprilagodjen
Postovi: 618
Pridružen/a: 08 apr 2010, 19:54
Lokacija: Vrbanja
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Neprilagodjen » 23 apr 2010, 22:36

na onim snimcima skoro sve maloljetnici,sta oni znaju ko treba da vodi klub,balavurdija
Hajduk zivi vjecno!!

Volim te mama,ali ne više od Dinama!

zlatandr
Postovi: 942
Pridružen/a: 25 apr 2009, 10:43
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la zlatandr » 23 apr 2010, 22:38

Jesti vi culi da se u slucaju suspendovanja Koseva i zabrane odigravanja tekmi na njemu, derbi mozda odigra na stadionu Grbavica (al sa FK Sarajevom kao organizatorom) da se ne bi razocarali mnogobrojni navijaci ova dva tima
Volim te Zeljo!!!

Avatar
Neprilagodjen
Postovi: 618
Pridružen/a: 08 apr 2010, 19:54
Lokacija: Vrbanja
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Neprilagodjen » 23 apr 2010, 22:41

znaci nakon olimpika nijaz hoce jos jedno gostovanje na grbavici,evo mu shipak
Hajduk zivi vjecno!!

Volim te mama,ali ne više od Dinama!

Avatar
Mirza_Hordas
Postovi: 4328
Pridružen/a: 08 jan 2009, 21:57
Lokacija: Sjever
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Mirza_Hordas » 23 apr 2010, 22:44

zlatandr je napisao/la:Jesti vi culi da se u slucaju suspendovanja Koseva i zabrane odigravanja tekmi na njemu, derbi mozda odigra na stadionu Grbavica (al sa FK Sarajevom kao organizatorom) da se ne bi razocarali mnogobrojni navijaci ova dva tima

iz supljeg u prazno......cuj na grbavici :roll: :roll: :roll: :roll:
R.I.P. VEDRAN PULJIĆ....Neka danas lišticom odjekuje tvoj krik, neka im se srce zaledi,
jer uzeli su zivot od tebe a tebe od nas! 4.10.

"dok hasetu oduzmu loptu vi slušajte muziku iz našeg studija"

Avatar
sekac
Postovi: 3321
Pridružen/a: 21 feb 2010, 10:22
Lokacija: sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la sekac » 23 apr 2010, 22:53

Denizmare je napisao/la:Pustio sam da se malo slegnu utisci pa da i ja kazem koju pametnu.
Ono sto je bilo na Kosevu ne mogu da shvatim,a jos manje one koji to pokusavaju opravdati.
Rusiti stadion o kojem pjevas, udarati metalnom sipkom zastitara koji samo radi svoj posao, razbijati auta, klupu za rezerve itd. Da li se iko zapitao jel to ljubav prema klubu. Sta da je neko poginuo,navijac ili zastitar,sta bi bilo.
Uprava je kriza to stoji,ali da li je ono bio nacin da se otjera? Zbog onoga na Kosevu niko normalan ne vodi svoje dijete na utakmicu.
Ne priznajem nikome da voli Sarajevo vise od mene,ali meni se sve ovo gadi i ne cudim se sto igraci bjeze iz lige cim neko ponudi bilo sta.Ovdje mora slusati nacionalisticka i fasisticka navijanja,namjestanje utakmica, sudjenje,lazna obecanja... Slozili se ili ne ja sam za suspenziju Koseva,a trebala je biti po svim pravilima i grbavica i bijeli brijeg (ali mi imamo jaci lobi u savezu tipa Basica ).Posto nije svi su se osilili i bice jos mrtvih glava u to sam sto posto siguran,samo je pitanje gdje prvo.
Kazete mi smo klub koji nije navikao na prosjek, hajmo biti malo realni, od 85 jednom smo bili prvaci odnosno dva puta pa razmislimo malo. Samo cu jos reci hajmo se malo ohladiti jer dosta je bilo ratovanja u svim oblicima. Sportski pozdrav ,ako to jos postoji
Svakakop da se slažem sa tobom u svemu pogotovo u onom segmentu da je neko mogao poginuti i što djecu ne vodimo na utakmice.Eto slućajno sam jedan od onih koji je ni kriv ni dužan dobio batine a ja sam samo stajao po strani i gledao šta se dešava čak sam i zaštitio jedno dijete i galamio na nekakve balavce što razbijaju auta (ne znajući šta se dešava sa mojim autom koje je bilo parkirano 100-tinjak metara iznad)sklonjeni pod strehom bili smo izloženi kamenovanju isto kao i policija i zaštitari.Kad se sve smirilo došlo je pojaćanje policiji i počelo nasumice da tuće i udara ko god im se našao na putu,ni sam ne znam koga da krivim sebe što idem na utakmice,policiju za upotrebu sile bez rezona prema pojedincima koji ništa nisu krivi(tu ne mislim na huligane),ili huligane koji se prave da su veliki navijaći Sarajeva koji ne razmišljaju da li će pogoditi nekog navijaća Sarajeva ili neko dijete istog navijaća.Znaći nema razlike između huligana i onog dijela policije što je trenirao strogoću na poštenim ljudima,samo se pitam do kad će to trajati i dokle ćemo to trpjeti i gledati ćutke.Znamo mi dobro si rekao da je glavni krivac savez i da tu treba da se riješava sve jer da su kaznili prvi ispad koji se desio ne bi bilo ni Mostara ,ni Sarajeva ,ni Vrapčića itd.Zato dok ovi gledaju (pojedinci u savezu)svoje sitne interese i ne kažnjavaju svoje klubove a svi drugi su krivi nema napretka i pitanje je što ti reče gdje će biti slijedeći belaj i da li će proći bez žrtava.Hajde da krenemo od Sarajeva pa nek suspenduju Koševo ali i bilo koji drugi tim ili stadion kazniti još drastičnije ako se ponove ili dese slićne ili gore stvari.Hvala bogu nemam nikakvih lomova ali sam dobro isprebijan na pravdi boga i molim dragog boga da se nikom ništa slićno ne desi ama baš nikom pa i mom največem dušmanu! :oops:
Sarajevo ljubavi moja!

Avatar
SemPer_fi
Postovi: 634
Pridružen/a: 30 nov 2009, 20:10
Lokacija: Kad 'os pa lijevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la SemPer_fi » 23 apr 2010, 23:15

Sekac brate nisi nevin. Nemoj se ljuti, vec smo malo raspravljali ali nisi trebao dobacivati. Znam ja da je to sve bilo u dobroj namjeri, ali... Zamisli kako je i tim policajcima, citav dan na protestima, pa onda huligani na Kosevu. Ne pravdam sto su te izveli iz one baste, ali si se onako iskreno pravio malo pametan. U buducnoti neces garant.
Jarane njima je to posao kao i svaki drugi samo sto se oni izgube ko abdest kad imaju malo veci problem...jel covjek iz kladionice kriv sto su tamo "huligani" napali zastitare pa njeg treba ubit kanite se tg ljudi,mi nista ispravit nemozemo,al ono je prvo prpust policije pa tek onda sviju ostali,.....
"Jedna si jedina;
Moja domovina ;
Jedna si jedina ;
Bosna i Hercegovina!!!"

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Dave, SamoDaKazeem i 40 gostiju.