Svjetsko prvenstvo U20 - Novi Zeland 30.maj- 20. jun

Aktuelna dešavanja na domaćoj i međunarodnoj sportskoj sceni.

Moderatori/ce: ribery,insider,rio_Ferdy88

Ko će biti novi svjetski prvak ?

Argentina
3
5%
Brazil
10
17%
Njemačka
12
21%
Urugvaj
0
Nema glasova.
Kolumbija
0
Nema glasova.
Portugal
1
2%
Novi Zeland
0
Nema glasova.
Nigerija
0
Nema glasova.
Srbija
31
53%
Neko od ostalih
1
2%
 
Ukupno glasova: 58



Avatar
Admir_Sa
Postovi: 13125
Pridružen/a: 31 mar 2008, 23:16
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo U20 - Novi Zeland 30.maj- 20. jun

Post Postao/la Admir_Sa » 21 jun 2015, 22:50

još jedna stvar zbog koje ekipe sa ovih prostora naprave rezultat je i ta da to urade kada nema prevelikih očekivanja i kada nema euforije. da su ovi momci ispračeni sa nekakvim ceremonijama, da se o njima pisalo na sve strane čisto sumnjam da bi ovako završilo. pa i oni chileanci su bez ikakve pompe ispračeni i donijeli zlato. čim kod nas počnu priče, jaki smo ovo ono od nas nema ništa u bilo kojem sportu :)
nema potpisa

NeshaFCB
Postovi: 1576
Pridružen/a: 18 avg 2013, 13:31
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo U20 - Novi Zeland 30.maj- 20. jun

Post Postao/la NeshaFCB » 21 jun 2015, 23:26

Baš tako Admire.

Inače Šavija ima puno pravo da tuži sve one medije koji su rekli da je istakla kako će svima _______________. Jer to nije rekla.

Avatar
marconato
Postovi: 11826
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo U20 - Novi Zeland 30.maj- 20. jun

Post Postao/la marconato » 21 jun 2015, 23:28

Admir_Sa je napisao/la:još jedna stvar zbog koje ekipe sa ovih prostora naprave rezultat je i ta da to urade kada nema prevelikih očekivanja i kada nema euforije. da su ovi momci ispračeni sa nekakvim ceremonijama, da se o njima pisalo na sve strane čisto sumnjam da bi ovako završilo. pa i oni chileanci su bez ikakve pompe ispračeni i donijeli zlato. čim kod nas počnu priče, jaki smo ovo ono od nas nema ništa u bilo kojem sportu :)
Ne mora nuzno znaciti, ali u vecini slucajeva je tako! Nase ekipe jednostavno nisu imune na hvalu, velicanje, euforiju..Mada, ovi momci kroz cijeli turnir nisu odstupali od svog nacina igre, iako je vec u 1/4 i 1/2 finalu bilo u domacoj javnosti poprilicne euforije!

Za to sve je zasluzan Paunović. Ako si jak i stabilan kao kolektiv, takve stvari te ne mogu poremetiti!

Ako nisi, onda ti se desi kao U21 juce, da nakon i vise nego solidne partije vs svaba, primis 4 komada od Čeha i ne postojis na terenu... :kafa:
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

Odgovori

Natrag na “Aktuelne teme”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.