Znaju ljudi sta znaci biti bosanski kapiten.Nerminovic je napisao/la:Naravno da jesu, dosta su zadovoljni.Saurman je napisao/la:Navijači HSV-a su rekli šta misle o dolasku Spahića.
Emir Spahić
Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
Re: Emir Spahić
The flowers of English football, the flowers of Manchester
Re: Emir Spahić
Re: Emir Spahić
Nema se on sta boriti za mjesto u timu, u HSV_u i Avdija imao mijestaSGD53 je napisao/la:Ja mislim da će Spahi igranje u HSV-u produžiti karijeru za još koju godinu, znajući njega on će se boriti za mjesto u timu a to znači da mora da izgori na treningu
Re: Emir Spahić
Siguran ? Pročitaj malo pažljivije komentare po njemačkim portalima.Znaju ljudi kakav im fakin dolazi u klub.Nerminovic je napisao/la:Naravno da jesu, dosta su zadovoljni.Saurman je napisao/la:Navijači HSV-a su rekli šta misle o dolasku Spahića.
- Papastathopoulos
- Postovi: 6150
- Pridružen/a: 30 jun 2011, 16:20
- Lokacija: Jablanica
- Kontakt:
Re: Emir Spahić
Re: Emir Spahić
-
SjeverniVjetar
- Postovi: 1803
- Pridružen/a: 15 nov 2014, 20:23
- Lokacija: Sarajevo
Re: Emir Spahić
Re: Emir Spahić
The flowers of English football, the flowers of Manchester
Re: Emir Spahić
Covjek sa 35 igra u jednom od najvecih klubova Svabije, dok neki drugi sa 30 idu u Kinu. Dugo necemo ovakvog igraca imati.Cartman je napisao/la:Spaha je jedini nas igrac koji je uvijek, u svakom klubu, bio standardan. Hvala ti kapitenu, ponosu nas.
3. LeBron James
12. Kobe Bryant
-
Nerminovic
- Postovi: 10987
- Pridružen/a: 05 jun 2014, 01:21
- Lokacija: Bangkok, Tajland
- Kontakt:
Re: Emir Spahić
Greivis je napisao/la:Covjek sa 35 igra u jednom od najvecih klubova Svabije, dok neki drugi sa 30 idu u Kinu. Dugo necemo ovakvog igraca imati.Cartman je napisao/la:Spaha je jedini nas igrac koji je uvijek, u svakom klubu, bio standardan. Hvala ti kapitenu, ponosu nas.
BackSpace United
Re: RE: Re: Emir Spahić
Moze mu se, i u 35. godini ne manjka ponuda iz najjacih liga.Virtu4l je napisao/la:Guzicom će zatvoriti vrata kao i uvijek.
Postano kroz Forum SportSport.ba app.
Re: Emir Spahić
Saurman je napisao/la:Siguran ? Pročitaj malo pažljivije komentare po njemačkim portalima.Znaju ljudi kakav im fakin dolazi u klub.Nerminovic je napisao/la:Naravno da jesu, dosta su zadovoljni.Saurman je napisao/la:Navijači HSV-a su rekli šta misle o dolasku Spahića.
Navijaci su na tribini ne na portalima
Re: Emir Spahić
Re: Emir Spahić
Re: Emir Spahić
Njegova rijec u Hamburgu jos uvijek ima tezinu. Barbarez koji vec skoro 20 godina poznaje Spahica pun je pohvala za ovog igraca. HSV-legenda u izjavi za MOPO. "Nonsens je tvrditi da je Spahic tezak tip. On je porodicni covjek i korektan do svakoga ko je iskren sa njim" i "Svi ce sada vidjeti da je on jedan od najbolji obrambenih igraca u ligi. On sada moze biti lider HSV-a i voditi momke.
U liderstvo Spahica isto vjeruje sportski direktor HSV-a Peter Knäbel i nada se da bi uz njega mladi igraci mogli lakse da napreduju.

Re: Emir Spahić
Re: Emir Spahić
Odakle to? Na službenoj stranici nema ništa.SafetSajo je napisao/la:Spahi broj 4 u HSVu
Re: Emir Spahić
HankMoody je napisao/la:Odakle to? Na službenoj stranici nema ništa.SafetSajo je napisao/la:Spahi broj 4 u HSVu
vidio sam na jednoj slici sa treninga a evo i na transfermarktu ima broj vec
http://www.transfermarkt.de/emir-spahic ... eler/25812

Re: Emir Spahić
Hajde vidjećemo ko će dobiti, on ili ovaj Tah ili kako se već preziva.SafetSajo je napisao/la:HankMoody je napisao/la:Odakle to? Na službenoj stranici nema ništa.SafetSajo je napisao/la:Spahi broj 4 u HSVu
vidio sam na jednoj slici sa treninga a evo i na transfermarktu ima broj vec
http://www.transfermarkt.de/emir-spahic ... eler/25812
Online
Trenutno korisnika/ca: adrenaline323, ajaca, Alucard, AmorVincitOmnia, ANamelessGhoul, aqarius, ArtemisFowl, AzRimiRzA, bavariapivo, Beli98, bh22, bordobijeli, Bosnjo22, CAGarfia, Confiance, CrvenoCrnaArmija, Cwirek, Daduli, DanijelTZ, darker10, deda, delko, DjaniTarik, Drum, eaglebvb09, ELDIABLO20, emir79, enobarca, exampLe., ExBlueone, farenhajt, feniksptica, FerdinandF, Frankie, Fudo, GG3, GIBRA, GrbavicaHrammm, greenwood, guillermo, haklamas, HariTz, Hazre, husrefbeg, InatSilniBosanski, Iniesta12, James1987, Jet2Holiday, JimmyPage, Jurica95, Kaunas, Kljukusar, komax, lakilone, Lavcina, LeCoq, legendarnadruga, MacArsla, Majstorinho, marlostanf1eld, MaroonBjelave, Micron, MiranGlasnic, MostarNeretva, Nakata, Napapijri, nebeskasila, Paromlinac, PeppermintSA, Pitar6785, Principatus, prisonbreak, Rio12345, rishovski, rossonero85, sagitarius, SanaBosna, Scholl, Shategabri, Shevko, Sheyi, Soba, soccerfan, Sveti, TefalTava, TETRAPAK, tobaccos, unavita, Venom, visarionovich, Wilshere10, Wisey, Zaxon, Zeko87, Zgemboo89 i 789 gostiju.







