PL prepucavanja - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: ribery,_dreamer_,insider,Monolog

Skver
Postovi: 7206
Pridružen/a: 03 feb 2013, 22:19
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la Skver » 16 jul 2015, 16:06

Pozdrav za Pastrmku...sexualnog giganta iz predgrjadja.....i njegove sljedbenike koji uzdizu njegov lik i dijelo. :D

brkic1970
Postovi: 121
Pridružen/a: 04 jul 2013, 00:04
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la brkic1970 » 16 jul 2015, 16:07

[quote="solinas"]Izokreces covjek rijeci.lijepo je spomenuo jugoslaviju i rekao da ste bolji.Ali da trenutno niste ni pocemu.ne u pl bosne i hercegovine.ne lazi narod i ne izokreci rijeci.

I Opet izvlake na Rat.definitivno ovo je propala diskusija.
Kod nas padalo cvjece.Neznam gdje izgide 5000 tuzlaka
Mrs **** vam hljeb[/quotesta ima evropska sloboda..fakat mirise na bijelo..

Avatar
rodjenisa
Postovi: 1624
Pridružen/a: 29 apr 2014, 11:45
Lokacija: raj'voSa
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la rodjenisa » 16 jul 2015, 16:12

Evo ja ne znam za najvece rezultate tvog kluba ali znam Velezove pa cu ti ih postaviti a ti stavi Slobodine ,jeli u dure :?:
2x kup Yogslavije
3xviceprvak drzave
cetvrtfinale kupa EUEFA
Najbolji rang na EUFA listi 42 mjesto

ovu su skromni rezultati mog kluba ,hajde sad postavi te mega uspjehe Slobode
Kako mozete nepostovati historiju vlastitog kluba ,nije vama 20 godina vi postojite haman 100 godina,a sta ce biti u buducnosti to mozemo proslijediti kleopatri pa kad dobijemo odgovor mozemo diskutovati.Digli se nakon prijateljske utakmice :lol: :lol:
.. dvore gradi Komadina Mujo, sred Mostara najljepšega grada ..

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 53068
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la MortemHz » 16 jul 2015, 16:14

Pusti viceprvake,nije to vazno..za ostalo se slazem,Velez je drugi najbolji klub u yugi iz BiH
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
solinas
Postovi: 9743
Pridružen/a: 24 jan 2015, 23:06
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la solinas » 16 jul 2015, 16:15

Covjek prica o pl bosne i hercegovine.covjek uporno pisem da vam istoriju ne osporava.koji trolovi.
Odo skrenucu SA puta u pm..kako tesko ljudi
"Modra boja,na bijelome platnu,
Sest ljiljana vezenih u zlatu,
To je zastava ,nasa Bosanska".

"Velikim Bogom se kunemo, da robovi biti necemo".
Prvi predsjednik predsjednistva R BIH Alija Izetbegovic.

Avatar
Baader
Postovi: 2477
Pridružen/a: 28 dec 2014, 19:08
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la Baader » 16 jul 2015, 16:17

Batva je napisao/la:Dobro, jeste da postim pa pritisak moze cucnuti i opasti koncentracija, ali tvoj pokusaj mudrovanja i umanjivanja onoga sto je fakt i nepobitno ti ne polazi za rukom. Ovdje pisem o PL BiH koja je nasa sadasnjost, ne znam sta tu nije jasno? Da objektivno pratis ovu temu primjetio bi kako tvoj misionar Pastrmka (ne)vjesto skrece sa cinjenica stavljajuci podatak "RA odradio sva gostovanja (njih 10-20 najcesce)" kao najbitniji i najvitalniji za tvoj klub, ispred svega ostalog sto sam gore napisao, a u cemu Sloboda prednjaci u odnosu na Velez. Naravno, i ta gostovanja se spominju u kontekstu prosle sezone, ili par posljednjih, nebitno, a onda kada Batva napise i predoci crno na bijelo, a osporiti se ne moze, htatate se doba Kotromanica i kralja Tvrtka.

Spremno, i o tome sam pisao u smislu osvajaca titule Bundeslige, a u svim ligama toga ima, samo sto, vecinom, te lige i danas postoje u odnosu na SFRJ. ;)


RodjeniSA - ne pratis ti, vec citas kako bi zelio da je napisano. Po tvom posljednjem postu sam shvatio da je, ipak, Velez najveci BiH klub. Ponovo se povlacim iz diskusije, a ti bi trebao nastaviti sa Velez vs. Zeljeznicar ili Velez vs. Sarajevo.

I o nikakvim ratnim desavanjima ne pisem ili tek postratnim, vec od 2000. godine pa na ovamo, a svakako moze i od 1995. pa na ovamo, gledati Slobodi u ledja po svemu, i barem to nije tesko priznati, a ne kao kontraargument uzimati odradjeno svako gostovanje. I onda meni kazes kako neozbiljno zvucim i da sam mozda neki adolescent, a Pastrmka, koji mi po godinama moze biti otac (ako mu je vjerovati po silnom iskustvu) ti zvuci sa tim konstatacijama i argumentacijom ozbiljan sugovornik?

Selam i pozdrav.

Nepobitno je jedino to da su i Velež i Sloboda qrac od klubova zadnju deceniju ili dvije i bilo kakav pokušaj nadmurdivanja s vaše strane je patetičan u najmanju ruku. Dok u vrijeme lige Bosne i Hercegovine i jedni i drugi imamo qrčeve rezultate, ono što razlikuje Velež i Slobodu je to da Velež osim tih, već opisanih, qrčevih rezultata ima i one mnogo bolje, koje Sloboda ni u snu nije napravila i doživjela.

Međutim, to nije bila poenta mog prvobitnog javljanja, jer FK Slobodu bez obzira na sve respektujem, a fasciniran sam vašim mozgovima i količinom potpunih idiotizama koje ispoljavate ovdje, evo konkretno i tvojim, jer se vodiš logikom da nešto što se desilo 86. ili 89. spada u prošlost, međutim nešto što se desilo 97. ili 99. nije prošlost i legitimno se može koristiti u ovoj vašoj shizoraspravi o tome koji je klub bolj (a ustvari gori).

Još sam fasciniraniji kada se uspoređujete sa Željom u zadnjim godinama. Mislim, koi qrac, koja je to paralelna stvarnost? :rol:

Avatar
Batva
Postovi: 1495
Pridružen/a: 01 okt 2014, 16:24
Lokacija: Salt City
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la Batva » 16 jul 2015, 16:18

rodjenisa je napisao/la:Evo ja ne znam za najvece rezultate tvog kluba ali znam Velezove pa cu ti ih postaviti a ti stavi Slobodine ,jeli u dure :?:
2x kup Yogslavije
3xviceprvak drzave
cetvrtfinale kupa EUEFA
Najbolji rang na EUFA listi 42 mjesto

ovu su skromni rezultati mog kluba ,hajde sad postavi te mega uspjehe Slobode
Kako mozete nepostovati historiju vlastitog kluba ,nije vama 20 godina vi postojite haman 100 godina,a sta ce biti u buducnosti to mozemo proslijediti kleopatri pa kad dobijemo odgovor mozemo diskutovati.Digli se nakon prijateljske utakmice :lol: :lol:
Eno editovao sam prosli post pa u njemu odgovorio i tebi. Da imalo pratis vidio bi da sam rekao da ste u bivsoj, raspaloj, prosloj, nepostojecoj drzavi imali bolje uspjehe i to je neosporno. Ali sam naveo primjere i mnogih njemackih klubova koji su imali (ovo je takodjer proslo vrijeme, imali) bolje rezultate nego sto ih imaju pojedini klubovi iz samog vrha Bundeslige, ali ti klubovi i njihovi navijaci su sada amateri ili se sramote po ligama Njemacke, tako da... pametnom dosta

Kada govorim o sadasnjem periodu, onda govorim i Premijer ligi Bosne i Hercegovine i tu nam gledate u ledja. A po pitanju moje adolescencije i nezrelosti, procitaj moj prosli post i sam uvidi svoju subjektivnost i zaludjenost tvojim misionarom Pastrmkom. Kao sto smo mi mogli sanjati da budemo uspjesni kao Velez u bivsoj SFRJ, tako i vi mozete u sadasnjoj PL BiH.
Ko od harama zivi, godisnje dva puta ne podrigne.

Avatar
Baader
Postovi: 2477
Pridružen/a: 28 dec 2014, 19:08
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la Baader » 16 jul 2015, 16:20

Evo ja svaku noć sanjam da Velež bude uspješan kao Sloboda u PL BiH. :tokralju: :rol:

Davno sam napisao: bogovi foruma.

Avatar
Batva
Postovi: 1495
Pridružen/a: 01 okt 2014, 16:24
Lokacija: Salt City
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la Batva » 16 jul 2015, 16:28

solinas je napisao/la:Covjek prica o pl bosne i hercegovine.covjek uporno pisem da vam istoriju ne osporava.koji trolovi.
Odo skrenucu SA puta u pm..kako tesko ljudi
Sve je jasno brate. Sretan put pa kahvu pijemo cim se odmoris, aBd.


Baader - u biti tako ispadne, niti ste vi imali neke ogromne uspjehe u Evropi, iako daleko bolje od Slobodinih, niti Sloboda ima pretjerano vece uspjehe u PL BiH. Istina, barem smo igrali Intertoto kup koji je talasika, ali nam je tada to bilo wow. Zbog cega sam pisao ono maloprije? Zato jer je grande Pastrmki ogroman argument za omalovazavanje Slobode taj sto Fukare nisu udradile sva gostovanja, a to se vezuje za PL, pa sam samo postavio mnostvo drugih argumenata u kojima je Sloboda daleko bolja od Veleza u nasoj PL ligi. Takodje sam napisao da je Velez u bivsoj jugi bio bolji i to ne mozes osporiti.
A meni bi bilo smijesno uporedjivati Zelju i Slobodu u PL, jer nemam nikakvih argumenata da svoj klub, osim pokoju pobjedu i par puta ispred Zelje na tabeli (mozda 2 puta?).
Ko od harama zivi, godisnje dva puta ne podrigne.

Avatar
Virtu4l
Postovi: 59154
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la Virtu4l » 16 jul 2015, 16:33

Ono kad MoR nađe idealne žrtve :rol:
Sretan rođendan, predsjedniče!
Voli te tvoje Sarajevo.

Avatar
Baader
Postovi: 2477
Pridružen/a: 28 dec 2014, 19:08
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la Baader » 16 jul 2015, 16:34

Veležov uspjeh u Kupu Uefa je gigantski i samo je Željo napravio više na tom planu. Ne treba zaboraviti da se tada igrao Kup Šampiona u koji su ulazili SAMO prvaci, a ostali top klubovi bi nastavljali u Kupu Uefa, koji je bio neuporedivo jači nego onaj nakon formiranja Lige prvaka. Igrati četvrtfinale tog takmičenja je GIGANTSKI uspjeh, posebno za Velež i grad veličine Mostara.

Na domicilnom planu se takođe nema tu šta puno uspoređivati, smiješno je po meni i porediti tako da ću preskočiti taj dio. Vi nemate uspjeha nakon rata, a to što ste ostvarili koju poziciju više u odnosu na katastrofalni Velež, ne čini vas uspješnim klubom. Otvorite oči.

Ono što bih dodao je to da mi se čini da je ovdje vaš najveći problem to što vas je brat Pastrmka toliko ispenetrirao zadnjih mjeseci, da ste u potpunosti izgubili kompas i da više ne znate ni šta pišete, kome pišete, sa kojih tribina postavljanje slike Fukara itd. O bolu u analnom otvoru dovoljno govori podatak koliko ga puta spomenete u svojim postovima, neosivno o raspravi. :rol:
Virtu4l je napisao/la:Ono kad MoR nađe idealne žrtve :rol:
:cry:

Avatar
Virtu4l
Postovi: 59154
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la Virtu4l » 16 jul 2015, 16:38

Ne kmeči, znam da uživaš :rol:
Sretan rođendan, predsjedniče!
Voli te tvoje Sarajevo.

Avatar
Baader
Postovi: 2477
Pridružen/a: 28 dec 2014, 19:08
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la Baader » 16 jul 2015, 16:42

Nisam još u potpunosti, nedorasla je ekipa ovdje bilo kakvoj ozbiljnoj rokačini. Dan te je.bo jedan čovjek mete pod desetoricom, ne znaju jesu li pošli ili došli. Zato :cry:

Avatar
Virtu4l
Postovi: 59154
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la Virtu4l » 16 jul 2015, 16:45

Solinas je za relativno kratko vrijeme uspio izvaliti desetak najglupljih postova u istoriji foruma.
Sretan rođendan, predsjedniče!
Voli te tvoje Sarajevo.

Avatar
rodjenisa
Postovi: 1624
Pridružen/a: 29 apr 2014, 11:45
Lokacija: raj'voSa
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la rodjenisa » 16 jul 2015, 16:48

Gotovo
Jos jedan neravnopravan forumski fajt zavrsi neslavno po skupinu tz perjanica
.. dvore gradi Komadina Mujo, sred Mostara najljepšega grada ..

Avatar
solinas
Postovi: 9743
Pridružen/a: 24 jan 2015, 23:06
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la solinas » 16 jul 2015, 16:49

Virtu4l je napisao/la:Solinas je za relativno kratko vrijeme uspio izvaliti desetak najglupljih postova u istoriji foruma.
Dok tebe 80 posto forumasa Smatra najvecim trolom i glupsonom u istoriji Foruma.
"Modra boja,na bijelome platnu,
Sest ljiljana vezenih u zlatu,
To je zastava ,nasa Bosanska".

"Velikim Bogom se kunemo, da robovi biti necemo".
Prvi predsjednik predsjednistva R BIH Alija Izetbegovic.

Avatar
Baader
Postovi: 2477
Pridružen/a: 28 dec 2014, 19:08
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la Baader » 16 jul 2015, 16:50

Virtu4l je napisao/la:Solinas je za relativno kratko vrijeme uspio izvaliti desetak najglupljih postova u istoriji foruma.

Potpuno se slažem, došlo je do toga da sam razmišljao da mu najiskrenije i najprijateljskijoj mogućnoj osnovi kažem da se jednostavno prestane koprcati, jer je postalo neugodno za čitati. Baš nezgodna situacija.

Avatar
Virtu4l
Postovi: 59154
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la Virtu4l » 16 jul 2015, 16:54

Složićemo se da je 20% pristojna cifra, zar ne?
Sretan rođendan, predsjedniče!
Voli te tvoje Sarajevo.

Avatar
solinas
Postovi: 9743
Pridružen/a: 24 jan 2015, 23:06
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la solinas » 16 jul 2015, 16:56

Virtu4l je napisao/la:Složićemo se da je 20% pristojna cifra, zar ne?
Znaci i ti SE slazes SA onih 80 posto koji kazu da si glup.
Aferim.to su muda
"Modra boja,na bijelome platnu,
Sest ljiljana vezenih u zlatu,
To je zastava ,nasa Bosanska".

"Velikim Bogom se kunemo, da robovi biti necemo".
Prvi predsjednik predsjednistva R BIH Alija Izetbegovic.

Avatar
Baader
Postovi: 2477
Pridružen/a: 28 dec 2014, 19:08
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la Baader » 16 jul 2015, 16:57

:rol:

Zaključano

Natrag na “Arhiva”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.