Samo molim vas prestanit govorit da je Videoton bio '72, i da smo tamo jos pobjedili

Moderatori/ce: insider,LjoZee,irfo
Jadnici jadni, dajte nam forum za clanove, da bojkotujemo ovo njesraHusika je napisao/la:Crkni te jadovi, mozete li ikako navuci da je Zeljo primio gol ?
http://sportsport.ba/ino_fudbal/ferencv ... ika/167304
Pitarski portal a to su danas i dokazali..znaci nijedne jedine vijesti o Manijacima nije bilo.I o Želji samo par izjava i to je to..Husika je napisao/la:Crkni te jadovi, mozete li ikako navuci da je Zeljo primio gol ?
http://sportsport.ba/ino_fudbal/ferencv ... ika/167304
ne ne ne ,nije to mala stvar to je naš VELIKI ŽELJEZNIČAR , i tu je, tu je cijeli život moj...fedeltafrotta je napisao/la:TAKO MALE STVARI CINE ZIVOT MOJ
Nije bilo koga, vec Zoltana GeruElegant je napisao/la:Ima li snimak kad je Zoki onoga poslao u PM, pruzio mu fino ruku da se pozdravi a ovaj papak nesto glumi.
Evo i ja sad gledamHusika je napisao/la:Crkni te jadovi, mozete li ikako navuci da je Zeljo primio gol ?
http://sportsport.ba/ino_fudbal/ferencv ... ika/167304
I ja sam to primijetio, ali je ubrzo potom rekao da je ovo Evropa, level više od Mađarske lige. Uglavnom dojma sam da je računao na neku rutinsku pobjedu i da je razočaran.AnelMid je napisao/la:Thomas Doll trener Ferencvarosa posle utakmice izjavio sad idemo u Bosnu da pobjedimom,kad vidim kako slave u našem stadionu
Postano kroz Forum SportSport.ba app.
[youtube][/youtube]corleone87 je napisao/la:Ima li ljudi gdje snimak slavlja Manijaka kad je pao gol..