FK Željezničar - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,irfo,LjoZee

zaboljisportuBiH
Postovi: 2147
Pridružen/a: 10 dec 2011, 16:11
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la zaboljisportuBiH » 20 jul 2015, 12:28

zaboljisportuBiH je napisao/la:
ChWilla je napisao/la:neki dan me ubjeđujete da se stadion može praviti od karata i donacija, ili da se već mogao napraviti od nekog postotka od karata. a danas me ubjeđujete da su karte od 7, 10 i 15 KM skupe za ovakvu utakmicu i da tjeraju raju. ovo je puno, al' zato bi donatorski račun gorio. e pa ne može oboje, nema smisla.
Tako je drug, ali ukoliko su iste osobe u pitanju. Ako nisu onda ima logike priča. Ja sam smatrao da možemo skupiti lovu za zapad bar, a sad smatram da su karte mjera tj da je cijena normala. Sad bi bio pravi potez uprave da na ove cijene karte, kao što su pitari uradili par dana kasnije, dadnu i cijene za članove. Neće puno izgubiti jer nema još puno članova, a istovremeno treba na sve punktove postaviti i mogućnost učlanjenja i na taj način doći do 3000 članova u kratkom peridou. Ako to ne urade moja kritika im ide od danas pa nadalje u vezi toga.
@vrbanjusa, evo šta sam pisao neki dan. Reci mi da se ovo nije moglo uraditi za članove?

Avatar
Elegant
Postovi: 12757
Pridružen/a: 22 jun 2010, 21:41
Lokacija: Sarajevo, BiH.
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Elegant » 20 jul 2015, 12:31

Jesu li pustene karte za Fenerc u prodaju, nece valjda cekati dan pred utakmicu da se proda 20.000 ?
× Željezničar - Manijaci TM87 ×

DR.HOUSE
Postovi: 877
Pridružen/a: 24 jul 2008, 10:58
Lokacija: Grbavica 1921
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la DR.HOUSE » 20 jul 2015, 12:32

Elegant je napisao/la:Jesu li pustene karte za Fenerc u prodaju, nece valjda cekati dan pred utakmicu da se proda 20.000 ?
od sutra su karte u prodaji

Avatar
SlevinKelevra
Postovi: 8623
Pridružen/a: 30 okt 2012, 23:40
Lokacija: NYC, USA
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la SlevinKelevra » 20 jul 2015, 12:33

Sta je sa tim fan shopom stalno? Jesam li dobro skontao: raja hoce dresove i majice, znaci ima potraznje, ali nema dovoljno artikala za prodaju? Pa, jel moguce to... :crazy:

BlueFamily
Postovi: 265
Pridružen/a: 25 jun 2015, 00:37
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la BlueFamily » 20 jul 2015, 12:33

Moze mi neko reci do koliko sati je prodaja godisnjih?Radim do 5,valjda i poslije prodaju.Ako neko zna,nek mi javi :)
...Nije to bolest rijetka,nisu posljedice rata,ali ja sam prvo reko Željo,pa sam poslije reko tata...

Utopija
Postovi: 95
Pridružen/a: 27 maj 2015, 10:03
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Utopija » 20 jul 2015, 12:33

Sutra pustaju... bice na vise mjesta da se kupuju... uglavnom kao i svake god...

ChWilla
Postovi: 6405
Pridružen/a: 24 sep 2009, 21:58
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la ChWilla » 20 jul 2015, 12:34

mali za članske sjedi od 11 do 18, pa pretpostavljam da će se i godišnja moći kupiti isto.

Avatar
Elegant
Postovi: 12757
Pridružen/a: 22 jun 2010, 21:41
Lokacija: Sarajevo, BiH.
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Elegant » 20 jul 2015, 12:35

SlevinKelevra je napisao/la:Sta je sa tim fan shopom stalno? Jesam li dobro skontao: raja hoce dresove i majice, znaci ima potraznje, ali nema dovoljno artikala za prodaju? Pa, jel moguce to... :crazy:
Valjda su nasi od dobavljaca narucili male kolicine pa se prodalo, sad jedino ako su ponovo narucili artikle, nesto i da stigne dva dana pred utakmicu.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×

Avatar
ala_juve_tm87
Postovi: 145
Pridružen/a: 05 feb 2010, 19:38
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la ala_juve_tm87 » 20 jul 2015, 12:40

pinki je napisao/la:Po ovome što ja do sad imam informacije biće prava invazija naše raje iz drugih gradova :thumbup:
biće brate, evo iz Konjica 2 kombija već rezervisana, a biće raje još bruka sa autima :). DRŽAVA ŽELJO !
Život je kratak da se dijeli,zato Željezničar za život cijeli!!!! TM87 4 ever

Avatar
AsharaK
Postovi: 5597
Pridružen/a: 23 mar 2013, 17:53
Lokacija: Malešići
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la AsharaK » 20 jul 2015, 12:40

Danas ce rodjak izvadit clansku, pa ce poslat postom, javim vam koji je redni broj ...
FK Željezničar ~ FC Arsenal !

Damir Džumhur, Edin Džeko, Miralem Pjanić, Mirza Teletović, Jusuf Nurkić, Amel Tuka.

Avatar
DooVe
Postovi: 1527
Pridružen/a: 26 avg 2010, 21:27
Lokacija: Šeher
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la DooVe » 20 jul 2015, 12:41

Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

Avatar
vrbanjusa
Postovi: 698
Pridružen/a: 18 jun 2014, 13:54
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la vrbanjusa » 20 jul 2015, 12:44

zaboljisportuBiH je napisao/la:
zaboljisportuBiH je napisao/la:
ChWilla je napisao/la:neki dan me ubjeđujete da se stadion može praviti od karata i donacija, ili da se već mogao napraviti od nekog postotka od karata. a danas me ubjeđujete da su karte od 7, 10 i 15 KM skupe za ovakvu utakmicu i da tjeraju raju. ovo je puno, al' zato bi donatorski račun gorio. e pa ne može oboje, nema smisla.
Tako je drug, ali ukoliko su iste osobe u pitanju. Ako nisu onda ima logike priča. Ja sam smatrao da možemo skupiti lovu za zapad bar, a sad smatram da su karte mjera tj da je cijena normala. Sad bi bio pravi potez uprave da na ove cijene karte, kao što su pitari uradili par dana kasnije, dadnu i cijene za članove. Neće puno izgubiti jer nema još puno članova, a istovremeno treba na sve punktove postaviti i mogućnost učlanjenja i na taj način doći do 3000 članova u kratkom peridou. Ako to ne urade moja kritika im ide od danas pa nadalje u vezi toga.
@vrbanjusa, evo šta sam pisao neki dan. Reci mi da se ovo nije moglo uraditi za članove?
Moglo je i još uvjek može, nadam se da će uraditi. Problem oko učlanjenja na "terenu" je tehničke prirode. Trebalo je protiv Balzana da bude štand na Koševu da se možeš učlaniti ali nisu uspjeli rješiti tehničke probleme.
VAŽNO JE BITI ČLAN!
MI SMO ŽELJINI, ŽELJO JE NAŠ!
http://fkzeljeznicar.ba/

BlueFamily
Postovi: 265
Pridružen/a: 25 jun 2015, 00:37
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la BlueFamily » 20 jul 2015, 12:44

Evo zvanicna objavila da su karte za madjare u prodaji od srijede,a ne od sutra.
...Nije to bolest rijetka,nisu posljedice rata,ali ja sam prvo reko Željo,pa sam poslije reko tata...

plavobijeli1987
Postovi: 7
Pridružen/a: 13 jul 2015, 18:03
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la plavobijeli1987 » 20 jul 2015, 12:50

vrbanjusa je napisao/la:Ja ću samo da kažem onima koji se nisu učlanili da to urade.

Važno je biti član!

Mi smo Željini, Željo je naš!

Jesu se riješili ti tehnički problemi hoće biti standovi na dan tekme?
Zadnja izmjena: plavobijeli1987, dana/u 20 jul 2015, 13:00, ukupno mijenjano 1 put.

ChWilla
Postovi: 6405
Pridružen/a: 24 sep 2009, 21:58
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la ChWilla » 20 jul 2015, 12:51

hoćete i stanovi da se dijele pa da se učlanite? :mrgreen:

Avatar
vrbanjusa
Postovi: 698
Pridružen/a: 18 jun 2014, 13:54
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la vrbanjusa » 20 jul 2015, 12:52

plavobijeli1987 je napisao/la:
vrbanjusa je napisao/la:Ja ću samo da kažem onima koji se nisu učlanili da to urade.

Važno je biti član!

Mi smo Željini, Željo je naš!

Jesu se riješili ti tehnički problemi hoće biti stanovi na dan tekme?
Iskreno nemam pojma jesu li rješili to što su trebali.
VAŽNO JE BITI ČLAN!
MI SMO ŽELJINI, ŽELJO JE NAŠ!
http://fkzeljeznicar.ba/

zubar
Postovi: 122
Pridružen/a: 23 jul 2014, 12:41
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la zubar » 20 jul 2015, 13:05

SlevinKelevra je napisao/la:Sta je sa tim fan shopom stalno? Jesam li dobro skontao: raja hoce dresove i majice, znaci ima potraznje, ali nema dovoljno artikala za prodaju? Pa, jel moguce to... :crazy:
To i ja kazem, ja sam iz Sa pa mogu otic kad god cujem da je nesto doslo, al evo ocekujem neke rodbine bruku danas i kontam ih prije tekme u cetvrtak vodit i u fan shop, medjutim ako je ponuda kao kad sam bio prosli put mozemo jednino miris za auto ponijet haha. Stvarno ako ima neko nek ukaze sad je momenat da se prodaju i clanske i godisnje i ostavi para u fan shopu. Tu je dijaspora, tu su svi navijaci iz drugih gradova BiH, eto i derbi navijaca, daj neke artikle i neki stand na stadionu, eno oni ljudi s cevapima i saban salovima ubise pare pred tekmu.

Avatar
Elegant
Postovi: 12757
Pridružen/a: 22 jun 2010, 21:41
Lokacija: Sarajevo, BiH.
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Elegant » 20 jul 2015, 13:07

Karete se prodaju od srijede !
× Željezničar - Manijaci TM87 ×

Avatar
Velahalve
Postovi: 867
Pridružen/a: 04 jul 2014, 11:14
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Velahalve » 20 jul 2015, 13:20

Zašto nisu za članove stavili malo nisu cijenu, samo pitam meni svijedno al mislim da treba biti mala razlika

Avatar
sajo10
Postovi: 8958
Pridružen/a: 27 jan 2010, 23:37
Lokacija: Landskrona, Swe
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la sajo10 » 20 jul 2015, 13:29

zubar je napisao/la:
SlevinKelevra je napisao/la:Sta je sa tim fan shopom stalno? Jesam li dobro skontao: raja hoce dresove i majice, znaci ima potraznje, ali nema dovoljno artikala za prodaju? Pa, jel moguce to... :crazy:
To i ja kazem, ja sam iz Sa pa mogu otic kad god cujem da je nesto doslo, al evo ocekujem neke rodbine bruku danas i kontam ih prije tekme u cetvrtak vodit i u fan shop, medjutim ako je ponuda kao kad sam bio prosli put mozemo jednino miris za auto ponijet haha. Stvarno ako ima neko nek ukaze sad je momenat da se prodaju i clanske i godisnje i ostavi para u fan shopu. Tu je dijaspora, tu su svi navijaci iz drugih gradova BiH, eto i derbi navijaca, daj neke artikle i neki stand na stadionu, eno oni ljudi s cevapima i saban salovima ubise pare pred tekmu.
Ja sam bio prosle sedmice maksuz u shopu. Posto neznam kad cu iduci put biti pa reko da iskoristim priliku. Vratio se sa nekim stvarcicama, u glavnom miris za auto, privjesak, naruknice, futrola za mobitel, igrackicu za amidzica i salom. Iskreno bio sam malo razocaran, jer nije bilo mnogo toga. Ili je rasprodato ili uopste nije stiglo u shop. Jedna vrsta majica ostala sa brojem (L)... Dresovi jos nisu bili stigli, kaze djevojka/zena sto prodaje trebali bi pocetkom ove sedmice stici. A nazalost nisam mogao ni otici da se uclanim jer nisu radili to vrijeme dok sam bio. Sve u svemu vrlo lijepo je bilo vratiti se na Grbavicu, igrom slucaja posle Srebrenice, gdje sam rodjen, pa Banovica na kraju smo dostigli u Loris gdje sam zavrsio i prvi razred na Grbavici.. Dosta sjecanja se vratilo... Medjutim sto se tice fan shopa malo sam ostao razocaran kazem, jer nije on otvoren od jucer, mislim da je se moglo dosta toga vise uradit i dosta vise artikala staviti u prodaju.
Visca el Barça! /// Volim te Željo!

Zaključano

Natrag na “FK Željezničar”

Online

Trenutno korisnika/ca: haklamas, ristagrad i 23 gosta.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []