Juventus FC - ARHIVA POSTOVA
Moderatori/ce: Monolog,ribery,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma
Re: Juventus FC
Kakav fijasko, ali Draxler hoće samo Juventus. 
37 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO ★★★
“Be my Juventus, I’ll be your Del Piero.”
Amauri > Mandžukić
“Be my Juventus, I’ll be your Del Piero.”
Amauri > Mandžukić
- Burberry46
- Postovi: 5065
- Pridružen/a: 20 okt 2011, 18:39
- Lokacija: Sarajevo
- Kontakt:
Re: Juventus FC
Treba sacekati, novinari mijenjaju informacije svakih sat, tako da ja bas I ne vjerujem u sve ove price. Vidjecemo danas sve
1946
38 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO
38 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO
Re: Juventus FC
Jakinta je odlican igrac bio samo problem sa povredama... za mandzukica pojam i definicija fudbala bas kao sto je i amauri bio npr... da je nama danas takav igrac umjesto mr promasaja...Brajkula je napisao/la:A kukali smo kad je Jakinta sedeo dve godine na klupi i kad ni za dz nihe hteo da ode samo da bi zgrtao lovu.Peace je napisao/la:Schalke izgleda da ima odvratan mentalitet kao i Inter... da krse dogovore i ne postuju pruzene ruke...
Samo se Juve dzentlmenski ponasanja i pusta igrace za dzabe koji hoce da idu... e treba im ebati mater i vise nikad nikom ne izlaci u susret... makar presjedio na klupi dovijeka... a i igrace koji zele ici za pare prodati debelo iznad vrijednosti... pa ko voli nek izvoli...
Sreca pa imaju Dybala i Morata...
Dinamo je udruga građana.Prema ZAKONU o udrugama njeno djelovanje temelji se na načelu DEMOKRATSKOG ustroja,članovi "upravljaju" po principu 1ČLAN=1GLAS.Klub je danas PRCIJA krimosa Mamica!
43 M € UKRADENIH iz Dinama and still counting...
43 M € UKRADENIH iz Dinama and still counting...
- anelbavarac
- Postovi: 3285
- Pridružen/a: 08 avg 2012, 00:42
- Kontakt:
Re: Juventus FC
Izgubiste Draxlera zbog milion-dva.
- ultrasstyle_tz
- Postovi: 9707
- Pridružen/a: 17 nov 2008, 12:25
- Lokacija: 075
- Kontakt:
Re: Juventus FC
da bar nisu dali Komana, pa da imas sirinu za klasicnu 4-3-3...ovako 2 dana prije kraja prelaznog roka nema nas nigdje
ma ne bi ni taj Draxler puno promijenio...samo vrhunsko pojacanje moze da ih izvuce do kraja, inace je ovo potpuni fijasko
ma ne bi ni taj Draxler puno promijenio...samo vrhunsko pojacanje moze da ih izvuce do kraja, inace je ovo potpuni fijasko
crveno-crno srce kuca jace nego ikada!
Re: Juventus FC
To je razlika izmedju provincijskih i gospodskih klubova. Zato Salke u svoje redove ne moze dovesti nikog osim polovnjaka i wannabe superstara sa 16 godina, dok je Juventus klub u koji svaki igrac zeli doci. Ne kaze bez razloga svaki igrac koji u Juve dodje "Juve je institucija, Juve je velika familija" tek tako da bi nesto rekao. To je cinjenica i zbog toga se igraci u Juventusu zadrzavaju do kraja svoje karijere tj. dokle god mogu pruzati dobre partije.Peace je napisao/la:Schalke izgleda da ima odvratan mentalitet kao i Inter... da krse dogovore i ne postuju pruzene ruke...
Samo se Juve dzentlmenski ponasanja i pusta igrace za dzabe koji hoce da idu... e treba im ebati mater i vise nikad nikom ne izlaci u susret... makar presjedio na klupi dovijeka... a i igrace koji zele ici za pare prodati debelo iznad vrijednosti... pa ko voli nek izvoli...
Mogao je Gigi do sad imat 3-4 osvojene lige prvaka i bankovni racun veci barem 3 puta. Ali Juve je Juve.
saćiri je napisao/la:ma ne bi ni taj Draxler puno promijenio...samo vrhunsko pojacanje moze da ih izvuce do kraja, inace je ovo potpuni fijasko
„Morata, najkompletniji napadac danasnjice“ -> Italia
Re: Juventus FC
Ma hebo Draxlera ako je bio neodlučan i ne treba nam, ali nije ovo dobro već nekoliko sezona zaredom nam se isto dešava gledamo u par miliona i onda na kraju izgubimo tog igrača i slijedi brza kupovina, nadam se da neće napraviti neku glupost, jer to nam najmanje treba u ovoj sezoni.
Re: Juventus FC
Za nadati se da će Lemina doći jer neovisno od tog ofanzivnog veznog ipak Padoin kao prvotimac viceprvaka Evrope tjera suze na oči. Dovesti Leminu i završiti sa ovim transfer rokom, nikakve panične kupovine, Witseli, Saponare, Vasquezi i Sneijderi ne dolaze u obzir.
Na Allegriu je posao da izvuče maksimum iz onoga što ima, da iz bekova izvuče puni potencijal kao i Dybale, Morate pa i Pereyre. Nedostatak tima je sigurno previše nepoznanica, da li će se neki potvrditi, a pogotovo hoće li novi dati instantan uticaj na igru, ali ovo je tranzicijska sezona iako takve za Juve ne postoje.
Na Allegriu je posao da izvuče maksimum iz onoga što ima, da iz bekova izvuče puni potencijal kao i Dybale, Morate pa i Pereyre. Nedostatak tima je sigurno previše nepoznanica, da li će se neki potvrditi, a pogotovo hoće li novi dati instantan uticaj na igru, ali ovo je tranzicijska sezona iako takve za Juve ne postoje.
░▌J▐▌U▐▌V▐▌E▐▌N▐▌T▐▌U▐▌S▐░
#MaxOUT
#MaxOUT
- FRANK RIBERY
- Postovi: 5304
- Pridružen/a: 23 jun 2008, 10:54
- Kontakt:
Re: Juventus FC
Platis koliko traze i uzmes igraca, a ne oteze tri mjeseca zbog miliona ili dva.Ono sto sam upratio po medijima da je Juventus nudio puno manje (24 ili 26 mil plus bonusi) od onog sto je Schalke trazio, a ponuda Wolfsburga je finansijski bolja i za igraca i za klub. Na forumu citam da ce sa bonusima bii izmedju 35 i 40 mil eura. KO ne konta da je fudbal biznis nek se ubije. Juve je sjebao Schalke sa Khedirom, prkticno su im oteli igraca iz ruku. U biznisu nema postenja, da bi pobjedio konkurenta moras ponuditi vise.
Hajno svi sacekati sluzbenu vijest jer je ovo postala sapunica.
Hajno svi sacekati sluzbenu vijest jer je ovo postala sapunica.
Felix Magath: "Bayern je trenutno najbolji tim u Evropi. Barcelona je imala svoj dan, ali protiv Bayerna nemaju nikakve šanse. Bayern se ne boji Barcelone,".
- tuzlak1987
- Postovi: 33570
- Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
- Kontakt:
Re: Juventus FC
Bolje je nekad ne povlaciti potez nikakav. Mi nismo City ili PSG da se mozemo toliko kockati sa 35 mil i moramo to spustati. A i realno nakon zadnje dvije godine oni bi da nama sav rizik sa njim prepuste za tako velike pare...FRANK RIBERY je napisao/la:Platis koliko traze i uzmes igraca, a ne oteze tri mjeseca zbog miliona ili dva.Ono sto sam upratio po medijima da je Juventus nudio puno manje (24 ili 26 mil plus bonusi) od onog sto je Schalke trazio, a ponuda Wolfsburga je finansijski bolja i za igraca i za klub. Na forumu citam da ce sa bonusima bii izmedju 35 i 40 mil eura. KO ne konta da je fudbal biznis nek se ubije. Juve je sjebao Schalke sa Khedirom, prkticno su im oteli igraca iz ruku. U biznisu nema postenja, da bi pobjedio konkurenta moras ponuditi vise.
Hajno svi sacekati sluzbenu vijest jer je ovo postala sapunica.
Fudbal jeste biznis ali ne treba gubiti glavu
Re: Juventus FC
saciri
Daffy
Ma Draxler je super mladi igrac, nije bio najbolja opcija za AMC ali svejedno su ga trebali dovesti jer od ovih igraca koje imamo jedino Pererya moze to igrati...
Daffy
Ma Draxler je super mladi igrac, nije bio najbolja opcija za AMC ali svejedno su ga trebali dovesti jer od ovih igraca koje imamo jedino Pererya moze to igrati...
Dinamo je udruga građana.Prema ZAKONU o udrugama njeno djelovanje temelji se na načelu DEMOKRATSKOG ustroja,članovi "upravljaju" po principu 1ČLAN=1GLAS.Klub je danas PRCIJA krimosa Mamica!
43 M € UKRADENIH iz Dinama and still counting...
43 M € UKRADENIH iz Dinama and still counting...
- ultrasstyle_tz
- Postovi: 9707
- Pridružen/a: 17 nov 2008, 12:25
- Lokacija: 075
- Kontakt:
Re: Juventus FC
pa gdje su ti igraci koji zele doci? ja ovo ljeto slusam samo kako igraci zele da idu iz "familije" : Vidal, Tevez, Koman.., ili ove sto bjeze u druge kluboveItalia je napisao/la:
To je razlika izmedju provincijskih i gospodskih klubova. Zato Salke u svoje redove ne moze dovesti nikog osim polovnjaka i wannabe superstara sa 16 godina, dok je Juventus klub u koji svaki igrac zeli doci. Ne kaze bez razloga svaki igrac koji u Juve dodje "Juve je institucija, Juve je velika familija" tek tako da bi nesto rekao. To je cinjenica i zbog toga se igraci u Juventusu zadrzavaju do kraja svoje karijere tj. dokle god mogu pruzati dobre partije.
i ne pokusavaj biti spinovati, prelazni rok je katastrofa sa i bez Draxlera i ekipa mnogo slabija nego prosle sezone sa ili bez Draxlera...
imaju 2 dana da uhvate Ibru ili nekog takvog....a to se svi slazemo, nikakve Saponare ili Vaskezi ne dolaze u obzir..podnesi da si usra.o jos jedan rok po pitanju kapitalnog veznjaka i hajmo dalje..titula i onako nije prioritet
crveno-crno srce kuca jace nego ikada!
- Burberry46
- Postovi: 5065
- Pridružen/a: 20 okt 2011, 18:39
- Lokacija: Sarajevo
- Kontakt:
Re: Juventus FC
Ultrasstyle_tz
I ti ga pretjerujes sa negativom, skoro svaki post ti je neko kukanje
I ti ga pretjerujes sa negativom, skoro svaki post ti je neko kukanje
1946
38 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO
38 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO
Re: Juventus FC
Objasnio sam ti bio u postu, ali skontam kome ja odgovaram kad nikad u zivotu neces nista naucit, pa izbrisem.ultrasstyle_tz je napisao/la:pa gdje su ti igraci koji zele doci? ja ovo ljeto slusam samo kako igraci zele da idu iz "familije" : Vidal, Tevez, Koman.., ili ove sto bjeze u druge kluboveItalia je napisao/la:
To je razlika izmedju provincijskih i gospodskih klubova. Zato Salke u svoje redove ne moze dovesti nikog osim polovnjaka i wannabe superstara sa 16 godina, dok je Juventus klub u koji svaki igrac zeli doci. Ne kaze bez razloga svaki igrac koji u Juve dodje "Juve je institucija, Juve je velika familija" tek tako da bi nesto rekao. To je cinjenica i zbog toga se igraci u Juventusu zadrzavaju do kraja svoje karijere tj. dokle god mogu pruzati dobre partije.
i ne pokusavaj biti spinovati, prelazni rok je katastrofa sa i bez Draxlera i ekipa mnogo slabija nego prosle sezone sa ili bez Draxlera...
imaju 2 dana da uhvate Ibru ili nekog takvog....a to se svi slazemo, nikakve Saponare ili Vaskezi ne dolaze u obzir..podnesi da si usra.o jos jedan rok po pitanju kapitalnog veznjaka i hajmo dalje..titula i onako nije prioritet
„Morata, najkompletniji napadac danasnjice“ -> Italia
- ultrasstyle_tz
- Postovi: 9707
- Pridružen/a: 17 nov 2008, 12:25
- Lokacija: 075
- Kontakt:
Re: Juventus FC
ma dje nije jbt..ev vrati se 4 mjeseca unazad i da ti kazem da ces spickati oko 80 miliona i za to dobiti Zazu, Dibalu i Mandzukica, sta bi rekao?Burberry46 je napisao/la:Ultrasstyle_tz
I ti ga pretjerujes sa negativom, skoro svaki post ti je neko kukanje
izgubili smo nosioce igre i igrace koji prave razliku, a nismo posteno ni zaganjali niti jednog takvog ovaj rok...ovo sto nismo dali 35 mil za Draxlera i nije katastrofa, pitanje je vrijedi li on toliko.. ali je problem sto nismo ni priblizno adekvatno zamijenili igrace koji su otisli
i sta je bolje 30+ mil Draxler ili 30+mil Lamela ? koji igrac je bolji
crveno-crno srce kuca jace nego ikada!
Re: Juventus FC
Ibrahimović neće doći u Juventus, to je odavno ispričana priča, prije svega zbog navijača, jer bi jedan dio sigurno pravio belaj. A i ne treba nam on u ovakvom periodu, napadača imamo, u sredini nam treba igrač ili neko krilo, ako se odluče na 4-3-3.
- Burberry46
- Postovi: 5065
- Pridružen/a: 20 okt 2011, 18:39
- Lokacija: Sarajevo
- Kontakt:
Re: Juventus FC
Ne mora znaciti, sacekaj prvo barem do polusezone pa vidi za ove gore igrace, mozda bas za mjesec dva tri nam budu kraljevi I Dybala I Mandzukic, ista stvar za Moratu proslo ljeto, skoro svi su govorilu sta ce nam on, pa se momak dokazao,.ultrasstyle_tz je napisao/la:ma dje nije jbt..ev vrati se 4 mjeseca unazad i da ti kazem da ces spickati oko 80 miliona i za to dobiti Zazu, Dibalu i Mandzukica, sta bi rekao?Burberry46 je napisao/la:Ultrasstyle_tz
I ti ga pretjerujes sa negativom, skoro svaki post ti je neko kukanje
izgubili smo nosioce igre i igrace koji prave razliku, a nismo posteno ni zaganjali niti jednog takvog ovaj rok...ovo sto nismo dali 35 mil za Draxlera i nije katastrofa, pitanje je vrijedi li on toliko.. ali je problem sto nismo ni priblizno adekvatno zamijenili igrace koji su otisli
Ja ti samo kazem da ne budes toliko negativan u svakom postu jarane. Nista licno, evo pogledaj svoje postove u zadnje vrijeme sve ce ti biti jasno.
Evo npr ja sam zadovoljan sto smo dobili na brzini ovaj prelazni rok, ali ni to ne mora nista da znaci, sacekacu tekme pa da vidim
1946
38 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO
38 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO
-
JuventinoVero
- Postovi: 3534
- Pridružen/a: 29 dec 2012, 20:02
- Kontakt:
- IlPrincipino
- Postovi: 4502
- Pridružen/a: 08 dec 2011, 17:43
- Kontakt:
Re: Juventus FC
Laudisa: Juventus ce pokusati sa Vasquezom. Alternativa je Hernanes
EDIT:
Bild je pisao da smo spremni za Juliena dati i 36 miliona eura. Sto je previse, previse je. Ne vrijedi momcina toliko. I drago mi je sto nece doci za te novce. Ovo sada Schalkeu i odgovara. Aukcija. A Wolfsburg pun ko brod. A nama to nije potrebno.
A bgm nam nije potreban ni Vasquez ni Hernanes. Isli smo solidno sa ponudom za Draxlera. Pa daj ponudi isti novac za Eriksena ili namiri jos malo pa dovedi zvijerku. **** Juliena.
Ne treba nam sada samo neki panic buy.
Marotta kada je cuo za Juliena i Wolfsburg

Zadnja izmjena: IlPrincipino, dana/u 30 avg 2015, 14:16, ukupno mijenjano 1 put.
C’e una stella al cielo che indica il cammino, forza Juve vincere e’ il tuo destino.
38 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO
It is never too late to be what you might have been. -George Eliot
38 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO
It is never too late to be what you might have been. -George Eliot
- L'Avvocato
- Postovi: 7901
- Pridružen/a: 15 mar 2009, 13:39
- Lokacija: Cuore Bianconero !!!
- Kontakt:
Re: Juventus FC
A de takav ti je on, već nas je navikao na ovakve postove. Ništa neobičnoBurberry46 je napisao/la:Ultrasstyle_tz
I ti ga pretjerujes sa negativom, skoro svaki post ti je neko kukanje
★★★
"Uči(čitaj), u ime Gospodara tvoga koji stvara."(Al-Alaq)
"Uči(čitaj), u ime Gospodara tvoga koji stvara."(Al-Alaq)
Online
Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.





