Ervin Zukanovic
Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
Re: Ervin Zukanovic
- Gabon
- Postovi: 1199
- Pridružen/a: 27 jul 2015, 23:56
- Lokacija: Ogooué-Maritime (Port-Gentil)
- Kontakt:
Re: Ervin Zukanovic
Meni su ovdje rekli da je Zuka vehabijaFidelis je napisao/la:Sve najbolje Zuka ali brate ostaje gorak okus
Evo i dokaz:
Svrsic Avdo minutica Papketa.
Talent Tino Sven Susic zadnji vezni, playmaker.. adzin univerzalac, dobar i za klupe Hajduka.
-
gringonjaOnajDrugi
- Postovi: 904
- Pridružen/a: 30 jul 2013, 09:44
- Kontakt:
Re: Ervin Zukanovic
Re: Ervin Zukanovic
zgembo89 je napisao/la:
Evo Zuka postavio sliku na FB...Inace,hvala Bogu pa nije nikakav nesporazum kako su bili najavili havazovci
nikakav to co'jk nije a nije ni fudbaler
papetova kasetta se smotala , xmenovi jataci na agregatima
Re: Ervin Zukanovic
trebao je dici prst pored tj srednjakPerryFred je napisao/la:Znak ISIL-agringonjaOnajDrugi je napisao/la:hmmm...zasto Zuka dize kaziprst gore? to je inace znak ISIL-a hehehehhee![]()
![]()
![]()
Re: Ervin Zukanovic
I jos pazi plahte u bolnici,da je ikakav patriota mogao je zahtjevati plahtu u zuto-plavoj boji.Gabon je napisao/la:Vidi ga, otis'o cak i u bolnicu samo da ne igra za nasu rep. Nula od covjeka, nula od igracazgembo89 je napisao/la:
Evo Zuka postavio sliku na FB...Inace,hvala Bogu pa nije nikakav nesporazum kako su bili najavili havazovci
Toliko o patriotizmu Zukanovica
- JoseMourinho
- Postovi: 4744
- Pridružen/a: 02 apr 2014, 00:36
- Kontakt:
Re: RE: Re: Ervin Zukanovic
gringonjaOnajDrugi je napisao/la:hmmm...zasto Zuka dize kaziprst gore? to je inace znak ISIL-a hehehehhee
-
gringonjaOnajDrugi
- Postovi: 904
- Pridružen/a: 30 jul 2013, 09:44
- Kontakt:
Re: RE: Re: Ervin Zukanovic
JoseMourinho je napisao/la:gringonjaOnajDrugi je napisao/la:hmmm...zasto Zuka dize kaziprst gore? to je inace znak ISIL-a hehehehhee
pa zar nije tako? eto pogledaj pa ces vidjeti.....
- JoseMourinho
- Postovi: 4744
- Pridružen/a: 02 apr 2014, 00:36
- Kontakt:
Re: RE: Re: RE: Re: Ervin Zukanovic
Jest jest onda smo mi svi muslimani isilovcigringonjaOnajDrugi je napisao/la:JoseMourinho je napisao/la:gringonjaOnajDrugi je napisao/la:hmmm...zasto Zuka dize kaziprst gore? to je inace znak ISIL-a hehehehhee
pa zar nije tako? eto pogledaj pa ces vidjeti.....
- ne_znam_ko_sam
- Postovi: 1161
- Pridružen/a: 10 okt 2008, 14:19
- Kontakt:
Re: RE: Re: RE: Re: Ervin Zukanovic
JoseMourinho je napisao/la:Jest jest onda smo mi svi muslimani isilovcigringonjaOnajDrugi je napisao/la:hmmm...zasto Zuka dize kaziprst gore? to je inace znak ISIL-a hehehehhee
Samo se nadam da se @gringonja za*ebava i da to nije mislio ozbiljno. U suprotnom ispada da su svi muslimani koji klanjaju ISIL-ovci.
Why so serious?!
Re: Ervin Zukanovic
Kakav covjek samo.Pih.
-
gringonjaOnajDrugi
- Postovi: 904
- Pridružen/a: 30 jul 2013, 09:44
- Kontakt:
Re: RE: Re: RE: Re: Ervin Zukanovic
ne_znam_ko_sam je napisao/la:JoseMourinho je napisao/la:Jest jest onda smo mi svi muslimani isilovcigringonjaOnajDrugi je napisao/la:hmmm...zasto Zuka dize kaziprst gore? to je inace znak ISIL-a hehehehhee
Samo se nadam da se @gringonja za*ebava i da to nije mislio ozbiljno. U suprotnom ispada da su svi muslimani koji klanjaju ISIL-ovci.
raja mene ne kuzi, pa googlajte malo pa cete vidjeti da ISIL to koristi.....znam da i normalni muslimani to koriste, ali onako mi malo upalo za oci, otkud bas zuka hehehehhe
- ne_znam_ko_sam
- Postovi: 1161
- Pridružen/a: 10 okt 2008, 14:19
- Kontakt:
Re: RE: Re: RE: Re: Ervin Zukanovic
Sad odosmo skroz offtopic. Evo jedan dobar video za takve poput tebegringonjaOnajDrugi je napisao/la:raja mene ne kuzi, pa googlajte malo pa cete vidjeti da ISIL to koristi.....znam da i normalni muslimani to koriste, ali onako mi malo upalo za oci, otkud bas zuka hehehehhe
Why so serious?!
- Romagnoli13
- Postovi: 14208
- Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
- Kontakt:
Re: RE: Re: Ervin Zukanovic
Ne mozes porediti te dzehenemske pse i haridzije sa muslimanima.To su otpadnici od vjere i svega,a ti ih poredis sa nasim Ervinom.gringonjaOnajDrugi je napisao/la:JoseMourinho je napisao/la:gringonjaOnajDrugi je napisao/la:hmmm...zasto Zuka dize kaziprst gore? to je inace znak ISIL-a hehehehhee
pa zar nije tako? eto pogledaj pa ces vidjeti.....
Re: RE: Re: Ervin Zukanovic
Neznanje, neobrazovanje, neinformisanost!gringonjaOnajDrugi je napisao/la:pa zar nije tako? eto pogledaj pa ces vidjeti.....JoseMourinho je napisao/la:gringonjaOnajDrugi je napisao/la:hmmm...zasto Zuka dize kaziprst gore? to je inace znak ISIL-a hehehehhee
-
bhfanatic14
- Postovi: 5991
- Pridružen/a: 24 avg 2011, 14:07
- Kontakt:
Re: Ervin Zukanovic
Stadion Koševo
Re: Ervin Zukanovic
- Goalgetter
- Postovi: 24454
- Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
- Kontakt:
Re: Ervin Zukanovic
Zenga konacno skontao da je dobar covjek.Sheyi je napisao/la:Zukanović od prve minute večeras, Pape na aparatim
Online
Trenutno korisnika/ca: al87, aqarius, ArtemisFowl, Atlanta, AzRimiRzA, bh22, Bobadilla, boki86, Bosanac90, Brokula, CHR, Confiance, CrvenoCrnaArmija, Cwirek, dariolovrinovic00, denza, Drum, DzaniMehmet, eaglebvb09, Elddar, Enigmaa, enobarca, exampLe., feniksptica, FerdinandF, GrbavicaHrammm, greenwood, guillermo, haklamas, HariTz, harko35, Hazre, InatSilniBosanski, jasmin10, karajlo, KockarVicin007, kouadio, LeCoq, legendarnadruga, Lynx, Majstorinho, Makanaky, marlostanf1eld, MaroonBjelave, Marsal, Matterhorn22, Micron, miguelramos, Mocvara1991, Nah1ddd, nebeskasila, NEZALAGANJE, Paromlinac, Pensioner26, RajvoSa89, rishovski, safun79, sagitarius, SanaBosna, Sarun, Scholl, Shevko, Smaja, soccerfan, StevieG8, Sveti, TripleThreat, tutankamon1905, unavita, Vanja8, Venom, VensanKasel, Wilshere10, Wisey, Zgemboo89 i 626 gostiju.




