FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

Avatar
momirpeh
Postovi: 328
Pridružen/a: 29 avg 2014, 11:45
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la momirpeh » 15 sep 2015, 09:29

Protiv Radnika će biti gutavo,jako teška utakmica.Odlična su ekipa,dobrih pojdinaca i još boljeg trenera.Prošle godine smo ih dobili golom Kalasia,ali nije bilo ni malo lahko.Sad su jači nego lani što su bili.
Idemo na pobjedu ali ja i bodom zadovoljan.Nećemo valjda našima sve po spisku ako odigraju neriješeno.Nije Radnik slučajno treći na tabeli.

Avatar
DrustveniParazit
Postovi: 2096
Pridružen/a: 26 maj 2014, 11:33
Kontakt:

Re: Odg: FK Sarajevo

Post Postao/la DrustveniParazit » 15 sep 2015, 09:41

hilmo je napisao/la:Što volim kad su ovako samouvjereni
slika
Nemoj da te zavara ovaj njihov loš start, oni su još uvijek glavni favoriti za titulu. :D
Saraj'vo za tebe živimo neka znaju svi da bit ćemo ti mi do smrti odani!

Sarajevo iznad lokal patriotizma.

Matej Delač

magnesium
Postovi: 19
Pridružen/a: 25 avg 2015, 08:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la magnesium » 15 sep 2015, 09:57

momirpeh je napisao/la:Protiv Radnika će biti gutavo,jako teška utakmica.Odlična su ekipa,dobrih pojdinaca i još boljeg trenera.Prošle godine smo ih dobili golom Kalasia,ali nije bilo ni malo lahko.Sad su jači nego lani što su bili.
Idemo na pobjedu ali ja i bodom zadovoljan.Nećemo valjda našima sve po spisku ako odigraju neriješeno.Nije Radnik slučajno treći na tabeli.
ja kao navijac sarajeva ne mogu biti zadovoljan bodom protiv radnika ti ako mozes svaka cast!onda treba smiriti strasti pa pred pocetak sezone najavljivat borbu za evropu a ne kule i gradove!!sve dok mi budemo strahovali protiv nekakvih radnika rudara necemo biti pravi klub tj. klub koji svi ocekujemo da moze nesto da uradi na evropskoj sceni i nisam od onih koji zeli grupnu fazu jer znam da je to nemoguce!

Avatar
momirpeh
Postovi: 328
Pridružen/a: 29 avg 2014, 11:45
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la momirpeh » 15 sep 2015, 10:15

magnesium je napisao/la:
momirpeh je napisao/la:Protiv Radnika će biti gutavo,jako teška utakmica.Odlična su ekipa,dobrih pojdinaca i još boljeg trenera.Prošle godine smo ih dobili golom Kalasia,ali nije bilo ni malo lahko.Sad su jači nego lani što su bili.
Idemo na pobjedu ali ja i bodom zadovoljan.Nećemo valjda našima sve po spisku ako odigraju neriješeno.Nije Radnik slučajno treći na tabeli.
ja kao navijac sarajeva ne mogu biti zadovoljan bodom protiv radnika ti ako mozes svaka cast!onda treba smiriti strasti pa pred pocetak sezone najavljivat borbu za evropu a ne kule i gradove!!sve dok mi budemo strahovali protiv nekakvih radnika rudara necemo biti pravi klub tj. klub koji svi ocekujemo da moze nesto da uradi na evropskoj sceni i nisam od onih koji zeli grupnu fazu jer znam da je to nemoguce!
I ja kažem da idemo na pobjedu.Samo kod na nas i jest problem što vršimo pritisak da moramo sve utakmice pobijediti.Zrinjski to nema i iako imaju lošije igrače ( Todor m je jedan od bitnijih igrača a kod nas nije bio ni među 18).Ja vjerujem u pobjedu u Bijeljini ali Radnik nije loš,pa treći su na tabeli.Nisam za linč ako i remiziramo.Radnik može oplest Zrinjskog.Osim toga očekujem da će Zrinjski zijanit kod Borca sada.

Avatar
makkaj
Postovi: 52
Pridružen/a: 13 jan 2013, 22:24
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la makkaj » 15 sep 2015, 10:16

Tvrdnje "neću da strahujem od Radnika" ili "mi smo Saraj'vo izvol'te se braniti" po meni mogu doći samo od osoba koje ne razumiju temeljne principe fudbalske igre. Svaka utakmica je mini projekat čiji ishod zavisi od velikog broja faktora, pa čak i ako se postaraš o svemu tome, opet može uletiti taj famozni faktor sreće (odnosno odsustva iste). Svako kolo nekoliko vrhnskih ekipa u ligama petice stanu na minu pa nikom ništa. Ne mogu se sjetiti dominacije kakvu vi najavljujete (izuzev možda Liona onih 5-6 sezona i Bayerna zadnjih par sezona), svi se bore , pobjeđuju golom u 90. minuti, ganjajući remi na teškim gostovanjima itd. Shvatite da kvalitet nije u toj mjeri na našoj strani da nam posložene, organizovane i borbene ekipe ne mogu uzeti bod ili sva tri. Sa druge strane, imamo kvalitet za prva tri u ligi, te nepostizanje tog cilja može biti osnov za kritiku.

Avatar
pasica
Postovi: 2399
Pridružen/a: 20 avg 2015, 09:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la pasica » 15 sep 2015, 10:26

Prva tri su za mene neuspjeh, uspjeh je samo prvi. Ako se uzme u obzir igracki kadar, finansijska moc i uslovi koji imamo u odnosu na druge ekipe. To sto smo sad ovdje gdje jesmo ne mijenja tu cinjenicu. To samo govori koliko se grijesilo sa vrha, al dozvati ce se, valjda.
Dvorac u polju il' naziv zanata, više se voli grad od sindikata.
Mjesto gdje živiš, mjesto rođenja više se voli od zaposlenja.

Avatar
hz033
Postovi: 2823
Pridružen/a: 18 feb 2011, 12:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la hz033 » 15 sep 2015, 10:27

Posljednjih 5 mečeva. Nek se tradicija nastavi :kafa:

13.05.15 Radnik Bijeljina-Sarajevo 0 : 2
25.10.14 Sarajevo-Radnik Bijeljina 5 : 0
10.05.14 Sarajevo-Radnik Bijeljina 3 : 2
03.11.13 Radnik Bijeljina-Sarajevo 1 : 2
26.05.13 Sarajevo-Radnik Bijeljina 5 : 0
U novi boj ...

bosnas_
Postovi: 4039
Pridružen/a: 02 avg 2008, 01:50
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bosnas_ » 15 sep 2015, 10:59

Po meni Radnik je favorit u Bijeljini protiv Sarajeva! imaju kontinuitet dobrih igara,u formi su,igraju trenutno bolji nogomet od nas!... nama je uspjeh ako osvojimo bod u Bijeljini i tako se trebamo ponasati. Na tabeli su takodjer ispred nas i to s razlogom. Dobro je sto se vraca Benko,ali daleko od toga da ce biti laka utakmica.. prica mi smo ovo,mi smo ono,mi imamo pare,kobajagi zvjezde u ekipi itd. pada u vodu,teren je jedino mjerilo kvaliteta,a u dosadasnjem dijelu prvenstva smo pokazali koliko smo limitirani,s toga se trebamo prije svega spustiti na zemlju i pokusati ostati neporazen na ovom gostovanju! taj isti Radnik je pobjedio Zelju u gostima,Travnik itd....

Avatar
Babayaro
Postovi: 984
Pridružen/a: 28 jun 2009, 22:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Babayaro » 15 sep 2015, 11:08

Ado76 je napisao/la:
pasica je napisao/la:
ElCartel11 je napisao/la:Ja teme i qrca. Zar pojedinci stvarno mislite, da Ibrakovic moze raditi sta hoce? Zar mislite da Tan nema svoje ljude koji kontrolisu gdje idu pare i sta se radi u klubu? Zar mislitie, da bi Tan samo tako dosao i rekao: ''Hej Ibrakovicu, Dino, Edise itd., evo ja cu uloziti par milijoncica u ovaj klub vi radite sta hocete, mozete i sebi u dzep malo staviti''? Razumijem da su nam te price govorili navijaci drugih klubova ali sad su to poceli i vlastiti navijaci FKS! I jos da bude gore, sjever se poceo nesto mjesati. Zamolio bi sjever, da se malo uozbilji, jer njihovo je da daju podrsku klubu, a za izbacivanje ''lopova'' iz kluba kao sto skandirate, brinu se ljudi o tome ne vodite brigu. Svaki pokusaj destabilizacije kluba, ce se kaznjavati strogo, jer klub nam vodi svjetski biznismen, a ne neki ''seljak''.
:clap:

Ne mozes ti ovo objasniti polumozgovima.
E neka si ti citav mozak i super ako tvoj mozak zadovoljava ovo objasnjenje,gdje se sjever moli da se uozbilji i da slucajno ne skandiraju nesto lose prema SD-u :lol:Od kojeg bi mogli dozivjeti jednu neugodnost...
Prošla su vremena kada su navijači i sjever nekoga skidali i postavljali.
Ali ako je nešto loše, naravno da mogu i moraju izraziti nezadovoljstvo.
Ko izgubi dobitak, dobije gubitak.

Avatar
PitarBordo
Postovi: 7169
Pridružen/a: 06 jul 2015, 10:14
Lokacija: #SanjamZlatnoProljeće
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la PitarBordo » 15 sep 2015, 11:53

Kad god neka kritika se uputi prema Sjeveru, svi ovdje koji su trenutno aktivni na istom slijepo uzvraćaju paljbu većinom samo da bi se odgovorilo i većinom standardno spinovanje. Sjever nije problem kluba činjenica je. To da stvara neke probleme klubu i to je činjenica.

Eh sad da sebi dopuštaju da ovakvoj Upravi psuju mater 15 minuta, da fino cijela država čuje - eh to drugovi moji nije fino. Ako je upućeno jednoj osobi, jednu osobu je trebalo prozvati. "Lopovi iz kluba" je množina. Toliko od mene na tu temu.


On topic: Volio bih da dobijemo nekog niželigaša u 1/16 finala kupa, da nam ne stvara i to dodatni problem, a da se prođe... Jer smo daleko od fizičke spreme da iznesemo tri utakmice u heftu dana na nekom normalnom nivou.
Samo Saraj'vo.

Avatar
Zip
Postovi: 13586
Pridružen/a: 10 avg 2014, 23:15
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Zip » 15 sep 2015, 12:04

Navijaci su da navijaju i prate klub. Izraze nezadovoljstvo ako se igraci nezalazu, imaju apsolutno pravo na zvizduke. I to niko ne spori, al opet kazem nikome nije u cilju da se nanosi steta klubu.
A bgmi, mi mjesecno BACAMO bar 10 000KM. A bacati toliki novac u ovoj napacenoj drzavi je bespotrebo i objasnjavati.

A jos davno sam govorio da se trewbamo pozabaviti oko tih baklji i problematicnih navijaca, al eto..
Vrijeme je da sjednu uprava i predstavnik navijaca i da izmedju sebe to rjese.

Avatar
pasica
Postovi: 2399
Pridružen/a: 20 avg 2015, 09:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la pasica » 15 sep 2015, 12:09

Ado76 je napisao/la:
pasica je napisao/la:
ElCartel11 je napisao/la:Ja teme i qrca. Zar pojedinci stvarno mislite, da Ibrakovic moze raditi sta hoce? Zar mislite da Tan nema svoje ljude koji kontrolisu gdje idu pare i sta se radi u klubu? Zar mislitie, da bi Tan samo tako dosao i rekao: ''Hej Ibrakovicu, Dino, Edise itd., evo ja cu uloziti par milijoncica u ovaj klub vi radite sta hocete, mozete i sebi u dzep malo staviti''? Razumijem da su nam te price govorili navijaci drugih klubova ali sad su to poceli i vlastiti navijaci FKS! I jos da bude gore, sjever se poceo nesto mjesati. Zamolio bi sjever, da se malo uozbilji, jer njihovo je da daju podrsku klubu, a za izbacivanje ''lopova'' iz kluba kao sto skandirate, brinu se ljudi o tome ne vodite brigu. Svaki pokusaj destabilizacije kluba, ce se kaznjavati strogo, jer klub nam vodi svjetski biznismen, a ne neki ''seljak''.
:clap:

Ne mozes ti ovo objasniti polumozgovima.
E neka si ti citav mozak i super ako tvoj mozak zadovoljava ovo objasnjenje,gdje se sjever moli da se uozbilji i da slucajno ne skandiraju nesto lose prema SD-u :lol:Od kojeg bi mogli dozivjeti jednu neugodnost...
Za takve kao ti tri mozga. Kakvo objasnjenje, kakve molbe? Koga se ba moli? Vama bas dobra neka roba ako mislite da jednom milijarderu puca k**** sta 400 ljudi pjeva! **** vas Ibrak, nek ga nabiju nogom kad hoce. Al neka ga nabiju zato sto smatraju da ne radi svoj posao, a ne sto mahalci mahalcima suplju prosipaju zbog toga sto ne mogu svoje igrace ugurati.
Dvorac u polju il' naziv zanata, više se voli grad od sindikata.
Mjesto gdje živiš, mjesto rođenja više se voli od zaposlenja.

Avatar
PitarBordo
Postovi: 7169
Pridružen/a: 06 jul 2015, 10:14
Lokacija: #SanjamZlatnoProljeće
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la PitarBordo » 15 sep 2015, 12:27

Hahahaha idemo Zrinjskom u kupu...
Samo Saraj'vo.

hilmo
Interni moderator
Postovi: 9333
Pridružen/a: 13 avg 2009, 16:29
Lokacija: Sheher
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la hilmo » 15 sep 2015, 12:28

Pu Tito je j.ebo

Avatar
Zip
Postovi: 13586
Pridružen/a: 10 avg 2014, 23:15
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Zip » 15 sep 2015, 12:28

:lolno: :lolno: :lolno: :lolno:

Avatar
GROMARON
Postovi: 50
Pridružen/a: 05 sep 2015, 18:22
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la GROMARON » 15 sep 2015, 12:28

A daj ovo nije normalno
- 1946

Unknown2
Postovi: 9108
Pridružen/a: 02 mar 2015, 22:19
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Unknown2 » 15 sep 2015, 12:28

Kup : Zrinjski - Sarajevo

WTF

Avatar
GROMARON
Postovi: 50
Pridružen/a: 05 sep 2015, 18:22
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la GROMARON » 15 sep 2015, 12:30

Jest da imamo lijepo iskustvo s njima u kupu , al ovo u zadnje vrijeme nije normalno .
- 1946

joker90
Postovi: 21764
Pridružen/a: 15 nov 2014, 23:50
Lokacija: Arkham Asylum
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la joker90 » 15 sep 2015, 12:32

Nije moglo bolje, hvala ti Boze!
Bahati, bahati Željkan!
1946

hzkg
Postovi: 188
Pridružen/a: 25 nov 2012, 18:01
Lokacija: sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la hzkg » 15 sep 2015, 12:32

samozeljo1987 je napisao/la:Odmah se riješite kupa u prvom kolu i onda po titulu u nastavku sezone ha ha ha ha ha :D
Pazi pacijenta :damn:


Najgori protivnik, teska utakmica al sta je tu je ajmo ih rusit !
Sarajevo za tebe zivimo neka znaju svi da bicemo ti mi do SMRTI odani.

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: BeYaZ, BigZlatan, mnon46, MrPink, NazorUso, zagorski i 80 gostiju.