Manchester United FC - Uživo komentarisanje utakmica - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: Monolog,_dreamer_,ribery,hammers,geronimo,rio_Ferdy88

Avatar
Patrice_Evra_3
Postovi: 4993
Pridružen/a: 04 maj 2011, 13:38
Lokacija: Destination unknown
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la Patrice_Evra_3 » 15 sep 2015, 23:23

Gle, meni nije problem pojest svoje riječi ako pogriješim, ali ja u ovu ekipu itekako vjerujem. Pa, vidjećemo na kraju sezone sve, da ne ulazimo u dublju raspravu sad, jer znam da ćemo se vrtit ukrug uglavnom.
Sve je relativno u odnosu na vrijeme i mjesto.

SS.ba liga | Jedinstvo Manchester

Avatar
Baader
Postovi: 4512
Pridružen/a: 28 dec 2014, 19:08
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la Baader » 15 sep 2015, 23:24

Ja ne tvrdim da ovo mora nužno biti rezultatski neuspješan fudbal, to nikako, ali je u čkumaterinu dosadan. Jednostavno dosadan :mrgreen:

Avatar
Asteriks
Postovi: 14394
Pridružen/a: 26 jul 2015, 10:16

Re: Manchester United FC - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la Asteriks » 15 sep 2015, 23:24

Pa nemamo kvalitetnog napadaca za rezerve u odustvu Wazze (msm Fella ok, al ono, kad potrosis bruku i to ti jedina opcija), sad ce sve po Martialu, pa onda krila skoro pa i nemaju konkurenciju, talentovani Depay mora nositi taj teret.

Sta povrijedi se Small (ne daj boze, al i pomenuti opet ne treba da bude glavna karika, jer tek od prosle sezone igra na zeljenom nivou), nema nas nigdje.

E sada, Lujo treba da napravi tim od svih noviteta. Niko ne ocekuje da to bude preko noci, ali imao je sezonu da stvori temelj, plan...

Ovo sta radi je uvodjenje posjeda, igre sporih pasova, bez tih kontri (ustvari nama protivnik puca iste), direktnog fudbala i naprosto brzine vise.
Zadnja izmjena: Asteriks, dana/u 15 sep 2015, 23:25, ukupno mijenjano 1 put.
The important thing is not to stop questioning. Curiosity has its own reason for existing. ✍️

Avatar
Poligon10
Postovi: 5679
Pridružen/a: 29 jan 2015, 19:30
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la Poligon10 » 15 sep 2015, 23:24

Ja sam gledao veceras ponajbolju utakmicu Utda ove sezone,znam ja da je reuzultat bitan i eto mi smo tu u minusu,znam da neki samo to i gledaju,ali sam veceras odgledao jako dobru utakmicu od strane igraca.Mozda jeste slabiji protivnik u pitanju(koji nas je na kraju opet dobijo),ali smo odigrali jako dobru tekmu.

Eh sad,ja znam da bi ovdje neki voljeli vidjeti preslikanu igru Fergija ili ne znam neku mastovitu igru ala Barcelona gdje se mora pobijediti,ali zasto da budemo toliko nestrpljivi i panicni.Ja bih se slozio donekle sa @Asteriksom jer u nekim utakmicama stvarno nema nikakve ideje i tu se vec moze kritikovati,ali jednostavno gradimo tim za buducnost i moramo istrpiti ove mlade igrace koji ce kasnije biti nasi nosioci.Evo veceras mislim da smo mogli dati nekih 5 golova od kojih je 3 gola zasrao nas magicni Mata(kojeg ja nikad nisam nesto previse volio)i sad treba da krivimo Gaala sto je to ovako ispalo,zatim Darmian iskljucivi krivac golova(ne ekipa,nego pojedinac)i opet kriv Gaal.Naravno ja necu puno zamjeriti ovdje Darmianu jer je on i dalje odlican igrac,Mati hocu jer on je kao neki nosioc ekipe,ali zato cesto je on taj koji zakaze i grijesi.

Na kraju mislim da cemo doci do 1.mjesta na tabeli(ustvari ubijedjen sam u to,mozda cu pogrijesit,ali eto),a za ligu cemo vidjet kako ce se odvijat situacija,mislim da mozemo do top3

P.S. SHAW IZDRZI MOLIM TE :cry:

Avatar
rio_Ferdy88
Moderator
Postovi: 41335
Pridružen/a: 16 avg 2011, 04:32
Lokacija: Tamni Vilajet
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la rio_Ferdy88 » 15 sep 2015, 23:25

516MK je napisao/la: Niko ne spominje instant trofeje, ali mislim da svi zaslužujemo vidjeti bar pokušaj da se nastavi tradicija i stil igre.
Taj stil igre je otišao sa Fergiem, što prije shvatite to to će vam i prije biti lakše. Neće ti nijedan trener koji dođe na klupu Uniteda kopirati prethodne, nego je svima u cilju da pokažu svoj stil i ono zbog čega su dovedeni.
516MK je napisao/la:Možda sam vidovit, a možda umišljam, ali čini mi se da ako mag ustraje u svojim planovima (valjda ima neke planove) idemo stazom Liverpoola, a trnovita je i na kraju nema svjetla...
Ustrajao je prošlu sezonu i ne vidim da smo krenuli tom stazom, on sigurno neće tek tako odustati od svog stila, tako da vam ga je trpiti dok ne odradi ovaj ugovor, ako ne bude neki veći fijasko, a sa ovakvom konkurencijom ne vjerujem :mrgreen:
Keep the faith and never fear, We'll keep the Red flag flying high, Cuz Man United will Never Die!!!
The greater the challenge the more Glory in overcoming it!
________BOSTON_________
.BRUINS=CELTICS=RED SOX.
..NEW ENGLAND PATRIOTS..

Avatar
rio_Ferdy88
Moderator
Postovi: 41335
Pridružen/a: 16 avg 2011, 04:32
Lokacija: Tamni Vilajet
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la rio_Ferdy88 » 15 sep 2015, 23:27

Asteriks je napisao/la: Ovo sta radi je uvodjenje posjeda, igre sporih pasova, bez tih kontri (ustvari nama protivnik puca iste), direktnog fudbala i naprosto brzine vise.
Pa evo večeras smo igrali puno brže nego inače, to su omogućili Young, Depay i Martial, falilo je koncentracije u završnici, ali inače igrom nisam razočaran, rezultatom jesam jer mislim da smo zaslužili puno više iz ove tekme.
Keep the faith and never fear, We'll keep the Red flag flying high, Cuz Man United will Never Die!!!
The greater the challenge the more Glory in overcoming it!
________BOSTON_________
.BRUINS=CELTICS=RED SOX.
..NEW ENGLAND PATRIOTS..

Avatar
Cartman
Postovi: 29478
Pridružen/a: 24 avg 2008, 12:04
Lokacija: South Park, Colorado
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la Cartman » 15 sep 2015, 23:28

Nije problem igrat na posjed, problem je igrat kukavicki, defanzivno, ubitacno dosadno. Pep igra na posjed, ali uvijek igra fundamentalno ofanzivno i uz rizik. Sad bi dao bubreg da nas preuzme nakon ove sezone.

Ovakvu ubitacnu igru bi mogao prihvatit samo da nam donosi titule. A ona to ne radi, niti ce.
Safet Susic zagonetan: "Volio bih da nas Izrael napadne"
The flowers of English football, the flowers of Manchester

Avatar
516MK
Postovi: 676
Pridružen/a: 27 jan 2014, 19:08
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la 516MK » 15 sep 2015, 23:30

rio_Ferdy88 je napisao/la:
516MK je napisao/la: Niko ne spominje instant trofeje, ali mislim da svi zaslužujemo vidjeti bar pokušaj da se nastavi tradicija i stil igre.
Taj stil igre je otišao sa Fergiem, što prije shvatite to to će vam i prije biti lakše. Neće ti nijedan trener koji dođe na klupu Uniteda kopirati prethodne, nego je svima u cilju da pokažu svoj stil i ono zbog čega su dovedeni.
Taj stil nikad neće umrijeti, nije to neko mudro slovo, fudbal je jednostavna igra i ta jednostavnost je njegova ljepota.
rio_Ferdy88 je napisao/la:
516MK je napisao/la:Možda sam vidovit, a možda umišljam, ali čini mi se da ako mag ustraje u svojim planovima (valjda ima neke planove) idemo stazom Liverpoola, a trnovita je i na kraju nema svjetla...
Ustrajao je prošlu sezonu i ne vidim da smo krenuli tom stazom, on sigurno neće tek tako odustati od svog stila, tako da vam ga je trpiti dok ne odradi ovaj ugovor, ako ne bude neki veći fijasko, a sa ovakvom konkurencijom ne vjerujem :mrgreen:
Da ne ulazimo u analize prošle sezone, već su napisane više puta. Mora da je u klubu još neko vidovit pa i nije dobio duži ugovor :mrgreen:
06.02.1958. Munich air disaster
01.07.2011. United signed Lingard
19.05.2014. Van Gaal was confirmed as the new manager
27.05.2016. Dolaskom Mourinha zabija se zadnji ekser u kovčeg Fergusonovog Uniteda

---NAJCRNJI DANI U HISTORIJI MANCHESTER UNITEDA!---

Avatar
Asteriks
Postovi: 14394
Pridružen/a: 26 jul 2015, 10:16

Re: Manchester United FC - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la Asteriks » 15 sep 2015, 23:31

rio_Ferdy88 je napisao/la:
Asteriks je napisao/la: Ovo sta radi je uvodjenje posjeda, igre sporih pasova, bez tih kontri (ustvari nama protivnik puca iste), direktnog fudbala i naprosto brzine vise.
Pa evo večeras smo igrali puno brže nego inače, to su omogućili Young, Depay i Martial, falilo je koncentracije u završnici, ali inače igrom nisam razočaran, rezultatom jesam jer mislim da smo zaslužili puno više iz ove tekme.
Sjecas se mozda ko je rjesavao ovakve meceve ;)

Sve sto smo imali je majstorija Depaya, pokusaj Mate, te jos dva potencijalno dobra napada. Ove sezone sve nekak gura na indv kvalitet protiv neke buranije.

Al kak bi se i nesto imalo kada je opet mijenjao u odnosu na prosli mec (Mati prva utamica u centru, Young na desnom krilu). Tako se ne stvara uigranost.
The important thing is not to stop questioning. Curiosity has its own reason for existing. ✍️

Avatar
Slatinash_7
Postovi: 3109
Pridružen/a: 20 jun 2009, 17:56
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la Slatinash_7 » 15 sep 2015, 23:33

Nije taj stil otisao sa Fergijem nego su pojacanja lose selektirana,tacnije relativno lose,ono Fergiju se uvijek zamijerao los vezni red poslije odlaska Keana i ulaskom Scholesa u godine pa daj da to napunimo,uzeli nam ljudi Ronalda daj eto Di Mariju da on tu nesto napravi a nidje veze je to,nemamo krila,sp.ickali smo 300 miliona i mi nemamo desnog krila heeej jel neko ovdje lud..Zna li i jedan igrac u ovoj ekipi povuci loptu prema naprijed,gdje je to otislo?Nemamo rezervnog stopera,tacnije imamo ali se vucara po bolnici svako malo..gdje nam je rezervni desni bek,pa ne moze to Valencia vise ni u snu igrati..cuj neka mladost,Martial,Depay i Shaw,a prije par godina tu bili Rooney i Ronaldo,pa onda Jones,Rafael i ovi koji bi sad trebali biti aktuelni ali eto,neda se nesto,necu ja krivit LvG toliko,eto mu i ova sezona i sljedeca,sta me briga ali bezveze je govoriti da je ovo dobro,govoriti o nekim pomacima kad ti je GLAVNI adut preokreta Fellaini,halooo nismo mi Stoke City!
Slatina Bog i batina

Fukare Slatina i Modra blatina

Avatar
rio_Ferdy88
Moderator
Postovi: 41335
Pridružen/a: 16 avg 2011, 04:32
Lokacija: Tamni Vilajet
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la rio_Ferdy88 » 15 sep 2015, 23:37

516MK je napisao/la:
Taj stil nikad neće umrijeti, nije to neko mudro slovo, fudbal je jednostavna igra i ta jednostavnost je njegova ljepota.
Taj stil ti više nećeš gledati u Unitedu, budi siguran u to, on je otišao sa Fergiem. Šta bi sad svakog narednog trenera trebali otpustiti jer ne forsira Fergiev stil nego svoj. Ti što prije shvatiš da je Fergie otišao i da se nikad više neće vratiti, to će biti lakše za tebe.

516MK je napisao/la:Da ne ulazimo u analize prošle sezone, već su napisane više puta. Mora da je u klubu još neko vidovit pa i nije dobio duži ugovor :mrgreen:
Duži uguvor nije dobio jer je sam rekao da će ići u penziju nakon te 3 god, niti ima potrebe za tim, zna se koji su mu ciljevi, ako ih ne ispuni otići će.
Keep the faith and never fear, We'll keep the Red flag flying high, Cuz Man United will Never Die!!!
The greater the challenge the more Glory in overcoming it!
________BOSTON_________
.BRUINS=CELTICS=RED SOX.
..NEW ENGLAND PATRIOTS..

Avatar
516MK
Postovi: 676
Pridružen/a: 27 jan 2014, 19:08
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la 516MK » 15 sep 2015, 23:41

rio_Ferdy88 je napisao/la:
516MK je napisao/la:
Taj stil nikad neće umrijeti, nije to neko mudro slovo, fudbal je jednostavna igra i ta jednostavnost je njegova ljepota.
Taj stil ti više nećeš gledati u Unitedu, budi siguran u to, on je otišao sa Fergiem. Šta bi sad svakog narednog trenera trebali otpustiti jer ne forsira Fergiev stil nego svoj. Ti što prije shvatiš da je Fergie otišao i da se nikad više neće vratiti, to će biti lakše za tebe.

516MK je napisao/la:Da ne ulazimo u analize prošle sezone, već su napisane više puta. Mora da je u klubu još neko vidovit pa i nije dobio duži ugovor :mrgreen:
Duži uguvor nije dobio jer je sam rekao da će ići u penziju nakon te 3 god, niti ima potrebe za tim, zna se koji su mu ciljevi, ako ih ne ispuni otići će.
Baš ne odustaješ :?
Ja bih samo da mi utakmice UTDa donose malo radosti u ovom tmurnom vremenu kao što je i do sada bio slučaj (pobjedom ili ne, nije toliko važno)
Nadam se da će se stanje uskoro promijeniti na bolje, u protivnom nam slijedi dark age...
06.02.1958. Munich air disaster
01.07.2011. United signed Lingard
19.05.2014. Van Gaal was confirmed as the new manager
27.05.2016. Dolaskom Mourinha zabija se zadnji ekser u kovčeg Fergusonovog Uniteda

---NAJCRNJI DANI U HISTORIJI MANCHESTER UNITEDA!---

Avatar
theboss_RD07
Postovi: 4499
Pridružen/a: 27 jun 2010, 19:01
Lokacija: Gradačac
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la theboss_RD07 » 15 sep 2015, 23:51

Po vasoj logici ispade da vise nikad necemo gledati junajted koji osvaja trofeje. Necemo vise gledat onaj junajted koji se racuna da ce biti top 3 u ligi i prije nego pocne sezona. Necemo vise gledat junajted koji ima ambicije u ligi prvaka kao drugi velikani.

Eto gledacemo junajted sa fellom u špicu, matom na krilu, stoperskim parom blind-smalling od kojih svako ocekuje da iznesu utakmicu na svojim ledjima i sacuvaju gol (zasto?), gledacemo junajted kojima je dovoljno to sto su uletili u grupnu fazu i dosta. Dosta, jer nas trener u samom startu kaze da nema sanse da cemo ista uraditi u LP, kaze da nema sanse da cemo osvojiti titulu lige. A i logicno, kad vidis ove poraze od timova tipa PSV, mora se covjek ogradit, da ne ispadne lud ili amater. Gledacemo i dalje junajted koji svako pola sezone mijenja formaciju. Gledacemo junajted koji sezonama ne uspijeva da izvuce bod od Swanseaja koji odma naredno kolo ispusi od jednog Watforda i to sa igracem vise. Gledacemo kako se tesko zaradjene pare bacaju u vodu a ostaju rupe u timu. Gledacemo tika-taku i 70%-ne posjede lopte, ali mozda 1 zabijen gol nakon 10 suteva u okvir.

De ba pusti tu pricu.. Fergie jest najbolji trener svih vremena, ali nije svemoguci. Yebiga, otiso nam Fergi hajmo sad gasit klub ili navikavat se na mediokritet

LvG out

Avatar
Gabon
Postovi: 1216
Pridružen/a: 27 jul 2015, 23:56
Lokacija: Ogooué-Maritime (Port-Gentil)
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la Gabon » 15 sep 2015, 23:55

Cartman je napisao/la:Yebem ti ovakvu ekipu i igru vise. PSV je vrlo, vrlo limitirana ekipa. Ali mi smo dovoljno limitirani da izgubimo od njih, i da ispadnemo iz ove vrlo slabe grupe. Limitirani smo po sirini kadra, po kvalitetu, po igracima sto mogu odlucit utakmicu, po iskustvu, po fudbalskoj inteligenciji, po tehnici i po taktici.

Bilo je nekih finih kombinacija i pickaranja. Ali sve je to tanko. Vrlo tanko. Ne mogu ti Martial i Memphis vodit igru. Ne moze ti drvo Fellaini bit jedino rijesenje sa klupe. Jos jedan dokaz koliko je oslabila Premier Liga. Predvidjam 4. mjesto u ligi i max. osmina finala u LP. Vrlo moguce da izletimo.
Dobro dosao nazad :kafa:



LVG Susic :urnebes:
Hadzic Anel pjevac, igrac manje na terenu.
Svrsic Avdo minutica Papketa.
Talent Tino Sven Susic zadnji vezni, playmaker.. adzin univerzalac, dobar i za klupe Hajduka.

Avatar
Cartman
Postovi: 29478
Pridružen/a: 24 avg 2008, 12:04
Lokacija: South Park, Colorado
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la Cartman » 15 sep 2015, 23:58

Gabon je napisao/la:
Cartman je napisao/la:Yebem ti ovakvu ekipu i igru vise. PSV je vrlo, vrlo limitirana ekipa. Ali mi smo dovoljno limitirani da izgubimo od njih, i da ispadnemo iz ove vrlo slabe grupe. Limitirani smo po sirini kadra, po kvalitetu, po igracima sto mogu odlucit utakmicu, po iskustvu, po fudbalskoj inteligenciji, po tehnici i po taktici.

Bilo je nekih finih kombinacija i pickaranja. Ali sve je to tanko. Vrlo tanko. Ne mogu ti Martial i Memphis vodit igru. Ne moze ti drvo Fellaini bit jedino rijesenje sa klupe. Jos jedan dokaz koliko je oslabila Premier Liga. Predvidjam 4. mjesto u ligi i max. osmina finala u LP. Vrlo moguce da izletimo.
Dobro dosao nazad :kafa:



LVG Susic :urnebes:
Jos je 15 bodova u igri. :bih:
Safet Susic zagonetan: "Volio bih da nas Izrael napadne"
The flowers of English football, the flowers of Manchester

Avatar
Gabon
Postovi: 1216
Pridružen/a: 27 jul 2015, 23:56
Lokacija: Ogooué-Maritime (Port-Gentil)
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la Gabon » 16 sep 2015, 00:01

Cartman je napisao/la:
Gabon je napisao/la:
Cartman je napisao/la:Yebem ti ovakvu ekipu i igru vise. PSV je vrlo, vrlo limitirana ekipa. Ali mi smo dovoljno limitirani da izgubimo od njih, i da ispadnemo iz ove vrlo slabe grupe. Limitirani smo po sirini kadra, po kvalitetu, po igracima sto mogu odlucit utakmicu, po iskustvu, po fudbalskoj inteligenciji, po tehnici i po taktici.

Bilo je nekih finih kombinacija i pickaranja. Ali sve je to tanko. Vrlo tanko. Ne mogu ti Martial i Memphis vodit igru. Ne moze ti drvo Fellaini bit jedino rijesenje sa klupe. Jos jedan dokaz koliko je oslabila Premier Liga. Predvidjam 4. mjesto u ligi i max. osmina finala u LP. Vrlo moguce da izletimo.
Dobro dosao nazad :kafa:



LVG Susic :urnebes:
Jos je 15 bodova u igri. :bih:
slika
Hadzic Anel pjevac, igrac manje na terenu.
Svrsic Avdo minutica Papketa.
Talent Tino Sven Susic zadnji vezni, playmaker.. adzin univerzalac, dobar i za klupe Hajduka.

Avatar
DukeOfWellington
Postovi: 8876
Pridružen/a: 01 mar 2013, 21:27
Lokacija: South Sandwich Islands
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la DukeOfWellington » 16 sep 2015, 00:02

moj uzor-S.G je napisao/la:Pljus pljus :kafa:
Meni je potpuno nejasno šta ti radiš na ovoj temi. Pa valjda jedini klub kojeg može pobijediti ovaj van Gaalov raštimani orkestar je bivši velikan Liverpool. Propali ste k'o stroga sećija, nikom ništa ne predstavljate i da sam na tvom mjestu ja bih dok šetam kroz grad na glavu nabio kesu od kokica, najveće pakovanje i iskružio rupe za oči i to što sitnije da me niko ne vidi kroz iste. Zadnji put kad je van Gaal nekog pomeo s terena bio je prošlogodišnji Boxing Day, a slijedeći put će biti ko zna kad, možda opet kad bivši velikan Liverpool bude na rasporedu. Toliko o tome, ostatak posta se ne odnosi na tebe.

Što se tiče futuriste, njega na ovom forumu podržavaju dva i po lika i to dva ista, a ono pola fluktuira iz utakmice u utakmicu. Čovjek je potrošio para koliko Ferguson nije u životu svom da bi mu u napadu igrali što Fellaini što igrač za kojeg se još pouzdano ne zna kakav će biti. Riješio se tri napadača i doveo mačka u vreći, a Fellainija nam pokušava prodati pod napadača. I šta sad ja tu da očekujem, da Fellaini bude Suarez, to da očekujem?

Cijela filozofija igre je krajnje zabrinjavajuća, previše meljanja i kruženja lopte, premalo konkretnih lopti prema naprijed što znači daleko manji broj šansi nego što bi trebalo da bude. Igrači igraju na neprirodnim pozicijama, izvršavaju neprirodne zadatke, a zašto? Zato što futurista smatra da je sistem koji on zamisli savršen sistem i da je potrebno da od onoga što ima (i što je sam izabrao) napravi ono što odgovara njegovom sistemu. Futurista ne konta da je suština u tome da izvuče maksimum iz onoga što ima, a da je najbolji sistem upravo onaj za koji imaš igrače. Igra nam je potpuno irtantna, a o onom ko uživa u ovakvoj igri stvarno ne znam šta da kažem.

Osim toga u zadnje vrijeme smo postali stroga plastika. Način na koji se dovode igrači je degutantan i to se ranije nikad nije radilo. Rasipaju se parama kao neki gedžo u lokalnoj birtiji koji se prije neki dan slučajno dokopao para. I pored svega prelazni rok smo završili bez dovedenog dokazanog napadača (iako smo se riješili trojice) i bez dovedenog dokazanog golmana, a samo nas je birokratska nafaka spasila u tom pogledu. Dakle ne samo da smo plastika nego smo na putu da postanemo i propala plastika. I sve je to za mene iritantno ali to je valjda dokaz da je moje vrijeme prošlo, a da je plastika budućnost čak i u Unitedu. Ko u tome uživa nek uživa, ja ne mogu.

I šta reći za Shawa na kraju? Šta u principu vrijede i penal i crveni karton kad ostanemo bez takvog igrača za cijelu sezonu? I ko zna kakav će biti nakon svega. Užas, tuga velika.
Zadnja izmjena: DukeOfWellington, dana/u 16 sep 2015, 00:07, ukupno mijenjano 2 puta.

Avatar
Ethel
Postovi: 5213
Pridružen/a: 27 avg 2013, 18:29
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la Ethel » 16 sep 2015, 00:05

Vratili se Cartman i Duke , auuu ne ide na dobro :mrgreen:
Forever and ever, we’ll follow the boys, of Man United, The Busby Babes.
#MFFL
Som-Hi Barça

let3
Postovi: 29277
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la let3 » 16 sep 2015, 00:06

jaooo tek sad vidjeh onaj lom Shawa :cry: :( muka mi gledati

žao mi momka pravo, ode noga u qrac :( ....valjda ce izdržati ovo i vratiti se fudbalu

Avatar
Cartman
Postovi: 29478
Pridružen/a: 24 avg 2008, 12:04
Lokacija: South Park, Colorado
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la Cartman » 16 sep 2015, 00:07

Ethel je napisao/la:Vratili se Cartman i Duke , auuu ne ide na dobro :mrgreen:
Samo moram priznat Dukeu da je od pocetka bio skeptican u vezi ovogo demagoga, dok je meni uspio zamazat oci nekoliko mjeseci. :(
Safet Susic zagonetan: "Volio bih da nas Izrael napadne"
The flowers of English football, the flowers of Manchester

Zaključano

Natrag na “Manchester United FC”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 0 gostiju.