FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

Avatar
BosnianKingdom
Postovi: 2877
Pridružen/a: 13 jun 2015, 10:41
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la BosnianKingdom » 23 sep 2015, 21:05

Babayaro je napisao/la:Samo da se tuspasim, vidim ovdje se bitka bije - znači standardno...

Ibraković, nit' smrdi nit' miriše. Odradio neke dobre stvari i neke loše (blago rečeno). Činjenica je da je maksimalno iskoristio mjesto SD za samopromociju. Čak je i u ovoj situaciji iskoristio priliku da svima objasni da je za sve dobro kriv on... Isto tako, odradio neke dobre transfere, ali to mu je i bio posao zar ne ?

U konačnici nebitan lik, mi idemo dalje.
E Stanija donekle si i upravu i slozit ću se s tobom,ali kako god on je napravio jako velike pozitivne stvari i mi smo tu da mu se zahvalimo. Čovjek je imao sigurnu platu do 2017 ili 2018 ali opet je otišao i jos jednom svaka mu čast.
Sabrine mi moje!

hilmo
Interni moderator
Postovi: 9333
Pridružen/a: 13 avg 2009, 16:29
Lokacija: Sheher
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la hilmo » 23 sep 2015, 21:08

joker90 je napisao/la:Nadam se da cemo nauciti da istrpimo ove mlađe igrace malo, kao Rustem npr i Kovacevic. Imali su i jedan i drugi ocajnih tekmi, sto je normalno za mlade igrace koji su vecinom sa klupe dobijali sansu. Cim igraju u kontinuitetu pokazu zasto su dovedeni. Bolje Rustema forsirati u sredini, a gore gurnuti Ikandea ili Radovca nego cekati Mesu od kojeg ko sto sam davno i govorio nemamo nikakvog hajra.
Od Meše odavno nema više ništa, čekali smo ga, čekali ali povreda je učinila svoje i ja se bojim da on nikada više neće biti na onom nivou gdje ej bio.

Mlade igrače treba istrpiti, bez obzira da li oni dolazili iz naše škole ili sa strane. Kovačević iz utakmice u utakmicu sve bolji, meni nema razlike jel igra na poziciji u vezi i na stoperskoj, iz dana u dan me oduševljava. Rustem također za neprepoznati. Očito je i jednom i drugom trebalo malo kontinuiteta igrara, ako nastave ovako neka se Ikande dobro zabrine :mrgreen:
Barić je po meni bio nekako naj tanji i kompletna ta desna strana, Tatko, Barić i Bekić... Ali dobro, i da ponovim, da smo ispali opet ne bih mogao nikom prigovoriti ništa, borili su se momci.
Ne znam šta su domaćini pokušavali sa onakvim pritiskom na sudije, svaki prekršaj oni bi nešto da raspravljaju, još bar dvojica su zaslužili kartone, pogotovo onaj kada je Okića povukao za dres, opomena ma kakava opomena to je žuti odmah.

Iskreno, malo mi je čudno gledati ove utakmice gdje nemamo veći posjed lopte, ja navikao da naši kruže, kruže ali bez rezultata, sada imamo rezultate. Drago mi je da konačno igramo pametno i stojimo veoma blizu protivnika, a ako jedan ne može ništa odmah drugi priskače a nekad i treći. Konačno igrači igraju jedan za drugog i trče jadan za drugog. Svaka čast onome ko ih je onako posložio.


Ja da sam na mjestu stručnog štaba, na lijevog beka za vikend bih gurnuo Kadušića, mlad jeste, nesikusan, ali ni utakmica nije nešto zahtjevna, samo ovim starijim narediti da budu uvijek blizu njega kao podrška u slučaju neke katastrofalne greške.
Čuvati Puzija za derbi, mada on i neće imati nekog posla tamo jer im Memija izgleda neće igrati.

Avatar
DrustveniParazit
Postovi: 2096
Pridružen/a: 26 maj 2014, 11:33
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la DrustveniParazit » 23 sep 2015, 21:09

Kakvi papci i primitivci Bože sačuvaj, oni i Zeničani nema ih gore, doduše poznajem i iz jedne i iz druge grupe nekoliko finih momaka al' su većina odron žešći.

Ja bi da se zahvalim bratu @PitarBordo, svaki ti dala čovječe. O igri se nema puno šta reći, ima mana ali nadam se da će to Ješić sve znati da ispravi. Hurta hvala ti za ove tri utakmice, želim ti svu sreću u životu i u poslu!
Saraj'vo za tebe živimo neka znaju svi da bit ćemo ti mi do smrti odani!

Sarajevo iznad lokal patriotizma.

Matej Delač

Avatar
FrancescoTotti
Postovi: 9819
Pridružen/a: 31 maj 2015, 21:35
Lokacija: Vorkuta-Russia
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la FrancescoTotti » 23 sep 2015, 21:11

Bosniacum Lilium je napisao/la:Tatko hvala ti na svemu lijepom, ali mislim da se nase zajednicko putovanje treba uskoro zavrsiti. Krste brate, isto kao da ti je neko zenu karo, sta ti je vise.

Inace sam uvijek oprezan ala hilmo sto se tice derbija, ali ovaj put bi kone mogle dobro zaplatiti :kafa:
Ne neko.. Isto kao da mu je Okic karo trebu. Frajer ne da lopte da ga yebes!

A i za Tatka si upravu. Los je da stvarno pocinje da nervira covjeka!!


Sent from my iPhone using Tapatalk
Dok smo živi stajaćemo iza bordo sotone!

Avatar
Bosniacum Lilium
Postovi: 18652
Pridružen/a: 31 jul 2011, 01:32
Lokacija: Nigerija
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Bosniacum Lilium » 23 sep 2015, 21:18

FrancescoTotti je napisao/la:
Bosniacum Lilium je napisao/la:Tatko hvala ti na svemu lijepom, ali mislim da se nase zajednicko putovanje treba uskoro zavrsiti. Krste brate, isto kao da ti je neko zenu karo, sta ti je vise.

Inace sam uvijek oprezan ala hilmo sto se tice derbija, ali ovaj put bi kone mogle dobro zaplatiti :kafa:
Ne neko.. Isto kao da mu je Okic karo trebu. Frajer ne da lopte da ga yebes!

A i za Tatka si upravu. Los je da stvarno pocinje da nervira covjeka!!


Sent from my iPhone using Tapatalk
Po tom je i Benko karao Okicevu :urnebes: Valjda ih ustroji tata Jesic. Eto necu ja puno, mene Tatko nervira jos od prosle sezone, ali izbjegavam o tome na forumu, nemam vise zivaca za diskusije :D

Dobar avatar :tokralju: :rol:
Uz tebe su tvoje Horde, Ti si opet šampion !

Osvajači ss.ba kupa 13. sezone - Green Dragons. Prva napadacka violina - moja malenkost. Kapiten i glavno smetalo - Legenda Reala.

Avatar
sarajlija
Postovi: 3224
Pridružen/a: 17 jul 2013, 12:48
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la sarajlija » 23 sep 2015, 21:22

Bravo momci sta drugo reci nego bravo pokazali smo kvalitet i ovako cemo nastavit vec u nedelju protiv viteza. ! :)
04.10.2009 !!

Avatar
MCMXLVI
Postovi: 3129
Pridružen/a: 17 nov 2014, 11:49
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MCMXLVI » 23 sep 2015, 21:25

FrancescoTotti je napisao/la:Jedva cekam derbi :cool:
shiit me too :cool:
"Ne mogu, brate ja, igrati za novac i slusati kako trebam igrati. Hvala im. Bili su korektni i nisu mi pravili probleme. Rekao sam im da ja mogu igrati samo u Sarajevu" - Asim Ferhatovic Hase

miden
Postovi: 1213
Pridružen/a: 14 feb 2015, 23:29
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la miden » 23 sep 2015, 21:28

HordasOdMalena je napisao/la:Veliki igrac, a jos veci covjek :bow: :bow: :bow: slika
Podsjeti me na ovu situaciju

Das Ist Walter

Avatar
FrancescoTotti
Postovi: 9819
Pridružen/a: 31 maj 2015, 21:35
Lokacija: Vorkuta-Russia
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la FrancescoTotti » 23 sep 2015, 21:38

@lijljane hvala hvala :mrgreen:

I ja se samo nadam da ce Jesic da pokaze tu profesionalnost.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Dok smo živi stajaćemo iza bordo sotone!

Avatar
momirpeh
Postovi: 328
Pridružen/a: 29 avg 2014, 11:45
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la momirpeh » 23 sep 2015, 22:04

Večeras smo pokazali da smo mnogo bolji od Zrinjskog.Mi smo čitavu utakmicu bili bolja ekipa,stvarali smo polušanse i imali preko BENKA sjajnu priliku na kraju.Bilo je je tu još situacija da pogodimo mrežu fašističkog kluba iz okupiranog dijela Mostara.
Dugo nisam bio sretniji nakon nekog našeg uspjeha.Kakvi su ovo seljaci i ****..e iz Mostara :mrgreen:
Svi podržati JEŠIĆA,a Ibraka mi je pravo žao.Ta lafčina nam je i Rustema dovela,a 90 % raje ga zbog pljuvala,'ta će Rustem ;)
Idemo sada mlatnut Vitez,mada će biti teško,nek' bude 2-1 za nas.
Za kone se ne brinem,,,prođeošel' oni taj Vrbas,Krupu,Unu,,skim su već igrali ? ;)

Avatar
PitarBordo
Postovi: 7169
Pridružen/a: 06 jul 2015, 10:14
Lokacija: #SanjamZlatnoProljeće
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la PitarBordo » 23 sep 2015, 22:46

Jesu nas tekma protiv okupatora i penali potrošili, prajmtajm a ni 1 komentara već po' sata :D
Samo Saraj'vo.

Avatar
BitiSrcemVezan
Postovi: 3763
Pridružen/a: 24 avg 2014, 00:31
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la BitiSrcemVezan » 23 sep 2015, 22:48

Ma nek' se ti nama nisi istrošio lahko ćemo za ostalo, PitarBordo jedan je od nas! :mrgreen:
1946

Avatar
sjever
Postovi: 714
Pridružen/a: 11 okt 2008, 13:34
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la sjever » 23 sep 2015, 22:49

Moram i ja da se zahvalim bratu i velikom čovjeku @PITARBORDO na sjajnom streamu, kapa do poda samo nastavi :D
Ovo je odličan bajramski poklon, kockice se slažu i lijepa pozitivna bordo priča se nastavlja. Rustem i Kova su me nekako posebno dojmili dok sam na Tatka i Puzu malo ljut zbog onih amaterskih reakcija u odbrani koje zamirisaše opasno po naš gol. Generalno bolji smo i bolji su prošli :njanjanja:
NOVI PRVAK JE SA KOŠEVA !!!

Avatar
sekac
Postovi: 3321
Pridružen/a: 21 feb 2010, 10:22
Lokacija: sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la sekac » 23 sep 2015, 22:51

OHoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo :tokralju: :opaopa: :bow: :bih: bravooooooooooo čestitke na prolazu :thumbup: a svoj braći i sestrama Bajram Šerif Mubarek Olsun! A za ove nacionaliste pozdrav :guz: :tralala:
Sarajevo ljubavi moja!

Avatar
hz033
Postovi: 2823
Pridružen/a: 18 feb 2011, 12:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la hz033 » 23 sep 2015, 22:53

Ima li gdje snimak utakmice ?
U novi boj ...

Avatar
MCMXLVI
Postovi: 3129
Pridružen/a: 17 nov 2014, 11:49
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MCMXLVI » 23 sep 2015, 22:55

hz033 je napisao/la:Ima li gdje snimak utakmice ?
23:40 BHT snimak (:
"Ne mogu, brate ja, igrati za novac i slusati kako trebam igrati. Hvala im. Bili su korektni i nisu mi pravili probleme. Rekao sam im da ja mogu igrati samo u Sarajevu" - Asim Ferhatovic Hase

Avatar
sekac
Postovi: 3321
Pridružen/a: 21 feb 2010, 10:22
Lokacija: sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la sekac » 23 sep 2015, 22:56

hz033 je napisao/la:Ima li gdje snimak utakmice ?
Ima na BHT za sat vremena
Sarajevo ljubavi moja!

Avatar
Evolution87
Postovi: 14243
Pridružen/a: 21 jan 2012, 00:16
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Evolution87 » 23 sep 2015, 22:56

Evolution87 je napisao/la:Zadovoljan, idemo dalje. :njanjanja:
kao sto rekoh :zviz: :zviz:
Zauvijek sam tu ja da ginem za tebe,
i onda kada ti budes red'o poraze!
Opet cemo mi do zore slavit' zajedno,
kad postanes ti prvak ponovo!

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54794
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MortemHz » 23 sep 2015, 22:58

Velika pobjeda,Viteza ako rijesimo sa bilo kakvom pobjedom to ce biti perfektno..necemo nikada bolje derbi docekati ja mislin
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
DrustveniParazit
Postovi: 2096
Pridružen/a: 26 maj 2014, 11:33
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la DrustveniParazit » 23 sep 2015, 23:02

Jedan usta (ovaj na ogradi) i svi ustaše

slika
Saraj'vo za tebe živimo neka znaju svi da bit ćemo ti mi do smrti odani!

Sarajevo iznad lokal patriotizma.

Matej Delač

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 32 gosta.