AC Milan - Arhiva postova

Moderatori/ce: Monolog,ribery,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14209
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Romagnoli13 » 27 sep 2015, 12:53

Romagnoli i Jack po jedan faul i odmah žuti karton.Ovaj Pavoletti ili kako vec 3 faula i ni blizu žutog kartona,a bilo je i laktanja i svega.
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

Avatar
muha milanez
Postovi: 6350
Pridružen/a: 13 dec 2010, 07:20
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la muha milanez » 27 sep 2015, 12:58

25 minuta bez ikakve akcije, ne mogu 3 dodavanja da uspostave, strasno lose ovo izgleda. Još igras sa tri vezna pozadi i opet Genova izgleda kao Barca. Jesmo tanki u pm
..Milan is not just a team for me. It is part of my life..
..Paolo Maldini..
..⚫🔴⚫🔴..

KpbKaka22
Postovi: 967
Pridružen/a: 31 jan 2015, 23:24
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la KpbKaka22 » 27 sep 2015, 13:03

de siljo pokretac akcija,nema dalje :(

KpbKaka22
Postovi: 967
Pridružen/a: 31 jan 2015, 23:24
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la KpbKaka22 » 27 sep 2015, 13:06

de jong treba u sredini,montolivo desno..ne mogu ja gledati de jonga vamo desno nikako

Avatar
suptilnirocker21
Postovi: 756
Pridružen/a: 04 maj 2015, 19:50
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la suptilnirocker21 » 27 sep 2015, 13:09

KpbKaka22 je napisao/la:de jong treba u sredini,montolivo desno..ne mogu ja gledati de jonga vamo desno nikako
Ja gledam mec i svako malo vidim de jong desno. Sve kontam spletom cudnih okolnosti stigao do desnog krila, a frajer se zakucao za aut liniju ko robben :lol:
https://apex.oracle.com/pls/apex/f?p=94720:1:::NO:::

https://onedrive.live.com/redir?page=view&resid=796391984AA9A643!321&authkey=!AJuV3div6IgqDj0

Avatar
NeverGiveUp
Postovi: 1614
Pridružen/a: 19 maj 2014, 15:23
Lokacija: Soba (većinom)
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la NeverGiveUp » 27 sep 2015, 13:11

Ovo je tako frustrirajuce kao da igraju matorci protiv mladica. Ovaj 19ka jos nije zuti dobio? Smijesni sudac
. . . Nacionalizam vas uči da budete ponosni na sranje koje niste napravili
i da mrzite ljude koje nikada niste upoznali . . .

Avatar
_forzamilan_
Postovi: 2785
Pridružen/a: 02 jan 2010, 19:36
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la _forzamilan_ » 27 sep 2015, 13:13

Kakav idiot u pm, ima žuti i lakat u glavu pa J*** ti mater glupu.
Il Re Dell' Est - $́й ?́" %́&

Krepat ma ne molat!

Avatar
NeverGiveUp
Postovi: 1614
Pridružen/a: 19 maj 2014, 15:23
Lokacija: Soba (većinom)
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la NeverGiveUp » 27 sep 2015, 13:14

Trebo sam ugasit nakon prvih 10 min. Fuj amateri jadni
. . . Nacionalizam vas uči da budete ponosni na sranje koje niste napravili
i da mrzite ljude koje nikada niste upoznali . . .

sodaacm
Postovi: 1188
Pridružen/a: 16 maj 2013, 16:58
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la sodaacm » 27 sep 2015, 13:14

Koja smo mi kanta od ekipe,,,a trener je poklopac te iste kante

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14209
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Romagnoli13 » 27 sep 2015, 13:14

Dva faula i crveni.Pavoletti 5 faulova sve do jedanog za žuti i ništa nije dobio.Zapata..gasi stream.
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

Avatar
muxa
Postovi: 12548
Pridružen/a: 01 nov 2011, 10:09
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la muxa » 27 sep 2015, 13:15

Al Zapata je do sad napravio barem 5 grešaka. Očajna igra i sa 11 mogu misliti kako ce sad biti
Il Club più titolato al mondo!

Avatar
NeverGiveUp
Postovi: 1614
Pridružen/a: 19 maj 2014, 15:23
Lokacija: Soba (većinom)
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la NeverGiveUp » 27 sep 2015, 13:16

A zapati mamu treba jbt i njegovim retardiranim dodavanjima. Fuuuuuj.
. . . Nacionalizam vas uči da budete ponosni na sranje koje niste napravili
i da mrzite ljude koje nikada niste upoznali . . .

Avatar
_forzamilan_
Postovi: 2785
Pridružen/a: 02 jan 2010, 19:36
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la _forzamilan_ » 27 sep 2015, 13:17

Ko je onaj debil koji je odigrao pas kad je lopta presječena i ovaj konj napravi crveni, Zapata? Ja bi tog na klupu do kraja polusezone kakvi debili majko mila ko da nikad lopte nisu igrali.
Il Re Dell' Est - $́й ?́" %́&

Krepat ma ne molat!

Avatar
milanist
Postovi: 14659
Pridružen/a: 22 jul 2012, 23:46
Lokacija: 07.07.2009
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la milanist » 27 sep 2015, 13:17

Zapata yebem ti sav zenski rod a i sto tako i glupsonu Romagnoliu, nije on dzaba cigan mamicu im yebem.
Igra ko muda, ni na sta ne licimo, vadi bolan ovu ublehu Bertolacia i jednog spica, daj nam Kucu i Baccu konjino jedna glupa...
There is a good player, and a great star, and after a legend. But above all these comes Paolo Maldini.
POBJEDNIK SportSport.ba CALCIO LIGE SEZONA 2015/16

Avatar
muxa
Postovi: 12548
Pridružen/a: 01 nov 2011, 10:09
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la muxa » 27 sep 2015, 13:19

Nisu Zapati problem samo dodavanja,ima on grešaka i u postavljanju, pravljenju bespotrebnih prekršaja u zoni šuta. On zna odigrat extra utakmicu al kad ga krenu kiksevi ne zna stati. Njemu je klupa maximum
Il Club più titolato al mondo!

Avatar
Beduin
Postovi: 19478
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Beduin » 27 sep 2015, 13:20

Okupala nas Roma, skidam im kapu. Yebote zivot, sta kojeg kurca mijenjas sastav koji pobjedjuje, famelije ti se najebem glupe. **** vam i Bertolaci mater jer mora igrati samo zato sto ste bacili tolike pare na njega. Bona perfektan zadnjih utakmica na lijevoj strani i on ga stavlja na 10ku jer mora igrati Berto, matere mu se najebem.
I logicno, kad ne mozes uspostaviti igru onda je pritisak na zadnjoj liniji koja grijesi totalno, jer ne mozemo organizovati usrani napad.
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

tajger
Postovi: 3943
Pridružen/a: 23 okt 2014, 12:04
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la tajger » 27 sep 2015, 13:21

Odakle vam ovoliko bodova ako ste nesto slicno igrali,ovo je igra odron jos ja nasao strim reko Milan na nesto lici bilo mi drago kad ovo pol vidjoh shvatam da ovo jos dugo nece biti ozbiljna ekipa

Avatar
Rosicky
Postovi: 8690
Pridružen/a: 11 feb 2012, 02:01
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Rosicky » 27 sep 2015, 13:27

Ja i drug upalili Milan iz dosade..cijepamo se od smijeha 45 minuta hahahah de jong **** kralj ja msm da ne zna sta radi on na terenu nije ni njemu jasno

Zapata je bog situacije hahah
https://PrivateLadyEscorts.com - [url=https://privateladyescorts.com/girl/sofia-119.html]Sofia[/url] [url=https://privateladyescorts.com/girl/emmeline-24.html]Emmeline[/url] [url=https://privateladyescorts.com/girl/sam-34.html]Sam[/url] [url=https://privateladyescorts.com/girl/medix-kate-16.html]Medix Kate[/url] [url=https://privateladyescorts.com/girl/ashley-124.html]Ashley[/url] - No Verify - Anonymous Casual Dating - [url=https://PrivateLadyEscorts.com] Free Dating Chat [/url]

Avatar
LegendKiller
Postovi: 2661
Pridružen/a: 14 dec 2012, 23:57
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la LegendKiller » 27 sep 2015, 13:28

Samo da napomenem da je sudija ovog meča Paolo Tagliavento ( nadam se da znate po čemu ga poznaju navijači Milana ).
Mada nije nam sudija kriv, igra užasna. Napad potpuno beskoristan isto kao i pola veznog reda. Monto se trudi ovi ostali velika nula. Zapata jeste kiks igrač u to smo se do sada mogli milion puta uvjeriti uz to je užasan u skok igri iako ima visinu. Nama stoperski tandem trebaju biti Romanoli-Ely. A i odbrana i nije nesto puno kriva, realno i ne mogu bolje igrati kada nemaju podrške veznog reda u defanzivi. Konstantno imamo situaciju 3 na 3, a tu stoperu teško mogu šta uraditi osim da fauliraju, sreca pa napadaci Genove ne znaju.

Avatar
UrbyEmanuelson
Postovi: 4720
Pridružen/a: 14 avg 2012, 13:52
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la UrbyEmanuelson » 27 sep 2015, 13:29

Koliko glupih faulova smo napravili to nije humano. Romagnoli ispao glup totalno, opet. A i Zapata ko amater kakav igra ovu tekmu.

Imao sam sumnje, ali sad sam i uvjeren da kad god Balotelli bude igrao, ostali napadaci i oni koji cine napad,nece moci doci do izrazaja jer on jednostavno tusi ekipu i igru.

Zaključano

Natrag na “AC Milan”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []