Ne znaju ni Beg,Bicakcic, PjanicEdoBa je napisao/la:Ne zna djuric jezik al nabada
BiH - Wales / Kipar - BiH
Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
Re: Odg: RE: Re: BiH - Wales / Kipar - BiH
- muhamedhulk
- Postovi: 8516
- Pridružen/a: 15 sep 2012, 18:04
- Kontakt:
Re: BiH - Wales / Kipar - BiH
Male su sanse..imamo sansu da budemo nosioci aBda, ali zadnje kolo ima dosta utakmica za drugo/trece mjesto..budemo vidjeliX31987 je napisao/la:Recite mi kakav je rasplet u ostalim grupama ? Da li cemo eventualno biti nosioci u barazu ? Koje su nam moguce ekipe ?
Gesendet von iPhone mit Tapatalk
FC Bayern Rekordmeister!
Sarajevo šampion!
Dallas Cowboys!
Safet Sušić - najbolji igrač u historiji Sarajeva i BiH, najbolji selektor u historiji reprezentacije BiH!
Re: Odg: RE: Re: BiH - Wales / Kipar - BiH
Pjanić zna uglavnomesprit24 je napisao/la:Ne znaju ni Beg,Bicakcic, PjanicEdoBa je napisao/la:Ne zna djuric jezik al nabada
Re: BiH - Wales / Kipar - BiH
Ma izvini ibisevic kralj, dao je gol, kakav je to mag, izvini ja ipak nisam dobro vidiobrile je napisao/la:ne riseFudo je napisao/la:Sad se "mora" racunati na ibisevica vele ova dva kloca u studiju; a lopta se od njeg odbija ko od balvan! Covjek dao gol sa 25 cm i sad kralj, joj sto nemogu ovo ahhhhh
Re: BiH - Wales / Kipar - BiH
calcio je napisao/la:Prvo naziva igraca invalidom pa onda konstatuje da ga je ucinio ponosnim.Omerbavarac je napisao/la:Milost sa nebesa je spustena, hvala ti Svevisnji.![]()
Hvala i Mesi, sa invalidom Hadzicem nas je doveo do pobjede u jednoj skoro pa izgubljenoj utakmici.
Hvala momci, ucinili ste nas ponosnim.
De covjece opusti se malo, kako mozes pratiti sta ko pise i traziti neke nelogicnosti.
Re: BiH - Wales / Kipar - BiH
calcio je napisao/la:Prvo naziva igraca invalidom pa onda konstatuje da ga je ucinio ponosnim.Omerbavarac je napisao/la:Milost sa nebesa je spustena, hvala ti Svevisnji.![]()
Hvala i Mesi, sa invalidom Hadzicem nas je doveo do pobjede u jednoj skoro pa izgubljenoj utakmici.
Hvala momci, ucinili ste nas ponosnim.
A gle, nije sada da je i Djuric postao igracina nakon ovog veceras, 9/10 ljudi ga ne bi uvelo u igru u situaciji kada smo bili nikakvi na lopti. Vedo isto tanak, ma kao i vecina veceras. Vise srece nego pameti, kao Grci smo odigrali.
#MaxOUT
Re: BiH - Wales / Kipar - BiH
Za ove hejtere, mars u rupu, nismo ni toliko lose igrali, bili smo povezani, imao sam osjecaj da cemo dobiti ako stisnemo i BRAVO MOMCI NEAM GLASA VIŠE!!!
Re: BiH - Wales / Kipar - BiH
al' ajde, preživjeli smo, protiv Cipra mora bolje, inače pušiona, Cipar je večeras odigrao bolje nego mi
Re: BiH - Wales / Kipar - BiH
Postavi i Video ako si sposoban!
Re: BiH - Wales / Kipar - BiH
Igrač reprezentacije, hebiga dešava se dosta slučajeva da neki igrač igra super za Repku a Klubska karijera ****!!Dado je napisao/la:Ne ide mi u glavu kako se Djuric nije mogao bolje prodati od Serie B. Perfektna utakmica danas. Dobio 99% zracnih duela, odlicno odradio ulogu pivota, dao gol za 1:0 i asistirao za drugi.
- muhamedhulk
- Postovi: 8516
- Pridružen/a: 15 sep 2012, 18:04
- Kontakt:
Re: BiH - Wales / Kipar - BiH
Ibi se vraca u formu..forma je prolazna, klasa vjecna
Gesendet von iPhone mit Tapatalk
FC Bayern Rekordmeister!
Sarajevo šampion!
Dallas Cowboys!
Safet Sušić - najbolji igrač u historiji Sarajeva i BiH, najbolji selektor u historiji reprezentacije BiH!
- RobertoBaggio
- Postovi: 536
- Pridružen/a: 01 mar 2014, 15:13
- Kontakt:
Re: BiH - Wales / Kipar - BiH
Ono od noge do noge, kratki pasovi, niđe veze, ništa nismo uspjeli protiv ekipe koja se ovako branila. U prvom poluvremenu smo se više dodavali na svojoj nego na njihovo polovini. Tek poneka duga lopta je unijela malo života u našu igru. Ulaskom Đurića u 60. minuti napokon mijenjamo igru. Đurić odlično odigrao, najzaslužniji za pobjedu._dreamer_ je napisao/la:Milan ili Dzeko su bili jedino logicno rjesenje jer nismo mogli nista uvezati, dakle samo je ostalo da probamo s visokim loptama...
Re: BiH - Wales / Kipar - BiH
Vedran Puljić ...
Re: BiH - Wales / Kipar - BiH
Re: BiH - Wales / Kipar - BiH
Mesa je uradio jedinu stvar koja nam je preostala kada je vidio da nece proci akcija ni do slijedeceg bajrama - probati na visoke lopte. I potpuno ispravna odluka ubacivanja Milana, jer Armin bi se utopio u sivilo ove bezidejne igre.
Dobro je, no tek smo dali sah, a cemo da vidimo hocemo li matirati izrael i kipar. Iskreno se nadam da ce Edin moci igrati barem drugo pol, jer cisto sumnjam da moze biti spreman za 90 minuta.
edit:
I nismo mi proigrali od 70 minute jer smo procepili, nego jer se Wales otvorio i samim time ostavio vise prostora nazad.
Re: BiH - Wales / Kipar - BiH
Isti ti bi pljuvao da je ostalo 0-0 ili da smo izgubili a igrom je tako i trebalo! Posto smo pobjedili na ogromnu srecu vi uzdizete pojedince kao prvo mesu kojem se posrecilo, hvala bog pa je tako ispalo ali nece ivjek biti srece trebs i znanjaAA23 je napisao/la:Meša majstore, bolji si od Teleta definitivno
Za ove hejtere, mars u rupu, nismo ni toliko lose igrali, bili smo povezani, imao sam osjecaj da cemo dobiti ako stisnemo i BRAVO MOMCI NEAM GLASA VIŠE!!!
- invincible1921
- Postovi: 11428
- Pridružen/a: 11 apr 2013, 19:30
- Lokacija: Domovina ljiljana
- Kontakt:
- hakkaDunne
- Postovi: 190
- Pridružen/a: 29 okt 2014, 22:54
- Kontakt:
Re: BiH - Wales / Kipar - BiH
Bosnian all the way!1921!
Re: BiH - Wales / Kipar - BiH
Momak ti kaze da se malo radujes. Jest da nije nista uradio veceras, ali mora se priznati da mu niko nije dodao loptu kako treba. A to je najvise zbog odlice odbrane Velsa...Fudo je napisao/la:Ma izvini ibisevic kralj, dao je gol, kakav je to mag, izvini ja ipak nisam dobro vidiobrile je napisao/la:ne riseFudo je napisao/la:Sad se "mora" racunati na ibisevica vele ova dva kloca u studiju; a lopta se od njeg odbija ko od balvan! Covjek dao gol sa 25 cm i sad kralj, joj sto nemogu ovo ahhhhh
Sto se tice tekme, dosadna ali pogledat cu je opet. Mislim da su ovo utakmice iz kojih Mesa zna izvuci rezultat.
Za igrace, ono sto je Hadzic odigrao mi se ne cini lose. Samo cim primi loptu, treba je odmah dodati Pjanicu ili Salihovicu, zato jer pojma nema sa njom. Dobro se je postavljao, zatvarao prostor. Ipak je Besic Gattuso za njega.
Ibisevic nije imao mjesta u napadu, a Velsani su odlicno zatvarali Pjanica. Moraju bolje. Protiv Kipra ce biti puno teze nego danas.
I žene feredže nose.
U mome zavičaju najviše ima
Kamenja i bijede bose.
Pa ipak kad jednom sklopim oči,
želja ce posljednja biti:
Da me se moji drugovi sjete
I da me put juga nose.
Online
Trenutno korisnika/ca: addebisi, adrenaline323, Atlanta, Bobadilla, Bordo10, Brazzzoo123, dariolovrinovic00, denza, eaglebvb09, Elddar, enobarca, exampLe., feniksptica, GG3, Goalgetter, haklamas, harko35, Helemnejse, Iniesta12, izdzezveubrazil, jasmin10, JayCatwright, JimmyPage, kovac, linethreader, Maverick, MokraKifla, Nah1ddd, omanovski, Paromlinac, PointBlank, resko1, rishovski, rossonero85, Rule_hz, Shevko, Sheyi, smajke, Sport90, StevieG8, Wilshere10, Wisey i 393 gosta.



