Asmir Begović

Moderatori/ce: _dreamer_,Monolog,ribery,insider,TaRgEt_

BigDaddy
Postovi: 1229
Pridružen/a: 04 dec 2013, 11:15
Lokacija: Rio de Janeiro
Kontakt:

Re: Asmir Begović

Post Postao/la BigDaddy » 01 nov 2015, 03:51

GabrielBatistuta je napisao/la:Kurtoa bi danas bar 2 manje primio jer je klasa... ima bolje reflekse...ni u Stokeu ne bi Asmir sad mogao braniti
eto ti znas :guz:

logos94
Postovi: 16
Pridružen/a: 19 okt 2015, 11:10
Kontakt:

Re: Asmir Begović

Post Postao/la logos94 » 01 nov 2015, 05:36

Beg beg crni beg od kad je doso u ćelsi prima ko na traci ne znam.sa se desava a i u reprezentaciji nije siguran sreca njegova da je kurtoa ozlijedjen inace ne bi ni branio u to sam siguran ali eto nema niko drugi pa je on tu ali nece dugo nazalost nije on klasa kako nasi bh portali cesto pisu bezveze teskove o tomu i svacemu hehe ne znam majkemi

dubrovnik
Postovi: 6104
Pridružen/a: 29 jan 2014, 13:51
Kontakt:

Re: Asmir Begović

Post Postao/la dubrovnik » 01 nov 2015, 12:06

emir79 je napisao/la:
dubrovnik je napisao/la:Gol protiv Belgije u Zenici jest Asmirova greska, ali kao i obicno ne pise se o cudima koje je radio u prvom poluvremenu. Skinuo je 2-3 strasne lopte u prvom poluvremenu. Gol protiv Cipra u Zenici je njegov uz nesebicnu pomoc Avdijatora i nasa 2 stopera. Da nije bilo Asmira Susicev saldo bi bio 1 bod.
Pa ako imamo vrhunskog golmana onda ocekujemo od njeg da ne prima fuserske golove, a oni su bili protiv Belgije i Kipra. Kakve veze imaju njegove sve odbrane, ako na onakav nacin prima golove koji presude utakmicu. On nije samo kiksao kod Susica, nego je nastavio da kiksa i kod Mese. Citave ove kvalifikacije je bio los, jednostavno losa sezona. Ne mogu za sve primljene golove uvijek biti krivi drugi.

Sto se Chelsea tice, tu nije jedini krivac jer ima jako losu odbranu koja pogledima propraca protivnicke igrace, bez da se potrude da ih zaustave. Danas nije lose branio, za prvi gol necu nista reci jer ga nisam vidio kad je pao, a nisam ni snimak vidio. Drugi gol uopste nije mogao nista uraditi jer je odbijena od Terryja skrenula putanju, kao i treci od Cahila. U prethodnim utakmicama je i on dosta kiksao i bio nesiguran, a ono sto mi najvise smeta je sto previse izlazi od gola, pa cesto mu se desi da ga protivnici iz daljine pokusavaju lobovati. Jednom je bio tako lobovan, a i u reprezentaciji je jednom isto tako bilo, ako se ne varam sad protiv Kipra ili Velsa, sreca pa lopta nije isla u gol, nego pokraj.


On i dalja ostaje za mene vrhunski golman, jer se radi samo o jednoj losoj fazi koja ne moze osporavati njegov kvalitet. Ovakve faze imaju svi golmani. Ni Neuer ove sezone nije na nivou u Bayernu, naprimao se fuserskih golova, ali to ne osporava cinjenicu da je jedan od najboljih. Uglavnom, treba da se kaze ako je los bio, ne na nacin kako picpjevci ovdje kao padobranci ulijecu sa nekim idiotskim komentarima, nego da to nekako argumentovano urade ako to uopste mogu.
Nisam ni rekao da brani u top formi jer to naravno i nije istina ali pretjerivanja i izmisljanja gresaka mi idu na zivce. Nekolicina jedva ceka kad ce ga popljuvati a to nije potrebno.

vozdrica
Postovi: 299
Pridružen/a: 24 sep 2015, 14:36

Re: Asmir Begović

Post Postao/la vozdrica » 01 nov 2015, 12:09

Gledajuci sinoc Handanovica,tek sam shvatio koliko je Begovic limitiran,trom i bez refleksa golman. :kafa:
NOVAK ĐOKOVIĆ
NK Celik Zenica

Avatar
jasmin10
Postovi: 13651
Pridružen/a: 22 avg 2011, 01:29
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: Asmir Begović

Post Postao/la jasmin10 » 01 nov 2015, 13:14

Ma ja ba, bolji Sehic.

Postano kroz Forum SportSport.ba app.

Avatar
ne_znam_ko_sam
Postovi: 1189
Pridružen/a: 10 okt 2008, 14:19
Kontakt:

Re: Asmir Begović

Post Postao/la ne_znam_ko_sam » 01 nov 2015, 13:19

Naravno da je Sehic bolji. Koliko je Begovic golova primio ove sezone u EPL a koliko Sehic? :mrgreen:
34 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

Why so serious?!

Avatar
HariTz
Postovi: 2594
Pridružen/a: 12 sep 2012, 18:10
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Asmir Begović

Post Postao/la HariTz » 01 nov 2015, 13:27

Begović opet kad se bude razbranio i imao par dobrih utakmica, opet ovi svi što su pisali pisat' će ovako Begovćuu :tokralju: :tokralju: :tokralju:
Licemjeri.

Avatar
NeverGiveUp
Postovi: 2479
Pridružen/a: 19 maj 2014, 15:23
Lokacija: Soba (većinom)
Kontakt:

Re: Asmir Begović

Post Postao/la NeverGiveUp » 01 nov 2015, 13:51

Ima li ovdje iko više od 25 godina ?

I jedni i drugi idete u krajnost (većina).
Znači ovi što ne mogu Begovića, svaka im je utakmica istog katastrofalna i svaku je branio loše dok ovi poznati objektivni Bosansko-Hercegovački momčići tvrde da brani sasvim solidno.
Kao i obično, istina je uvijek negdje u sredini.
Begović nažalost neće nikada biti "superstar" golman ali u ovoj epizodi u Chelseau svakako brani i ispod svog nivoa, znači LOŠIJE. Ko to nije vidio u dosadašnjim utakmicama samo se pravi ćorav ili mu patriotizam i simpatije prema istom ne dozvoljavaju da realno sagleda stvari.
. . . Nacionalizam vas uči da budete ponosni na sranje koje niste napravili
i da mrzite ljude koje nikada niste upoznali . . .

Avatar
HariTz
Postovi: 2594
Pridružen/a: 12 sep 2012, 18:10
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Asmir Begović

Post Postao/la HariTz » 01 nov 2015, 15:18

NeverGiveUp je napisao/la:Ima li ovdje iko više od 25 godina ?

I jedni i drugi idete u krajnost (većina).
Znači ovi što ne mogu Begovića, svaka im je utakmica istog katastrofalna i svaku je branio loše dok ovi poznati objektivni Bosansko-Hercegovački momčići tvrde da brani sasvim solidno.
Kao i obično, istina je uvijek negdje u sredini.
Begović nažalost neće nikada biti "superstar" golman ali u ovoj epizodi u Chelseau svakako brani i ispod svog nivoa, znači LOŠIJE. Ko to nije vidio u dosadašnjim utakmicama samo se pravi ćorav ili mu patriotizam i simpatije prema istom ne dozvoljavaju da realno sagleda stvari.
Normalno da je u lošoj formi, ali pogledaj malo kakvi komentari su upućeni prema njemu.. To kritike nije vidjelo.. Ni trunke poštovanja neki nemaju. Pa nema smisla yebote. Hajmo mu dati bezrezervnu podršku, a ne pljuvat ga i govorit' marš sa gola..

Avatar
NeverGiveUp
Postovi: 2479
Pridružen/a: 19 maj 2014, 15:23
Lokacija: Soba (većinom)
Kontakt:

Re: Asmir Begović

Post Postao/la NeverGiveUp » 01 nov 2015, 17:24

Pa to i jeste frka, da nije riječ o našem čovjeku rekli bi mu MARŠ na klupu malo da dođeš sebi, a ovdje se piše kako je čovjek izvanredan među stativama. Jeste, Chelsea igra užasno, odbrana je također kriminalna Ali BEGA nije na nivou i zaslužuje kritike!
. . . Nacionalizam vas uči da budete ponosni na sranje koje niste napravili
i da mrzite ljude koje nikada niste upoznali . . .

Avatar
HariTz
Postovi: 2594
Pridružen/a: 12 sep 2012, 18:10
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Asmir Begović

Post Postao/la HariTz » 01 nov 2015, 17:28

NeverGiveUp je napisao/la:Pa to i jeste frka, da nije riječ o našem čovjeku rekli bi mu MARŠ na klupu malo da dođeš sebi, a ovdje se piše kako je čovjek izvanredan među stativama. Jeste, Chelsea igra užasno, odbrana je također kriminalna Ali BEGA nije na nivou i zaslužuje kritike!
Normalno da zaslužuje kritike i normalno da nije na nivou kao što može biti, ali nije to nikakav razlog za onakvo pisanje..
Ono što je meni objektivno jeste da Begović je ovdje najmanji krivac, ali ipak jeste krivac.. za 80 % golova on zaista nije mogao ništa i to je sva poenta.
Izvanredan nikako ne može biti kad redovno prima, ali kao što si rekao, istina je negdje u sredini i tako je i u ovom slučaju.
Pružimo mu podršku :bih:

Avatar
NeverGiveUp
Postovi: 2479
Pridružen/a: 19 maj 2014, 15:23
Lokacija: Soba (većinom)
Kontakt:

Re: Asmir Begović

Post Postao/la NeverGiveUp » 01 nov 2015, 17:33

Pa sad, od golmana njegovog kalibra se očekuje da nešto i odbrani što se NE očekuje.
Ja svakako nisam za neke neumijesne kritike ali ni za ove što ga hvale bez razloga.
Da Bogdo nikada nije poletio za lovom.
. . . Nacionalizam vas uči da budete ponosni na sranje koje niste napravili
i da mrzite ljude koje nikada niste upoznali . . .

Avatar
ceze
Postovi: 4332
Pridružen/a: 11 dec 2011, 00:58
Lokacija: Brdoviti Balkan
Kontakt:

Re: Asmir Begović

Post Postao/la ceze » 03 nov 2015, 15:54

slika
Gdje prestaje razum, počinje Bosna ...

Avatar
FaraonTM
Postovi: 11010
Pridružen/a: 08 jul 2013, 23:24
Lokacija: Z' guza na guz
Kontakt:

Re: Asmir Begović

Post Postao/la FaraonTM » 03 nov 2015, 16:30

Odličan je on u kakvoj su mu formi igrači zadnje linije. To se jasno vidi i svako ko kaže drugačije trebao bi pogledati i neku utakmicu a ne govoriti napamet.

Što se tiče lošije forme, kako da uhvati formu kad je na svakom meču kao na streljani od strane protivničkih igrača. Recimo u tekmi protiv City-a je branio odlično al' to može tako jednu tekmu, drugu tekmu kad ostaneš na vjetrometini nisi svemoguć moraš primiti gol i tako ti pada i moral i forma.

Nađite mi jednog golmana koji je recimo u tri utakmice zaredom skidao sve i svašta, takav ne postoji niti će ikada postojati. Ima utakmica kada golmani zaključaju svoj gol kao što sam ove sezone gledao De Geu ili Navasa u Realu, al' to bude jednu utakmicu i onda iduću ili primi gol i se odbrana konsoliduje.

Odbrana Chelsea se još nikad nije konsolidovala. A ni priča za Kurtu vam ne pije vode, branio je i on tri utakmice u Premiershipu i u te tri tekme primio 5 golova i skrivio jedan penal tako da glupo je kriviti Asmira zbog ove situacije.
Željo je život, sve ostalo su sitnice!

Holy South!

Forza Milan!

Go Mavs!

Avatar
Zuko
Postovi: 144
Pridružen/a: 29 sep 2015, 12:03
Kontakt:

Re: Asmir Begović

Post Postao/la Zuko » 03 nov 2015, 18:01

Kipar (K): Kriv za prvi gol, drugi ne
Vels (G): X
Belgija (K): Kriv za jedini gol
Izrael (G): Kriv za prvi gol, druge dvije ne
Andorra (G): X
Izrael (K): Nije bio kriv za jedini gol
Belgija (G): Kriv za drugi gol, druge dvije ne
Andorra (K): X
Vels (K): X
Kipar (G): Kriv za prvi gol, drugi gol ne

Bio je kriv za 5 golova od ukupni 12 golova, znaci za 42% golove koji smo dobili je Begovic bio kriv u kvalifikatijama znaci katastrofa.
Da, mi nemamo drugi golmane koje su blizu Begovica ali IPAK mislim da druge golmane kao Sehic/Buric nebi toliko puno greske napravili ovim kvalifikatijama. Da, Begovic moze vise da obrani od njih ali sve ukupno bi Sehic ili Buric bolje odradili ovu kvalifikatiju od Begovica sto kaze dosta od njegove forme u reprezentaciji.
The only thing constant in life is change, dark times are always temporary and we can always come back to the light.

Avatar
bhsport
Postovi: 11343
Pridružen/a: 15 maj 2012, 11:54
Kontakt:

Re: Asmir Begović

Post Postao/la bhsport » 03 nov 2015, 18:14

Napisi da je donio bod protiv Belgije jer je odbranio 4,5 mrtvih sansi
[quote="harishp"]Ovaj ako bude mjenjao Misimovica,onda smo fakat nayebali.
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]

Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921

Avatar
Celtic
Postovi: 3340
Pridružen/a: 12 dec 2012, 19:39
Kontakt:

Re: Asmir Begović

Post Postao/la Celtic » 03 nov 2015, 18:21

Svasta covjek procitati na ovom forumu,cuj Sehic,Buric ili ga kao Hasagic bolji.

Avatar
Donnie Darko
Postovi: 36516
Pridružen/a: 01 jan 2011, 19:51
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: Asmir Begović

Post Postao/la Donnie Darko » 03 nov 2015, 18:34

tolja > begovic

Avatar
HariTz
Postovi: 2594
Pridružen/a: 12 sep 2012, 18:10
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Asmir Begović

Post Postao/la HariTz » 03 nov 2015, 18:38

Svi golmani > Begović

Avatar
Husika
Postovi: 4138
Pridružen/a: 05 nov 2014, 21:09
Kontakt:

Re: Asmir Begović

Post Postao/la Husika » 03 nov 2015, 18:43

Ko je u boljoj formi taj treba da brani jer i golmani su igraci a igraci su zamjenjivi !
Safet Susic=Propast BiH fudbala...
BiH je drzava koja ima najvise selektora u ovom trenutku-Safet, Sead, bezbroj menađera, bezbroj menađerskih agencija, Usanovic...
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=QqjDqtqf7pY

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: 19vendetta87, HariTz i 18 gostiju.