FK Radnički Lukavac

Avatar
cesc4
Postovi: 1603
Pridružen/a: 30 avg 2012, 13:18
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la cesc4 » 30 okt 2015, 19:34

@Zoom druze moj izdrzi !! Batali fudbal jeb.es budale vise.
www.nkbratstvogracanica.com

Avatar
zmaj348
Postovi: 1375
Pridružen/a: 21 feb 2014, 12:55
Lokacija: Gradačac
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la zmaj348 » 30 okt 2015, 20:55

Zoom088 je napisao/la:U hitnoj sam opet. Gradina mi se osmjehuje. Skupo ce mi ovo platiti mafija. Skupo!!!

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk
I ja sam lomio živce drug do utakmice sa Orašjem,onda sam skontao da se ne može boriti sa vjetrenjačama...ovo što se radi na našim terenima mislim da nema ni u Zimbabveu..sada ponesem sjemenke i opušteno..

batigol777
Postovi: 689
Pridružen/a: 01 jul 2013, 15:28
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la batigol777 » 30 okt 2015, 22:34

Ja sam bio u lukavcu na utakmici kada je Zvijezda gostovala i tamo je bilo sve ok sudije domacin korekrno posteno ste nas dobili ali ovaj krkanluk u reziji ilje dominkovica i Orasja prelazi sve granice pa prave budale sve mogu mislit kako su vas danas povalili dobro ste bod izvukli.
Neobra se bostan,dok sljive ne popadaju.

Avatar
ninepin
Postovi: 53
Pridružen/a: 21 avg 2014, 11:03
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la ninepin » 31 okt 2015, 00:15

Ja u svom SPORTSKOM zivotu nisam vidio vece lakrdije I otimacine ni u jednom sportu od ove danas na Josiku..... Pa za sto ovi momci rade i treniraju da im dodje sudija i ubije u njima svu volju za takmicarskim duhom....... FUJ FUJ FUJ

Avatar
theboss_RD07
Postovi: 4499
Pridružen/a: 27 jun 2010, 19:01
Lokacija: Gradačac
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la theboss_RD07 » 31 okt 2015, 00:26

Nije nicija do zore sjala. Cigani su to. Kako su izletili iz primere, tako ce i u dublji sabanluk sletit vrlo brzo

Avatar
Zoom088
Postovi: 2713
Pridružen/a: 14 okt 2008, 09:59
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la Zoom088 » 31 okt 2015, 00:30

Emotivno sam prazan. Danas je i definitivno u meni umrla svaka nada da će fudbal u Federaciji dočekati neka ljepša vremena. Na Jošiku se danas, nakon utakmice s Vitezom prije 3 sezone, ponovo dogodio sudijski kriminal, nešto zbog čega je policija MORALA podnijeti krivičnu prijavu protiv glavnog suca za izazivanje opće opasnosti i ugrožavanja života njegovih kolega.

J.e.b.e.m. ja više i sve vas čelnike klubova koji ćutke promatrate kako vam mafija uzima pare. J.e.b.e.m. vas jer niste jedinstveni u borbi protiv kriminala. J.e.b.e.m. vas jer mnogi ganjate lične interese. J.e.b.e.m. vas što ne poduzimate ništa! Pišete saopštenja kojim mafija briše g.u.z.i.c.u.

BOJKOTUJTE OVO SRANJE OD LIGE, OVO LEGLO KRIMINALA!!! NAPRAVITE UDRUŽENJE KLUBOVA I SKINITE VIŠE OVA **** IZ SAVEZA!!!!

P.S. Izvinjavam se na rječniku. Morao sam. Oni koji su bili na Jošiku znaju zašto ovako pišem! I sve mi se čini da HNK Orašje nije krivo za današnju lakrdiju na Jošiku. To je moje subjektivno mišljenje.

P.S.S. Znam da me čitaju kriminalci, znam i da znaju ko stoji iza ovog nicka. I sve skupa ih nabijem na svoj fini, lijepi k.u.r.a.c!

Danas sam poslije utakmice dobio ovo, a obećavam vam, bando fakinska, da će od sada svaki mafijaš u crnom dobiti isto kad napravi cirkus! Pa eto, gledajte šta ćete i kako ćete.

slika
Sunce, behar, trešnje, kraj Neretve hlad
Slušam Mostar Sevdah, igram tavle sad
A u mojoj duši gori isti žar, za Rođene moje i Velež Mostar

Avatar
carli22
Postovi: 603
Pridružen/a: 27 jun 2015, 02:43
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la carli22 » 31 okt 2015, 00:56

Zoom088 je napisao/la:Emotivno sam prazan. Danas je i definitivno u meni umrla svaka nada da će fudbal u Federaciji dočekati neka ljepša vremena. Na Jošiku se danas, nakon utakmice s Vitezom prije 3 sezone, ponovo dogodio sudijski kriminal, nešto zbog čega je policija MORALA podnijeti krivičnu prijavu protiv glavnog suca za izazivanje opće opasnosti i ugrožavanja života njegovih kolega.

J.e.b.e.m. ja više i sve vas čelnike klubova koji ćutke promatrate kako vam mafija uzima pare. J.e.b.e.m. vas jer niste jedinstveni u borbi protiv kriminala. J.e.b.e.m. vas jer mnogi ganjate lične interese. J.e.b.e.m. vas što ne poduzimate ništa! Pišete saopštenja kojim mafija briše g.u.z.i.c.u.

BOJKOTUJTE OVO SRANJE OD LIGE, OVO LEGLO KRIMINALA!!! NAPRAVITE UDRUŽENJE KLUBOVA I SKINITE VIŠE OVA **** IZ SAVEZA!!!!

P.S. Izvinjavam se na rječniku. Morao sam. Oni koji su bili na Jošiku znaju zašto ovako pišem! I sve mi se čini da HNK Orašje nije krivo za današnju lakrdiju na Jošiku. To je moje subjektivno mišljenje.

P.S.S. Znam da me čitaju kriminalci, znam i da znaju ko stoji iza ovog nicka. I sve skupa ih nabijem na svoj fini, lijepi k.u.r.a.c!

Danas sam poslije utakmice dobio ovo, a obećavam vam, bando fakinska, da će od sada svaki mafijaš u crnom dobiti isto kad napravi cirkus! Pa eto, gledajte šta ćete i kako ćete.

slika
Prvo zelim ti pozeljet brz oporavak i nedaj te ova djubrad kostaju tvog zdravlja, ne daj hajvanima! Ma kako nisu krivu pa njihov covjek u savezu njih gura jos onaj coban Kracic javno kaze da mu je favorit Orasje. Ako treba vodit cemo rat protiv svih u ovoj jeb.enoj ligi al nece nas je,bavat. Trebaju se klubovi sa TK sto prije opametit, jer moze moja Zvijezda uc ove godine il Bratstvo il Buducnost, a sta je s onima koji ostaju u ovoj ligi ako se moze krenut u skidanje ove mafije ne vidim razlog zasto otpor ne krene sa TK.
Infarkt,ma kakav je,od srca je.

vatreni
Postovi: 1650
Pridružen/a: 12 avg 2012, 19:05
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la vatreni » 31 okt 2015, 06:19

Zoom088 je napisao/la:Emotivno sam prazan. Danas je i definitivno u meni umrla svaka nada da će fudbal u Federaciji dočekati neka ljepša vremena. Na Jošiku se danas, nakon utakmice s Vitezom prije 3 sezone, ponovo dogodio sudijski kriminal, nešto zbog čega je policija MORALA podnijeti krivičnu prijavu protiv glavnog suca za izazivanje opće opasnosti i ugrožavanja života njegovih kolega.

J.e.b.e.m. ja više i sve vas čelnike klubova koji ćutke promatrate kako vam mafija uzima pare. J.e.b.e.m. vas jer niste jedinstveni u borbi protiv kriminala. J.e.b.e.m. vas jer mnogi ganjate lične interese. J.e.b.e.m. vas što ne poduzimate ništa! Pišete saopštenja kojim mafija briše g.u.z.i.c.u.

BOJKOTUJTE OVO SRANJE OD LIGE, OVO LEGLO KRIMINALA!!! NAPRAVITE UDRUŽENJE KLUBOVA I SKINITE VIŠE OVA **** IZ SAVEZA!!!!

P.S. Izvinjavam se na rječniku. Morao sam. Oni koji su bili na Jošiku znaju zašto ovako pišem! I sve mi se čini da HNK Orašje nije krivo za današnju lakrdiju na Jošiku. To je moje subjektivno mišljenje.

P.S.S. Znam da me čitaju kriminalci, znam i da znaju ko stoji iza ovog nicka. I sve skupa ih nabijem na svoj fini, lijepi k.u.r.a.c!

Danas sam poslije utakmice dobio ovo, a obećavam vam, bando fakinska, da će od sada svaki mafijaš u crnom dobiti isto kad napravi cirkus! Pa eto, gledajte šta ćete i kako ćete.

slika
NK.Orašje se pravi mutavo dok im Savez pomaže.Izgledaju nevino na terenu,a unaprijed znaju sta će se desiti.Jednostavno se prave mutavi i nemaju kao pojma da ne bi eskaliralo na terenu,tj.da ne dobiju po pi.ki.Ova hipertenzija i aritmija su posljedica stresa koji si preživio.Nije to vrijedno toga,sreća nije pritisak toliko visok.Nista druze,mnogi će haman od sada lexaurin 3mg.prije tekme da popiju.

SiouxLukavac
Postovi: 4390
Pridružen/a: 18 nov 2011, 20:53
Lokacija: Kambodža
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la SiouxLukavac » 31 okt 2015, 11:03

Brz oporavak sekretaru.

sodaacm
Postovi: 1194
Pridružen/a: 16 maj 2013, 16:58
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la sodaacm » 31 okt 2015, 13:52

@Zoom
Brz oporavak i ostavi se ti fudbala ode ti zdravlje jeebes cirkus ovaj ,,,,
Samo kad se sjetim prije nama sudija , protiv Veleza, svirao pet penala (12-1 zavrsilo)a mene bilo stid nakon te tekme kontam alo 5 penala hahah a danas na Josiku sudije dodju sa jajima do poda a nase je samo da se skinemo i da nas odrade. Jednostavno treba poceti udarati pa nek nas zovu seljacima al bolje i to nego ga u bulju primati od svakakvih primitivaca.

Kvota
Postovi: 1058
Pridružen/a: 20 avg 2012, 17:24
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la Kvota » 31 okt 2015, 21:33

Svidjelo se to kome ili ne, al ovaj sudija belim, ima muda da se pisa po nasim dvoristima! Prije dva kola u Gradaccu sad u Lukavcu! Neka brate neka j.e.b.e kad niko nema M.U.D.A da mu se suprostavi!

Avatar
badblueboylivno
Postovi: 8701
Pridružen/a: 01 jul 2010, 17:57
Lokacija: EU :rolajz:
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la badblueboylivno » 01 nov 2015, 17:53

Ne daj se, Zoome!
Hayley <3

Avatar
Zoom088
Postovi: 2713
Pridružen/a: 14 okt 2008, 09:59
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la Zoom088 » 01 nov 2015, 20:19

Hvala svima na lijepim željama. Ja sam OK, Bogu dragom hvala. BBB, bio sam ti u Livnu, s Kajom sjedio tamo na trgu :D (ako ga imaš na FB pogledaj foto).

Na temu,
Evo video pa bih volio i neutralne posmatrace da procijene da li je bilo sudijskih propusta.

[youtube][/youtube]
Sunce, behar, trešnje, kraj Neretve hlad
Slušam Mostar Sevdah, igram tavle sad
A u mojoj duši gori isti žar, za Rođene moje i Velež Mostar

joksimovic
Postovi: 559
Pridružen/a: 02 jun 2012, 16:22
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la joksimovic » 01 nov 2015, 20:36

Moja velika podrska najboljem i naaaaajrealnijem forumasu!!!

Avatar
badblueboylivno
Postovi: 8701
Pridružen/a: 01 jul 2010, 17:57
Lokacija: EU :rolajz:
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la badblueboylivno » 01 nov 2015, 21:24

Zoom088 je napisao/la:Hvala svima na lijepim željama. Ja sam OK, Bogu dragom hvala. BBB, bio sam ti u Livnu, s Kajom sjedio tamo na trgu :D (ako ga imaš na FB pogledaj foto).
Imam, samo fejs pratim preko mobitela, a ne prikazuju mi se slike. :urnebes:
Hayley <3

Avatar
studeni
Postovi: 1406
Pridružen/a: 29 jul 2012, 18:13
Lokacija: Lukavac
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la studeni » 01 nov 2015, 21:51

Zoom088 je napisao/la:Hvala svima na lijepim željama. Ja sam OK, Bogu dragom hvala. BBB, bio sam ti u Livnu, s Kajom sjedio tamo na trgu :D (ako ga imaš na FB pogledaj foto).

Na temu,
Evo video pa bih volio i neutralne posmatrace da procijene da li je bilo sudijskih propusta.

[youtube][/youtube]
Jbg,dobro da ovu ligu iko gleda.nije ovo dobro za zdravlje. dzaba ti svi snimci, sta vrijedi kad ce savez reci da je sve po pravilima. sudije ce dobit prolaz, igraci kaznu i to je to. i da bude stvar gora opet ce se ovdje javiti navijaci nekih klubova koji ce reci da se iz Radnickog dzaba zale.

Avatar
bavariapivo
Postovi: 1590
Pridružen/a: 25 sep 2013, 16:26
Lokacija: Salzburg
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la bavariapivo » 02 nov 2015, 08:23

Zoom088 je napisao/la:Hvala svima na lijepim željama. Ja sam OK, Bogu dragom hvala. BBB, bio sam ti u Livnu, s Kajom sjedio tamo na trgu :D (ako ga imaš na FB pogledaj foto).

Na temu,
Evo video pa bih volio i neutralne posmatrace da procijene da li je bilo sudijskih propusta.

[youtube][/youtube]
zoom i od mene brz oporavak, a pogotoo ti hvala za snimak da se uvjerim i sam sta je tu bilo. ne znam jel sam ja za tebe i druge ovdje neutralan, ali dacu ti svoj stav o scenama sa snimka.

ja sam uocio dvije greske kod sudije i kod jedne nisam siguran jel greska ili nije (ne znam jel onaj kontakt u 86. minuti bio dovoljan da se vas napadac onako baci i proba iznuditi crveni karton za gostojuceg igraca), tu stvarno ne bih ti mogao dati neko moje misljenje jeli greska glavnog suca ili nije.
za onaj faul na pocetku drugog poluvremena sto nije sviran i ono korektno oduzimanje lopte vaseg kapitena su bili greske suca. a sto se tice crvenih kartona tu su sva tri igraca sami krivi, jer ako vec imas zuti, onda je bolje se ne derati na suca, jer ako sam ja to dobro uocio, obojica su zbog prigovora izletili van. a onaj i treci je isto zbog gluposti izletio van. a da je sad navlacio za goste, to se ne moze se reci, barem ne po ovom prilozenom.

a sada da se osvrnem na forumase koji pricaju za neku otimacinu, pa na ovom snimku se vide 2-3! (kako ko vidi) sudijske greske, ne znam sta da kazem kada procitam sve ove komentare forumasa bilo to iz gradacca ili ovdje iz lukavca ili bilo gdje na racun orasja, rekao bih da se u orasju igra svaka utakmica kao ona prosle sezone u doboj/kaknju protiv goska

tebi zoom jos jednom brz oporavak i svako dobro

Avatar
Iraola
Postovi: 1013
Pridružen/a: 26 feb 2015, 18:12
Lokacija: San Salvador
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la Iraola » 02 nov 2015, 09:14

Pa nisu u ovom videu prikazani i svi sitni prekršaji jer nisu bili blizu golova, al' jedan igrač Orašja je napravio more prekršaja, drugi isto par njih (ne znam imena) a ni opomenu da dobiju, s druge strane čim se pobuniš dobićeš karton, nešto slično kao Mladost DK - GOŠK, a i ovo što je prikazano ti je sasvim dovoljno da vidiš da su se sudci skroz pogubili. Ne znam koji ti veći dokaz treba, utakmica koja je proglašena najvećom krađom svih vremena (Chelsea - Barcelona) bi uskoro mogla dobiti konkurenciju od nekih iz naše federalne lige. Al' i to sve do jednom, nemaju Lukavčani više živaca da ovdje sudi kako ko hoće. I mogu mi brisat' komentar al' opet kažem mi svi sa tribina se suzdržavamo, i onih par stolica i flašica nije ništa šta bi trebalo da bude. Ovo što se kod nas dešava je posebna stvar, ništa bez degeneka, batina je iz raja izašla.
Niko kao Radnički Soda!!!!!!

Avatar
ante1place
Postovi: 48
Pridružen/a: 10 sep 2014, 11:10
Lokacija: Ljubuški
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la ante1place » 02 nov 2015, 11:26

Zoom088 je napisao/la:Hvala svima na lijepim željama. Ja sam OK, Bogu dragom hvala. BBB, bio sam ti u Livnu, s Kajom sjedio tamo na trgu :D (ako ga imaš na FB pogledaj foto).

Na temu,
Evo video pa bih volio i neutralne posmatrace da procijene da li je bilo sudijskih propusta.

[youtube][/youtube]
2 sitna faula nisu svirana u 2. poluvremenu za Radnički, te igrači Radničkog ne stoje dovoljno daleko od lopte kod faula.
Plus pored tih sitnica 4 veoma, veoma kardinalne greške. Nijedan crveni nije trebao biti, ne znam zašto neki ljudi mogu biti maloumni pa tako postupati i olako dijeliti kartone za ništa. Kod zadnjeg crvenog pitanje je da li je i bio faul uopće? Također jedini očigledni crveni nije dodijeljen u poziciji jedan na jedan, odnosno nejasno mi je zašto niti faul i žuti nisu svirani bar u toj situaciji. Očigledno je da se to radi po nečijem naređenju.

Stoga gospodo draga koji stojite iza ovoga i radite sve i svašta, odnosno ne radite u cilju poboljšanja nogometa u ovoj ligi, nekada će doći i vaš kraj te ćete odgovarati za sve učinjeno, nećete vječno biti tu gdje jeste. Bolje nekad će doći, ne možda sutra ali će doći. Pa se upitajte do kada se mislite iživljavati na malim ljudima, do kada se ponašati nemoralno i neljudski jer kazne će biti drakonske za sve učinjeno.
Rđe '94

agalo
Postovi: 325
Pridružen/a: 10 sep 2014, 15:00
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la agalo » 03 nov 2015, 12:45

ognjen valjic sudio sad sarajevo-sloboda.najjaci sudija nas,ali realno ono sto pokazuje je veoma lose sudjenje.dozvoljava grubu igru.topalovic sabrija nama dobro poznat zenicanin.sto se tice utakmice sa orasjem ja uvijek krivca u sebi trazim,pa tako i u radnickom.realno orasje po marke ekipa.moram priznati da im nisu igrali prvotimci mujic,siranovic i jos jedan ne mogu mu se imena sjetit.po meni orasje regularna ekipa.ljudi su dali go nasom greskom,jer nismo izvaljali teren i treba da bude stid tog koji nije izvaljao(ne mislim na covjeka koji upravlja valjkom,nego covjek koji se brine da se teren izvalja).mi smo imali svoje prilike nismo ih iskoristili,sto se tice kartona van persie ga dobije dzaba,roben isto,lam,santi kazorla i mngo drugi.grijesi se svugdje i po engelskoj i po njemackoj.u njemackoj se prizna go rukom,onda lopta ne udje u go,a prizna se go itd itd.mislim da se atmomsfera iz uprave prenijela na teren.sablasno sve.nema lopti,suskavaca,jakni,kapa,teren 4 bona,policije ko u prici,redara kao da igra cska-spartak.bio sam u orasju i vidio sam kako su nas ugostili i kakav je tamo teren,svlacionica.nas treba biti stid kao muslimane,bosnjake kako smo neuredni,pesini,nehljebari.jedan bojler na 18 igraca.svaki igrac nek potrosi 50 litara vode to je nemal kubik.dolazimo do zakljucka da se neki igraci gostujuci ili nasi tek okupaju kad dodju kuci.subhanallah.

Odgovori

Natrag na “Niže lige”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 0 gostiju.