FK Željezničar - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,irfo,LjoZee

DR.HOUSE
Postovi: 894
Pridružen/a: 24 jul 2008, 10:58
Lokacija: Grbavica 1921
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la DR.HOUSE » 03 nov 2015, 11:19

DooVe je napisao/la:http://www.klix.ba/sport/nogomet/zeljo- ... /151103040

:D :D

Maniacs Mar del Plata!
:tokralju: :tokralju: :tokralju: :tokralju: :tokralju: :bow: :bow: :thumbup:

ZaZelju
Postovi: 1370
Pridružen/a: 09 avg 2014, 23:21
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la ZaZelju » 03 nov 2015, 11:39

Hasanović mora igrati pa makar neko od trojice u sredini (Amir, Dado i Jovan) otisao na klupu. Treba nam pravi defanzivni vezni.

Avatar
SlevinKelevra
Postovi: 11909
Pridružen/a: 30 okt 2012, 23:40
Lokacija: NYC, USA
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la SlevinKelevra » 03 nov 2015, 12:20

[youtube][/youtube]

Kakva festa! :tokralju: Imate i Amara u prvom sastavu, broj 8, lijeva strana :mrgreen:

Avatar
Minjore
Postovi: 2034
Pridružen/a: 13 avg 2014, 17:30
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Minjore » 03 nov 2015, 14:25

Kjosevski-Sehic, Hodzurda, Uzelac, Hadzovic, Hasanovic-Hadziahmetovic- Hiros, Tiago, Diata, Mujagic... Daj Sablja ovu opciju, da vidimo (ne)mogucnosti ostalih igraca.. Ali mislim da ce igrati ista ekipa kao protiv Rudara...
Nek smo vazda puni Bosne, a i Bosna puna nas ! Manijaci 1987

Avatar
FaraonTM
Postovi: 11010
Pridružen/a: 08 jul 2013, 23:24
Lokacija: Z' guza na guz
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la FaraonTM » 03 nov 2015, 14:30

Minjore je napisao/la:Kjosevski-Sehic, Hodzurda, Uzelac, Hadzovic, Hasanovic-Hadziahmetovic- Hiros, Tiago, Diata, Mujagic... Daj Sablja ovu opciju, da vidimo (ne)mogucnosti ostalih igraca.. Ali mislim da ce igrati ista ekipa kao protiv Rudara...
Misliš na GOŠK?

Volio bih i ja da izvedemo ovu ekipu, sumnjam da će igrati ista ekipa kao i protiv Rudara u relativno riješenom meču. Još kad se uzme u obzir umor od putovanja u Prijedor pa u Gabelu u neka 2,3 dana čisto sumnjam da Sablja neće dati priliku drugim igračima :D
Željo je život, sve ostalo su sitnice!

Holy South!

Forza Milan!

Go Mavs!

Avatar
Ajzea
Postovi: 3649
Pridružen/a: 25 jul 2014, 23:44
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Ajzea » 03 nov 2015, 14:42

Daj Jocu da riješimo pitanje prolaska u prvih 20 minuta !
Za one dane kad smo svi ko jedno bili, pjevali Zelji pjesme i skupa pivo pili, ti dobro znaj da opet biće jednom tako, jer jug se nikad neće srušit tako lako !

zaboljisportuBiH
Postovi: 2147
Pridružen/a: 10 dec 2011, 16:11
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la zaboljisportuBiH » 03 nov 2015, 15:11

Joj hoće li administracija ukinuti ovog @aldina sa teme. Možel i se kako zabraniti više od dva -tri posta dnevno na jednoj temi. Pa frajer smori. Imaju mu ponekad neke stvari rezona, ali ponvlja frajer sve isto sto puta. nekad krenem čitati i ne vidim da je on. Onda ga vi citirate. Ma užas.

Kod nas uvijek iz krajnosti u krajnost iz ocaja u euforiju. nisu to navijači Želje, bar ja nisam navikao na takve. Igrači imaju kvalitet, međutim, mi za ovakvih tekmi nemamo profil igrača koji treba. Jednostavno, mi imamo ekipu koja treba prostor da bi igrala svoju igru. Kad nam igraju bunker nemamo puno rješenja jer nemamo taj tip igrača. Nemamo napadača koji se gradi, pa nemamo visokog igrača ni u vezi itd itd. To posebno dolazi do izražaja a gosotovanjima, na malim, neravnim terenima, gdje se igra svodi više na fizički kontakt nego na držanj lopte. To je ono što je Oda kiksao. Pravio je ekipu koja će držati ploptu a zanemrio je našu ligu. Ti na takvim terenima ne možeš igrati tako. Tu se traži duel, pa tek onda znanje. Ako nemaš duela znanje ne može doći do izražaja. Mi u čitavom veznom redu uključujući i krila i napadača nemamo igrača za duele. Kokot je jedini. Ako i uspijemo izboriti neki prekid, što je rijetko ove sezone jer nas sudije kulturno zezaju, namjerno, jedina dva opasna igrača su stoperi. Niko drugi. I naravno da će svi njih dvojicu čuvati. Kad uz to dadamo da kad nema Memije, nemamo ni ofanzivnog učinka bekova, jalovi napadi su neminovni na tim terenima. Moramo se prisjetiti da Memije nij bilo ni protiv Radnika, ni protiv Slobode, ni sada. Još ga Edis ubaci umjesto Đelmića a ne umjesto Enisa ovu tekmu. Također, naši motori Amir, Memija i Dado su preumorni, a ni ostalima nije mane. NIkakvog odmora nisu imali, a nema ni novih igrača da unesu svježinu.
Pored toga, e ovdje se slažem sa @aldinom, mi se odrekli Stokića i Diate, jedina dva napadača sa tim karakteristikama. Ne znam šta se dešava, ali i Joci je u interesu da do polusezone uhvati neku formu, ako je već razlaz neminovan. Trebalo se malo popričati i sl. Diata nije igrač za prvih 11 ali u zadnjih 20 minuta donio je uvijek neki damar.
Drobio sam ja o svemu ovome od početka. Prizivao Fajića itd itd. Nemojte pljuvati igrače, pogotovo što se od tekme do tekme mijenja mišljenje drastično. Fali tu i malo psihologije i zalaganja, ali u pojedinim tekmama. Sav problem leži u gore navedenom.

JOš samo dvije stvari negdje pročitah, odmah nakon tekme, da je neko napisao kako je prešao na Moju TV zbog Želje. baš suprotno. Treba svi da ih odjavimo jer koriste Želju u svoje svrhe. Pričao je Greda o tome a mogao bi i ja štošta još dodati. Drugo, mali Amir je čistio kartone sigurno jer svakako mora igrati za U19, a poslije Slavije nam idu teže tekme i logično je da čisti tada nego da se plaši da će faliti protiv Borca, Radnika, Širokog na proljeće i sl.

formance
Postovi: 2132
Pridružen/a: 09 jan 2009, 18:07
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la formance » 03 nov 2015, 15:14

Na današnji dan Željezničar u Kupu UEFA izbacio Bolognu
"I think for me the most talented of all times was Rios. But unfortunately he doesn't want to continue his tennis career, because when it's too easy for you, then it's boring. For me, tennis is not so easy" - Marat Safin

Profesionalnitenis.com

zaboljisportuBiH
Postovi: 2147
Pridružen/a: 10 dec 2011, 16:11
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la zaboljisportuBiH » 03 nov 2015, 15:16

Minjore je napisao/la:Kjosevski-Sehic, Hodzurda, Uzelac, Hadzovic, Hasanovic-Hadziahmetovic- Hiros, Tiago, Diata, Mujagic... Daj Sablja ovu opciju, da vidimo (ne)mogucnosti ostalih igraca.. Ali mislim da ce igrati ista ekipa kao protiv Rudara...
Sviđa mi se. Samo bi ja stavio malog Alihodžića umjesto Hadžovića i to je to. Međutim, čitam intervju sa Acom koji kaže da će morati igrati protiv GOŠK-a. Mislim da nema potrebe i da se ne treba plašiti da izađemo sa ovom ekipom.

pile87
Postovi: 7471
Pridružen/a: 14 nov 2009, 13:42
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la pile87 » 03 nov 2015, 16:06

Mene brine samo ovaj period do polusezone. I nemam dileme da cemo bolje i jace izgledati u nastavku sezone. Ono sto zaista raduje je to da se ekipa pokusava dici za nivo pregovara se sa ozbiljnim menadzerima i ozbiljnim igracima. Po svima prilikama mjenjaceno prilican broj igraca. Ali ne samo mi nego i pitari izgleda mjenjaju veci broj igraca. Zrinjski ce dovesti par igraca na pozicijama gdje se zele pojacati jer su oni od svih ekipa uradili najpametni prelazni rok na pocetku sezone zatim siroki koji je relativno kasno doveo neke igrace ali su imali polusezonu da se uhodaju. Misljenja sam da ce svi uci jaci u nastavak osim ekipa za koje bude evidentno da vec ispadaju.
Nama mora biti evropa jednostavno mora radi koeficijenta radi publike radi renomea kluba.
FORZA LAZIO !!!!! AVANTI RAGAZZI DI BUDAPEST !!!!!

Avatar
Ajzea
Postovi: 3649
Pridružen/a: 25 jul 2014, 23:44
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Ajzea » 03 nov 2015, 16:33

slika
Ima li neko da postavi cijeli članak **** li vas ćuko :lol:
Za one dane kad smo svi ko jedno bili, pjevali Zelji pjesme i skupa pivo pili, ti dobro znaj da opet biće jednom tako, jer jug se nikad neće srušit tako lako !

Avatar
Jaozinho22
Postovi: 1594
Pridružen/a: 15 jun 2015, 22:10
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Jaozinho22 » 03 nov 2015, 16:34

pile87 je napisao/la:Mene brine samo ovaj period do polusezone. I nemam dileme da cemo bolje i jace izgledati u nastavku sezone. Ono sto zaista raduje je to da se ekipa pokusava dici za nivo pregovara se sa ozbiljnim menadzerima i ozbiljnim igracima. Po svima prilikama mjenjaceno prilican broj igraca. Ali ne samo mi nego i pitari izgleda mjenjaju veci broj igraca. Zrinjski ce dovesti par igraca na pozicijama gdje se zele pojacati jer su oni od svih ekipa uradili najpametni prelazni rok na pocetku sezone zatim siroki koji je relativno kasno doveo neke igrace ali su imali polusezonu da se uhodaju. Misljenja sam da ce svi uci jaci u nastavak osim ekipa za koje bude evidentno da vec ispadaju.
Nama mora biti evropa jednostavno mora radi koeficijenta radi publike radi renomea kluba.
Ozbiljni igrači i koštaju ;) Naadamo se našem proljeću :)
Više titula nego pojedini klubovi lopti ! FKŽ !
Budite navijači FK Željezničara a ne navijači Misimović Senada !

ChWilla
Postovi: 6405
Pridružen/a: 24 sep 2009, 21:58
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la ChWilla » 03 nov 2015, 16:37

hare i dalje tuče iz svih oružja po neprijateljskim položajima...

fedeltafrotta
Postovi: 4055
Pridružen/a: 01 apr 2013, 00:24
Lokacija: www.fkzeljeznicar.ba
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la fedeltafrotta » 03 nov 2015, 16:45

jel u pola 2 tekma sutra
17.09.1921. Radnički klub ljudskih vrijednosti !

"Ma, Željo je, bolan, najveći i čast mi je igrati, čast je biti na Željinoj klupi, a ne još kapiten biti…"

ChWilla
Postovi: 6405
Pridružen/a: 24 sep 2009, 21:58
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la ChWilla » 03 nov 2015, 16:45

ja na radiju čuh maloprije da su sve u pola 2.

za_zivot_cijeli
Postovi: 676
Pridružen/a: 14 jul 2010, 10:01
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la za_zivot_cijeli » 03 nov 2015, 16:46

nakon ovakve izjave, ja mu ne bi dao ni dvije ovce da mi pricuva.
Jedan život, jedna ljubav, jedan klub.
Željezničar za život cijeli!

ChWilla
Postovi: 6405
Pridružen/a: 24 sep 2009, 21:58
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la ChWilla » 03 nov 2015, 16:48

od takvog borca i vođe na terenu takav slunto van njega...

Avatar
Dolina
Postovi: 310
Pridružen/a: 03 jun 2015, 10:17
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Dolina » 03 nov 2015, 17:29

SlevinKelevra je napisao/la:[youtube][/youtube]

Kakva festa! :tokralju: Imate i Amara u prvom sastavu, broj 8, lijeva strana :mrgreen:
Svaka ti cast na ovom videu, tada sam bio na jugo-zapadu sa rajom jer nismo mogli ranije pobjeći iz škole.
Jedna digresija na ovu tekmu: 90% navijača CZ je bila iz Sarajeva i okoline, mislim da nije bilo 50 navijača iz Srbije jer njima Željo nije bio interesantan.
Neka se ne uvrijede neki navijači na ovom forumu ali neka pitaju svoje očeve za koga su navijali prije rata ;). Ovo je viza vi priče o posjeti na Grbavici, neka je u drugoj ligi ja ću ga gledat jer to je više stvar navike, ljubavi i poštovanja a ne igre. Vjerujem da malo stariji navijači znaju o čemu pričam.
Ivica Osim: "Ko ne može da trči, taj ne može da igra".

Avatar
MuhamedTM
Postovi: 3209
Pridružen/a: 11 apr 2011, 00:03

Re: FK Željezničar

Post Postao/la MuhamedTM » 03 nov 2015, 17:47

Raji je dosadilo ovo tapkanje u mjestu. Boze na hajr I da se sta izvuce jer ako Europu propustimo tek onda nastaje problem I tonemo dublje.
Jedino kako je mozemo izganjati je da uzmemo kup.
MocMahale444


1921 BLEED BLUE

Avatar
DooVe
Postovi: 1541
Pridružen/a: 26 avg 2010, 21:27
Lokacija: Šeher
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la DooVe » 03 nov 2015, 17:57

slika
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

Zaključano

Natrag na “FK Željezničar”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 31 gost.