Dres reprezentacije BiH

Moderatori/ce: _dreamer_,Monolog,ribery,insider,TaRgEt_

Avatar
BaDa12
Postovi: 4397
Pridružen/a: 06 apr 2010, 23:46
Lokacija: Gdje spiju ruke sibirske
Kontakt:

Re: Dres reprezentacije BiH

Post Postao/la BaDa12 » 11 nov 2015, 14:08

baglama je napisao/la:Hoce li biti snizenja starih dresova?Gledam neki dan u intersportu ih prodaju po 160 KM :crazy: ...a trebaju ici na rasprodaju za petobu maksimalno
Ako dođe do toga, obavezno pišite. :)
Meni je onaj plavi sa Marakane posebno drag.
"Bio sam profesionalac 20 godina, ali mi je ovo najdraža pobjeda u karijeri." Safet Sušić Pape 26.3.2011.
"Misimovića jedino ja mogu da zamijenim." Safet Sušić Pape 04.06.2013.

Sportsport.ba liga-Čekićari: prava lažna devetka

Avatar
newton_heath_lyr
Postovi: 3354
Pridružen/a: 19 mar 2008, 15:40
Lokacija: Miričina
Kontakt:

Re: Dres reprezentacije BiH

Post Postao/la newton_heath_lyr » 11 nov 2015, 15:17

Znaci ja sa XXXL sad komotno mogu kupiti XXL


Postano kroz Forum SportSport.ba app.
https://www.facebook.com/fklokomotivamiricina

Avatar
Elegant
Postovi: 13805
Pridružen/a: 22 jun 2010, 21:41
Lokacija: Sarajevo, BiH.
Kontakt:

Re: Dres reprezentacije BiH

Post Postao/la Elegant » 11 nov 2015, 17:23

:problem:

slika


:arrow:
slika
slika
slika
× Željezničar - Manijaci TM87 ×

Avatar
BosnianKingdom
Postovi: 2877
Pridružen/a: 13 jun 2015, 10:41
Kontakt:

Re: Dres reprezentacije BiH

Post Postao/la BosnianKingdom » 11 nov 2015, 17:37

Ma 16 puta bolji domaći plavo-zuti ocm
Sabrine mi moje!

Avatar
AlenHalilovic
Postovi: 712
Pridružen/a: 03 okt 2012, 03:46
Kontakt:

Re: Dres reprezentacije BiH

Post Postao/la AlenHalilovic » 11 nov 2015, 17:43

I ja moram priznati da je plava-zuta verzija esteticki lijepsa od bijelog iako sam protiv isključivo plave i zute bez bijele.
Mogla je se bijela verzija lijepse izvesti ali eto ovaj je promasaj.

slika

slika

Avatar
Sarmelino
Postovi: 17290
Pridružen/a: 29 avg 2015, 11:58
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: Dres reprezentacije BiH

Post Postao/la Sarmelino » 11 nov 2015, 17:49

Ja stvarno ne znam ko moze kritikovat ijedan od ova 2 dresa, nista im ne fali. Pustite se ljudi vise i ljiljana i stare zastave, nista od tog, sta bi vi jos da Dzeki na dresu specijalno stave dijamant,Besicu zvaku il tako nesto slicno? Bog vam ne bi mogo ugodit
plešu vještice trče vukovi
puške pucaju lete duhovi
svira tambura plešu vragovi
munje sijevaju cvatu makovi

Avatar
SlevinKelevra
Postovi: 11909
Pridružen/a: 30 okt 2012, 23:40
Lokacija: NYC, USA
Kontakt:

Re: Dres reprezentacije BiH

Post Postao/la SlevinKelevra » 11 nov 2015, 17:59

Bijeli :tokralju: :ljepota:

Avatar
PeppermintSA
Postovi: 2019
Pridružen/a: 11 avg 2014, 17:16
Kontakt:

Re: Dres reprezentacije BiH

Post Postao/la PeppermintSA » 11 nov 2015, 18:00

Ja sam odmah u startu rekao da bi bilo bolje da smo sa Nikeom potpisali. Adidas oblaci doslovno pola svijeta - 90% najlošijih evropskih reprezentacija tipa Lihtenštajna nose Adidas + sav onaj silni suhi prosjek (Armenija, Albanija, Mađarska itd.) - Na to kad pridodaš doslovno pola Azije i Južne Amerike dođeš u situaciju da je smiješno očekivati da će sad za tebe napraviti bilo šta unikatno.

S druge strane, Nike oblaci nekih desetak-petnaest reprezentacija i shodno tome pridaje mnogo, mnogo veći značaj pojedinačnom izgledu garniture svakog svog klijenta. Pogledajte slovenački dres - unikatan 1/1, a da Slovenci kojim slučajem nose Adidas dobili bi neko sranje kao i mi. Zašto? Pa zato što Adidas oblaci jednu 20 reprezentacija profila Slovenije i ne pada im napamet da se potrude za svakog pojedinačno.

Znaš se, trude se za Njemačku, Argentinu, Španiju + neke fol tradicionalno cijenjene repke tipa Švedske. Svi mi ostali dobijamo sranje.

Avatar
chily-rz
Postovi: 8307
Pridružen/a: 28 okt 2010, 19:08
Lokacija: Nicaze family
Kontakt:

Re: Dres reprezentacije BiH

Post Postao/la chily-rz » 11 nov 2015, 18:02

Uz ovaj bijeli bi bolje išao plavi šorc i to bi bila po meni bolja opcija za prvu(domacu) garnituru dresova al et..

Što se tice ovog plavog dresa mislim da estetski to ne izgleda ni malo loše,e sad,to što je nama ova žuta u principu sasvim nepotrebna je nešto posve drugo,.

Štaš,takav vakat,dejtonsku žutu nam "posraše" i na dresove,.

Avatar
Sarmelino
Postovi: 17290
Pridružen/a: 29 avg 2015, 11:58
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: Dres reprezentacije BiH

Post Postao/la Sarmelino » 11 nov 2015, 18:05

chily-rz je napisao/la:Uz ovaj bijeli bi bolje išao plavi šorc i to bi bila po meni bolja opcija za prvu(domacu) garnituru dresova al et..

Što se tice ovog plavog dresa mislim da estetski to ne izgleda ni malo loše,e sad,to što je nama ova žuta u principu sasvim nepotrebna je nešto posve drugo,.

Štaš,takav vakat,dejtonsku žutu nam "posraše" i na dresove,.
slika

Koliko znam ovo je nasa zastava, tako da je zuta potrebna, boli adidas ona stvar za vasim ljiljanima, pomirte se vise s tim. Zuta je nasa boja kao i bijela.
:bih: :bih:
plešu vještice trče vukovi
puške pucaju lete duhovi
svira tambura plešu vragovi
munje sijevaju cvatu makovi

Avatar
reptile
Postovi: 854
Pridružen/a: 08 dec 2010, 17:23
Lokacija: Stari Grad, Sarajevo
Kontakt:

Re: Dres reprezentacije BiH

Post Postao/la reptile » 11 nov 2015, 18:07

Plavo-zuti je mnogo bolji. Ovaj bijeli je zaostao u raznim segmentima. Jednostavno ruzan. ****. Onaj bijeli od Legije je bio atraktivniji od ovoga sada.

Sve fol Adidas neki vodeci brend al bolji njih za mali market Bosanaca. Kod Legije smo imali nekakav status, a kod Adidasa smo nizerazredni market i zato dobijamo ove low-level stock dizajne koji se obicno davaju onima koji nemaju ogroman market. Bolje je bilo naci neki drugi brend koji bi posvetio vise vremena i truda kada je dizajn u pitanju.
shandrlike-tandrlike

Avatar
PeppermintSA
Postovi: 2019
Pridružen/a: 11 avg 2014, 17:16
Kontakt:

Re: Dres reprezentacije BiH

Post Postao/la PeppermintSA » 11 nov 2015, 18:08

Sarmelino je napisao/la:
chily-rz je napisao/la:Uz ovaj bijeli bi bolje išao plavi šorc i to bi bila po meni bolja opcija za prvu(domacu) garnituru dresova al et..

Što se tice ovog plavog dresa mislim da estetski to ne izgleda ni malo loše,e sad,to što je nama ova žuta u principu sasvim nepotrebna je nešto posve drugo,.

Štaš,takav vakat,dejtonsku žutu nam "posraše" i na dresove,.
slika

Koliko znam ovo je nasa zastava, tako da je zuta potrebna, boli adidas ona stvar za vasim ljiljanima, pomirte se vise s tim. Zuta je nasa boja kao i bijela.
:bih: :bih:
Njemački dresovi su tradicionalno bijela majica, crni šorc i bijele štucne. Ili zelena majica, zeleni šorc i zelene štucne.

Koliko ja znam, Nijemci nemaju niti bijelu niti zelenu boju na svojoj zastavi.

Avatar
Sarmelino
Postovi: 17290
Pridružen/a: 29 avg 2015, 11:58
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: Dres reprezentacije BiH

Post Postao/la Sarmelino » 11 nov 2015, 18:09

PeppermintSA je napisao/la:
Sarmelino je napisao/la:
chily-rz je napisao/la:Uz ovaj bijeli bi bolje išao plavi šorc i to bi bila po meni bolja opcija za prvu(domacu) garnituru dresova al et..

Što se tice ovog plavog dresa mislim da estetski to ne izgleda ni malo loše,e sad,to što je nama ova žuta u principu sasvim nepotrebna je nešto posve drugo,.

Štaš,takav vakat,dejtonsku žutu nam "posraše" i na dresove,.
slika

Koliko znam ovo je nasa zastava, tako da je zuta potrebna, boli adidas ona stvar za vasim ljiljanima, pomirte se vise s tim. Zuta je nasa boja kao i bijela.
:bih: :bih:
Njemački dresovi su tradicionalno bijela majica, crni šorc i bijele štucne. Ili zelena majica, zeleni šorc i zelene štucne.

Koliko ja znam, Nijemci nemaju niti bijelu niti zelenu boju na svojoj zastavi.
Da ali on se zali jer je stavljena boja sa zastave, sto je vecinskim dijelom i logicno
plešu vještice trče vukovi
puške pucaju lete duhovi
svira tambura plešu vragovi
munje sijevaju cvatu makovi

Avatar
PeppermintSA
Postovi: 2019
Pridružen/a: 11 avg 2014, 17:16
Kontakt:

Re: Dres reprezentacije BiH

Post Postao/la PeppermintSA » 11 nov 2015, 18:11

Sarmelino je napisao/la: Da ali on se zali jer je stavljena boja sa zastave, sto je vecinskim dijelom i logicno
Oni se žale zato što su naše tradicionalne boje plava i bijela. A sada nam je uvaljena žuta koju niko ne voli.

Mene prvog zaboli neka stvar za patriotsko onanisanje, ljiljane itd. međutim, meni se takođe prvom gadi dejtonska zastava i mislim da njene elemente ne treba nigdje forsirati ako ne moramo.

Avatar
Olympique
Postovi: 351
Pridružen/a: 28 avg 2015, 19:51
Kontakt:

Re: Dres reprezentacije BiH

Post Postao/la Olympique » 11 nov 2015, 18:11

Nije logicno zato sto zastava nema nikakve veze kada se prave dresovi vec iskljucivo grb saveza.

Avatar
Sarmelino
Postovi: 17290
Pridružen/a: 29 avg 2015, 11:58
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: Dres reprezentacije BiH

Post Postao/la Sarmelino » 11 nov 2015, 18:13

Olympique je napisao/la:Nije logicno zato sto zastava nema nikakve veze kada se prave dresovi vec iskljucivo grb saveza.
I na grbu saveza imamo zutu boju.
plešu vještice trče vukovi
puške pucaju lete duhovi
svira tambura plešu vragovi
munje sijevaju cvatu makovi

Avatar
FaraonTM
Postovi: 11010
Pridružen/a: 08 jul 2013, 23:24
Lokacija: Z' guza na guz
Kontakt:

Re: Dres reprezentacije BiH

Post Postao/la FaraonTM » 11 nov 2015, 18:15

BosnianKingdom je napisao/la:Ma 16 puta bolji domaći plavo-zuti ocm
+1
Željo je život, sve ostalo su sitnice!

Holy South!

Forza Milan!

Go Mavs!

Avatar
chily-rz
Postovi: 8307
Pridružen/a: 28 okt 2010, 19:08
Lokacija: Nicaze family
Kontakt:

Re: Dres reprezentacije BiH

Post Postao/la chily-rz » 11 nov 2015, 18:15

Sarmelino je napisao/la: slika

Koliko znam ovo je nasa zastava, tako da je zuta potrebna, boli adidas ona stvar za vasim ljiljanima, pomirte se vise s tim. Zuta je nasa boja kao i bijela.
:bih: :bih:
Tipicna novokompovana zastava za nesvrstane,nešto slicno je i Kosovo dobilo,nikakve simbolike niti historijskog uporišta,posrali žutu na plavo platno i to je to,.

Nemam ja ništ protiv nje,neka je dokle god predstavlja nzavisnu BiH ali ljiljane nosim sa sobom kad god imam potrebu za tim i to mi nece uzeti niko,.Ljiljani su stoljecima simbol ove zemlje i u istinu raduje što i dan danas se poštuje i održava ta kulturna baština jedne nam jedine.

Avatar
Sarmelino
Postovi: 17290
Pridružen/a: 29 avg 2015, 11:58
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: Dres reprezentacije BiH

Post Postao/la Sarmelino » 11 nov 2015, 18:16

PeppermintSA je napisao/la:
Sarmelino je napisao/la: Da ali on se zali jer je stavljena boja sa zastave, sto je vecinskim dijelom i logicno
Oni se žale zato što su naše tradicionalne boje plava i bijela. A sada nam je uvaljena žuta koju niko ne voli.

Mene prvog zaboli neka stvar za patriotsko onanisanje, ljiljane itd. međutim, meni se takođe prvom gadi dejtonska zastava i mislim da njene elemente ne treba nigdje forsirati ako ne moramo.
Ne volim ni ja novu zastavu, ali sta cess sad, smetaju im obicne sitnice, dres super napravljen i odlicno izgleda, al se svemu nadje zamjerka
plešu vještice trče vukovi
puške pucaju lete duhovi
svira tambura plešu vragovi
munje sijevaju cvatu makovi

Avatar
AlenHalilovic
Postovi: 712
Pridružen/a: 03 okt 2012, 03:46
Kontakt:

Re: Dres reprezentacije BiH

Post Postao/la AlenHalilovic » 11 nov 2015, 18:27

chily-rz je napisao/la:
Sarmelino je napisao/la: slika

Koliko znam ovo je nasa zastava, tako da je zuta potrebna, boli adidas ona stvar za vasim ljiljanima, pomirte se vise s tim. Zuta je nasa boja kao i bijela.
:bih: :bih:
Tipicna novokompovana zastava za nesvrstane,nešto slicno je i Kosovo dobilo,nikakve simbolike niti historijskog uporišta,posrali žutu na plavo platno i to je to.

Nemam ja ništ protiv nje,neka je dokle god predstavlja nzavisnu BiH ali ljiljane nosim sa sobom kad god imam potrebu za tim i to mi nece uzeti niko,.Ljiljani su stoljecima simbol ove zemlje i u istinu raduje što i dan danas se poštuje i održava ta kulturna baština jedne nam jedine.
1+ :kralj:
Nebi ni ja bolje mogao napisati.
Dejtonka kao i zastava Kosova je prilagođena evropskoj uniji i nema nikakve historijske ili kulturološki sadržaj.
Poštujem dejtonku ali nemam neku emociju prema njoj kao prema ljiljanima.
Dejtonka je privremeni faktor i onaj ko misli da nije tako je naivan.
Tako de se njezine elemente ne trebaji nigdje forsirati... i to je u ovom slučaju na dizajnu dresa reprezentacije.

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 8 gostiju.