Kladionica: Prijedlozi, sugestije... - ARHIVA POSTOVA
Moderatori/ce: Monolog,insider,bodi123,Puma
Re: Kladionica: Prijedlozi, sugestije...
BIH - Irska - 1
Spanjolska - Engleska - PS1
Francuska - Njemačka PS1
kv.: 7,68
Može li neko prokomentarisat ovo na veći ulog?
Spanjolska - Engleska - PS1
Francuska - Njemačka PS1
kv.: 7,68
Može li neko prokomentarisat ovo na veći ulog?
-
necko_gradacac
- Postovi: 617
- Pridružen/a: 07 jan 2010, 18:23
- Kontakt:
Re: Kladionica: Prijedlozi, sugestije...
BOSNA - irska (1 & 4+)..... veceras cemo ih ubiti
DA 8.00
(24.5)New York - Anthony C. 14.11.2015 01:30 VIŠE 1.85
(26.5)Cleveland - James L.B. 14.11.2015 01:30 VIŠE 1.85
(27.5)Oklahoma - Westbrook R. 14.11.2015 02:00 VIŠE 1.85
(18.5)La Lakers - Bryant K. 14.11.2015 02:30 MANJE 1.85
(28.5)Houston - Harden J. 14.11.2015 03:00 VIŠE 1.85
(12.5)Brooklyn - Bogdanović B. 14.11.2015 04:00 VIŠE 1.85
na MARKICU 320 KM dobitak
(24.5)New York - Anthony C. 14.11.2015 01:30 VIŠE 1.85
(26.5)Cleveland - James L.B. 14.11.2015 01:30 VIŠE 1.85
(27.5)Oklahoma - Westbrook R. 14.11.2015 02:00 VIŠE 1.85
(18.5)La Lakers - Bryant K. 14.11.2015 02:30 MANJE 1.85
(28.5)Houston - Harden J. 14.11.2015 03:00 VIŠE 1.85
(12.5)Brooklyn - Bogdanović B. 14.11.2015 04:00 VIŠE 1.85
na MARKICU 320 KM dobitak
Volim ZVIJEZDU Volim GRADACAC
Re: Kladionica: Prijedlozi, sugestije...
Danas ćemo oprašit premier
Nemam vremena za neke analize, ovako sam danas se razbaco pa šta bude. NBA me dosta ispoštovao ovaj mjesec. Svaku noć prođem barem jedan tiket što je dovoljno da se vrati uloženo i neki plus. Bitno je da se vrtim na njihovim parama.
AJMOOOOO

Nemam vremena za neke analize, ovako sam danas se razbaco pa šta bude. NBA me dosta ispoštovao ovaj mjesec. Svaku noć prođem barem jedan tiket što je dovoljno da se vrati uloženo i neki plus. Bitno je da se vrtim na njihovim parama.
AJMOOOOO
Re: Kladionica: Prijedlozi, sugestije...
Danas na udarnom tiketu samo 2 para:
BiH 0-2
Cedevita 2
ulog: 20KM
ev. dobitak: 47.43KM
BiH 0-2
Cedevita 2
ulog: 20KM
ev. dobitak: 47.43KM
- SlevinKelevra
- Postovi: 8623
- Pridružen/a: 30 okt 2012, 23:40
- Lokacija: NYC, USA
- Kontakt:
Re: Kladionica: Prijedlozi, sugestije...
3:0 u 27. minutiWilly je napisao/la:Danas na udarnom tiketu samo 2 para:
BiH 0-2
Cedevita 2
ulog: 20KM
ev. dobitak: 47.43KM
Re: Kladionica: Prijedlozi, sugestije...
To je bajka za malu djecu.SlevinKelevra je napisao/la:3:0 u 27. minutiWilly je napisao/la:Danas na udarnom tiketu samo 2 para:
BiH 0-2
Cedevita 2
ulog: 20KM
ev. dobitak: 47.43KM![]()
(pretpostavljam da ti ne bi tesko palo.
)
- GabrielBatistuta
- Postovi: 496
- Pridružen/a: 30 sep 2015, 02:57
- Kontakt:
Re: Kladionica: Prijedlozi, sugestije...
Bih-Irska tocan rezultat 3:0
Poslano sa mog GT-S7560 koristeći Tapatalk
Poslano sa mog GT-S7560 koristeći Tapatalk
Spaha,pratiš li me ?
Fuck Society
Fuck Society
Re: Kladionica: Prijedlozi, sugestije...
Mislim da veceras nema treceg rezultata, osim:
0:0
1:0
0:0
1:0
Re: Kladionica: Prijedlozi, sugestije...
Susjedi veceras sam uz vas i volio bi da se plasirate za EP, vidim svi trpaju na Bosnu, ali ja cu probat X i rezultat 1:1 
BiH-Irska X @3,40, TR 1:1 @6,00
Sta ja znam, vidjeli smo jucer kako je Norveska koja je bila favorit izgubila od Mađarske. Nije Irska toliko losa, u gostima su odigrali 1:1 protiv Njemacke, kod kuce istu tu Njemacku pobjedili. Protiv Poljske izgubili 2:1 i kod kuce odigrali 1:1. Ostalo nije bas vrijedno spomena. Ocekujem da bude tvrda utakmica, s malo golova. Puno se igra na Bosnu, znam i sam sebe kad Hrvatska igra (srce je zayebano)
Nadam se da grijesim u vezi ovog i da vi pobjedujete s 5 razlike i time osiguravate plasman na Euro, ali vidjet cemo veceras. Sretno
BiH-Irska X @3,40, TR 1:1 @6,00
Sta ja znam, vidjeli smo jucer kako je Norveska koja je bila favorit izgubila od Mađarske. Nije Irska toliko losa, u gostima su odigrali 1:1 protiv Njemacke, kod kuce istu tu Njemacku pobjedili. Protiv Poljske izgubili 2:1 i kod kuce odigrali 1:1. Ostalo nije bas vrijedno spomena. Ocekujem da bude tvrda utakmica, s malo golova. Puno se igra na Bosnu, znam i sam sebe kad Hrvatska igra (srce je zayebano)
Nadam se da grijesim u vezi ovog i da vi pobjedujete s 5 razlike i time osiguravate plasman na Euro, ali vidjet cemo veceras. Sretno
Zadnja izmjena: jopaa7, dana/u 13 nov 2015, 17:36, ukupno mijenjano 1 put.
- GabrielBatistuta
- Postovi: 496
- Pridružen/a: 30 sep 2015, 02:57
- Kontakt:
Re: Kladionica: Prijedlozi, sugestije...
Sve zavisi da li ce rano pasti prvi gol i ako ga mi zabijemo u prvih20-25 minuta misl da bi moglo biti golova sto je po meni i value bet 3+,ako ne slazem se sa tobom.
Poslano sa mog GT-S7560 koristeći Tapatalk
Poslano sa mog GT-S7560 koristeći Tapatalk
Zadnja izmjena: GabrielBatistuta, dana/u 13 nov 2015, 17:31, ukupno mijenjano 1 put.
Spaha,pratiš li me ?
Fuck Society
Fuck Society
- Terminator2
- Postovi: 164
- Pridružen/a: 16 sep 2015, 14:04
- Kontakt:
Re: Kladionica: Prijedlozi, sugestije...
krmpotich je napisao/la:Mislim da veceras nema treceg rezultata, osim:
0:0
1:0
ima 0-2
Re: Kladionica: Prijedlozi, sugestije...
CSKA 160,5 2
Real 10,5 h2
Laboral - x2
@4,92
BIH-1
9,5 -zk2
tk1
4,61

Real 10,5 h2
Laboral - x2
@4,92
BIH-1
9,5 -zk2
tk1
4,61
-
admir12345
- Postovi: 894
- Pridružen/a: 28 maj 2013, 12:32
- Kontakt:
Re: Kladionica: Prijedlozi, sugestije...
http://prntscr.com/92d9wl ebo je kladionica vise 5 puta odigram listic i da uplatim neda mi djavo kaze igraj ponovo nije to to
mogao bi ovako cijelu noc
Re: Kladionica: Prijedlozi, sugestije...
alal ti vera, iskombinovo sam par listica od ovih tvojih parova i nadam se da cemo ubost bar po 2 vecerasSPY je napisao/la:Danas ćemo oprašit premier![]()
![]()
Nemam vremena za neke analize, ovako sam danas se razbaco pa šta bude. NBA me dosta ispoštovao ovaj mjesec. Svaku noć prođem barem jedan tiket što je dovoljno da se vrati uloženo i neki plus. Bitno je da se vrtim na njihovim parama.![]()
AJMOOOOO![]()
![]()
![]()
jedan na markicu sam odigro
bih 1
dzeko
brazil 2
neymar
30 okruglo dobitak
Re: Kladionica: Prijedlozi, sugestije...
jopaa7 je napisao/la:Susjedi veceras sam uz vas i volio bi da se plasirate za EP, vidim svi trpaju na Bosnu, ali ja cu probat X i rezultat 1:1
BiH-Irska X @3,40, TR 1:1 @6,00
Sta ja znam, vidjeli smo jucer kako je Norveska koja je bila favorit izgubila od Mađarske. Nije Irska toliko losa, u gostima su odigrali 1:1 protiv Njemacke, kod kuce istu tu Njemacku pobjedili. Protiv Poljske izgubili 2:1 i kod kuce odigrali 1:1. Ostalo nije bas vrijedno spomena. Ocekujem da bude tvrda utakmica, s malo golova. Puno se igra na Bosnu, znam i sam sebe kad Hrvatska igra (srce je zayebano)
Nadam se da grijesim u vezi ovog i da vi pobjedujete s 5 razlike i time osiguravate plasman na Euro, ali vidjet cemo veceras. Sretno
- GabrielBatistuta
- Postovi: 496
- Pridružen/a: 30 sep 2015, 02:57
- Kontakt:
Re: Kladionica: Prijedlozi, sugestije...
Postavi jopa nesta za nba
Poslano sa mog GT-S7560 koristeći Tapatalk
Poslano sa mog GT-S7560 koristeći Tapatalk
Spaha,pratiš li me ?
Fuck Society
Fuck Society
Re: Kladionica: Prijedlozi, sugestije...
Idemo probat treci dan u nizu pogodit nba listic/e 
Veceras totalna suprotnost od jucer, ima previse toga
Listic 1:
George 23,5 VIŠE @1,85
Osobno meni jedan od drazih igraca. Igra sjajno, 5 utakmica u nizu je preko ove granice (26,36,32,27,26).
Najbolji igrac Indiane, i po ovoj formi jedan od top 5 igraca lige. U prosjeku igra preko 35 min. Veceras igraju protiv Minnesote kojima obrana i nije najjaca strana, pa mislim da bi George ovo mogao znat iskoristit.
Hezonja 5,5 VIŠE @1,65
Prosjek 15min i 4,8 poena, veliki talent i svi znamo da moze puno (bolje). Ja sam ga jutros uspio uhvatit po 1,85 ali tokom dana su smanjili kvotu, a negdje i povecali granicu na 7,5. Ipak ga igram po ovoj manjoj granici. Za Orlando veceras nece nastupit C.J. Watson, Oladipo i Jason Smith. Prva dvojica imaju veze s Hezonjom jer bi bez njih trebao imat malo vecu minutazu. Igraju protiv Utah Jazza koji primaju malo koseva i jako su dobri pod kosem, pa ce i tu bit prilike za Hezonju, sto je 6 poena? Njegove dvije trice i to je to. Pogotovo ako bude igrao 20+ minuta kako ocekujem, uzeo koji sut vise i ide on barem na 10
DeRozan 22,5 VIŠE @1,85
Uz Lowrya glavni igrac svoje ekipe i uvijek mi je tesko izabrat jednog od njih dvojice, neki dan sam odabrao Lowrya i pogodio, danas dajem prednost DeRozanu. Igra oko 35min, i zabija 21,4 poen. Danas igraju protiv Pelicansa i ocekujem velik broj koseva i samim tim da on ovo prode. Ne znam sto bi napisao vise
dilema DeRozan-Lowry i odluka je tu.
Listic 2:
Ibaka 14,5 VIŠE @1,85
Izostankom Duranta odmah nam svima pada na pamet Westbrook (27,5) i over koseva, ali danas se ipak odlucujem za Ibaku kojem je granica upola manja. Zadnju protiv Washingtona u 30min zabio 23. Veceras igraju protiv Philadephie koja ne moze nista branit, primaju gdje god stignu. Neki dan im je Scola ubacio 21 za 19min, hej, Scola! Pa onda Ibaka moze i 20, uzmimo u obzir da ima i jako dobar sut. Tu se takoder ocekuje da Oklahoma ubaci 100+ pa bi ovo Ibaka mogao mozda i do poluvremena rijesit. (Nadam se da Westbrook nece toliko forsirat
)
Cousins 24,5 VIŠE @1,85
Na prosjeku je od 24 poena i glavni je igrac svoje ekipe. Prva utakmica protiv Clippersa 32 poena (trica 4-5!, slobonda 8-11), druga protiv Lakersa 21 poen za 28 min, bio BO i imao sut 5-15. U trecoj utakmici se ozlijedio i propustio 4 utakmice, nakon toga ubacuje 21 protiv San Antonia uz katastrofalan sut 5-20, te zadnju utakmicu igra fantasticno, 33 poena (opet trica 4-5 i slobodna 7-11). Prosle sezone je protiv Brooklyna ubacio 28 i 24. Igra preko 30min (ako ne bude BO) i uzet ce sigurno svojih 15-20 suteva, vidimo da je i tricu poceo gadati, neka bude tu oko 50% suta + koje slobodno i ovo bi trebalo proci.
Nowitzki 17,5 VIŠE @1,85
Dirk je na prosjeku od 18,9 poena, igra oko 30min i od 8 utakmica ovu granicu je prelazio 5 puta. Prije 10ak dana su vec igrali protiv Lakersa i Dirk je za 30min zabio 25. Dallas je pobjedio 103-93. Danas ocekujem nesto slicno i takoder jedno 100+ poena od Dallasa.
Ima jos neki narodni po kvoti 1600 cisto da se prati
Veceras totalna suprotnost od jucer, ima previse toga
Listic 1:
George 23,5 VIŠE @1,85
Osobno meni jedan od drazih igraca. Igra sjajno, 5 utakmica u nizu je preko ove granice (26,36,32,27,26).
Najbolji igrac Indiane, i po ovoj formi jedan od top 5 igraca lige. U prosjeku igra preko 35 min. Veceras igraju protiv Minnesote kojima obrana i nije najjaca strana, pa mislim da bi George ovo mogao znat iskoristit.
Hezonja 5,5 VIŠE @1,65
Prosjek 15min i 4,8 poena, veliki talent i svi znamo da moze puno (bolje). Ja sam ga jutros uspio uhvatit po 1,85 ali tokom dana su smanjili kvotu, a negdje i povecali granicu na 7,5. Ipak ga igram po ovoj manjoj granici. Za Orlando veceras nece nastupit C.J. Watson, Oladipo i Jason Smith. Prva dvojica imaju veze s Hezonjom jer bi bez njih trebao imat malo vecu minutazu. Igraju protiv Utah Jazza koji primaju malo koseva i jako su dobri pod kosem, pa ce i tu bit prilike za Hezonju, sto je 6 poena? Njegove dvije trice i to je to. Pogotovo ako bude igrao 20+ minuta kako ocekujem, uzeo koji sut vise i ide on barem na 10
DeRozan 22,5 VIŠE @1,85
Uz Lowrya glavni igrac svoje ekipe i uvijek mi je tesko izabrat jednog od njih dvojice, neki dan sam odabrao Lowrya i pogodio, danas dajem prednost DeRozanu. Igra oko 35min, i zabija 21,4 poen. Danas igraju protiv Pelicansa i ocekujem velik broj koseva i samim tim da on ovo prode. Ne znam sto bi napisao vise
Listic 2:
Ibaka 14,5 VIŠE @1,85
Izostankom Duranta odmah nam svima pada na pamet Westbrook (27,5) i over koseva, ali danas se ipak odlucujem za Ibaku kojem je granica upola manja. Zadnju protiv Washingtona u 30min zabio 23. Veceras igraju protiv Philadephie koja ne moze nista branit, primaju gdje god stignu. Neki dan im je Scola ubacio 21 za 19min, hej, Scola! Pa onda Ibaka moze i 20, uzmimo u obzir da ima i jako dobar sut. Tu se takoder ocekuje da Oklahoma ubaci 100+ pa bi ovo Ibaka mogao mozda i do poluvremena rijesit. (Nadam se da Westbrook nece toliko forsirat
Cousins 24,5 VIŠE @1,85
Na prosjeku je od 24 poena i glavni je igrac svoje ekipe. Prva utakmica protiv Clippersa 32 poena (trica 4-5!, slobonda 8-11), druga protiv Lakersa 21 poen za 28 min, bio BO i imao sut 5-15. U trecoj utakmici se ozlijedio i propustio 4 utakmice, nakon toga ubacuje 21 protiv San Antonia uz katastrofalan sut 5-20, te zadnju utakmicu igra fantasticno, 33 poena (opet trica 4-5 i slobodna 7-11). Prosle sezone je protiv Brooklyna ubacio 28 i 24. Igra preko 30min (ako ne bude BO) i uzet ce sigurno svojih 15-20 suteva, vidimo da je i tricu poceo gadati, neka bude tu oko 50% suta + koje slobodno i ovo bi trebalo proci.
Nowitzki 17,5 VIŠE @1,85
Dirk je na prosjeku od 18,9 poena, igra oko 30min i od 8 utakmica ovu granicu je prelazio 5 puta. Prije 10ak dana su vec igrali protiv Lakersa i Dirk je za 30min zabio 25. Dallas je pobjedio 103-93. Danas ocekujem nesto slicno i takoder jedno 100+ poena od Dallasa.
Ima jos neki narodni po kvoti 1600 cisto da se prati
Re: Kladionica: Prijedlozi, sugestije...
Trpajte na Cousinsa i Favorsa.
Philly vs Everybody
#Madrid
#Sixers
#JoJoGOAT
#Madrid
#Sixers
#JoJoGOAT
Re: Kladionica: Prijedlozi, sugestije...
Davis opet ne igra, trpajte na Andersona
Davis (bruised hip) has been ruled out for Friday's game, FOX Sports' Jennifer Hale reports.
Davis (bruised hip) has been ruled out for Friday's game, FOX Sports' Jennifer Hale reports.
41.21.1.
25.05.2013. - First treble
23.08.2020. - First (*) treble
11-0-0. The first team ever to win the Champions League with a perfect record. #HansiFlick
25.05.2013. - First treble
23.08.2020. - First (*) treble
11-0-0. The first team ever to win the Champions League with a perfect record. #HansiFlick
- Burberry46
- Postovi: 5065
- Pridružen/a: 20 okt 2011, 18:39
- Lokacija: Sarajevo
- Kontakt:
Re: Kladionica: Prijedlozi, sugestije...
Ispratiojopaa7 je napisao/la:Idemo probat treci dan u nizu pogodit nba listic/e
Veceras totalna suprotnost od jucer, ima previse toga![]()
Listic 1:
George 23,5 VIŠE @1,85
Osobno meni jedan od drazih igraca. Igra sjajno, 5 utakmica u nizu je preko ove granice (26,36,32,27,26).
Najbolji igrac Indiane, i po ovoj formi jedan od top 5 igraca lige. U prosjeku igra preko 35 min. Veceras igraju protiv Minnesote kojima obrana i nije najjaca strana, pa mislim da bi George ovo mogao znat iskoristit.
Hezonja 5,5 VIŠE @1,65
Prosjek 15min i 4,8 poena, veliki talent i svi znamo da moze puno (bolje). Ja sam ga jutros uspio uhvatit po 1,85 ali tokom dana su smanjili kvotu, a negdje i povecali granicu na 7,5. Ipak ga igram po ovoj manjoj granici. Za Orlando veceras nece nastupit C.J. Watson, Oladipo i Jason Smith. Prva dvojica imaju veze s Hezonjom jer bi bez njih trebao imat malo vecu minutazu. Igraju protiv Utah Jazza koji primaju malo koseva i jako su dobri pd kosem, pa ce i tu bit prilike za Hezonju, sto je 6 poea? Njegove dvije trice i to je to. Pogotovo ako bude igrao 20+ minuta kako ocekujem, uzeo koji sut vise i ide on barem na 10
DeRozan 22,5 VIŠE @1,85
Uz Lowrya glavni igrac svoje ekipe i uvijek mi je teskoizabrat jednog od njih dvojice, neki dan sam odabrao Lowrya i pogodio, danas dajem prednost DeRozanu. Igra oko 35min, i zabija 21,4 poen. Danas igraju protiv Pelicansa i ocekujem velik broj koseva i samim tim da on ovo prode. Ne znam sto bi napisao visedilema DeRozan-Lowry i odluka je tu.
Listic 2:
Ibaka 14,5 VIŠE @1,85
Izostankom Duranta odmah nam svima pada na pamet Westbrook (27,5) i over koseva, ali danas se ipak odlucujem za Ibaku kojem je granica upola manja. Zadnju protiv Washingtona u 30min zabio 23. Veceras igraju protiv Philadephie koja ne moze nista branit, primaju gdje god stignu. Neki dan im je Scola ubacio 21 za 19min, hej, Scola! Pa onda Ibaka moze i 20, uzmimo u obzir da ima i jako dobar sut. Tu se takoder ocekuje da Oklahoma ubaci 100+ pa bi ovo Ibaka mogao mozda i do poluvremena rijesit. (Nadam se da Westbrook nece toliko forsirat)
Cousins 24,5 VIŠE @1,85
Na prosjeku je od 24 poena i glavni je igrac svoje ekipe. Prva utakmica protiv Clippersa 32 poena (trica 4-5!, slobonda 8-11), druga protiv Lakersa 21 poen za 28 min, bio BO i imao sut 5-15. U trecoj utakmici se ozlijedio i propustio 4 utakmice, nakon toga ubacuje 21 protiv San Antonia uz katastrofalan sut 5-20, te zadnju utakmicu igra fantasticno, 33 poena (opet trica 4-5 i slobodna 7-11). Prosle sezone je protiv Brooklyna ubacio 28 i 24. Igra preko 30min (ako ne bude BO) i uzet ce sigurno svojih 15-20 suteva, vidimo da je i tricu poceo gadati, neka bude tu oko 50% suta + koje slobodno i ovo bi trebalo proci.
Nowitzki 17,5 VIŠE @1,85
Dirk je na prosjeku od 18,9 poena, igra oko 30min i od 8 utakmica ovu granicu je prelazio 5 puta. Prije 10ak dana su vec igrali protiv Lakersa i Dirk je za 30min zabio 25. Dallas je pobjedio 103-93. Danas ocekujem nesto slicno i takoder jedno 100+ poena od Dallasa.
Ima jos neki narodni po kvoti 1600 cisto da se prati
1946
38 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO
38 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO
Online
Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.















