Stize ona sto je @Elegant stavio sliku pred pocetak utakmice. TrandjaNerminovic je napisao/la:Insajder osjeca pritisak, sve je sad do Shootera, ako posalje vilu imate postavu za sat vremena!
Broj sobe 208, ime hotela se ne sjecam ali je 5 minuta od stadiona.![]()
Postano kroz Forum SportSport.ba app.
BiH - Irska (Baraž)
Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
Re: RE: Re: BiH - Irska (Baraž)
Hvala ocu Rami.
Hvala sestri Seni.
Hvala bratu Seji.
Safet Susic - Pape!
Re: BiH - Irska (Baraž)
- DzemoVoliMarmeladu
- Postovi: 2676
- Pridružen/a: 29 okt 2013, 15:02
- Kontakt:
Re: RE: Re: BiH - Irska (Baraž)
Shooter je napisao/la:Stize ona sto je @Elegant stavio sliku pred pocetak utakmice. TrandjaNerminovic je napisao/la:Insajder osjeca pritisak, sve je sad do Shootera, ako posalje vilu imate postavu za sat vremena!
Broj sobe 208, ime hotela se ne sjecam ali je 5 minuta od stadiona.![]()
Postano kroz Forum SportSport.ba app.
Re: BiH - Irska (Baraž)
Moze li se veceras ocekivati video treninga i pressice?
Re: BiH - Irska (Baraž)
Re: BiH - Irska (Baraž)
SLUSAJTE ME SVI,
VOLIM TEBE SARAJEVO,
ZIVOT SI MI TI.
Re: BiH - Irska (Baraž)
Dobili smo sudiju za pozeljeti. Vadiona na to nebi trebala imati mjesta.Rule_hz je napisao/la:sutra ce nas sudije **** i te kako i sami su svjesni da smo bolji od njih, sutra ce nas sudija **** ko da gledam....
Pojacati vezni red i igrati sa Dzekom u napadu. Svaka druga formacija i eksperimentisanje kao iz prve ove utakmice nas izbacuje iz sansi za EP.
Kup BiH---------- (6) 96/97, 97/98, 01/02, 04/05, 13/14, 18/19
Super kup BiH--- (1) 96/97
Re: BiH - Irska (Baraž)
Re: BiH - Irska (Baraž)
Re: BiH - Irska (Baraž)
Pesimisti ohanite loma!
1921 BLEED BLUE
- Goalgetter
- Postovi: 24454
- Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
- Kontakt:
Re: BiH - Irska (Baraž)
Pape bi vec odavno rekao: Momak ti si ovdje zalutao.karajlo je napisao/la:gledal ko press...hebo im prevodilac nanu
- sigurnoable
- Postovi: 879
- Pridružen/a: 30 okt 2012, 16:42
- Kontakt:
Re: BiH - Irska (Baraž)
Re: BiH - Irska (Baraž)
Link?Goalgetter je napisao/la:Pape bi vec odavno rekao: Momak ti si ovdje zalutao.karajlo je napisao/la:gledal ko press...hebo im prevodilac nanu![]()
![]()
Re: BiH - Irska (Baraž)
mundza
Re: BiH - Irska (Baraž)
Captain4 je napisao/la:Link?Goalgetter je napisao/la:Pape bi vec odavno rekao: Momak ti si ovdje zalutao.karajlo je napisao/la:gledal ko press...hebo im prevodilac nanu![]()
![]()
http://sportsport.ba/bh_fudbal/uzivo-pr ... inu/176221
#Digni se iz pepela ,kao stoput do sada,
sad s mirisom ljiljana,ljubavi moja!!!
#Sjaji, sjaji Bosanski Dijamantu!!! # Edin Dzeko.
Re: BiH - Irska (Baraž)
Ali ne znaju oni da cemo ih rjesit u reguarnom djelu.
- DzemoVoliMarmeladu
- Postovi: 2676
- Pridružen/a: 29 okt 2013, 15:02
- Kontakt:
Re: BiH - Irska (Baraž)
Re: BiH - Irska (Baraž)
- sigurnoable
- Postovi: 879
- Pridružen/a: 30 okt 2012, 16:42
- Kontakt:
Re: BiH - Irska (Baraž)
Kari the gameHariTz je napisao/la:yebo glavu, ali ovaj lik niđe veze sa vezom, pa pola toga ne prenese tačno.
Online
Trenutno korisnika/ca: 19vendetta87, ajaca, Alucard, Atlanta, atomac123, AzRimiRzA, bh22, BIHpatriota, Bing [Bot], boki86, CAGarfia, Confiance, CrvenoCrnaArmija, Cwirek, Daduli, dariolovrinovic00, darker10, deda, delko, eaglebvb09, Elddar, ELDIABLO20, enobarca, farenhajt, feniksptica, Frankie, Fudo, GrbavicaHrammm, greenwood, Grk1234, Hajdeee, haklamas, HalaMadrid, HariTz, Hazre, Helemnejse, Iniesta12, invincible1921, J1897, jasmin10, johntravolta123, KockarVicin007, komax, kovac, lakilone, LeCoq, legendarnadruga, Lynx, Majstorinho, marlostanf1eld, Marokanci58, MaroonBjelave, Marsal, Matterhorn22, Micron, Mocvara1991, MokraKifla, nebeskasila, Pensioner26, PeppermintSA, RajvoSa89, RaZuti, rossonero85, SanaBosna, seha77, Shategabri, Shevko, Sheyi, signalidunapark, StevieG8, TefalTava, Venom, VensanKasel, Wilshere10, Wisey, Wlad55, Xaniesta, xinxee i 491 gost.





