BiH - Irska (Baraž)
Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
Re: BiH - Irska (Baraž)
puške pucaju lete duhovi
svira tambura plešu vragovi
munje sijevaju cvatu makovi
Re: BiH - Irska (Baraž)
Izbaci Izeta.. kakav Izet tu.. stavi Ognjena!High je napisao/la:
Re: BiH - Irska (Baraž)
puške pucaju lete duhovi
svira tambura plešu vragovi
munje sijevaju cvatu makovi
Re: BiH - Irska (Baraž)
Znam samo jedno, ne odemo li, po mom misljenju na dusu ide mesi isto koliko i safetu. Mesi se sve otvorilo i dobili smo konkretnu priliku, normalnog protivnika, a prvo poluvrijeme smo bas zakazali. Daj Boze da ovo veceras bude ok, no meni fali taj optimizam.
Re: BiH - Irska (Baraž)
KRSTE HVALA TI ZA SVE!
Re: BiH - Irska (Baraž)
Re: BiH - Irska (Baraž)
Re: BiH - Irska (Baraž)
Re: BiH - Irska (Baraž)
dell21 je napisao/la:I mene puca nervoza bice jako tesko, nabrijani su oni maksimalno.
danas prvi put u novoj opremi gledam tekmu ... nadam se da ce bit sretno .....
- chelsea358
- Postovi: 337
- Pridružen/a: 22 feb 2012, 14:52
- Kontakt:
Re: BiH - Irska (Baraž)
Re: BiH - Irska (Baraž)
Hvala ocu Rami.
Hvala sestri Seni.
Hvala bratu Seji.
Safet Susic - Pape!
Re: BiH - Irska (Baraž)
Ni ja.Shooter je napisao/la:Samo da kazem da nisam nista sanj'o.
Re: BiH - Irska (Baraž)
Proslo je 12 sati carolije su nestale ..
Re: BiH - Irska (Baraž)
Bolanos je napisao/la:Probudio se, vidio da je Drummond ostao tacno na granici i da je fulao desetak slobodnih. Krhn'o mu komplet familiju i ispusio od 6h pet cigara da dodjem sebi ali dzaba.
https://youtu.be/ufLtq-0Ue1g
- Convicts1988
- Postovi: 3468
- Pridružen/a: 03 sep 2014, 17:32
- Kontakt:
Re: BiH - Irska (Baraž)
Re: BiH - Irska (Baraž)
Portugal 1:0 i one prečke i stative
Revanš bez trojice + Miske, opet popušlić
Opet Portugal 0:0
Revanš nada da možemo zabiti gol, a oni nam mrknuše šest
Sada sam pesimist... neka prođemo
38 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO
- Principatus
- Postovi: 9470
- Pridružen/a: 06 feb 2009, 20:42
- Lokacija: Germany
- Kontakt:
Re: BiH - Irska (Baraž)
Re: BiH - Irska (Baraž)
Onda gazimo ihShooter je napisao/la:Samo da kazem da nisam nista sanj'o.
Re: BiH - Irska (Baraž)
Postano kroz Forum SportSport.ba app.
-
Pale_Companion
- Postovi: 4169
- Pridružen/a: 04 maj 2011, 17:30
- Lokacija: Blashyrkh
- Kontakt:
Online
Trenutno korisnika/ca: ajaca, ArtemisFowl, b00t, Bobadilla, Bosnjo22, Cautinho, CHR, Confiance, CrvenoCrnaArmija, dariolovrinovic00, darker10, Drum, Elddar, ELDIABLO20, emir79, enobarca, FerdinandF, Frankie, Google [Bot], GrbavicaHrammm, Guest1945, Hajdeee, haklamas, HalaMadrid, HariTz, Hazre, Helemnejse, Imamkarbarum, jasmin10, JimmyPage, Kljukusar, KockarVicin007, komax, kovac, Kylian, lakilone, LeCoq, legendarnadruga, Lynx, Majstorinho, marlostanf1eld, Marokanci58, Marsiano, Mocvara1991, MostarNeretva, Ozymandias, PeppermintSA, RajvoSa89, rossonero85, s4mke, sagitarius, SanaBosna, Scholl, Shevko, Soba, StevieG8, Sveti, Venom, VensanKasel, VivaLaLiberta, VivaLaStella, Xaniesta, Zaxon i 409 gostiju.




