Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
-
phily
- Postovi: 3317
- Pridružen/a: 19 jun 2013, 22:23
-
Kontakt:
Post
Postao/la phily » 16 nov 2015, 19:44
gdje ce besic u prvi sastav, nije odigrao utakmice ima mjesec i vise dana, a jos bio povrijeden i vi bi njega u prvi sastav u najvaznijoj utakmici

FK Željezničar
FC Bayern Munchen
Philadelphia 76ers--->#TrustTheProcess
DARIO ŠARIĆ----->ROY-- 2016/17
#CarloOut
-
coelho41
- Postovi: 15717
- Pridružen/a: 23 jan 2014, 16:48
-
Kontakt:
Post
Postao/la coelho41 » 16 nov 2015, 19:44
dobro je ovo manje iznenađenja nego na onom sastavu u zenici, jedino et samo da ne uvodi ibiševića kad zagusti nego da odma stavlja đurića, ne mogu ibiševića više ni na sličicama
-
EPL
- Postovi: 836
- Pridružen/a: 12 dec 2011, 00:09
-
Kontakt:
Post
Postao/la EPL » 16 nov 2015, 19:45
ljudi, besic ne igra ni za Everton , nije sigurno spreman 100%
SIR ALEX FERGUSON NAJVECI U HISTORIJI FUDBALA!
-
LJOZE1921
- Postovi: 86
- Pridružen/a: 25 avg 2011, 12:27
-
Kontakt:
Post
Postao/la LJOZE1921 » 16 nov 2015, 19:45
X31987 je napisao/la:jesu li oni sta mijenjali ?!
ward out long in
ZELJEZNICAR SAMPIOOOOOOOOOOOON !
-
muamerc
- Postovi: 5724
- Pridružen/a: 27 avg 2009, 14:12
-
Kontakt:
Post
Postao/la muamerc » 16 nov 2015, 19:46
Odlican sastav i postavka. Nemojte sad praviti dramu sto nema igraca koji nije igrao odavno.
-
Shooter
- Postovi: 763
- Pridružen/a: 18 sep 2015, 23:22
-
Kontakt:
Post
Postao/la Shooter » 16 nov 2015, 19:46
Samo se nadam da je Cocalic stoper a Seo zadnji vezni.

Hvala majci Paši.
Hvala ocu Rami.
Hvala sestri Seni.
Hvala bratu Seji.
Safet Susic - Pape!
-
Sarmelino
- Postovi: 12452
- Pridružen/a: 29 avg 2015, 11:58
- Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
-
Kontakt:
Post
Postao/la Sarmelino » 16 nov 2015, 19:46
MOZEMO I BEZ MUMETA IDEMOOO
plešu vještice trče vukovi
puške pucaju lete duhovi
svira tambura plešu vragovi
munje sijevaju cvatu makovi
-
X31987
- Postovi: 895
- Pridružen/a: 12 mar 2015, 15:30
-
Kontakt:
Post
Postao/la X31987 » 16 nov 2015, 19:46
ko banjaluka 69 kuknjava
MI NIKAD ODUSTATI NEĆEMO !
Vedran Puljić ...
-
sajo10
- Postovi: 8958
- Pridružen/a: 27 jan 2010, 23:37
- Lokacija: Landskrona, Swe
-
Kontakt:
Post
Postao/la sajo10 » 16 nov 2015, 19:47
Mume ulazi u 60oj kad budemo cuvali 0-2 da kosi redom!
Visca el Barça! /// Volim te Željo!
-
mone
- Postovi: 610
- Pridružen/a: 01 nov 2008, 19:54
-
Kontakt:
Post
Postao/la mone » 16 nov 2015, 19:47
Imal Sabica

-
fixator
- Postovi: 2086
- Pridružen/a: 27 sep 2009, 22:34
- Lokacija: država željo
-
Kontakt:
Post
Postao/la fixator » 16 nov 2015, 19:47
Ko je zadnji vezni ovdje sa medunjaninom?
Semper Fidelis
-
Elegant
- Postovi: 12757
- Pridružen/a: 22 jun 2010, 21:41
- Lokacija: Sarajevo, BiH.
-
Kontakt:
Post
Postao/la Elegant » 16 nov 2015, 19:48
Besic izgleda nije spreman za 90' minuta, vjerovatno je izmjena !
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
-
Rinuka
- Postovi: 2080
- Pridružen/a: 23 sep 2015, 00:24
-
Kontakt:
Post
Postao/la Rinuka » 16 nov 2015, 19:48
ibisevic na klupi-mozda i pobjedimo

Ne mogu brate ja igrati za novac i slusati kako trebam igrati..Hvala im, bili su korektni i nisu mi pravili probleme..
Rekao sam im da ja mogu igrati samo u Sarajevu!!! A.F. HASE
-
X31987
- Postovi: 895
- Pridružen/a: 12 mar 2015, 15:30
-
Kontakt:
Post
Postao/la X31987 » 16 nov 2015, 19:48
MI NIKAD ODUSTATI NEĆEMO !
Vedran Puljić ...
-
Lampard8
- Postovi: 1481
- Pridružen/a: 25 nov 2013, 10:51
-
Kontakt:
Post
Postao/la Lampard8 » 16 nov 2015, 19:49
Hajmoooooo
Idemo ludo idemo jako, idemo u Paris
Za Čelik i Zenicu,
za crno i crveno,
za naše voljeno,
mi pjevamo...
-
muamerc
- Postovi: 5724
- Pridružen/a: 27 avg 2009, 14:12
-
Kontakt:
Post
Postao/la muamerc » 16 nov 2015, 19:49
Sad Pjanic mora pokazati sta zna i umije.
-
Sarmelino
- Postovi: 12452
- Pridružen/a: 29 avg 2015, 11:58
- Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
-
Kontakt:
Post
Postao/la Sarmelino » 16 nov 2015, 19:49
IDEMO TATA!
plešu vještice trče vukovi
puške pucaju lete duhovi
svira tambura plešu vragovi
munje sijevaju cvatu makovi
-
Chinaglia
- Postovi: 28946
- Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
-
Kontakt:
Post
Postao/la Chinaglia » 16 nov 2015, 19:49
biti će ovo 4-3-3 vjerujem, pošto igra Cocalić, da igra Bešić, moglo bi se i 4-2-3-1, pošto je Bešić dobar na lopti za razliku od Cocalića
dragi Meša, mogao si i morao si ovako i u prvoj tekmi, al' et', sad spašavaj kako znaš i umiješ
Trenutno korisnika/ca: 19vendetta87, ajaca, Alucard, boki86, CAGarfia, Cautinho, CHR, Confiance, Daduli, dariolovrinovic00, darker10, deda, delko, eaglebvb09, Elddar, ELDIABLO20, enobarca, farenhajt, Frankie, Fudo, Goalgetter, GrbavicaHrammm, haklamas, HalaMadrid, HariTz, Hazre, InatSilniBosanski, Iniesta12, invincible1921, J1897, jasmin10, KockarVicin007, kovac, Lynx, Majstorinho, RajvoSa89, rukometubih23, s4mke, SanaBosna, Shategabri, Shevko, Sheyi, signalidunapark, Slobodanpad1945, soccerfan, StevieG8, Venom, VensanKasel, Wlad55, Xaniesta i 364 gosta.
DEBUG SSO: [] | STATUS: []