BiH - Irska (Baraž)

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Realne sanse za plasman na EURO?

Irci su blizi plasmanu, bojim se da smo svoju sansu prokockali u Zenici
145
36%
Sve je i dalje otvoreno, sanse su 50-50
117
29%
Uz pravilnu taktiku i pristup smo i dalje favoriti i blizi plasmanu
139
35%
 
Ukupno glasova: 401

Avatar
marseille_unique
Postovi: 1869
Pridružen/a: 28 jun 2009, 02:36
Lokacija: TUZLANSKI_MALISA
Kontakt:

Re: BiH - Irska (Baraž)

Post Postao/la marseille_unique » 17 nov 2015, 12:58

Jba Rusiju, nije isto biti na prvenstvubu Francuskoj i u Rusiji, ipak je to nekako bolje u Francuskoj, vise fudbalske atmosfere i bolje vrijeme, jbs Rusiju, hajd sto smo propustili Njemacku almsad i Francusku, mislim kad se igaju prvenstva u tim zemljama kao Njemacka i Francuska treba grabit i rukama i nogama da se kvalificiras


Postano kroz Forum SportSport.ba app.
Nikad ne zaboravite da su Ljiljani nasa prava zastava, i da nam je Jedna si Jedina himna.
Ucinimo sve da se nametnuta zastava i himna ne nalaze na tribinama i u javnosti.
Tuzlanski_Malisa

Avatar
SlevinKelevra
Postovi: 11909
Pridružen/a: 30 okt 2012, 23:40
Lokacija: NYC, USA
Kontakt:

Re: BiH - Irska (Baraž)

Post Postao/la SlevinKelevra » 17 nov 2015, 12:59

voltron30 je napisao/la:
SlevinKelevra je napisao/la:Irci: gol iz jedine ozbiljne akcije (ako se uopste moze tako nazvati) u Zenici, gol iz nepostojeceg penala, gol iz odbijanca. Pa, mater im sretnu :plac: :puke:
Ne bih rekao da je to sreća. Oni nisu ekipa koja će opsjedati protivnički gol i uputiti 25 udaraca prema vratima, sa posjedom lopte preko 60%. Znaju da su limitirani, i taktika im se svodi da iskoriste ono u čemu su odlični, a to je totalna trka i bespoštedna borba. Nasanakali su nas momački. Prvi meč u Zenici je riješio sve, ja sam znao da im u Dublinu nećemo moći ništa, ako ne donesemo kakvu takvu prednost iz prve utakmice, baš zbog tog kvalitetnog bunkera sa presingom koji igraju.
Ma, dobro... Niko nece sigurno reci da smo nezasluzeno ispali, ali kod ovih objektivnijih komentatora je uglavnom zakljucak da je prosla manje losa ekipa... I tako i jest fakat.

mirzatele
Postovi: 11992
Pridružen/a: 07 feb 2013, 01:24
Kontakt:

Re: BiH - Irska (Baraž)

Post Postao/la mirzatele » 17 nov 2015, 13:01

SlevinKelevra je napisao/la:Irci: gol iz jedine ozbiljne akcije (ako se uopste moze tako nazvati) u Zenici, gol iz nepostojeceg penala, gol iz odbijanca. Pa, mater im sretnu :plac: :puke:
A nije bas da smo mi promasivali zicere i imali nesto vise prilika.

Avatar
SlevinKelevra
Postovi: 11909
Pridružen/a: 30 okt 2012, 23:40
Lokacija: NYC, USA
Kontakt:

Re: BiH - Irska (Baraž)

Post Postao/la SlevinKelevra » 17 nov 2015, 13:05

mirzatele je napisao/la:
SlevinKelevra je napisao/la:Irci: gol iz jedine ozbiljne akcije (ako se uopste moze tako nazvati) u Zenici, gol iz nepostojeceg penala, gol iz odbijanca. Pa, mater im sretnu :plac: :puke:
A nije bas da smo mi promasivali zicere i imali nesto vise prilika.
Iznad sam napisao da je prosla manje losa ekipa, iako, ako cemo realno, mi smo odigrali vise 'fudbala' prvom poluvremenu u Zenici, nego Irci u dvije utakmice... ali ko te pita. :plac:

Avatar
Sarmelino
Postovi: 17290
Pridružen/a: 29 avg 2015, 11:58
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: BiH - Irska (Baraž)

Post Postao/la Sarmelino » 17 nov 2015, 13:07

Jucer mi je bilo krivo i ljut sam bio, sad mi je samo zao i razocaran sam..
Mesa treba ostati.
Ibisevic i Spahic pozz
plešu vještice trče vukovi
puške pucaju lete duhovi
svira tambura plešu vragovi
munje sijevaju cvatu makovi

gringonjaOnajDrugi
Postovi: 906
Pridružen/a: 30 jul 2013, 09:44
Kontakt:

Re: BiH - Irska (Baraž)

Post Postao/la gringonjaOnajDrugi » 17 nov 2015, 13:12

MOMCI, zelim da vam se zahvalim na podrski i na razumijevanju poslednjih godina, mjeseci i tkd........znam da sam dosta puta mozda i pricao gluposti ili slicno, nadam se da nisam nekog uvrijedio od vas i bilo mi je drago pisati s vama!
U meni je nekako posle one utakmice s Nigerijom polahko umirala repka i sva euforija oko nje.....al sam se ipak nadao tim evropskim prvenstvu kao i vi svi......al nakon petka i sinocnje tekme, ova repka je umrla......hvala dzeki na svemu, meni licno uvijek najdrazi igrac ove ekipe! repku necu nadalje pratiti, sve dok ne budu adekvatne promjene, dok ne budu bili tipovi kao dzeko, dok nas ne budu vodili znalci i jos mnogo toga.......MOMCI, ponavljam, oprostite mi......mozda se jednog dana opet budem prepirali oko repke, a do tad vam vas gringonjaOnajDrugi zeli sve najbolje!!!! cuvajte se!!!!

Avatar
adoo11
Postovi: 652
Pridružen/a: 17 avg 2014, 19:26
Kontakt:

Re: BiH - Irska (Baraž)

Post Postao/la adoo11 » 17 nov 2015, 13:13

Sarmelino je napisao/la:Jucer mi je bilo krivo i ljut sam bio, sad mi je samo zao i razocaran sam..
Mesa treba ostati.
Ibisevic i Spahic pozz
Može se desiti da se većina njih stvarno oprosti Medo, Vedo, Mujdza, Salih, ... a isto tako mogu svi ostati, ne vjerujem ja ni da će Ibisevic napustiti reprezentaciju.Eventualno Spahic jer on ce na SP imati 36 godina, ovi ostali opet ce imati 32,33 što nije strašno .
Hvala Edine, Miraleme, Vedade, Zvjezdane, Harise, Asmire,Emire,Adnane, Mensure,Ognjene ,Izete, Ermine,Ervine Senade, Sejade, Senijade,Elvire za SP u Brazilu.
Vi ste ponos nacije!!!

#Sejad Salihovic

# Zvjezdan Misimovic

Avatar
Sarmelino
Postovi: 17290
Pridružen/a: 29 avg 2015, 11:58
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: BiH - Irska (Baraž)

Post Postao/la Sarmelino » 17 nov 2015, 13:13

adoo11 je napisao/la:
Sarmelino je napisao/la:Jucer mi je bilo krivo i ljut sam bio, sad mi je samo zao i razocaran sam..
Mesa treba ostati.
Ibisevic i Spahic pozz
Može se desiti da se većina njih stvarno oprosti Medo, Vedo, Mujdza, Salih, ... a isto tako mogu svi ostati, ne vjerujem ja ni da će Ibisevic napustiti reprezentaciju.Eventualno Spahic jer on ce na SP imati 36 godina, ovi ostali opet ce imati 32,33 što nije strašno .
Ma svejdno mi o godinama, njih 2 su najveci klocevi i trebaju da idu, moze s njima i izet usput
plešu vještice trče vukovi
puške pucaju lete duhovi
svira tambura plešu vragovi
munje sijevaju cvatu makovi

Avatar
rope11
Postovi: 17674
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: BiH - Irska (Baraž)

Post Postao/la rope11 » 17 nov 2015, 13:21

Spahic ce imati 40 godina. :mrgreen:


Njemu je definitivno vrijeme da se oprosti, Medunjanin i Ibisevic se mogu komotno sami pokupiti, ali nece. Mujdza je zreo za oprostaja, al' s obzirom da nemamo niti jednog jedinog desnog beka, ostat ce i naredne kvalifikacije. Salihovica bi sad zasad ostavio, pogotovo ako se vrati u Evropu.


Neka nam je bog na pomoci u narednom periodu, ovo malo dobrih igraca zalazi u godine (osim Besica i Pjanica), a za ostatak se ni ne nazire nijedna kvalitetna zamjena. Posebna boljka su krila, pa hoce li ova drzava izbaciti makar JEDNO normalno krilo koje zna proci 1 na 1? :lolno:
Meni se onaj Duljevic cinio kao veliki potencijal, al' ne zna gdje zapnu momak. :yawn:
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
adoo11
Postovi: 652
Pridružen/a: 17 avg 2014, 19:26
Kontakt:

Re: BiH - Irska (Baraž)

Post Postao/la adoo11 » 17 nov 2015, 13:22

Sarmelino je napisao/la:
adoo11 je napisao/la:
Sarmelino je napisao/la:Jucer mi je bilo krivo i ljut sam bio, sad mi je samo zao i razocaran sam..
Mesa treba ostati.
Ibisevic i Spahic pozz
Može se desiti da se većina njih stvarno oprosti Medo, Vedo, Mujdza, Salih, ... a isto tako mogu svi ostati, ne vjerujem ja ni da će Ibisevic napustiti reprezentaciju.Eventualno Spahic jer on ce na SP imati 36 godina, ovi ostali opet ce imati 32,33 što nije strašno .
Ma svejdno mi o godinama, njih 2 su najveci klocevi i trebaju da idu, moze s njima i izet usput

Šta ti je Izet jadan uradio :D Nije ga ni bilo nikako :D
Hvala Edine, Miraleme, Vedade, Zvjezdane, Harise, Asmire,Emire,Adnane, Mensure,Ognjene ,Izete, Ermine,Ervine Senade, Sejade, Senijade,Elvire za SP u Brazilu.
Vi ste ponos nacije!!!

#Sejad Salihovic

# Zvjezdan Misimovic

icetea01
Postovi: 415
Pridružen/a: 11 dec 2010, 22:30
Kontakt:

Re: BiH - Irska (Baraž)

Post Postao/la icetea01 » 17 nov 2015, 13:23

Ne znam zasto, ali Bazdarevic u ovih dosad 5, 6 utakmica je mjenjao sredinu konstantno. Cas sa Medunjaninem, cas sa Hadzicem, cas sa Salihovicem, cas sa Besicem, cas sa Hajrovicem, pa i Cocalicem u sredini, itd. ali nikako da nadje tu pravu formaciju. Fali nam nekako ta uigranost u sredini od kako je otisao Misimovic. Upravo ta uigranost i krasi sve ove jake reprezentacije. Evo npr. Austrija igra vec 3-4 godine sa istom ili slicnom formacijom (sa tih neki 8-9 igraca koji su konstantni, i pored toga sto neki od njih nisu igrali u svojim klubovima) i tek im se ove godine sve to isplatilo. Dakle, treba jednostavno vremena. Mi bih vecinom da se stvari preko noci promjene. Imali smo i mi slican perijod sa Susicem, imali smo i tad povreda, kartona, itd. ali je se to sve moglo nadoknaditi, imali smo tu igru koji tad nismo tako laku izgubit (na kraju je tu igru Susic sam upropastio).
Druga stvar je jednostavno ono sto je Dzeko sinoc spomenuo. Ne mozes pobjediti igru ako ti je cilj da dodas prvom igracu do sebe. Pjanic, ne znam zasto, ali kao da nije imao tu zelju, tu borbenostu sinoc (i ne samo sinoc, vec zadnje 3-4 utakmice), jer on sigurno ima kvalitet da kreira igru, da izbaci s jednim potezom 3-4 igraca, itd. ali on to jednostavno nije htio. Nisam nikad gotivio Susica, ali s njim skoro nikad nismo bili onako bezidejni (izuzev ovih njegovih zadnjih utakmica kada je vec gubio kontrolu nad ekipom) i nemocni kao sinoc (a nit protiv Velsa i Kipra nije to bilo bog zna nesto bolje).

mirzatele
Postovi: 11992
Pridružen/a: 07 feb 2013, 01:24
Kontakt:

Re: BiH - Irska (Baraž)

Post Postao/la mirzatele » 17 nov 2015, 13:24

Nismo nista pretjerano mogli ni ocekivati sinoc. Kad sam vidio prvih 11 sa Cocalicem koji je defanzivno vrlo korektan ali je momak stoper i na zadnjem veznom nema sta traziti, i rekreativcem Harisom, bilo mi je jasno da necemo imati dominaciju u veznom redu. I necemo je nikad imati dok pored Miralema,( koji nije ni Ronaldo ni Messi i koliko god vi ocekivali od njega da nanize 4 igraca i zakuca je pod precku to se nikad nece desiti ) ne budu jos 2 barem solidna igraca ili jednostavno igraca koji se bave fudbalom, a Medunjanin to sigurno nije.


Sve u svemu ne treba ovo tragicno shvatati, mada je kod nas to nemoguce bez tragedije i bez psovanja, pa se nakon utakmice svi istresaju na onog koga su vec prije utakmice odredili da je krivac u slucaju neuspjeha. Pa je jednim to Spahic, drugim Begovic itd itd. A sustinu je sinoc rekao veliki Edin: "nema tu on, ja, pojedinac, svi smo krivi sto smo ovako losi "

Promjene su neophodne i tu Mesa mora biti vrlo pametan. Mislim da je vrijeme da se pozove Duljevic, i jos par mladjih igraca. Haris, Izet i svi ostali koji ne planiraju da igraju fudbal ne smiju uzimati mjesto nikom.

Avatar
NYKnicks Fan
Postovi: 6106
Pridružen/a: 05 jan 2011, 12:17
Kontakt:

Re: BiH - Irska (Baraž)

Post Postao/la NYKnicks Fan » 17 nov 2015, 13:27

:urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: a popljuvaše danas Begovića isti sa ovog portala, i kako da vam daju izjave sviju ti? :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes:

slika

Avatar
Sarmelino
Postovi: 17290
Pridružen/a: 29 avg 2015, 11:58
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: BiH - Irska (Baraž)

Post Postao/la Sarmelino » 17 nov 2015, 13:41

YEBEM VAM MATER GLUPU PA KAKO VAS NIJE STID FUJ DJUBRAD GLUPA
slika
plešu vještice trče vukovi
puške pucaju lete duhovi
svira tambura plešu vragovi
munje sijevaju cvatu makovi

1922VFC1981
Postovi: 1670
Pridružen/a: 04 sep 2014, 11:09
Kontakt:

Re: BiH - Irska (Baraž)

Post Postao/la 1922VFC1981 » 17 nov 2015, 13:44

Sarmelino je napisao/la:YEBEM VAM MATER GLUPU PA KAKO VAS NIJE STID FUJ DJUBRAD GLUPA
slika
Long live Palestine :)
#musvdg

Avatar
FaraonTM
Postovi: 11010
Pridružen/a: 08 jul 2013, 23:24
Lokacija: Z' guza na guz
Kontakt:

Re: BiH - Irska (Baraž)

Post Postao/la FaraonTM » 17 nov 2015, 13:48

Nakon prespavane noći i hladne glave imam potrebu da napišem neko moje viđenje o baražu i nekoj budućnosti naše reprezentacije.

Kada smo došli u baraž i kada smo saznali potencijalne protivnike ne mogu reći da mi je bilo svejedno koga ćemo dobiti ali sam znao da koga god dobijemo da će velika većina stvari zavisiti samo i isključivo od nas i naše igre. Dobili smo Irsku, moram priznati da sam očekivao prolaz. Taj optimizam sam temeljio prije svega na našem "izdizanju iz pepela" od Novembra do Novembra, odličnoj formi ključnih igrača a i samom načinu igre protivnika. Što se tiče ovog zadnjeg tu prvenstveno mislim na to da sam znao da Irci nisu ekipa koja nas mogu ubiti nekim stalnim presingom (kao Belgija u Briselu) ili da nas toliko napadaju da nam ne daju iznijeti loptu, ovo drugo pogotovo. A ove dvije stavke su naš najveći problem, mi čim imamo posjed lopte postoji mogućnost da ćemo iskreirati nešto.

Međutim još jednom se pokazalo da od nas možeš očekivati neočekivano, još jednom se pokazalo da smo mentalni patuljci. Zaista sam mislio da je ova generacija nakon svih uspona i padova konačno sazrela, dosta igrača je u reprezentaciji sigurno 3,4 godine a neki i dosta dosta više. Imamo protivnika po mjeri, imamo igrače u optimalnoj formi, imamo trenera koji zna igrati na rezultat, znao sam jedino da možemo pobijediti sami sebe. I naravno ono što sam najmanje očekivao to se i desilo, poraz manje više bilo ih je i biće ih al' boli pristup većine igrača, ono je dno dna, sramota. Imaš šansu da odeš prvi put na Euro, izvukao si se iz velikih vanago i treba ti još samo malo do konačnog cilja, i ti padneš na tom ispitu. Od 11 igrača na terenu bar njih 8 je izgledalo kao na treningu, pa kako je to moguće u jednoj ovakvoj utakmici? Ne mogu da vjerujem da smo tako psihički nestabilna reprezentacija, hajde da mi igramo sa nekim anonimusima al' ti igrači čovječe igraju u Njemačkoj, Engleskoj, Italiji gdje izgledaju kao veliki profesionalci, dođu u reprezentaciju i na terenu izgledaju kao da se prvi put vide sa loptom.

Ljudi ti igraju neki stidljivi presing, ti nisi u stanju odigrati 3 pasa i izbaciti pola njihovog tima i eto te odmah u poluprilici za gol. Mi vraćamo loptu golmanu :facepalm: Dadnu nam loptu i još nam puste da radimo šta hoćemo na nekih 30,40 metara od njihovog gola i mi opet ne iskreiramo jedne yebene šanse. Ovo je samo onako ekipno gledajući, ako ćemo gledati pojedinačno to je još gore.

Nije ovo prvi put da nam se ovakve stvari dešavaju, ovo sam vidio minimum u jedno 5,6 utakmica u zadnjih 6,7 godina. Počevši prvo od revanša prvog baraža sa Portugalom, preko Francuske na Koševu gdje smo izgledali smiješno, pa onda Francuska u Parizu gdje u 15 minuta od sjaja dođeš do očaja, pa Portugal drugi put u Lisabonu, pa Slovačka gdje nas je neka luda sreća spasila, pa Nigerija koja me neodoljivo podsjeća na ovu utakmicu sa Irskom, plus smo još 7 dana prije te tekme odigrali odličnu utakmicu protiv kasnijih finalista SP-a i onda dođeš Nigeriji na noge, ljudi te rutinski riješe.

Znači ovo zadnje nabrojano je jedna neoboriva činjenica, sad bez obzira ko je bio trener i kakva je taktika bila (jedino se Safetu može zamjeriti Nigerija, al' i u tako glupoj postavci mi smo imali valjda cilj da držimo loptu i pravimo prilike međutim opet većina naših igrača je na toj tekmi izgledala katastrofalno) ovo je nešto što je problem našeg sporta, i ne samo sporta nego i komplet države i svakog čovjeka u njoj. Mentalni patuljci, psihički nestabilni, alibi "igra" u presudnim trenutcima...

Ovo mi je nešto stvarno nevjerovatno i mislim da će to nikada neće promijeniti, bar ne dok je ova generacija tu. Mada nije to samo problem ove generacije koliko znam i prethodne generacije su padale na velikim ispitima zrelosti, padat će i iduće u to sam siguran. Ne mora to značiti da se mi nećemo više kvalifikovati na prvenstvo, SP je upitno al EP je realna mogućnost i onako bi već bili na njemu da smo imali Mešu od početka, al' ćemo na tom EP-u krahirati kao što smo sinoć, kao što smo i hiljadu puta do sada.

Što se tiče bliže budućnosti reprezentacije tj. do početka idućih kvalifikacija očekujem da se Spaha oprosti, da Vedo više ne bude neko od koga treba očekivati da može nešto promijeniti jer ima tu mlađih igrača koji trebaju dobiti šansu. Da igrači kao Medunjanin koji čak ni ne treniraju sa klubom budu ekspresno odyebani iz reprezentacije. I to je to, ono što se može desiti do početka novog ciklusa i ono što je realno. A ono što bih ja volio al' što je nerealno je to da rodimo jednog centralnog veznjaka, jednog desnog beka, ofanzivnog veznog i jedno krilo.

Uglavnom ne vidim da će u doglednoj budućnosti biti nešto bolje ali neće biti ni gore bar dok su u reprezentaciji Džeko, Pjanić, Bešić, Begović... Ova generacija će vjerovatno iznijeti i iduće kvalifikacije, i tek nakon njih treba očekivati neke velike promjene jer tada će u poznim godinama biti Džeko, Ibišević, Lulić, Medunjanin, Mujdža, Salihović, Spahića vjerovatno neće ni biti nakon ovoga. Sve do tada će biti isto, mi ćemo se tripovati da smo sila, naši igrači će u klubovima pružati dobre partije, protiv slabijih reprezentacija ćemo izgledati solidno i pobjeđivati, na svakoj važnijoj tekmi ćemo vjerovatno izvisiti kao i uvijek do sada, eto to je to uglavnom :salut:

Izvinite na malo dužem postu, morao sam ovo izbaciti iz sebe. Narednih par mjeseci ću zaobilaziti ovaj pdf kako sam već i rekao na drugim temama, treba mi malo odmora od ovog svega :wave:
Željo je život, sve ostalo su sitnice!

Holy South!

Forza Milan!

Go Mavs!

Avatar
Alucard
Postovi: 1628
Pridružen/a: 04 jul 2009, 02:39
Kontakt:

Re: BiH - Irska (Baraž)

Post Postao/la Alucard » 17 nov 2015, 13:51

Sarmelino je napisao/la:YEBEM VAM MATER GLUPU PA KAKO VAS NIJE STID FUJ DJUBRAD GLUPA
slika
Ne treba nista da te iznenadjuje. Zna se da smo mi broj 1 u svijetu po svim apsurdima i svemu onome sto nije dobro.

Avatar
rope11
Postovi: 17674
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: BiH - Irska (Baraž)

Post Postao/la rope11 » 17 nov 2015, 13:53

Sarmelino je napisao/la:YEBEM VAM MATER GLUPU PA KAKO VAS NIJE STID FUJ DJUBRAD GLUPA
Ja od jutros ne smijem citati nikakve strane portale jer me stid. Stid me samog sebe. :facepalm:
Slucajno na fejsbuku naletih na l'equipe i clanak u kojem se spominje zvizdanje i dole neki tip pise kako kako nasu drzavu cine 50% muslimana i da smo vjerovatno i mi sami leglo terorista. Znamo da to nije istina, al' s obzirom kakvu poruku saljemo planeti (odnosno, ovaj polusvijet zvani patriJote i generalno 70% stanovnista), nije ni cudo sto ljudi o nama ovako misle. Sami sebe ukopavamo. :roll:


Al' ne bih dalje jer ovo nema veze sa sportom, nasa sramota i greska sto saljemo ruznu sliku drugima o sebi. Trebao bi neki reprezentativac javno osuditi ovakvo ponasanje, neka savez novcano kazni stoku i idemo dalje.
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
geoxx
Postovi: 4284
Pridružen/a: 27 avg 2012, 19:21
Lokacija: Bihać
Kontakt:

Re: BiH - Irska (Baraž)

Post Postao/la geoxx » 17 nov 2015, 13:56

Sarmelino je napisao/la:YEBEM VAM MATER GLUPU PA KAKO VAS NIJE STID FUJ DJUBRAD GLUPA
slika
:rol:
Tek sad pogledao video jer sinoc nista od te Palestine cuo nisam. Maximalno 3 lika su skandirala nakon cega su uslijedili zvizduci Iraca.
Generalizirati i etiketirati citavu skupinu zbog par debila a kamoli nas kao naciju je krajnje debilno. A to kako vidim, radi nemali broj svjetskih stranica.

perodeformero
Postovi: 838
Pridružen/a: 10 dec 2014, 13:24
Kontakt:

Re: BiH - Irska (Baraž)

Post Postao/la perodeformero » 17 nov 2015, 13:57

Hrvati crtaju kukaste krizeve i velicaju Hitlera i nacizam, zasto je nekoga stid zbog Palestine i skandiranja. Trebali su sacekati da zavrsi minuta sutnje, ali dobro niko nije savrsen

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Imajednabrigada i 7 gostiju.