Ne znam zašto se napada novinar koji je iznio cinjenicu da je Begovic katastrofalan u branjenju penala, kome on odbrani penal taj treba prestati da se bavi fudbalom..
Asmir Begović
Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
Re: Asmir Begović
Ne znam zašto se napada novinar koji je iznio cinjenicu da je Begovic katastrofalan u branjenju penala, kome on odbrani penal taj treba prestati da se bavi fudbalom..
Širimo sve zastave i šalove, derimo grla i dlanove, i neka naša pjesma odjekuje i nosi plave sve do pobjede!
Aleksandar Kosorić!
- Papastathopoulos
- Postovi: 6150
- Pridružen/a: 30 jun 2011, 16:20
- Lokacija: Jablanica
- Kontakt:
Re: Asmir Begović
I ne mogu da vjerujem da ce ovaj novinar zapravo dobiti platu za ovo sto radi ? koji krembil u pm, pljuje covjeka jer nije penal odbranioShooter je napisao/la:http://sportsport.ba/bh_fudbal/ako-asmi ... iti/176340
Kakav clanak.![]()
![]()
Odakle njima pravo da ovo pisu. Sramota.
- Unofficialpage
- Moderator
- Postovi: 21916
- Pridružen/a: 22 feb 2013, 09:41
- Lokacija: Niđe
- Kontakt:
Re: Asmir Begović
Damir Dzumhur!!!!
Roger Federer the Best!!!!!!!
- tuzlak1987
- Postovi: 33570
- Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
- Kontakt:
Re: Asmir Begović
Re: Asmir Begović
Unofficialpage je napisao/la:E neka sam i ovo doživio da se golman krivi što nije penal odbranioAsmir je najmanji krivac za ovo ispadanje, teško je i u jednoj situaciji išta mogao.
Ma pusti strucnjake,da nam je Oliver Kahn branio ,opet se ne bi plasirali,sa onakvom igrom,nismo u stanju sansu stvoriti u dvije utakmice,kao sto Dzeko kaze nismo ni zasluzili proci.
- Goalgetter
- Postovi: 24454
- Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
- Kontakt:
Re: Asmir Begović
Re: Asmir Begović
Ipak je on i dalje broj 1, ali treba mu onako reda radi da se uozbilji u uho sanut da mi imamo i rezervnih golmana.
O juremos con gloria morir!
- JohnCleese
- Postovi: 5728
- Pridružen/a: 02 sep 2015, 09:52
- Lokacija: zemlja "ciganska"
- Kontakt:
Re: Asmir Begović
Svabo je to...
Re: Asmir Begović
Cekaj, tip puca sa strane, izmedju stative i Asmirovog tijela ima nekih desetak centimetara i lopta prolazi bas kroz taj prostor, na njegovu prvu stativu.Goalgetter je napisao/la:Kad vidim da ga krive za drugi gol Waltersa....
Ne kazem da je direktni krivac jer je Vranjes taj koji je namjestio zicer Waltersu, al' da je bio neodbranjiv sut, bas i nije.
Za gol u Zenici je definitivno sukrivac pored Sunjica.
Je*i ga, da se ne lazemo, Asmir je u strasno losoj formi u zadnje vrijeme, jos ga je ova sezona sa Celzijem skroz dotukla. Najbolje bi bilo kad bi se uhvatio noge na kraju sezone ako vec zeli spasiti karijeru, al' poslije ovakvih igara (nebitno sto za vecinu golova nije kriv, niko to na kraju ne gleda) i cinjenice da ga je Celzi skupo platio, nista od toga.
FORZA MILAN !
Re: Asmir Begović
Re: Asmir Begović
Da ista vrijedi ne bi dolazio u Celzi nositi vodu Courtoisu
Re: Asmir Begović
Izgleda da ce biti na klupi sutra.HankMoody je napisao/la:Kad se Nutella otprilike vraća?
Znaci, Asmiru jos maksimalno 2 tekme i kapak. Haj, nek' zavrsi vise i ova agonija, pa neka malo i Kurtoju buse...
FORZA MILAN !
Re: Asmir Begović
Tako brzo? Trebao je oporavak duže trajati, ako se dobro sjećam.rope11 je napisao/la:Izgleda da ce biti na klupi sutra.HankMoody je napisao/la:Kad se Nutella otprilike vraća?
Znaci, Asmiru jos maksimalno 2 tekme i kapak. Haj, nek' zavrsi vise i ova agonija, pa neka malo i Kurtoju buse...
Re: Asmir Begović
Kažu bolje povrijeđeni Kurto na golu nego zdrav Asmir.HankMoody je napisao/la: Tako brzo? Trebao je oporavak duže trajati, ako se dobro sjećam.
Re: Asmir Begović
Živo me zanima kako će izgledati defanziva Chelsea s njim, hoće li biti nešto bolja.Soba je napisao/la:Kažu bolje povrijeđeni Kurto na golu nego zdrav Asmir.HankMoody je napisao/la: Tako brzo? Trebao je oporavak duže trajati, ako se dobro sjećam.
Re: Asmir Begović
- JohnCleese
- Postovi: 5728
- Pridružen/a: 02 sep 2015, 09:52
- Lokacija: zemlja "ciganska"
- Kontakt:
Re: Asmir Begović
Svabo je to...
Re: Asmir Begović
3. LeBron James
12. Kobe Bryant
Re: Asmir Begović
O juremos con gloria morir!
Online
Trenutno korisnika/ca: ajaca, b00t, Bosanac90, Brokula, Cautinho, CHR, Confiance, CrvenoCrnaArmija, dariolovrinovic00, darker10, DeeWa, Elddar, enobarca, FerdinandF, Frankie, Fudo, Google [Bot], GrbavicaHrammm, Hajdeee, haklamas, HalaMadrid, HariTz, Hazre, jasmin10, karajlo, Kaunas, KockarVicin007, komax, Kylian, lakilone, LeCoq, lol89, Lynx, Majstorinho, Marokanci58, MaroonBjelave, Marsal, Marsiano, Micron, PeppermintSA, RajvoSa89, rossonero85, s4mke, Shevko, Sheyi, StevieG8, TefalTava, Venom, VensanKasel, VivaLaLiberta, VivaLaStella, Xaniesta, Zaxon i 270 gostiju.






