Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
-
HankMoody
- Postovi: 6056
- Pridružen/a: 01 jul 2015, 17:37
-
Kontakt:
Post
Postao/la HankMoody » 20 nov 2015, 20:29
fuad94 je napisao/la:Drvo
ili je penal ili je s 2m na prazan gol
U bundesligi u zadnje tri godine zabio dva gola

Kako dva, samo ove sezone je dao 4?
1992, 2006, 2009, 2011, 2015
-
Ibizevic
- Postovi: 1505
- Pridružen/a: 06 jan 2011, 16:24
-
Kontakt:
Post
Postao/la Ibizevic » 28 nov 2015, 14:37
22 Jarstein
39 Regäsel
15 Langkamp
21 Plattenhardt
25 Brooks
28 Lustenberger
24 Haraguchi
3 Skjelbred
6 Darida
8 Kalou
19 Ibisevic
Nakon suspenzije, Vedo se vraća u prvih 11 protiv Bayerna

-
MuhamedTM
- Postovi: 3122
- Pridružen/a: 11 apr 2011, 00:03
Post
Postao/la MuhamedTM » 28 nov 2015, 15:22
Hajde gledat cu da vidim Vedada protiv onih azdaha.
MocMahale444
1921 BLEED BLUE
-
Scholl
- Postovi: 1685
- Pridružen/a: 26 okt 2014, 12:57
-
Kontakt:
Post
Postao/la Scholl » 28 nov 2015, 15:23
samo da ne dobije crveni. Protiv bayerna se nesto bas nalozi
-
Chinaglia
- Postovi: 28946
- Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
-
Kontakt:
Post
Postao/la Chinaglia » 28 nov 2015, 15:25
primit' će pet komada, al' ajde, makar neka Vedo zabije
-
Ajax
- Postovi: 9520
- Pridružen/a: 19 mar 2014, 01:40
-
Kontakt:
Post
Postao/la Ajax » 28 nov 2015, 15:50
Solidan je Ibisevic igrac. Samo pod uslovom da je jedini napadac i da igra u timu sa dobrim krilima koji prave razliku na terenu i ubacuju puno lopti u 16m. Kada igra kao jedan od dvojice klasicnih napadaca kao protiv Iraca nije nesto i fali nam igrac u sredini terena tada. A posto nemamo vrhunskih krila nema ni dovoljno upotrebljivih lopti za Dzeku i Vedu. Mozda i ona prosla taktika nije bila toliko pogresna sa Vedom na laznom desnom krilu. Samo tada smo imali Mujdzu koji je pokrivao cijelu jednu stranu ( sada to nije tako vise ) a kada je napadao pomagao mu je Besic defanzivno. Da imam dvojicu odlicnih krilnih igraca bar 50% Salihamidzica tada bi mogli igrati sa Vedom i Dzekom posto bi oni po krilima ubacivali puno lopti u 16m. A ovako svakako trebamo igrati samo sa Dzekom i pojacanom sredinom terena. Protiv L reprezentacija je to i prolazilo mada cak i tada je Ibisevic igrao nekad kao to lazno desno krilo i imali smo jos uvijek trojicu igraca u sredini terena.
Mogao bi i danas postici gol ako budu krila imala finih lopti u peterac. Sretno

-
soccerfan
- Postovi: 9887
- Pridružen/a: 09 jan 2011, 23:44
-
Kontakt:
Post
Postao/la soccerfan » 28 nov 2015, 16:36
Hairlija vec pozutio

I Bogu je prosto bilo krstimol' se ili klanjamo....
-
akisarajevo92
- Postovi: 19203
- Pridružen/a: 16 mar 2014, 11:24
-
Kontakt:
Post
Postao/la akisarajevo92 » 28 nov 2015, 16:37
u 60 sekundi se uspio "pokačiti" sa Boatengom, Xabi Alonsom, Rafinhom, Martinezom i Benatiom

Don't believe the hype.
-
Rios
- Postovi: 3800
- Pridružen/a: 07 avg 2011, 23:32
Post
Postao/la Rios » 28 nov 2015, 16:37
soccerfan je napisao/la:Hairlija vec pozutio

Nadam se da se smirio inace..

Zeljeznicar za zivot cijeli !!
Miralem Pjanic !
Mirza Teletovic !
Damir Dzumhur !
-
soccerfan
- Postovi: 9887
- Pridružen/a: 09 jan 2011, 23:44
-
Kontakt:
Post
Postao/la soccerfan » 28 nov 2015, 16:44
Rios je napisao/la:soccerfan je napisao/la:Hairlija vec pozutio

Nadam se da se smirio inace..

Evo ode vanka. Sad ih samo sa klupe moze napadati.

I Bogu je prosto bilo krstimol' se ili klanjamo....
-
rope11
- Postovi: 18188
- Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
- Lokacija: Ze
-
Kontakt:
Post
Postao/la rope11 » 28 nov 2015, 16:50
Ja ne znam koji mu je qrac više. U situaciji kad treba samo šutiti i raditi da bi izbrisao dvije sramotne godine karijere i da bi povratio staru reputaciju, on dobija bespotrebno kartone, crvene, suspenzije, nešto bezveze histeriše i pravi frku. Pa jel' on misli da će mu to Hertha uvijek tolerisati i da ni njima neće doći preko glave jednom?
nije mi jasan majke mi, nimalo.

Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.
FORZA MILAN !
-
MuhamedTM
- Postovi: 3122
- Pridružen/a: 11 apr 2011, 00:03
Post
Postao/la MuhamedTM » 28 nov 2015, 16:51
akisarajevo92 je napisao/la:u 60 sekundi se uspio "pokačiti" sa Boatengom, Xabi Alonsom, Rafinhom, Martinezom i Benatiom

Sta je trebo, pustit da mu rondaju levati
Ebi im sve Vedo, onaj start da si onog zakacio opet bi dobio crveni.
MocMahale444
1921 BLEED BLUE
-
Virtu4l
- Postovi: 59768
- Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
- Lokacija: Zvornička 27
-
Kontakt:
Post
Postao/la Virtu4l » 28 nov 2015, 16:53
Kloc, prop'o k'o kauč, nema ništa od njega.... i hop u prvu protiv Bayerna

"Tako ti igra Bayern" - Ajla Alimanović
-
soccerfan
- Postovi: 9887
- Pridružen/a: 09 jan 2011, 23:44
-
Kontakt:
Post
Postao/la soccerfan » 28 nov 2015, 16:56
rope11 je napisao/la:Ja ne znam koji mu je qrac više. U situaciji kad treba samo šutiti i raditi da bi izbrisao dvije sramotne godine karijere i da bi povratio staru reputaciju, on dobija bespotrebno kartone, crvene, suspenzije, nešto bezveze histeriše i pravi frku. Pa jel' on misli da će mu to Hertha uvijek tolerisati i da ni njima neće doći preko glave jednom?
nije mi jasan majke mi, nimalo.

Ja sam rekao da on ima ozbiljnih psihickih problema i da bi trebao na terapije zbog toga. Za sekund se iznervira.
I Bogu je prosto bilo krstimol' se ili klanjamo....
-
zgembo89
- Postovi: 5857
- Pridružen/a: 19 avg 2010, 01:10
-
Kontakt:
Post
Postao/la zgembo89 » 28 nov 2015, 22:17
Zerina mu sigurno ne daje redovno dok je pod stresom
-
reptile
- Postovi: 822
- Pridružen/a: 08 dec 2010, 17:23
- Lokacija: Stari Grad, Sarajevo
-
Kontakt:
Post
Postao/la reptile » 29 nov 2015, 06:08
Vedo vise nije za prvih 11. Volim ga puno al jednostavno nije za ista vise nego 35 minuta tekme. Misljenja sam da bi trebali igrati sa Dzekom i ubacivati Hodzica, Vedu, Djurica i Zeca tokom drugog poluvremena.
shandrlike-tandrlike
-
HankMoody
- Postovi: 6056
- Pridružen/a: 01 jul 2015, 17:37
-
Kontakt:
Post
Postao/la HankMoody » 05 dec 2015, 14:47
U početnih 11.

1992, 2006, 2009, 2011, 2015
-
Ibizevic
- Postovi: 1505
- Pridružen/a: 06 jan 2011, 16:24
-
Kontakt:
Post
Postao/la Ibizevic » 05 dec 2015, 15:39
Asistencija
-
JohnCleese
- Postovi: 5728
- Pridružen/a: 02 sep 2015, 09:52
- Lokacija: zemlja "ciganska"
-
Kontakt:
Post
Postao/la JohnCleese » 12 dec 2015, 15:43
U svom stilu
Nije problem u slijepim vođama, problem je u slijepim sljedbenicima.
Svabo je to...
-
sajo10
- Postovi: 8958
- Pridružen/a: 27 jan 2010, 23:37
- Lokacija: Landskrona, Swe
-
Kontakt:
Post
Postao/la sajo10 » 12 dec 2015, 15:44
1-0 Hertha (Ibisevic)
Visca el Barça! /// Volim te Željo!
Trenutno korisnika/ca: 19vendetta87, adrenaline323, Alucard, aqarius, ArtemisFowl, atomac123, AzRimiRzA, b00t, bavariapivo, Beli98, Bobadilla, Bosnjo22, CAGarfia, Confiance, CrvenoCrnaArmija, DanijelTZ, dariolovrinovic00, darker10, DeeWa, delko, DjaniTarik, Drum, Elddar, ELDIABLO20, emir79, enobarca, ExBlueone, farenhajt, FerdinandF, Frankie, Fudo, GG3, GIBRA, Google Adsense [Bot], GrbavicaHrammm, Guest1945, Hajdeee, haklamas, HariTz, Hazre, Imamkarbarum, Jet2Holiday, JimmyPage, Kaunas, Kljukusar, KockarVicin007, kovac, lakilone, LeCoq, legendarnadruga, Lynx, Majestic-12 [Bot], Majstorinho, Markinhio, marlostanf1eld, Marsal, Micron, MiranGlasnic, Mocvara1991, MostarNeretva, Ozymandias, RajvoSa89, Rio12345, rossonero85, SanaBosna, Scholl, Shategabri, Shevko, Sheyi, Slobodanpad1945, Soba, StevieG8, Sveti, TefalTava, Venom, VensanKasel, visarionovich, Wilshere10, Wisey, Zaxon, Zgemboo89, Zglavkar i 574 gosta.
DEBUG SSO: [] | STATUS: []