Serie A - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: Monolog,ribery,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

Avatar
FaraonTM
Postovi: 10465
Pridružen/a: 08 jul 2013, 23:24
Lokacija: Z' guza na guz
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la FaraonTM » 30 nov 2015, 15:09

Red je i da Intera prestane srati :D
Željo je život, sve ostalo su sitnice!

Holy South!

Forza Milan!

Go Mavs!

dell21
Postovi: 607
Pridružen/a: 26 okt 2015, 14:08
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la dell21 » 30 nov 2015, 15:38

Juve se vraća u borbu za skudeto, ipak je liga bez juventusa odnosno pravog juventusa manje zanimljiva haha.

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14210
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Romagnoli13 » 30 nov 2015, 15:44

Na početku sezone sam napisao da je Juventus i dalje najbolja ekipa u Italiji.Nije to više veliki jaz između njih i recimo ostalih kontendera ali su i dalje No.1. Ali isto tako sam napisao da se sve ostale ekipe trebaju kolektivno ispisati iz lige ako Juve i ove sezone uzme scudetto.I to ne jer Juventus nema kvalitet za to,već zbog najlošijeg starta koji je Juventus imao u posljednjih 20-ak godina sigurno.
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

Avatar
Manuel
Postovi: 9538
Pridružen/a: 20 okt 2011, 01:17
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Manuel » 30 nov 2015, 16:20

Romagnoli13 je napisao/la:Na početku sezone sam napisao da je Juventus i dalje najbolja ekipa u Italiji.Nije to više veliki jaz između njih i recimo ostalih kontendera ali su i dalje No.1. Ali isto tako sam napisao da se sve ostale ekipe trebaju kolektivno ispisati iz lige ako Juve i ove sezone uzme scudetto.I to ne jer Juventus nema kvalitet za to,već zbog najlošijeg starta koji je Juventus imao u posljednjih 20-ak godina sigurno.
Dali svima fore i opet dzaba. Ja reko odmorit ce ovu sezonu jer su krenuli ocajno al jok oni jos gladniji :mrgreen:
Horde Zla ; Curva Sud Roma ; Los Borrachos Del Tablon

Este sentimiento nadie lo comprende

Avatar
Chinaglia
Postovi: 28946
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Chinaglia » 30 nov 2015, 17:03

:mrgreen:

slika

Avatar
FaraonTM
Postovi: 10465
Pridružen/a: 08 jul 2013, 23:24
Lokacija: Z' guza na guz
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la FaraonTM » 30 nov 2015, 17:08

Chinaglia je napisao/la::mrgreen:

slika
Ja kako sam vidio ovo je sa jučerašnje tekme Roma-Atalanta.

Jelde Chini naučit će dijete još je mlad, ima vremena da izabere pravu stranu :tralala:
Željo je život, sve ostalo su sitnice!

Holy South!

Forza Milan!

Go Mavs!

Avatar
Huska
Postovi: 3318
Pridružen/a: 05 jul 2010, 13:10
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Huska » 30 nov 2015, 17:29

    Manuel je napisao/la:
    Romagnoli13 je napisao/la:Na početku sezone sam napisao da je Juventus i dalje najbolja ekipa u Italiji.Nije to više veliki jaz između njih i recimo ostalih kontendera ali su i dalje No.1. Ali isto tako sam napisao da se sve ostale ekipe trebaju kolektivno ispisati iz lige ako Juve i ove sezone uzme scudetto.I to ne jer Juventus nema kvalitet za to,već zbog najlošijeg starta koji je Juventus imao u posljednjih 20-ak godina sigurno.
    Dali svima fore i opet dzaba. Ja reko odmorit ce ovu sezonu jer su krenuli ocajno al jok oni jos gladniji :mrgreen:
    Zar ima bilo tko da je otpisao juventus od borbe za titulu nakon samo 13 kola, kad vas se cita rekao bi da su bili 20 bodova u minusu, a ljudi uvijek tu u jednocifrenom zaostatku za svima. Oni su se poslozili, sada je do drugih koliko ce njihova kriza trajati i kakvi ce izaci iz prve vece bodovne krize...

    Ispred Juventusa su jos uvijek 4 kvalitetne ekipe, tako nece ni njima biti kao do sada, kada su do nove godine vec imali lijepih bodova prednosti, a sada su oni ti koji jure i ne ovise o sebi vec o formi drugih. Januar i februar ce pokazati najvise, gdje nema izleta po europi ni jednoj ekipi i moci ce se svi fokusirati samo na prvenstvo

    Avatar
    Suljo20002
    Postovi: 1340
    Pridružen/a: 08 okt 2014, 15:49
    Kontakt:

    Re: Serie A

    Post Postao/la Suljo20002 » 30 nov 2015, 17:56

    Jadan sam ja sto navijam za klub koji je napravljen za yebanje ljudi na kladari :oops: :cry:

    Avatar
    arminz
    Postovi: 5915
    Pridružen/a: 31 jul 2012, 10:28
    Kontakt:

    Re: Serie A

    Post Postao/la arminz » 30 nov 2015, 18:01

    [youtube][/youtube]
    We all have a past. We have ours and we're proud of it.

    Avatar
    JoseMourinho
    Postovi: 4744
    Pridružen/a: 02 apr 2014, 00:36
    Kontakt:

    Re: Serie A

    Post Postao/la JoseMourinho » 30 nov 2015, 20:35

    BTSport Europe - Englezi
    acestream://5e6aaac0404893cc6d85145bb988f93052d55086

    Bein Sport 1 HD - Francuzi
    acestream://6aee464bcf506d9b72e57e13acead0ba1ef74cfd

    NTV+ Football 3 HD - Rusi
    acestream://935250f13e917237bf49a4f9750406620f30b467

    Spanci HD
    acestream://2a6ee69775a62560445f9c4cf7f35a891679e231

    Spanci HD - sopcast
    sop://broker.sopcast.com:3912/259381


    eto za tekmu kome treba :thumbup:

    Avatar
    SiamoNoi
    Postovi: 24546
    Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
    Lokacija: Zagreb
    Kontakt:

    Re: Serie A

    Post Postao/la SiamoNoi » 30 nov 2015, 20:44

    A jbte ne postoji normalan sopcast sa Englezima.Ne znam jesu gori Španjolci ili Murilić,Icardić,Nagatoma Rusi.


    Izbori :kafa:

    Avatar
    arminz
    Postovi: 5915
    Pridružen/a: 31 jul 2012, 10:28
    Kontakt:

    Re: Serie A

    Post Postao/la arminz » 30 nov 2015, 20:46

    @SiamoNoi
    Pa sto ne instaliras Acestram

    Evo i Arena Sport 4
    acestream://87bd86c3c8220eb920bcb4a5911062dcdf188eaa
    We all have a past. We have ours and we're proud of it.

    Avatar
    JoseMourinho
    Postovi: 4744
    Pridružen/a: 02 apr 2014, 00:36
    Kontakt:

    Re: Serie A

    Post Postao/la JoseMourinho » 30 nov 2015, 20:46

    pogledaj da slucajno ovdje ne bude
    sop://broker.sopcast.com:3912/140478

    al pored acestreama sopcast je nebitan :mrgreen:

    @arminz
    i da arene nema kod rusa, vidjet cemo hocel taj link radit :thumbup:

    Avatar
    Denno
    Postovi: 4959
    Pridružen/a: 20 nov 2012, 18:35
    Kontakt:

    Re: Serie A

    Post Postao/la Denno » 30 nov 2015, 20:49

    Penal za Violu u 88' :thumbdown:
    embrace the chaos

    Avatar
    SiamoNoi
    Postovi: 24546
    Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
    Lokacija: Zagreb
    Kontakt:

    Re: Serie A

    Post Postao/la SiamoNoi » 30 nov 2015, 20:50

    Ma ne radi mi taj acestream.Imam ga na komp.,ali nikad nista nece pokrenut/ucitat.Dobro ste me podsjetili sad da ga izbrisem.


    Izbori :kafa:

    Avatar
    JoseMourinho
    Postovi: 4744
    Pridružen/a: 02 apr 2014, 00:36
    Kontakt:

    Re: Serie A

    Post Postao/la JoseMourinho » 30 nov 2015, 20:51

    skini zadnju verziju i instaliraj, taman imas vremena do tekme :D

    Avatar
    rio_Ferdy88
    Moderator
    Postovi: 26991
    Pridružen/a: 16 avg 2011, 04:32
    Lokacija: Tamni Vilajet
    Kontakt:

    Re: Serie A

    Post Postao/la rio_Ferdy88 » 30 nov 2015, 21:06

    Pipita :tokralju:
    Keep the faith and never fear, We'll keep the Red flag flying high, Cuz Man United will Never Die!!!
    The greater the challenge the more Glory in overcoming it!
    ________BOSTON_________
    .BRUINS=CELTICS=RED SOX.
    ..NEW ENGLAND PATRIOTS..

    Avatar
    Chinaglia
    Postovi: 28946
    Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
    Kontakt:

    Re: Serie A

    Post Postao/la Chinaglia » 30 nov 2015, 21:06

    Denno je napisao/la:Penal za Violu u 88' :thumbdown:
    nije ono bio penal, lopta pogodi igrača u leđa

    Avatar
    Manuel
    Postovi: 9538
    Pridružen/a: 20 okt 2011, 01:17
    Kontakt:

    Re: Serie A

    Post Postao/la Manuel » 30 nov 2015, 21:08

    Gonzalo igracino.
    Horde Zla ; Curva Sud Roma ; Los Borrachos Del Tablon

    Este sentimiento nadie lo comprende

    Avatar
    milanist
    Postovi: 14661
    Pridružen/a: 22 jul 2012, 23:46
    Lokacija: 07.07.2009
    Kontakt:

    Re: Serie A

    Post Postao/la milanist » 30 nov 2015, 21:09

    Dobar rezultat u mecu Sassuola i Viola.. I Napoli kreno zestoko, tako i treba :D
    There is a good player, and a great star, and after a legend. But above all these comes Paolo Maldini.
    POBJEDNIK SportSport.ba CALCIO LIGE SEZONA 2015/16

    Zaključano

    Natrag na “Serie A”

    Online

    Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.

    DEBUG SSO: [] | STATUS: []