FK Sloboda Tuzla - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: TaRgEt_,Aerials

Avatar
SamoTZ
Postovi: 346
Pridružen/a: 14 apr 2011, 21:54
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la SamoTZ » 24 dec 2015, 02:32

Ima na ovom linku vektorski logo. Ako kome nije mrsko neka to sredi. ;)
http://seeklogo.com/fudbalski-klub-slob ... 60177.html

Avatar
marseille_unique
Postovi: 1877
Pridružen/a: 28 jun 2009, 02:36
Lokacija: TUZLANSKI_MALISA
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la marseille_unique » 24 dec 2015, 05:05

sloboda72 je napisao/la:[img]http://i0.wp.com/tuzlanski.ba/wp-content/uploads/2015/12/tusanj-tribina-gradnja004.jpg[/img]

OVO JE PRISTUPNI PUT ZA KAMIONE I BAGERE, ZA ODVOZ ZEMLJE OD KOPANJA TEMELJA.
A iza Manhatan, masala


Postano kroz Forum SportSport.ba app.
Nikad ne zaboravite da su Ljiljani nasa prava zastava, i da nam je Jedna si Jedina himna.
Ucinimo sve da se nametnuta zastava i himna ne nalaze na tribinama i u javnosti.
Tuzlanski_Malisa

Avatar
marseille_unique
Postovi: 1877
Pridružen/a: 28 jun 2009, 02:36
Lokacija: TUZLANSKI_MALISA
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la marseille_unique » 24 dec 2015, 05:11

Na tom istoku kojeg sada nema, sam proveo neke od najljepsih i najupecatljivijih dana svog djetinjstva, bila su to neka druga vremena, bilo nas je manje al je bilo vise zara, ostala je samo uspomena, drago mi je i zahvalan sam sto zivim u ovom vremenu gdje mogu reci da sam bio i na tom starom istoku i da gledam kako prave ovaj na kojem cu biti isto, nek nam je sa srecom i nasim buducim generacijama... Tuzla, duboko je korijenje...


Postano kroz Forum SportSport.ba app.
Nikad ne zaboravite da su Ljiljani nasa prava zastava, i da nam je Jedna si Jedina himna.
Ucinimo sve da se nametnuta zastava i himna ne nalaze na tribinama i u javnosti.
Tuzlanski_Malisa

Avatar
hondas
Postovi: 1125
Pridružen/a: 31 mar 2014, 15:56
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la hondas » 24 dec 2015, 06:30

Stadion Tušanj: Počele pripreme za gradnju istočne tribine, uskoro i drugi radovi.
Početkom ove sedmice počele su pripreme za izgradnju tribine Istok stadiona Tušanj, piše ****.

Prva faza radova odnosi se na uređenje prostora za izgradnju, te kopanje tzv. ”stopa” u koje će se postaviti betonski blokovi.

Kako saznajemo, radi se o mnogo bržem procesu gradnje nego što je to bio slučaj sa radovima na tribini Sjever. Istočna tribina stadiona Tušanj, prema ranijim najavama Jasmina Imamovića, gradonačelnika Tuzle, bit će natkrivena sa 7.200 sjedećih mjesta.

Kako saznaje Faktor, izgradnja tribine Istok neće biti jedini posao na tuzlanskom stadionu. U planu je proširivanje i uređenje mokrog čvora na tribini Zapad, te dovršetak tribine Sjever na kojoj će se urediti mokri čvor i dovesti u funkcionalnost poslovni prostori.

Osposobljavanjem prostora na Sjeveru otvorila bi se mogućnost da uprava i administracija JU Gradski stadion Tušanj preseli u nove kancelarije.

Na taj način bi se oslobodio objekat na južnom dijelu stadiona gdje se nalaze svlačionice i prostorije za službena lica.

Faktor saznaje da su u planu radovi i na tom objektu, a radi se o proširivanju svlačionica i ostalih pratećih prostorija kako bi se ispunili uslovi za dobijanje licence B za stadion Tušanj. U tom slučaju tuzlanski hram fudbala bi mogao dobiti zeleno svjetlo za odigravanje evropskih mečeva.

emirzlaTu
Postovi: 1969
Pridružen/a: 23 avg 2014, 21:39
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la emirzlaTu » 24 dec 2015, 09:13

"Prisutnima su se obratili gradonačelnik Tuzle Jasmin Imamović i predsjednik UO RSD "Sloboda" Aid Berbić, koji su istakli kako se rijetko koje sportsko društvo na ovim prostorima može pohvaliti da opstaje skoro cijelo stoljeće.

Posebne čestitke dobio je FK Sloboda, koji je u ovoj godini napravio najbolje sportske rezultate. "Crveno-crni" fudbaleri su trenutno lideri Premijer lige BiH i jedan su od konkurenata za osvajanje prvenstva."

96 godina postojanja nase svetinje,nek je sretan rodjendan i da bude samo pozitivni rezultati i NIKAD vise ponora!!!
Zlatan Nalić sin tuzlanski

emirzlaTu
Postovi: 1969
Pridružen/a: 23 avg 2014, 21:39
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la emirzlaTu » 24 dec 2015, 09:28



:tokralju: :tokralju: AFERIM
Zlatan Nalić sin tuzlanski

Avatar
NYKnicks Fan
Postovi: 6106
Pridružen/a: 05 jan 2011, 12:17
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la NYKnicks Fan » 24 dec 2015, 10:44

SamoTZ je napisao/la:Nisam od februara pisao na forumu. Koji napredak za manje od godinu dana. Hvala Azmiru, Husrefu i igračima na svemu. :clap:

Nego, može jedna molba za @NKMramor ili nekog drugog ko se razumije. Vidim po svim stranicama da slika našeg novog grba ne liči ni na šta. Recimo slika grba sa Wikipedije. Uvećajte malo sliku i sve će vam biti jasno.
slika
Imam grb u vektorskom formatu pa sam ga exportovao u PNG fajl i to izgleda mnogo bolje nego prethodni koji se provlači po svim stranicama.
slika
Ako nije problem nekome ko ima vremena da zamijeni grb na Wikipediji ovim koji sam postavio kao i na ostalim stranicama na kojim je to moguće (FB i slično). Čak je i na zvaničnoj stranici ova loša verzija grba.
slika
Ako neko želi grb u vektorskom formatu ili vrlo visokoj rezoluciji, neka slobodno napiše. :wave:
Pošalji meni u najvećoj mogućoj rezoluciji za FB stranice. :thumbup:

Avatar
NKMramor
Postovi: 4142
Pridružen/a: 29 apr 2013, 17:04
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la NKMramor » 24 dec 2015, 10:56

SamoTZ je napisao/la:Nisam od februara pisao na forumu. Koji napredak za manje od godinu dana. Hvala Azmiru, Husrefu i igračima na svemu. :clap:

Nego, može jedna molba za @NKMramor ili nekog drugog ko se razumije. Vidim po svim stranicama da slika našeg novog grba ne liči ni na šta. Recimo slika grba sa Wikipedije. Uvećajte malo sliku i sve će vam biti jasno.
slika
Imam grb u vektorskom formatu pa sam ga exportovao u PNG fajl i to izgleda mnogo bolje nego prethodni koji se provlači po svim stranicama.
slika
Ako nije problem nekome ko ima vremena da zamijeni grb na Wikipediji ovim koji sam postavio kao i na ostalim stranicama na kojim je to moguće (FB i slično). Čak je i na zvaničnoj stranici ova loša verzija grba.
slika
Ako neko želi grb u vektorskom formatu ili vrlo visokoj rezoluciji, neka slobodno napiše. :wave:
:tokralju: :tokralju: Ne radim sa vektorskim formatima, a trebalo mi je ovako nešto, sasvim dovoljan ovaj novi u .png formatu. :tokralju: :tokralju:
A kada se,
a kada se
opet vratimo...

Koktrijeb
Postovi: 215
Pridružen/a: 01 dec 2015, 01:05
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Koktrijeb » 24 dec 2015, 11:10

Mramor mozel kakav wallpaper za desktop?

Avatar
NYKnicks Fan
Postovi: 6106
Pridružen/a: 05 jan 2011, 12:17
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la NYKnicks Fan » 24 dec 2015, 11:11

NKMramor je napisao/la:
SamoTZ je napisao/la:Nisam od februara pisao na forumu. Koji napredak za manje od godinu dana. Hvala Azmiru, Husrefu i igračima na svemu. :clap:

Nego, može jedna molba za @NKMramor ili nekog drugog ko se razumije. Vidim po svim stranicama da slika našeg novog grba ne liči ni na šta. Recimo slika grba sa Wikipedije. Uvećajte malo sliku i sve će vam biti jasno.
slika
Imam grb u vektorskom formatu pa sam ga exportovao u PNG fajl i to izgleda mnogo bolje nego prethodni koji se provlači po svim stranicama.
slika
Ako nije problem nekome ko ima vremena da zamijeni grb na Wikipediji ovim koji sam postavio kao i na ostalim stranicama na kojim je to moguće (FB i slično). Čak je i na zvaničnoj stranici ova loša verzija grba.
slika
Ako neko želi grb u vektorskom formatu ili vrlo visokoj rezoluciji, neka slobodno napiše. :wave:
:tokralju: :tokralju: Ne radim sa vektorskim formatima, a trebalo mi je ovako nešto, sasvim dovoljan ovaj novi u .png formatu. :tokralju: :tokralju:
Radis li ti sta? Nema te ko qrca na TV 1000 :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes:

Avatar
NKMramor
Postovi: 4142
Pridružen/a: 29 apr 2013, 17:04
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la NKMramor » 24 dec 2015, 12:15

Koktrijeb je napisao/la:Mramor mozel kakav wallpaper za desktop?
Bit' će nešto možda. :kafa:
NYKnicks Fan je napisao/la: Radis li ti sta? Nema te ko qrca na TV 1000 :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes:
Odmaram od svega. :kafa:
A kada se,
a kada se
opet vratimo...

Avatar
NYKnicks Fan
Postovi: 6106
Pridružen/a: 05 jan 2011, 12:17
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la NYKnicks Fan » 24 dec 2015, 12:34

NKMramor je napisao/la:
Koktrijeb je napisao/la:Mramor mozel kakav wallpaper za desktop?
Bit' će nešto možda. :kafa:
NYKnicks Fan je napisao/la: Radis li ti sta? Nema te ko qrca na TV 1000 :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes:
Odmaram od svega. :kafa:
Ne valja ti to nikako... :hmmmmm:

Koktrijeb
Postovi: 215
Pridružen/a: 01 dec 2015, 01:05
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Koktrijeb » 24 dec 2015, 13:48

Nikakvih novosti cak ni od bliskih klubu, vise ljudi ni ne daju informacije ko prije. :D

sloboda72
Postovi: 5370
Pridružen/a: 29 sep 2013, 19:41
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la sloboda72 » 24 dec 2015, 13:56

hondas je napisao/la:Stadion Tušanj: Počele pripreme za gradnju istočne tribine, uskoro i drugi radovi.
Početkom ove sedmice počele su pripreme za izgradnju tribine Istok stadiona Tušanj, piše ****.

Prva faza radova odnosi se na uređenje prostora za izgradnju, te kopanje tzv. ”stopa” u koje će se postaviti betonski blokovi.

Kako saznajemo, radi se o mnogo bržem procesu gradnje nego što je to bio slučaj sa radovima na tribini Sjever. Istočna tribina stadiona Tušanj, prema ranijim najavama Jasmina Imamovića, gradonačelnika Tuzle, bit će natkrivena sa 7.200 sjedećih mjesta.

Kako saznaje Faktor, izgradnja tribine Istok neće biti jedini posao na tuzlanskom stadionu. U planu je proširivanje i uređenje mokrog čvora na tribini Zapad, te dovršetak tribine Sjever na kojoj će se urediti mokri čvor i dovesti u funkcionalnost poslovni prostori.

Osposobljavanjem prostora na Sjeveru otvorila bi se mogućnost da uprava i administracija JU Gradski stadion Tušanj preseli u nove kancelarije.

Na taj način bi se oslobodio objekat na južnom dijelu stadiona gdje se nalaze svlačionice i prostorije za službena lica.

Faktor saznaje da su u planu radovi i na tom objektu, a radi se o proširivanju svlačionica i ostalih pratećih prostorija kako bi se ispunili uslovi za dobijanje licence B za stadion Tušanj. U tom slučaju tuzlanski hram fudbala bi mogao dobiti zeleno svjetlo za odigravanje evropskih mečeva.
DOBIT ĆEMO CERTIFIKAT ZA "HALAL" STADION.
Ja volim FK Tuzla City

Avatar
NYKnicks Fan
Postovi: 6106
Pridružen/a: 05 jan 2011, 12:17
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la NYKnicks Fan » 24 dec 2015, 14:03

Bolje i to nego nista ;)

Avatar
Gorki
Postovi: 5454
Pridružen/a: 06 feb 2013, 14:18
Lokacija: TZ★75000
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Gorki » 24 dec 2015, 17:18

Pobjeda je bolja od orgazma!

Avatar
harry_90
Postovi: 19815
Pridružen/a: 13 okt 2009, 22:44
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la harry_90 » 24 dec 2015, 17:24

Jes tema propala kako nema utakmica,a nikakvih novosti osim da nam se dio stadiona poceo praviti..poceo sam sanjat maketu Tusnja koliko su dosadni bili sa postavljanjem slikaa Tusnja i izgleda tribine.. ovdje od skauta,menadzera dodjosmo i do arhitekata.. :tokralju:
PORAZ ZABOLI SRECA UTIHNE,AL VJERA U TEBE NIKAD NE PRESTAJE !!!

Avatar
wobly92
Postovi: 9525
Pridružen/a: 04 okt 2013, 12:45
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la wobly92 » 24 dec 2015, 17:41

I zvona bi dobro došla sad, a :D
Sad će januar za koji dan, paketići... :)
When you see a person who has been given more than you in money and beauty, look to those who have been given less.

SlobodaTuzla1919
Postovi: 3498
Pridružen/a: 02 maj 2015, 22:14
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la SlobodaTuzla1919 » 24 dec 2015, 18:45

Sad vidjoh, da je 2004 generacija Slobode dobila Adidas dresove, sorceve i stucne( ne znam imal jos nesto), dok su treneri dobili trenerke i jakne Adidas. Zna li neko ko je ovo dao?

Mozda se sprema i prvom timu nesto ovakvo... :mrgreen:
samo naprijed, samo naprijed, samo hrabro bori se, naša pjesma nek' te nosi, sve do nove pobjede!

Avatar
Skver
Postovi: 6273
Pridružen/a: 03 feb 2013, 22:19
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Skver » 24 dec 2015, 19:51

Jel' ovo Husref poceo otvarati i nova odjeljenja u robnoj kuci ?.....ima li Omega kakve veze sa Slobodom ? :)....ja mislio Husref odmara u Sarajevu, izgleda dosao po ekipu da ih vodi na Hasetov turnir. :)
🔴⚫️

Zaključano

Natrag na “FK Sloboda”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.