FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

Avatar
Babilon
Postovi: 898
Pridružen/a: 10 feb 2010, 19:15
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Babilon » 27 maj 2010, 22:56

Zagor je napisao/la:
Babilon je napisao/la:Milito je postigao također gol protiv Barcelone iz zaleđa u polufinalu lige prvaka pa ljudi toliko ne kukaju,Olic je odveo Bayern protiv Fiorentine u cetvrtfinale LP iz zaleđa pa opet toliko ne kukaju!
:mrgreen:
Desi se greska!šta'š jeb..ga!
Desi se greška, al kad se te greške ponavljaju za redom u jednoj utakmici, TO nije slučajno ?
jesi ti gledao tu utakmicu?jesi citao zasto je sudac kasnije suspendiran i obrazlozenje sudacke komisije zbog kojih gresaka?Niste samo vi osteceni u toj utakmici,al glupo se vaditi na Zrinjski i taj gol imali ste ostalih 29. kola,jbg niste uspjeli bit ce bolje drugi put,ja sam napisao da svi klubovi tj. 5 njih iz vrha su zasluzili evropu al eto jedan je morao otpast,a kako stvari stoje mozda nitko i ne vidi tu evropu radi saveza i politike u njemu koja koci sve u nasoj drzavi pa tako i sport.
Predstavnici iz RS-a nisu ua jednog presjednika sto znaci da ce ueffa suspendirati klubove za evropu i reprezentaciju za kvalifikacije no kvalifikacije su jos daleko pa za repku ima sanse no za klubove i njihove nastupe ovog ljeta male su sanse ako se u savezu ne dogovore.
HSK Zrinjski Mostar

Avatar
Zagor
Postovi: 5520
Pridružen/a: 27 jul 2008, 14:03
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Zagor » 27 maj 2010, 23:03

Babilon je napisao/la:
Zagor je napisao/la:
Babilon je napisao/la:Milito je postigao također gol protiv Barcelone iz zaleđa u polufinalu lige prvaka pa ljudi toliko ne kukaju,Olic je odveo Bayern protiv Fiorentine u cetvrtfinale LP iz zaleđa pa opet toliko ne kukaju!
:mrgreen:
Desi se greska!šta'š jeb..ga!
Desi se greška, al kad se te greške ponavljaju za redom u jednoj utakmici, TO nije slučajno ?
jesi ti gledao tu utakmicu?jesi citao zasto je sudac kasnije suspendiran i obrazlozenje sudacke komisije zbog kojih gresaka?Niste samo vi osteceni u toj utakmici,al glupo se vaditi na Zrinjski i taj gol imali ste ostalih 29. kola,jbg niste uspjeli bit ce bolje drugi put,ja sam napisao da svi klubovi tj. 5 njih iz vrha su zasluzili evropu al eto jedan je morao otpast,a kako stvari stoje mozda nitko i ne vidi tu evropu radi saveza i politike u njemu koja koci sve u nasoj drzavi pa tako i sport.
Predstavnici iz RS-a nisu ua jednog presjednika sto znaci da ce ueffa suspendirati klubove za evropu i reprezentaciju za kvalifikacije no kvalifikacije su jos daleko pa za repku ima sanse no za klubove i njihove nastupe ovog ljeta male su sanse ako se u savezu ne dogovore.
Da gledo sam tu utakmicu, i gotov svaki prekršaj od strane igrača Sarajeva je bio za žuti karton, možda ti nisi gledao taj meč ? Bio je toliko sudija protiv Sarajeva da nemam riječi, da negovorim za taj ofsajd. A to što se tiče tih što će ići u Evropu ja nemam ništa protiv njih, naprotiv. ovo su svi navijači FKS-a priželjkivali , jer samo tako možemo upravu otjerati.
"Dobar dan, mi smo FK Sarajevo, izvolite se branit"

"OOOooOOO Šta se desilo, pa te ludo volim Saraj"vo
AAAaaaAAA Niko nikada neće znati šta se dešava""""

kompleks zvani *Sarajevo*

Avatar
dino lj
Postovi: 1223
Pridružen/a: 15 maj 2010, 21:21
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la dino lj » 27 maj 2010, 23:08

Kakve veze ima to sto su Milito i Olic bili u opsajdu sa ovim slucajem,pa covjek je imao tri zuta i nije smjeo sjediti na klupi a kamoli igrati.Slucaj cist kao suza Sarajevo po svim pravilima je morali dobiti ta tri boda.Kakve veze ima to sto u Slobodi govore da ih Olimpik i FS BIHnisu obavjestili sa Sarajevom.Neka se oni dogovore koga treba kazniti za te propuste.Sve i jedan klub si ponasao kao Sarajevo da je na njihovom mjestu(pa i Sloboda),oni samo traze da se postuju propisi i nista vise.Pa navedite bilo koju ligu u Evropi koja ovakav slucaj nebi registrovala sa 0:3.
Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil
življenja i ponašanja.

burek pita
Postovi: 300
Pridružen/a: 12 avg 2009, 19:45
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la burek pita » 27 maj 2010, 23:15

dino lj je napisao/la:Kakve veze ima to sto su Milito i Olic bili u opsajdu sa ovim slucajem,pa covjek je imao tri zuta i nije smjeo sjediti na klupi a kamoli igrati.Slucaj cist kao suza Sarajevo po svim pravilima je morali dobiti ta tri boda.Kakve veze ima to sto u Slobodi govore da ih Olimpik i FS BIHnisu obavjestili sa Sarajevom.Neka se oni dogovore koga treba kazniti za te propuste.Sve i jedan klub si ponasao kao Sarajevo da je na njihovom mjestu(pa i Sloboda),oni samo traze da se postuju propisi i nista vise.Pa navedite bilo koju ligu u Evropi koja ovakav slucaj nebi registrovala sa 0:3.
niste ovako govorili dok smo vam bili konkurenti,cak je vas covjek i glasao protiv sarajeva,nemojte zivota vam ni sad se zalagat za nas kad znate da sad nema nista od toga jer sad su u igri i hercegovci,vise nije bitna sloboda i zeljo

Avatar
adnanhz
Postovi: 1220
Pridružen/a: 15 jan 2009, 23:28
Lokacija: sjever
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la adnanhz » 27 maj 2010, 23:17

dino lj je napisao/la:Kakve veze ima to sto su Milito i Olic bili u opsajdu sa ovim slucajem,pa covjek je imao tri zuta i nije smjeo sjediti na klupi a kamoli igrati.Slucaj cist kao suza Sarajevo po svim pravilima je morali dobiti ta tri boda.Kakve veze ima to sto u Slobodi govore da ih Olimpik i FS BIHnisu obavjestili sa Sarajevom.Neka se oni dogovore koga treba kazniti za te propuste.Sve i jedan klub si ponasao kao Sarajevo da je na njihovom mjestu(pa i Sloboda),oni samo traze da se postuju propisi i nista vise.Pa navedite bilo koju ligu u Evropi koja ovakav slucaj nebi registrovala sa 0:3.
e dino nemzes ti nekom objasnit da ima razlike i slucajno gresci koja se desava i u jedno ligi sampiona pred milionskim auditorijem i tendecioznim kakvo je bilo sudjenje u mostaru i to pred tv kamerama e sad kontaj sta kad nema direktih prijenossa i kad sklepaju one preglede na 2 minute
Mi se ne furamo mi smo furka.
Sarajevo Horde Bog i Carsija, neka zivi Bosna nasa drzava...

Avatar
dino lj
Postovi: 1223
Pridružen/a: 15 maj 2010, 21:21
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la dino lj » 27 maj 2010, 23:29

burek pita je napisao/la:
dino lj je napisao/la:Kakve veze ima to sto su Milito i Olic bili u opsajdu sa ovim slucajem,pa covjek je imao tri zuta i nije smjeo sjediti na klupi a kamoli igrati.Slucaj cist kao suza Sarajevo po svim pravilima je morali dobiti ta tri boda.Kakve veze ima to sto u Slobodi govore da ih Olimpik i FS BIHnisu obavjestili sa Sarajevom.Neka se oni dogovore koga treba kazniti za te propuste.Sve i jedan klub si ponasao kao Sarajevo da je na njihovom mjestu(pa i Sloboda),oni samo traze da se postuju propisi i nista vise.Pa navedite bilo koju ligu u Evropi koja ovakav slucaj nebi registrovala sa 0:3.
niste ovako govorili dok smo vam bili konkurenti,cak je vas covjek i glasao protiv sarajeva,nemojte zivota vam ni sad se zalagat za nas kad znate da sad nema nista od toga jer sad su u igri i hercegovci,vise nije bitna sloboda i zeljo
Za mene fudbal samo sport i nista vise, uvjek sam se zalagao za postovanje propisa,ja licno niti mogu da se zalazem za Zelju a kamoli za vas.To koje glasao protiv koga i kada o tome bi se nadugo moglo komentarisati.Pogresno tumacis komentar a konkurencija je sasvim normalna stvar a ko se zdravo shvata.
Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil
življenja i ponašanja.

Avatar
Babilon
Postovi: 898
Pridružen/a: 10 feb 2010, 19:15
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Babilon » 27 maj 2010, 23:45

adnanhz je napisao/la:
dino lj je napisao/la:Kakve veze ima to sto su Milito i Olic bili u opsajdu sa ovim slucajem,pa covjek je imao tri zuta i nije smjeo sjediti na klupi a kamoli igrati.Slucaj cist kao suza Sarajevo po svim pravilima je morali dobiti ta tri boda.Kakve veze ima to sto u Slobodi govore da ih Olimpik i FS BIHnisu obavjestili sa Sarajevom.Neka se oni dogovore koga treba kazniti za te propuste.Sve i jedan klub si ponasao kao Sarajevo da je na njihovom mjestu(pa i Sloboda),oni samo traze da se postuju propisi i nista vise.Pa navedite bilo koju ligu u Evropi koja ovakav slucaj nebi registrovala sa 0:3.
e dino nemzes ti nekom objasnit da ima razlike i slucajno gresci koja se desava i u jedno ligi sampiona pred milionskim auditorijem i tendecioznim kakvo je bilo sudjenje u mostaru i to pred tv kamerama e sad kontaj sta kad nema direktih prijenossa i kad sklepaju one preglede na 2 minute
Ocigledno da niste gledali utakmicu,alo ono OCIGLEDNO!
Neznas ti sto je tendecijozno suđenje,imas na youtube primjer orasje - Zrinjski pa pogledaj sto je to tendezijozno suđenje!
Budite malo realniji i skromniji nece vas to ubit!
HSK Zrinjski Mostar

Respektiva
Postovi: 331
Pridružen/a: 25 sep 2009, 10:18

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Respektiva » 28 maj 2010, 00:03

cole-ch je napisao/la:Da li neko zna, da li se Sarajevo zalilo kod Uefe zbog one utakmice sa Slobodom?

Vratite Sarajevu bodove iz Tuzle, mafijasi!
Šta i da dobijemo ??

Nećemo se vratiti dok ona **** ne odu sa svojih pozicija !

UPRAVA NAPOLJE !

benajon
Postovi: 238
Pridružen/a: 03 okt 2008, 00:24
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la benajon » 28 maj 2010, 00:33

Nauci pisat cuj opsajd

Dino_TM
Postovi: 673
Pridružen/a: 20 maj 2010, 13:51
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Dino_TM » 28 maj 2010, 11:50

dino lj je napisao/la:Pa navedite bilo koju ligu u Evropi koja ovakav slucaj nebi registrovala sa 0:3.
Premier liga BiH. :roll:
Nazalost je tako, kad bi vam bar dali one bodove. Bolje da igra jedan od najvecih klubova u nasoj historiji nego Zrinjski i Siroki koji skoro nista nisu uradili za nas fudbal. U Srbiji su 2 najveca tima u vrhu, u Hrvatskoj takodje pa zasto ne bi i kod nas ...

pile87
Postovi: 7471
Pridružen/a: 14 nov 2009, 13:42
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la pile87 » 28 maj 2010, 11:58

Dino_TM je napisao/la:
dino lj je napisao/la:Pa navedite bilo koju ligu u Evropi koja ovakav slucaj nebi registrovala sa 0:3.
Premier liga BiH. :roll:
Nazalost je tako, kad bi vam bar dali one bodove. Bolje da igra jedan od najvecih klubova u nasoj historiji nego Zrinjski i Siroki koji skoro nista nisu uradili za nas fudbal. U Srbiji su 2 najveca tima u vrhu, u Hrvatskoj takodje pa zasto ne bi i kod nas ...
Zato sto nasi najveci klubovi vec odavno nisu najveci, zahvaljujuci ovom gradu kojem je sasvim svejedno za razliku od Sirokog, jedno je imati neke iluzije a drugo biti realan.
FORZA LAZIO !!!!! AVANTI RAGAZZI DI BUDAPEST !!!!!

Dino_TM
Postovi: 673
Pridružen/a: 20 maj 2010, 13:51
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Dino_TM » 28 maj 2010, 12:05

Ja kazem kako bih zelio. To je u ovom trenutku nemoguce. Da se grad i opstine potrude sigurno bi Zeljo i Sarajevo harali ovom ligom.

Avatar
blablabla
Postovi: 258
Pridružen/a: 25 okt 2009, 00:48
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la blablabla » 28 maj 2010, 12:07

iako sam navijac zeljeznicara treba biti objektivan i reci da se takve stvari ne bi smjele desavati u nasoj PL (gavaric).
ako je bio suspendovan i ako po pravilu nije smio igrati, nema tu nikakvog glasanja, ili jesi ili nisi
dakle 3 boda za sarajevo...

to sto nije uredno popunjen onaj njihov formular (sta li je vec) nije problem sarajeva nego kluba za kojeg igra taj igrac i sloboda treba biti zaduzena kao i svaki drugi klub za svoje igrace...
naravno trebala bi biti i odredjena kazna za olimpik jer nije izrucio potpune dokumente kada je presao igrac iz kluba u drugi

ne znam... to jedino kod nas ima.. i takve stvari ce se desavati ubuduce, nazalost
taj slucaj ne pokazuje da je samo sarajevo osteceno, nego i svi mi koji volimo i pratimo BH fudbal...
to je kriminal i svakako da neko ima koristi od toga

zivjeli

Zenica Blues
Postovi: 33
Pridružen/a: 07 maj 2010, 21:10
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Zenica Blues » 28 maj 2010, 12:11

Dino_TM je napisao/la:Ja kazem kako bih zelio. To je u ovom trenutku nemoguce. Da se grad i opstine potrude sigurno bi Zeljo i Sarajevo harali ovom ligom.
najveci udarac sarajevskim klubovima je taj sto se u sarajevo doselio sve i svako....nema te ljubavi prema klubu kao nekada...sve se svodi na REZULTAT kluba...to je dokaz na sjeveru gdje je standard od 2000 i istok 1000 .....cim neki bolji rezultat evropa i to .....eto ih ....tako i na grbavici ....vec nekoliko godina unazad..i evo ima rezultat odednom ima i navijaca .... sve je to razlog,jer jneki "NAVIJACI" kazu,uhhh danas igramo sa laktasima,koji cu klinac ici to gledati .....to nije ljubav prema klubu....ili **** nasu ligu,nema ovdje fudbala....to govore oni kji su dosli after 95 u sarajevo i gledaju MAN-utd na tv-u i zamisljaju da su tamo


a evo i za ovog gavarica da odg postu iznad......gavaric je trazio papire od OLIMPIKA da ide u SRBIJU NAZAD....tako dda mu u ispisnici nema potrebe da pise za kartone,jer se ne prenose u drugu ligu...ali je GOSPODIN bez znanja olimpika presao u slobodu....u tome je fazon

Avatar
blablabla
Postovi: 258
Pridružen/a: 25 okt 2009, 00:48
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la blablabla » 28 maj 2010, 12:13

Zenica Blues je napisao/la: najveci udarac sarajevskim klubovima je taj sto se u sarajevo doselio sve i svako....
generalizujes brate previse...treba zaustaviti migraciju stanovnistva zbog zelje i sarajeva?

edit: pojasnio si mi za olimpik jer nisam znao da je trebao u srbiju..

Avatar
Omar500
Postovi: 1584
Pridružen/a: 25 maj 2010, 20:44
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Omar500 » 28 maj 2010, 12:29

Slažem se sa Zenica Blues, svakakva se stoka nakotila u Sarajevu, pa je to razlog i lopovskih uprava u Želji i Sarajevu. Aj, bar se Željo uspio kotarisati, ali Sarajevu predstoji težak period, baš zbog te lopovske uprave. Liga bi najbolja bila s jakim Željom, Sarajevom, Veležom, Borcem, Slobodom, Čelikom, pa i Zrinjskim i Širokim, jer fudbalski rivalitet između gradova postoji, zainteresiranost bi bila veća i fudbal u našoj državi bi procvjetao. Svaka druga utakmica veliki spektakl, bez incidenata, melem za oči. Po meni, HNL i Srpska Jelen Liga su gluposti, znaš tačno ko će biti prvak države, ili Zvezda ili Partizan u jednom slučaju, dok je u HNL-u u posljedne vrijeme to Dinamo, Hajduk se rasuo. Još 80% populacije te dvije države navija za neki klub iz velike četvorke, možda čak i više. U BiH je drugačija situacija i imamo mnogo potencijala za odličnu fudbalsku ligu.

Avatar
Semirr
Postovi: 256
Pridružen/a: 09 jul 2009, 18:06
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Semirr » 28 maj 2010, 15:05

cuo sam neke informacije da bi se sjednica trebala odrzati krajem juna.da li neko zna nesto vise o tome??

Respektiva
Postovi: 331
Pridružen/a: 25 sep 2009, 10:18

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Respektiva » 30 maj 2010, 09:57

Samo da znate braćo onaj grafit za Vedrana je pošarao neki retard ..

Avatar
dino lj
Postovi: 1223
Pridružen/a: 15 maj 2010, 21:21
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la dino lj » 30 maj 2010, 10:03

Respektiva je napisao/la:Samo da znate braćo onaj grafit za Vedrana je pošarao neki retard ..
To moze samo kreten uraditi i to nocu da ga niko ne vidi,stoka primitivna sta mu mrtav covjek smeta.
Boze dragi kakvih sve ljudi ima,pa njihov mentalni sklop je cudo svjetsko.
Vedrane neka ti jevjecni mir i spokoj.
Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil
življenja i ponašanja.

Avatar
Hairlija
Postovi: 1440
Pridružen/a: 28 apr 2010, 18:46
Lokacija: RajvoSA,north
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Hairlija » 30 maj 2010, 10:10

da mi je vidjeti i tu silu sto sara po grafitu covjeka koji je izgubio zivot,samo zato sto je iz Sarajeva

Pacenice :roll: ako citas javi se
GDJE GOD DA SMO UVJEK SMO KORAK ISPRED VAS
Zijad Blekic jedan je od nas!
FK Sarajevo-Ljubav Zivota
Cijeli zivot kompleksi, mastas kako hordas si, teski su to momenti, sve bi dao da promjenis, ali ko zna sta jos dolazi, neki novi porazi :D

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: johntravolta123, MrPink, Pantelija, senad82 i 54 gosta.