HakerPadovan je napisao/la:Jel kod vas stranica izobličena, mislim je Pogba zeznuo nešto sa spoilerima
, pa vidi jel do tebe.
Zanimljiva utakmica večeras, vrijeme je da Morata zabije gol večeras, mislim da bi bilo dobro da on i Mandžo krenu od prve, imam osjećaj da bi trenutno bolje prošao sa njim u kombinaciji, treba mu samo 1-2 gola pred LP. Bilo bi dobro da Rugani dobije minute, šteta za Leminu ii Pereyru jer se još nisu oporavili.
Šteta što kup nije malo neozbiljnije shvaćen nakon osvajanja
Vidi se da Max nema povjerenja ili želje staviti Caceresa i Rugania istovremeno, stvar italijanske glave.
Šteta Lemine i Pereyre.





