Haris Medunjanin
Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
-
gojzerica
- Postovi: 3915
- Pridružen/a: 12 avg 2012, 21:46
- Lokacija: zadnje sjedište moga auta
- Kontakt:
Re: Haris Medunjanin
Re: Haris Medunjanin
Re: Haris Medunjanin
hurem je napisao/la:Hmmm...idiote jedan...ljencugo.
Sta je sad uradio?
Zemljo tisućljetna na vjernost ti se kunem.
od mora do Save
od Drine do Une.
Re: Haris Medunjanin
Ma nista, to ja onako malcice...ponavljam se kao papagajharis92 je napisao/la:hurem je napisao/la:Hmmm...idiote jedan...ljencugo.
Sta je sad uradio?
Re: Haris Medunjanin
Steta za obojicu. Kad smo igrali u Estonije, Miske ide u McDonalds jesti, bolji njega briga za zdravu ishranuhurem je napisao/la:Ma nista, to ja onako malcice...ponavljam se kao papagajharis92 je napisao/la:hurem je napisao/la:Hmmm...idiote jedan...ljencugo.
Sta je sad uradio?krivo mi sto je upropastio svoju karijeru a ima takvo znanje u nogama...smijem se zakleti samo da se malo vise trudio i trcao da bi igrao u Realu ili Barceloni...ali eto, mrsko frajeru...nikada necu prezaliti Misketa i njega i njihove neostvarene domete.
Re: Haris Medunjanin
Nek on samo formu popravi, znanje je neosporno, ja se smijem opkladit da je on bio u formi tokom baraza da bi to mnogo drugačije izgledalo ali eto.hurem je napisao/la:Ma nista, to ja onako malcice...ponavljam se kao papagajharis92 je napisao/la:hurem je napisao/la:Hmmm...idiote jedan...ljencugo.
Sta je sad uradio?krivo mi sto je upropastio svoju karijeru a ima takvo znanje u nogama...smijem se zakleti samo da se malo vise trudio i trcao da bi igrao u Realu ili Barceloni...ali eto, mrsko frajeru...nikada necu prezaliti Misketa i njega i njihove neostvarene domete.
Zemljo tisućljetna na vjernost ti se kunem.
od mora do Save
od Drine do Une.
Re: Haris Medunjanin
Gesendet von meinem ALE-L21 mit Tapatalk
O juremos con gloria morir!
Re: Haris Medunjanin
sad s mirisom ljiljana,ljubavi moja.
Re: Haris Medunjanin
Vi ste ponos nacije!!!
#Sejad Salihovic
# Zvjezdan Misimovic
Re: Haris Medunjanin
Za Misketa se slazem. Neko pomenu Mek Donalds, zasto da trci kada zna igrati lopte?hurem je napisao/la:smijem se zakleti samo da se malo vise trudio i trcao da bi igrao u Realu ili Barceloni
A za Harisa sto si izjavio mogu samo reci, dan te yebo
Re: Haris Medunjanin
Kao što ljudi vole reći a i ja se slažem sa tim, da igra u vremenu od prije 30ak godina bio bi među najboljim.
Holy South!
Forza Milan!
Go Mavs!
Re: Haris Medunjanin
sad s mirisom ljiljana,ljubavi moja.
Re: Haris Medunjanin
Zemljo tisućljetna na vjernost ti se kunem.
od mora do Save
od Drine do Une.
Re: Haris Medunjanin
#Digni se iz pepela ,kao stoput do sada,
sad s mirisom ljiljana,ljubavi moja!!!
#Sjaji, sjaji Bosanski Dijamantu!!! # Edin Dzeko.
Re: Haris Medunjanin
Nije polako, ovo je ekspresnoedoo3 je napisao/la:Veceras dvije asistencije.Polako nam se Haris vraca u formu![]()
![]()
![]()
Re: Haris Medunjanin
pinoglavi je napisao/la:Nije polako, ovo je ekspresnoedoo3 je napisao/la:Veceras dvije asistencije.Polako nam se Haris vraca u formu![]()
![]()
![]()
Jest, upravu si
Samo nek' nastavi ovim tempom, u dvije utakmice 3 asistencije i go
#Digni se iz pepela ,kao stoput do sada,
sad s mirisom ljiljana,ljubavi moja!!!
#Sjaji, sjaji Bosanski Dijamantu!!! # Edin Dzeko.
Re: Haris Medunjanin
Vi ste ponos nacije!!!
#Sejad Salihovic
# Zvjezdan Misimovic
Re: Haris Medunjanin
Vi ste ponos nacije!!!
#Sejad Salihovic
# Zvjezdan Misimovic
Online
Trenutno korisnika/ca: ajaca, ArtemisFowl, AzRimiRzA, b00t, Bobadilla, Bosanac90, Brokula, CAGarfia, CHR, Confiance, CrvenoCrnaArmija, Daduli, dariolovrinovic00, darker10, deda, DeeWa, Elddar, enobarca, Frankie, Fudo, GrbavicaHrammm, HalaMadrid, HariTz, jasmin10, karajlo, Kaunas, KockarVicin007, Kylian, lakilone, LeCoq, lol89, ludilompredozirani, Lynx, Majstorinho, Marokanci58, MaroonBjelave, Marsal, Marsiano, Micron, PeppermintSA, RajvoSa89, rossonero85, s4mke, Shevko, Sheyi, StevieG8, TefalTava, Venom, VensanKasel, VivaLaLiberta, VivaLaStella, Xaniesta, Zaxon i 273 gosta.

