Miralem Pjanić

Moderatori/ce: Monolog,insider,TaRgEt_,_dreamer_,ribery

Avatar
pinoglavi
Postovi: 10728
Pridružen/a: 09 sep 2012, 15:47
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la pinoglavi » 08 feb 2016, 10:11

krmpotich je napisao/la: Posto ga nasi mediji zovu mali princ bilo bi lijepo kada bi dostigao pola Totija. Ni blizu nije. Biti lider? To je upravo on. Neko ko zna pogurati ekipu kada ne ide, pogoditi kada najvise treba, biti autoritet kod sudija. Toti je sve to bio zadnjih 15 godina. Miralem ne smije uzeti uzeti loptu od Ljajica :clap: Sinoc zbog obaveza mec sam pratio od kako je Sampa smanjila na 2:1. Njegovo ime nisam cuo za 30 i kusur minuta. Da je bar uzeo loptu i da da pogresan pas za Dzeku, znaci nista. A ovdje ga vecina poredi sa novim Iniestom. Budimo realni...
Da ponovim ono sto sam napisao vise puta, to sto nije lider ga uopste ne sprijecava da predje u jaci klub, cak sta vise s obzirom na broj lidera u jacim klubovima i pametnije je uzeti nekog igraca koji ce igrati u sjeni a i Miralemu to puno vise odgovara.
Nad tobom sunce najljepše sja

Avatar
unavita
Postovi: 852
Pridružen/a: 02 nov 2011, 00:00
Lokacija: Bihać
Kontakt:

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la unavita » 08 feb 2016, 10:11

Samo je jedan razlog zašto Pjanic nije bio na nivou a to je odsustvo naingolana , čim se radja vrati i Miralem će biti na nivou


Postano kroz Forum SportSport.ba app.
"Kad je selo složno i jedna djevojka je dosta"

Alipasino
Postovi: 7927
Pridružen/a: 07 apr 2010, 18:27
Kontakt:

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la Alipasino » 08 feb 2016, 12:56

Pa misu ako vidiš da ti zemljaka neide poguraj ga malo neskodi **** te Salah.

Avatar
BadrHari
Postovi: 3730
Pridružen/a: 22 maj 2013, 23:54
Lokacija: Bilino Polje
Kontakt:

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la BadrHari » 09 feb 2016, 00:51

Chinaglia je napisao/la:lažni igrač u svom elementu
Bas tako.
Njegov tip prevaziđen u modernom fudbalu, hem si spor hem slab u duelu..
Hem si mentalno slab, koliko već sada Bešić odskače od Pjanića nije humano.
Neopisivo mi krivo jer poslije SP gledamo kukavicu, a ne starog Pjanića.
Sve mu se svodi na tu neku tehniku, kreativnost a vamo vidis veznjake poput Naingolana koji vise od njega urade u oba smjera.
Jos kad se sjetim od 2015.-e jedan centarsut uspio prebacit na drugu ..
Two-time champion of Central European Cup, triple champion of Bosnia and Hercegovina, two-time cup winners, and one time winner of the international Intertoto cup.

Avatar
provokatorII
Postovi: 353
Pridružen/a: 05 avg 2015, 14:06
Kontakt:

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la provokatorII » 09 feb 2016, 01:48

BadrHari je napisao/la:
Chinaglia je napisao/la:lažni igrač u svom elementu
Bas tako.
Njegov tip prevaziđen u modernom fudbalu, hem si spor hem slab u duelu..
Hem si mentalno slab, koliko već sada Bešić odskače od Pjanića nije humano.
Neopisivo mi krivo jer poslije SP gledamo kukavicu, a ne starog Pjanića.
Sve mu se svodi na tu neku tehniku, kreativnost a vamo vidis veznjake poput Naingolana koji vise od njega urade u oba smjera.
Jos kad se sjetim od 2015.-e jedan centarsut uspio prebacit na drugu ..

Super sto te vise zanimaju borilacke vjestine, jer o nogometu nemas pojma.

Problem je samo sto puno komentarises nogomet, al' niko nije savrsen.

Avatar
grad-na-rijeci-sani
Postovi: 530
Pridružen/a: 14 avg 2009, 09:08
Lokacija: Prijedor, BiH
Kontakt:

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la grad-na-rijeci-sani » 09 feb 2016, 14:09

Meni i dalje nije jasno kako je Pjanic slab u duelu a momak ima najvise oduzetih lopti od Besica na SPu.
Znaci Besic sa manje oduzetih bolji u duelu.
Svasta ce covjek procitati na ovom forumu.

Avatar
JonSnow
Postovi: 6308
Pridružen/a: 17 jun 2014, 00:28
Kontakt:

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la JonSnow » 09 feb 2016, 16:10

Meni nije jasno odakle nekim ljudima ovoliko volje da se sramote i da otvoreno pokazuju neznanje. Cuj Pjanić prevazidjen tip u modernom nogometu, pa nevjerovatno.

Sent from my HTC One SV using Tapatalk
"...njegovo kultno Bilino polje — a prije njega stara Blatuša — sa svih dvadeset hiljada ljutih metalaca, ložača i kovača na tribinama bili su naša najgora nedjeljna noćna mora."

Avatar
BadrHari
Postovi: 3730
Pridružen/a: 22 maj 2013, 23:54
Lokacija: Bilino Polje
Kontakt:

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la BadrHari » 09 feb 2016, 18:19

Sve se vidjelo djeco u dva meca protiv Iraca.
Miralema ne smije prići po loptu, zatvore ga Irci bez po muke. S loptom postaje statican ko Medunjanin, uđe Bešić naniže trojicu i promijeni stranu, posalje dijagonalu itd.
Poslije odlaska Misketa na njemu je bilo da preuzme liderstvo, odavno je u repci.
On se međutim us*ro i kruna je ofulan penal protiv Kipra. ( primjer kakav je pod pritiskom )
Protiv boljih ekipa se vidi koliko je Pjanić stagnirao. Uzmemo Belgijancima loptu i Pjanić neće da trci, otvori kontru, nego ceka loptu u noge ( STOJI ) ne bil neko drugi istrčao.
Pjanića sam volio ali pogledajte istinu u oci!
Two-time champion of Central European Cup, triple champion of Bosnia and Hercegovina, two-time cup winners, and one time winner of the international Intertoto cup.

vozdrica
Postovi: 299
Pridružen/a: 24 sep 2015, 14:36

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la vozdrica » 09 feb 2016, 18:50

BadrHari je napisao/la:Sve se vidjelo djeco u dva meca protiv Iraca.
Miralema ne smije prići po loptu, zatvore ga Irci bez po muke. S loptom postaje statican ko Medunjanin, uđe Bešić naniže trojicu i promijeni stranu, posalje dijagonalu itd.
Poslije odlaska Misketa na njemu je bilo da preuzme liderstvo, odavno je u repci.
On se međutim us*ro i kruna je ofulan penal protiv Kipra. ( primjer kakav je pod pritiskom )
Protiv boljih ekipa se vidi koliko je Pjanić stagnirao. Uzmemo Belgijancima loptu i Pjanić neće da trci, otvori kontru, nego ceka loptu u noge ( STOJI ) ne bil neko drugi istrčao.
Pjanića sam volio ali pogledajte istinu u oci!
Tako je ,al istina ovde nepije vode. :bow:
NOVAK ĐOKOVIĆ
NK Celik Zenica

Avatar
adoo11
Postovi: 652
Pridružen/a: 17 avg 2014, 19:26
Kontakt:

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la adoo11 » 09 feb 2016, 19:03

vozdrica je napisao/la:
BadrHari je napisao/la:Sve se vidjelo djeco u dva meca protiv Iraca.
Miralema ne smije prići po loptu, zatvore ga Irci bez po muke. S loptom postaje statican ko Medunjanin, uđe Bešić naniže trojicu i promijeni stranu, posalje dijagonalu itd.
Poslije odlaska Misketa na njemu je bilo da preuzme liderstvo, odavno je u repci.
On se međutim us*ro i kruna je ofulan penal protiv Kipra. ( primjer kakav je pod pritiskom )
Protiv boljih ekipa se vidi koliko je Pjanić stagnirao. Uzmemo Belgijancima loptu i Pjanić neće da trci, otvori kontru, nego ceka loptu u noge ( STOJI ) ne bil neko drugi istrčao.
Pjanića sam volio ali pogledajte istinu u oci!
Tako je ,al istina ovde nepije vode. :bow:


Ma generalno dok raja ne skonta da od njega ne ocekuje velike stvari kada je reprezentacija u pitanju mi cemo tapkat u mjestu.Historija ne pamti da se jedan igrac "prao"kao on.Cuj nije lider, yebo lidera i ne trazi se to od njega al da igrac od 25 miliona u 10 utakmica ne napravi neku prevagu, ne napravi razliku na terenu to je nevjerovatno.Nama su kvalifikacije spasavali igraci od 2-3 mil.a on se utopi u sivilo.U jednoj utakmici ne moze sa Cocalicem, treba mu Medunjanin, u drugoj mu isti taj Medunjanin smeta, do skora ga Miske gusio.Miralem Pjanic je prosjecan igrac u reprezentaciji,Roma me ne zanima ni najmanje,jednostavno sto se reperezentacije tice on ne moze u istu recenicu sa Dzekom i Besicem.
Hvala Edine, Miraleme, Vedade, Zvjezdane, Harise, Asmire,Emire,Adnane, Mensure,Ognjene ,Izete, Ermine,Ervine Senade, Sejade, Senijade,Elvire za SP u Brazilu.
Vi ste ponos nacije!!!

#Sejad Salihovic

# Zvjezdan Misimovic

Momciluk
Postovi: 3855
Pridružen/a: 25 jun 2015, 22:12
Kontakt:

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la Momciluk » 11 feb 2016, 00:04

slika
:mrgreen:
This time next year we'll be millionaires.

Avatar
Effenberg
Postovi: 9259
Pridružen/a: 21 okt 2014, 12:42
Lokacija: Ravna i nepomicna Zemlja
Kontakt:

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la Effenberg » 11 feb 2016, 00:40

Uze ga stari lisac na pijacarski fazon. Hahahah
Coronados de gloria vivamos,
O juremos con gloria morir!

Avatar
hurem
Postovi: 8697
Pridružen/a: 13 jul 2011, 21:28
Kontakt:

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la hurem » 13 feb 2016, 00:44

Pjanic - Roma bez njega ne moze meda!

Alipasino
Postovi: 7927
Pridružen/a: 07 apr 2010, 18:27
Kontakt:

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la Alipasino » 13 feb 2016, 08:22

I još jedna tekma prodze i sta uradi.Jedan savjet Pjanicu.Kad dobiješ loptu probaj naprijed malo a ako je moguće zadrži je vise od 2 sekunde neće te ujest.

tarabuka
Postovi: 323
Pridružen/a: 07 dec 2015, 11:56
Kontakt:

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la tarabuka » 13 feb 2016, 10:15

skromna partija pjanica jucer.da nije salah preuzeo stvari u svoje ruke,roma vjerovatno nebi pobjedila.ja sam vec prije pisao,da je salah alfa i omega,najbitniji i najbolji igrac rome u ovoj sezoni.bez pjanica se moze,ali bez salaha tezko

vozdrica
Postovi: 299
Pridružen/a: 24 sep 2015, 14:36

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la vozdrica » 13 feb 2016, 10:27

hurem je napisao/la:Pjanic - Roma bez njega ne moze meda!
:urnebes: :urnebes:
NOVAK ĐOKOVIĆ
NK Celik Zenica

Avatar
Husika
Postovi: 4138
Pridružen/a: 05 nov 2014, 21:09
Kontakt:

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la Husika » 13 feb 2016, 11:45

hurem je napisao/la:Pjanic - Roma bez njega ne moze meda!
Pogotovo kada treba "nanizati" par igraca i napraviti visak...
Safet Susic=Propast BiH fudbala...
BiH je drzava koja ima najvise selektora u ovom trenutku-Safet, Sead, bezbroj menađera, bezbroj menađerskih agencija, Usanovic...
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=QqjDqtqf7pY

Avatar
Ajax
Postovi: 9572
Pridružen/a: 19 mar 2014, 01:40
Kontakt:

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la Ajax » 13 feb 2016, 12:34

Kakve gluposti. Pjanic i Nainggolan su jedina dvojica igraca koji trenutno imaju dovoljan kvalitet da igraju za najvecih 10 klubova svijeta. Jako dobar je i De Rossi samo covjek ima vec 32 godine i prosao je svoj igracki maksimum. SVI OSTALI igraci Rome imaju svoje nedostatke i nisu kompletni igraci.

Pjanic ne zna nanizati igrace i napraviti visak :D :D
Pa Pjanic ti je covjece tehnicki najbolji igrac Rome. Moze da igra protiv dvojice, trojice. Loptu mu je skoro nemoguce oduzeti, vrhunska tehnika. Dok imas u Romi par igraca od kojih neke, neki ovdje cak i hvale :lol: :lol: kojima je problem obicna igra 1 na 1 i u 9 od 10 duela gube loptu ili vracaju unazad, smijesno. Igraci sa tehnikom ispod prosjeka Serie A koji i nije neki. Samo me zanima sta ces pisati kade Pjanic poslje ove ili najkasnije sljedece sezone napravi transfer u veliki klub.

Avatar
hurem
Postovi: 8697
Pridružen/a: 13 jul 2011, 21:28
Kontakt:

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la hurem » 13 feb 2016, 13:02

Sad bih trebao da pravdam svoju tvrdnju...neki dan sam kritikovao Pjanica za losu partiju protiv Juventusa ili koga vec...ali sinoc ko je gledao utakmicu i ko imalo pameti ima jasno je mogao vidjeti bitnost Pjanica na terenu...dovoljno vam je pogledati istinske navijace Rome koji prije svega gledaju klub a ne ucinak bh igraca sta vele o doticnom i njegovoj ulozi u timu, na terenu...pametnom dosta!

Avatar
HariTz
Postovi: 2571
Pridružen/a: 12 sep 2012, 18:10
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la HariTz » 13 feb 2016, 13:13

Roma bez Pjanića doslovno ne zna iznijeti loptu sa svoje polovine. Sve ili na silu ili prebacuju sredinu terena. Mnogo je uticao na dinamiku igru, protok lopte i pokretljivost veznog reda i nakon toga je Roma "prodisala".

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: BigZlatan, Imajednabrigada, NoDi80, Semrush [Bot] i 41 gost.