FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

Avatar
Lakoste
Postovi: 7398
Pridružen/a: 17 nov 2015, 19:46
Lokacija: London
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Lakoste » 05 mar 2016, 10:36

[youtube][/youtube]

La, la, la...


Četiri mladića idu s Trebevića,
Prate ih pjesma i smijeh.
Kako ne bi bili veseli i čili,
Dan beše sunčan i lijep.
Stanu malo ovdje, par minuta ondje,
Drage su im šume i hlad.

Sarajevo čeka, zove iz daleka,
Žurite, momci, u grad.

Stadionu Koševo hrli silan svijet.
Utakmica, o-ho-ho počinje u pet


Četiri mladića žure s Trebevića,
Izlet je svršen za njih.
Eto oni tako, bezbrižno i lako,
Nedelju provode svi.

:opaopa: :opaopa: :opaopa: :opaopa: :opaopa: :opaopa: :opaopa:

Avatar
PitarBordo
Postovi: 7099
Pridružen/a: 06 jul 2015, 10:14
Lokacija: #SanjamZlatnoProljeće
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la PitarBordo » 05 mar 2016, 11:04

Sarajlijica1946 je napisao/la:Ja cu i dalje biti tu,a ti kako ces to preboliti ne znam stvarno!
Bila je zaje8ancija, što si napet kume. :kafa:
Samo Saraj'vo.

Avatar
Sarajlijica1946
Postovi: 7851
Pridružen/a: 21 jan 2016, 11:37
Lokacija: https://www.fksarajevo.ba/bs/
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Sarajlijica1946 » 05 mar 2016, 11:06

Promjena vremena,poslije kise dodje sunce itd.
3:1 Cezar,Bekic,Duljevic :beba:

Avatar
ledesma
Postovi: 5768
Pridružen/a: 28 feb 2016, 14:21
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ledesma » 05 mar 2016, 11:16

Nema izgovora, svi na Koševo!

Ko izda, pizda!

Vamos Rajvosaaaa :D
"Znaš kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijaš za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Želju. Hvala Bogu ja nisam među njima". Dino Merlin


Avatar
sarajlija
Postovi: 2523
Pridružen/a: 17 jul 2013, 12:48
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la sarajlija » 05 mar 2016, 11:29

Svi na Kosevo, igra Saraj'vo !! :opaopa: Oooooo J*** te zenicooooo !! :mrgreen:
Zadnja izmjena: sarajlija, dana/u 05 mar 2016, 11:42, ukupno mijenjano 1 put.
04.10.2009 !!

Avatar
Evolution87
Postovi: 10643
Pridružen/a: 21 jan 2012, 00:16
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Evolution87 » 05 mar 2016, 11:34

I SVAKO JUTRO KAD SE PROBUDIM, UVIJEK NA TEBE PRVO POMISLIM...
Zauvijek sam tu ja da ginem za tebe,
i onda kada ti budes red'o poraze!
Opet cemo mi do zore slavit' zajedno,
kad postanes ti prvak ponovo!

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 53068
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MortemHz » 05 mar 2016, 11:48

60.000 ljudi danas na Kosevu :cool:
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
Majkl
Postovi: 2423
Pridružen/a: 24 avg 2015, 09:11
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Majkl » 05 mar 2016, 11:53

Oooooj J*** ti fudbal,jedan od najvećih kloceva što su kročili u nas klub danas igra protiv nas ,a to je Mahir Kloc Karić.Natrpajte ih molim vas
ŠTA SE OVO DEŠAVA
FK Sarajevo najbolji i najorganizovaniji klub u regionu.
Najjaci i najbolji igracki kadar u BiH
U MENI GORI ZELJA SVAAAAAA
JEDAN JE CILJ JEDAN JE PUT SAMO JE JEDAN ŠAMPION
SVI U NAPAD JEDAN JE HASE

Avatar
ledesma
Postovi: 5768
Pridružen/a: 28 feb 2016, 14:21
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ledesma » 05 mar 2016, 11:57

Majkl je napisao/la:Oooooj **** ti fudbal,jedan od najvećih kloceva što su kročili u nas klub danas igra protiv nas ,a to je Mahir Kloc Karić.Natrpajte ih molim vas
Hahaha, ne moze biti veci od onog bocnog Radulovica
"Znaš kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijaš za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Želju. Hvala Bogu ja nisam među njima". Dino Merlin

Avatar
pasica
Postovi: 2399
Pridružen/a: 20 avg 2015, 09:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la pasica » 05 mar 2016, 11:58

Samo ne prozivajte nase bivse igrace molim vas :D
Dvorac u polju il' naziv zanata, više se voli grad od sindikata.
Mjesto gdje živiš, mjesto rođenja više se voli od zaposlenja.

Avatar
ledesma
Postovi: 5768
Pridružen/a: 28 feb 2016, 14:21
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ledesma » 05 mar 2016, 12:02

Baš bi volio da im zagorčamo život njihov jadni, da ne dođu sebi još 10 godina :D
"Znaš kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijaš za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Želju. Hvala Bogu ja nisam među njima". Dino Merlin

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 53068
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MortemHz » 05 mar 2016, 12:03

ledesma je napisao/la:Baš bi volio da im zagorčamo život njihov jadni, da ne dođu sebi još 10 godina :D
Ma bilo kakva pobjeda, trebaju nam 3 boda vise od svega.
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
ledesma
Postovi: 5768
Pridružen/a: 28 feb 2016, 14:21
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ledesma » 05 mar 2016, 12:08

MortemHz je napisao/la:
ledesma je napisao/la:Baš bi volio da im zagorčamo život njihov jadni, da ne dođu sebi još 10 godina :D
Ma bilo kakva pobjeda, trebaju nam 3 boda vise od svega.
Mislim da danas ne treba sumnjati u 3 boda, neće biti lahko, ali vjerujem da može biti bez problema danas :D
"Znaš kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijaš za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Želju. Hvala Bogu ja nisam među njima". Dino Merlin

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 53068
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MortemHz » 05 mar 2016, 12:11

Ma vjerujem i ja ali eto.
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
keli1946
Postovi: 285
Pridružen/a: 22 nov 2015, 12:05

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la keli1946 » 05 mar 2016, 12:15

Čudno je to kako ljudi različito vide igrače i različito rezonuju, da li je to stvar percepcije, ukusa ili nekih ličnih sujeta ne bih znao.
Kad bi ja rekao kojeg igrača smatram naj lošijim i da smatram da isti nije ni blizu za naš klub vjerovatno bi mi 95% foruma nagovorilo svašta.
Moja podrška ide cijelom timu podjednako jer mi je cilj da tim bude što bolji i samim tim ću i ja biti sretan a imaju ljudi stručniji od mene da kažu ko je dobar a ko nije
"Mene treba dobrinja, trebaju me djeca..."

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 53068
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MortemHz » 05 mar 2016, 12:23

Svi na Koševo!
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
Ado76
Postovi: 3103
Pridružen/a: 31 mar 2014, 08:54
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Ado76 » 05 mar 2016, 12:30

Sarajlijica1946 je napisao/la:http://www.fksarajevo.ba/bs/prvi-tim

sve se nema nove slike ovo oono
Vidi Dzemi slike,jel ovo iz srednje skole :urnebes: :urnebes:
Svi u napad jedan je Hase!!

de vam je budet, yeboti obitelj

Unknown33
Postovi: 8708
Pridružen/a: 17 maj 2012, 17:49
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Unknown33 » 05 mar 2016, 12:45

Vakat je za pobjedu

Avatar
Sarajlijica1946
Postovi: 7851
Pridružen/a: 21 jan 2016, 11:37
Lokacija: https://www.fksarajevo.ba/bs/
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Sarajlijica1946 » 05 mar 2016, 12:45

Ado76 je napisao/la:
Sarajlijica1946 je napisao/la:http://www.fksarajevo.ba/bs/prvi-tim

sve se nema nove slike ovo oono
Vidi Dzemi slike,jel ovo iz srednje skole :urnebes: :urnebes:
:rol:

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: boki86, bosnas_ i 29 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []