Juventus FC - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: Monolog,ribery,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

Koga mislite da ćemo dobiti u 1/4 finalu?

Anketa je završila: 15 mar 2019, 07:26.

Barcelona
3
12%
Tottenham
2
8%
Porto
7
28%
Ajax
4
16%
United
5
20%
City
0
Nema glasova.
Liverpool
4
16%
 
Ukupno glasova: 25

Avatar
muha milanez
Postovi: 6355
Pridružen/a: 13 dec 2010, 07:20
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la muha milanez » 17 mar 2016, 00:00

Sudija los veceras, ponisti gol cist, plus zuti kartoni zbog kojih je Max vjerovatno mjenjao da ne rizikuje. Steta ljudi, strasno ruzan osjecaj kad primis gol pred kraj, mutavi Miler :damn:
Lihtstajner imao sansu da zavrsi posao, ali.. Nije bilo sudjeno, ybga.
..Milan is not just a team for me. It is part of my life..
..Paolo Maldini..
..⚫🔴⚫🔴..

Avatar
farenhajt
Postovi: 670
Pridružen/a: 01 feb 2015, 13:45
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la farenhajt » 17 mar 2016, 00:04

Za uspjeh je potrebno raditi drugacije od drugih, a ne truditi se uraditi to bolje

Avatar
dinoo
Postovi: 6200
Pridružen/a: 31 okt 2011, 15:50
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la dinoo » 17 mar 2016, 00:21

Fascinantno je koliko nas nece u ovom takmicenju.
Vrele glave se ne bi smjeli komentarisati igraci pojedinacno.
ALI, sta je sve Morata promasio u Sevilli i u Minhenu vcr je za svaku osudu.
Ma srce je jedno ali kvalitet je nesto drugo,mislim nama ulazi Sturaro ko da smo panj uveli,odbijaju se lopte,a njima ulaze coman i thiago i momci nas docekase na volej.
Al,opet 3 povrede zadnja 24h pred utakmicu.....ne znam,ovo takmicenje je peh ugasilo se dabogda.

Ako dobijemo torino sve super opet,momcima vcr svaka cast na trcanju,cak su trcali i kod 4-2...sve osim kod 1-2(neobjasnjivo) ZNAS da im ne smijes cucnuti u krilo nakon sto povedes,pa to nas je carpi i drugi naucili.
Emocije su pomijesane,nista hajmo dalje.

Forza Juve

Avatar
Pogba
Postovi: 21419
Pridružen/a: 31 okt 2012, 11:03
Lokacija: USA

Re: Juventus FC

Post Postao/la Pogba » 17 mar 2016, 00:25

Ma dajte, pustite vi Moratu, da nema Morate ne bi mi Evrope vidjeli ni lani. Taj mentalitet će biti naše ropstvo, taj da kalibri Morate i Cuadrada ne valjaju i da ih se treba otarasiti, a onda vidiš u ovakvoj tekmi koliko znače, kada su izašli mi smo se ugasili.

Samo se nadam da će shvatiti kakvi kalibri igrača nam trebaju, trebaju nam klase i potancijalne klase, a ne trkači i famozni soldatini kojih ima na svakom ćošku Italije. To i mentalitet da nema branjenja ovakvog kakvo mi radimo. Kakva mi samo evropska samoubistva pravimo kroz historiju zbog mentaliteta. :twisted:
Zadnja izmjena: Pogba, dana/u 17 mar 2016, 00:27, ukupno mijenjano 1 put.
░▌J▐▌U▐▌V▐▌E▐▌N▐▌T▐▌U▐▌S▐░

#MaxOUT

Avatar
Juventinisimo
Postovi: 4712
Pridružen/a: 26 jun 2008, 18:29
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Juventinisimo » 17 mar 2016, 00:26

Zasto smo izgubili? Pa Englezima se "drma" trece mjesto i cetvrti predstavnik u CL...a znate i sami koliko para uzima BPL...
Nisu se "sudije" tek tako slucajno pojavile ove sezone..."brisu talijane k'o gumicom..

Povrede nas unakazile, Max nas dokrajcio sa vadjenjem Khedire...lik je institucija...bez njega primismo 4 komada k'o iz p1cke..
38 🏆🏆🏆 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO 🏁🏁🏁

2012/20 ⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐

Poljem se siri miris LJILJANA!!!

⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️

gojzerica
Postovi: 3915
Pridružen/a: 12 avg 2012, 21:46
Lokacija: zadnje sjedište moga auta
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la gojzerica » 17 mar 2016, 00:37

E čuj da nema nekog Morate Juventus ne bi vidio Evropu. Pucaj mi u vugla.

Avatar
BavaracZenica
Postovi: 1487
Pridružen/a: 11 dec 2011, 18:26
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la BavaracZenica » 17 mar 2016, 01:06

Znam kako vam jee, znam kako je meni bilo one godine protiv Intera, Bayern je uvijek imao problema sa Talijanima, i poslije prve utakmice gdje smo neke stvari mogli rijesit, znao sam da ce ovo biti finale prije finala, jer se olako otpisivalo giganta Juventusa..

Hvala igracima Juventusa koji su poceli sa mudima igrat u ovoj utakmiici, naklon do poda, jer ja poslije prvog poluvremena nisam vjerovao da ce Bayern dati gol a kamoli proc i pobjedit na kraju !

Sjajna ekipa Juventusa zasluzuje moj respect rekao sam to i prije utakmice, sta god da kazem, znam da vam ne znaci nista, ali budite ponosni na ovu ekipu , na svoj klub, koji je eto zadnjih sezona sve jaci i jaci..

Malo sudije, malo povrede, malo pad forme kao u prvoj utakmici sto se desilo Bayernu sad se desilo Juventusu, da su pali nakon primljenog gola, ali sve u svemu 2 sjajne utakmice...

Sretno u nastavku do Scudeta !
FC Bayern !!!!!

Avatar
Saurman
Postovi: 26949
Pridružen/a: 22 avg 2009, 20:08
Lokacija: Alpha Centauri
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Saurman » 17 mar 2016, 01:12

Derbi 1/8 opravdao očekivanja, čim su izvučeni parovi rekao sam da će ovo biti žestok duel. :salut:
Jbg šteta za ispadanje al' koštali su vas promašaji u grupnoj fazi, kvalitetom ste zreli za top 8.

Mentoli sa OBN se vjerovatno jedu od muke šta su propustili, pogotovo Adis koji je fan Juvea ako se ne varam.
1974---1975---1976---2001---2013---2020

Avatar
Mig_Mig
Postovi: 13174
Pridružen/a: 03 okt 2008, 12:29
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Mig_Mig » 17 mar 2016, 01:15

Saurman je napisao/la:Derbi 1/8 opravdao očekivanja, čim su izvučeni parovi rekao sam da će ovo biti žestok duel. :salut:
Jbg šteta za ispadanje al' koštali su vas promašaji u grupnoj fazi, kvalitetom ste zreli za top 8.

Mentoli sa OBN se vjerovatno jedu od muke šta su propustili, pogotovo Adis koji je fan Juvea ako se ne varam.
Ne stidis se ovdje promovisati?
Max Allegri

Avatar
Marvin
Postovi: 4162
Pridružen/a: 08 avg 2014, 09:05
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Marvin » 17 mar 2016, 01:15

ramiral je napisao/la:Sjedanje u krilo golmanu nikada ne moze biti dobro.

Moraš imati loptu i kontrolisano se braniti a ne puštati da se centrira kako god ko stigne
Ljut sam. Emocije su pomijesane ali bijes je najglasniji. Zivim za dan kada ce doci neka "budala" u Juventus na mjesto trenera sa parolom "NEMA POVLACENJA". Barem ne potpunog. Salu nastranu,sami smo sebe izbacili. Sve dok je defanziva majka,dok igrac koji spasi nas gol veci heroj od onog koji zabije protivniku,dok je Sturaro heroj a Coman cirkusant ,dok se gaji taj pickasti ziheraski mentalitet,dok je 1-0 matematika a ne broj kog emocija i pristup mogu nadjacati mi cemo biti underdog koji pokaze da ima snagu alfa muzijaka a ponasa se kao zenka.
Bayern je tako jalovo a mi tako opasno djelovali dok nismo pomislili 0-2 je taman.
Dok smo se fajtali na centru a ne ispred 16 metara bili smo bolji tim. Zabili 2 gola,pogodili stativu,ponisten nam cist go,napadaci (Morata) se igrali sa njihovom odbranom a za to vrijeme protivnik nam napravio polupriliku. Nastavis tako 15 minuta u nastavku i pocnes da se igras matematike.

Mimo poraza i ispadanja Juve me odusevio veceras. Pokazali su veliku snagu.
https://PrivateLadyEscorts.com - [url=https://privateladyescorts.com/girl/anastasia-doll-12.html]Anastasia Doll[/url] [url=https://privateladyescorts.com/girl/anika-uwunikaa-112.html]Anika Uwunikaav[/url] [url=https://privateladyescorts.com/girl/vanessa-96.html]Vanessa[/url] [url=https://privateladyescorts.com/girl/luxury-girl-89.html]Luxury Girl[/url] [url=https://privateladyescorts.com/girl/kayla-72.html]Kayla[/url] - No Selfie - Anonymous Sex Dating - [url=https://PrivateLadyEscorts.com] Where To Chat With Private Lady [/url]

Avatar
Saurman
Postovi: 26949
Pridružen/a: 22 avg 2009, 20:08
Lokacija: Alpha Centauri
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Saurman » 17 mar 2016, 01:19

Mig_Mig je napisao/la:
Saurman je napisao/la:Derbi 1/8 opravdao očekivanja, čim su izvučeni parovi rekao sam da će ovo biti žestok duel. :salut:
Jbg šteta za ispadanje al' koštali su vas promašaji u grupnoj fazi, kvalitetom ste zreli za top 8.

Mentoli sa OBN se vjerovatno jedu od muke šta su propustili, pogotovo Adis koji je fan Juvea ako se ne varam.
Ne stidis se ovdje promovisati?
:? ?
1974---1975---1976---2001---2013---2020

Avatar
IlCapitano
Postovi: 13765
Pridružen/a: 17 sep 2012, 21:23
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la IlCapitano » 17 mar 2016, 01:26

Ne znam, malo kad sam se ohladio ne pada mi ovo toliko teško u cjelini, mada će sigurno pojedini detalji utakmice biti urezani zauvijek. Jedna svijeća prema Neueru nas je dijelila od prolaska, kasnije nismo mogli izdržati, pali smo previše, ostavili prostora i jbg...

Nekako mi tako i cijela sezona ide da bih očekivao da osvojimo LP ili nešto slično. Previše promjena, haosa od početka. Previše nesigurnosti i trkeljanja po formaciji i taktici. Previše povreda, previše igrača koji igraju nekonstantno - praktički cijela ekipa. Previše primljenih golova iz prvog šuta protivnika i previše promašenih zicera u ključnim trenucima na drugoj strani. Za ovakav meč i napor morali smo biti savršeni i ta jedna greška najiskusnijeg igrača na terenu nas je koštala. Ako je karakter ekipe onakav kakav svi mislimo da jeste ovo će nas samo ojačati i pogurati još dalje sljedeće godine. Tek protiv Barcelone ne bi mogli sa ovolikim promjenama tako da se nadam da je ovo jedna lekcija svima u i oko kluba da se 99% ovih igrača mora vratiti sljedeće sezone uz jedno ključno pojačanje u veznom redu. Samo kontinuitet i garantujem da uzimamo klempu u sljedeće 3 godine.

Jaki smo k'o crna zemlja, sve večeras mi je to pokazalo. Liga Prvaka se ne osvaja preko noći, ali dolazi vrijeme za nas. Ko je prije 1-2 godine mislio da ćemo ovako napasti jedan Bayern u Minhenu? Taj isti Bayern je morao izgubiti dva finala u tri godine da bi bio danas ovo što jeste.

Inače ove godine ne vidim ko će zaustaviti Barcelonu. Možda Atletico u nekom ludom finalu da odigra savršen meč kojem smo mi bili tako blizu, ali inače niko drugi po meni nema šanse.

Sad se fino oporaviti od ovoga i zakucati komšijske miševe i uzeti opet tu duplu krunu.
★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★

musla
Postovi: 622
Pridružen/a: 01 avg 2013, 17:29
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la musla » 17 mar 2016, 01:30

Šteta, stvarno šteta...imali smo veliki broj prilika, nismo iskoristili Bayern jest i to je to. Čak i u produžetku je bilo vrlo dobrih prilika za Juve ali...

Bayern k'o Bayern, to je ona njemačka upornost, iz njihovih redova bih izdvojio malog Comana, uzešmo pare za njega ali ih evo "izgubišmo" upravo u Munchenu, te Kimicha, vječno je visio nekome na leđima i uspjevao izboriti faul.

U nedjelju izuzetno teška tekma protiv Torina, ovako psihički uništeni daj Bože da pobjedimo...

Avatar
L'Avvocato
Postovi: 7901
Pridružen/a: 15 mar 2009, 13:39
Lokacija: Cuore Bianconero !!!
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la L'Avvocato » 17 mar 2016, 01:32

Joj Reine što se obruka na twitteru :facepalm:

Kakav luzer sunce ti... ajmo uzeti peti Scudetto u nizu i poslati ga u Španiju jednom za sva vremena. Koji jadnik jbt.


Inače, mene su najviše večeras razočarali Leo i Evra. Šteta, jer su inače odigrali savršenu utakmicu do grešaka koje su nas koštale prolaza.
★★★

"Uči(čitaj), u ime Gospodara tvoga koji stvara."(Al-Alaq)

Avatar
Pogba
Postovi: 21419
Pridružen/a: 31 okt 2012, 11:03
Lokacija: USA

Re: Juventus FC

Post Postao/la Pogba » 17 mar 2016, 01:34

Vrijeme ide, nije to bas tako da nam fali jedan igrac kao sto neko misli, kao sto Marotta cesto potencira, kao dovoljno smo jaki, iskoristit cemo sanse.

Odbrana je stara, i nece se podmladiti, Licht i Evra stari i nece biti bolji. Gigi pred penzijom.

Maloprije Pogba kaze ne zna hoce li ostati.

Mora se ulagati, moraju se prodati Asamoah i/ili Pereyra i Hernanes i finansirati prvo otkup Lemine i Cuadrada.

Mora se na ovu ekipu napraviti upgrejd u vezi tipa Goetze/Isco, Tielemans, tehnicki prejaki igraci, treba tu i jedna seconda punta ala Sanchez i treba nam desni bek.

Samo s ova neka bas jaka 4 pojacanja mi mozemo konkurisati jer drugi nece stediti.
░▌J▐▌U▐▌V▐▌E▐▌N▐▌T▐▌U▐▌S▐░

#MaxOUT

Avatar
IlCapitano
Postovi: 13765
Pridružen/a: 17 sep 2012, 21:23
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la IlCapitano » 17 mar 2016, 01:35

Marvin je napisao/la:
ramiral je napisao/la:Sjedanje u krilo golmanu nikada ne moze biti dobro.

Moraš imati loptu i kontrolisano se braniti a ne puštati da se centrira kako god ko stigne
Ljut sam. Emocije su pomijesane ali bijes je najglasniji. Zivim za dan kada ce doci neka "budala" u Juventus na mjesto trenera sa parolom "NEMA POVLACENJA". Barem ne potpunog. Salu nastranu,sami smo sebe izbacili. Sve dok je defanziva majka,dok igrac koji spasi nas gol veci heroj od onog koji zabije protivniku,dok je Sturaro heroj a Coman cirkusant ,dok se gaji taj pickasti ziheraski mentalitet,dok je 1-0 matematika a ne broj kog emocija i pristup mogu nadjacati mi cemo biti underdog koji pokaze da ima snagu alfa muzijaka a ponasa se kao zenka.
Bayern je tako jalovo a mi tako opasno djelovali dok nismo pomislili 0-2 je taman.
Dok smo se fajtali na centru a ne ispred 16 metara bili smo bolji tim. Zabili 2 gola,pogodili stativu,ponisten nam cist go,napadaci (Morata) se igrali sa njihovom odbranom a za to vrijeme protivnik nam napravio polupriliku. Nastavis tako 15 minuta u nastavku i pocnes da se igras matematike.

Mimo poraza i ispadanja Juve me odusevio veceras. Pokazali su veliku snagu.
Je li vi ljudi shvatate kakav je poduhvat Juventus večeras napravio? Je li shvatate da na terenu postoji i protivnička ekipa koja se nešto pita, u ovom slučaju sa 14 igrača svjetske klase koji su napadali cijelu utakmicu?

Pravili smo presing i agresivno zatvarali svako njihovo primanje lopte 70 minuta i onda odlučili zatvarati utakmicu jer (opravdano) niko nije mogao očekivati kolaps u 20 minuta jedne od dvije najbolje odbrane na svijetu. I nismo ni doživjeli kolaps nego kiks najiskusnijeg igrača na terenu i jedno **** izbijanje lopte nas je dijelilo od prolaska. Oni ni nakon tih izmjena koje kunete nisu ništa napravili do gola. Opet, gola koji je jedan čovjek skrivio, ne cijela ekipa, ne trener, ne umor ili nešto deseto. Čista banalna greška Evre.

Nema tu manjka trke. Ko garantuje da ne bi kolabirali igrači na terenu da su onako mahnito trčali svo vrijeme i da ne bi ispali još u regularnom dijelu? Je li gledao ko Aletico u finalu prije par godina? Upravo ta stvar se njima desila jer nisu stajali 90 minuta i onda doživjeli debakl.

Nekad nema previše filozofiranja. Jednostavno nije bilo suđeno, ljudi bolji, duže igraju zajedno, imaju već 5-6 godina iskustva ovakvih utakmica, nama je možda druga ili treća u tom istom periodu.
★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★

Avatar
Mig_Mig
Postovi: 13174
Pridružen/a: 03 okt 2008, 12:29
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Mig_Mig » 17 mar 2016, 01:40

Bas da je rekao da ne zna da li ostaje, cisto sumnjam?! Koja to ekipa moze parirati Bayernu? Real, Barca evo mi ! Osim tog dodavanja, Isca ili Goetzea, ja bih zelio da uprava vidi sta je uradila sa Sandrom, momak je top 3 sto se tice lijevih bekova, sto ofanzivno sto defanzivno, ne stediti, desnog istog moramo imati, ako uopste postoji takav! I da, mislim da ni jedan igrac Juventusa nema primanja kao najlosija karika Bayerna !? Vrijeme je ...
Max Allegri

Avatar
Marvin
Postovi: 4162
Pridružen/a: 08 avg 2014, 09:05
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Marvin » 17 mar 2016, 02:00

IlCapitano je napisao/la: Je li vi ljudi shvatate kakav je poduhvat Juventus večeras napravio? Je li shvatate da na terenu postoji i protivnička ekipa koja se nešto pita, u ovom slučaju sa 14 igrača svjetske klase koji su napadali cijelu utakmicu?
Naravno da shvatamo druze. Preponosan sam i ekvialentno tom ponosu i ljut. Pita se nesto i protivnik,naravno,ali kada se uvalis golmanu u krilo i odlucis braniti na 16 **** metara od gola ti se tu vise nista ne pitas. Vidjeli smo to u prvoj utakmici. Gdje takodje umor i nasa losa fizicka sprema nema veze sa pristupom. Igras koliko ti protivnik dopusti? U ovom dvomecu kad god smo dopustili previse,ljudi su zabijali. 70 minuta si bolji tim.bolje se branis,i opasnije napadas. Nakon toga pocinjes iskljucivo da se branis i to na drugaciji nacin. Sto se vise branis to vise sanse protivnik ima,vise elana ima i nek ti jednu priliku napravi a kamoli zabije go eto psiholoskog momentuma njemu,a tebi udje voda u usi.
Kod prvog gola Bayerna smo morali liniju gdje pocinjemo da se branimo pomjeriti na centar i tu se fajtati jer upravo takav nas pristup ih je cinio jalovim u napadu i prisiljavao na greske koje smo kaznjavali golovima ili odlicnim prilikama.
Veceras smo sami sebe izbacili jer ovo nije bila otvorena utakmica nego za njih zatvorena a za nas otvorena,sve dok se pristup nije promijenio.
Evra jeste pogrijesio,ali gdje su te greske bile 70 min? Stvoreni su uslovi za greske. Da je nije Evra napravio,napravio bi ih neko drugi.
Ja licno nisam ocekivao prolaz jer sam mislio da je Bayern dosta jaci tim. Medjutim igra koju smo prikazali je maestralna i evidentno je da Bayern nije ni blizu tome da je dosta jaci.
https://PrivateLadyEscorts.com - [url=https://privateladyescorts.com/girl/anastasia-doll-12.html]Anastasia Doll[/url] [url=https://privateladyescorts.com/girl/anika-uwunikaa-112.html]Anika Uwunikaav[/url] [url=https://privateladyescorts.com/girl/vanessa-96.html]Vanessa[/url] [url=https://privateladyescorts.com/girl/luxury-girl-89.html]Luxury Girl[/url] [url=https://privateladyescorts.com/girl/kayla-72.html]Kayla[/url] - No Selfie - Anonymous Sex Dating - [url=https://PrivateLadyEscorts.com] Where To Chat With Private Lady [/url]

Avatar
IlCapitano
Postovi: 13765
Pridružen/a: 17 sep 2012, 21:23
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la IlCapitano » 17 mar 2016, 02:13

Marvin je napisao/la:
IlCapitano je napisao/la: Je li vi ljudi shvatate kakav je poduhvat Juventus večeras napravio? Je li shvatate da na terenu postoji i protivnička ekipa koja se nešto pita, u ovom slučaju sa 14 igrača svjetske klase koji su napadali cijelu utakmicu?
Naravno da shvatamo druze. Preponosan sam i ekvialentno tom ponosu i ljut. Pita se nesto i protivnik,naravno,ali kada se uvalis golmanu u krilo i odlucis braniti na 16 **** metara od gola ti se tu vise nista ne pitas. Vidjeli smo to u prvoj utakmici. Gdje takodje umor i nasa losa fizicka sprema nema veze sa pristupom. Igras koliko ti protivnik dopusti? U ovom dvomecu kad god smo dopustili previse,ljudi su zabijali. 70 minuta si bolji tim.bolje se branis,i opasnije napadas. Nakon toga pocinjes iskljucivo da se branis i to na drugaciji nacin. Sto se vise branis to vise sanse protivnik ima,vise elana ima i nek ti jednu priliku napravi a kamoli zabije go eto psiholoskog momentuma njemu,a tebi udje voda u usi.
Kod prvog gola Bayerna smo morali liniju gdje pocinjemo da se branimo pomjeriti na centar i tu se fajtati jer upravo takav nas pristup ih je cinio jalovim u napadu i prisiljavao na greske koje smo kaznjavali golovima ili odlicnim prilikama.
Veceras smo sami sebe izbacili jer ovo nije bila otvorena utakmica nego za njih zatvorena a za nas otvorena,sve dok se pristup nije promijenio.
Evra jeste pogrijesio,ali gdje su te greske bile 70 min? Stvoreni su uslovi za greske. Da je nije Evra napravio,napravio bi ih neko drugi.
Ja licno nisam ocekivao prolaz jer sam mislio da je Bayern dosta jaci tim. Medjutim igra koju smo prikazali je maestralna i evidentno je da Bayern nije ni blizu tome da je dosta jaci.
Sve ok, različito vidimo situaciju i nema problema, ali sa boldanim se ne slažem. Grešaka nije bilo ne do 70. minute, nego do 91. minute sve dok Evra nije pogriješio. Bilo je više onakvih situacija i svi su nabijali loptu na njihovu polovicu, od Pogbe do Bonuccija, iz našeg peterca. Jedan trenutak nepažnje, dostupanja te košta i jbg.
★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★

Avatar
Marvin
Postovi: 4162
Pridružen/a: 08 avg 2014, 09:05
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Marvin » 17 mar 2016, 02:25

Naravno da te moze kostati svaki sekund nepaznje jbg. LP je to,a protivnik Bayern. Ali problem postaje kudikamo veci kada dopustis da se potencijalni momenti nepaznje kote...
Ma kako god ispali smo.
Pozitivno je to smo smo pokazali veliku snagu. Probati pojacati tim na ljeto i nastaviti napredovati. Velike stvari je Juve uradio u zadnje dvije godine kada je LP u pitanju. Kako kazes samo kontinuitet i sanse za klempu u narednih par godina su izgledne.
https://PrivateLadyEscorts.com - [url=https://privateladyescorts.com/girl/anastasia-doll-12.html]Anastasia Doll[/url] [url=https://privateladyescorts.com/girl/anika-uwunikaa-112.html]Anika Uwunikaav[/url] [url=https://privateladyescorts.com/girl/vanessa-96.html]Vanessa[/url] [url=https://privateladyescorts.com/girl/luxury-girl-89.html]Luxury Girl[/url] [url=https://privateladyescorts.com/girl/kayla-72.html]Kayla[/url] - No Selfie - Anonymous Sex Dating - [url=https://PrivateLadyEscorts.com] Where To Chat With Private Lady [/url]

Zaključano

Natrag na “Juventus FC”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []