FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

Avatar
Sabinho
Postovi: 19168
Pridružen/a: 22 maj 2012, 00:54
Lokacija: Istocna trEbina
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Sabinho » 22 mar 2016, 12:18

keli1946 je napisao/la:
HeraklitMracni je napisao/la:Ja se nadam da hurtic se nece svetiti na brazilcima , za mene obojica nisu losa , cezar itekako moze pomoci , volio bi da zbijemo redove i idemo dalje , brazilcima dati sansu ovu polusezonu ...
Emerson je pokazao da je dobar igrac a utakmice u kojima nije bio na nivou nisu ni drugi bili bolji od njega isto mislim i da deni moze dosta pomoci.
Ne bih da pokrenem neku negativnu diskusiju ali ne vidim kako bi nam kramar mogao valjati nema nekog potencijala koji bi mogao vremenom mogao doci do izrazaja nakon tog nekog prilagođavanja a cezar ima tehniku i sigurno osjecaj za naci se u sansi samo treba da vidi kako benko udara laktove stoperima mora biti spreman da odgovori na grubu igru
:thumbup:
Yeferson Soteldo, Roger Guedes!
https://www.youtube.com/watch?v=NKN24rPArL4
https://www.youtube.com/watch?v=_RvX-5si_3Q

Avatar
Besic
Postovi: 9515
Pridružen/a: 08 mar 2014, 11:49
Lokacija: Zaljev
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Besic » 22 mar 2016, 12:22

Dobili smo zadnje dvije tekme u BL i to jednu protiv našeg grobara Marinovića al nije bilo dovoljno za prolaz . Tad je i Alispahić igrao za nas aka najskuplji gol u historiji Sarajeva :mrgreen:
NBA Champion (2017) , Finals MVP (2017) MVP (2014) Youngest scoring champion ever, 4x scoring champion.

zagorski
Postovi: 8310
Pridružen/a: 04 jun 2015, 14:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la zagorski » 22 mar 2016, 12:26

Ne bi bilo lose marka upariti sa tomislavom na stoperu,a adnana i rustema kao dva zadnja vezna ispred njih samir. Dzemu mozda cak i na beka staviti.

Avatar
zlo87
Postovi: 3178
Pridružen/a: 04 dec 2015, 21:14
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la zlo87 » 22 mar 2016, 12:29

zagorski je napisao/la:Ne bi bilo lose marka upariti sa tomislavom na stoperu,a adnana i rustema kao dva zadnja vezna ispred njih samir. Dzemu mozda cak i na beka staviti.
Kova kao zadnji vezni = Sedin Torlak na stoperu


Postano kroz Forum SportSport.ba app.
Pjevam ti iz duše kad svi ostali šute, poklanjam ti vječnost, ne samo minute..

Avatar
DrustveniParazit
Postovi: 1535
Pridružen/a: 26 maj 2014, 11:33
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la DrustveniParazit » 22 mar 2016, 12:34

Samo za jednog momka koji je trenutno, čini mi se, u Banovićima, :kafa:

[youtube][/youtube]
Saraj'vo za tebe živimo neka znaju svi da bit ćemo ti mi do smrti odani!

Sarajevo iznad lokal patriotizma.

Matej Delač

Avatar
Besic
Postovi: 9515
Pridružen/a: 08 mar 2014, 11:49
Lokacija: Zaljev
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Besic » 22 mar 2016, 12:36

slika
Za ovog momka :rol: :rol: :rol: :rol: :rol:
NBA Champion (2017) , Finals MVP (2017) MVP (2014) Youngest scoring champion ever, 4x scoring champion.

Avatar
keli1946
Postovi: 285
Pridružen/a: 22 nov 2015, 12:05

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la keli1946 » 22 mar 2016, 12:49

Momenat prije nego sto je gurno loptu za dzemu :crazy: :damn:
"Mene treba dobrinja, trebaju me djeca..."

joker90
Postovi: 20448
Pridružen/a: 15 nov 2014, 23:50
Lokacija: Arkham Asylum
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la joker90 » 22 mar 2016, 12:51

Besic je napisao/la:
slika
Za ovog momka :rol: :rol: :rol: :rol: :rol:
Kanarinac je brat pravi! :lol: Vratit ce se on iz Banovica jos jaci!
Bahati, bahati Željkan!
1946

Avatar
FrancescoTotti
Postovi: 9482
Pridružen/a: 31 maj 2015, 21:35
Lokacija: Vorkuta-Russia
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la FrancescoTotti » 22 mar 2016, 12:55

slika
Dok smo živi stajaćemo iza bordo sotone!

Avatar
AsimBrkan
Postovi: 75
Pridružen/a: 10 sep 2015, 00:19
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la AsimBrkan » 22 mar 2016, 13:18

Bujrum svima u subotu 26.3. u Tešanj. U TOSKu je ove zime bila smjena stare otrcane uprave koja godinama ekipu iz Tesnja zavlacila u dubiozu te su svi privrednici ledja okrecali od TOSKa tj od ljudi koji su u njemu. Trenutno klub su preuzeli mladi momci od 20 do 27 godina koji su napravili mnogo u kratkom vremenu, tj uspostavili kontakte sa privrednicima koji su do juce okretali ledja zbog marifetluka stare uprave. Tako da i Vas pozivamo u sto vecem broju da dodjete u Tesanj, u neku ruku svojim prisustvom pomognete mladim momcima u borbi sa svim sto ogranicava danasnje bh. klubove u napretku.

TŽV
https://SecretPrivat.com - [url=https://SecretPrivat.com/girl/kira-liv-69.html]Kira-Liv[/url] [url=https://SecretPrivat.com/girl/yumi-84.html]Yumi[/url] [url=https://SecretPrivat.com/girl/sofia-119.html]Sofia[/url] [url=https://SecretPrivat.com/girl/anika-uwunikaa-112.html]Anika Uwunikaav[/url] [url=https://SecretPrivat.com/girl/sofia-119.html]Sofia[/url] - No Verify - Anonymous Adult Dating - [url=https://SecretPrivat.com] Local Dating Sites [/url]

Avatar
Besic
Postovi: 9515
Pridružen/a: 08 mar 2014, 11:49
Lokacija: Zaljev
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Besic » 22 mar 2016, 13:19

Scout team : Ermin Avdić NEUNIŠTIVI kad umre njegov duh će biti na klupi Koševa.
NBA Champion (2017) , Finals MVP (2017) MVP (2014) Youngest scoring champion ever, 4x scoring champion.

joker90
Postovi: 20448
Pridružen/a: 15 nov 2014, 23:50
Lokacija: Arkham Asylum
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la joker90 » 22 mar 2016, 13:20

Besic je napisao/la:Scout team : Ermin Avdić NEUNIŠTIVI kad umre njegov duh će biti na klupi Koševa.
I u zagrobni zivot ce sa kravaticom, sav skockan ko bombonica.. :njanjanja:
Bahati, bahati Željkan!
1946

Avatar
Sabinho
Postovi: 19168
Pridružen/a: 22 maj 2012, 00:54
Lokacija: Istocna trEbina
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Sabinho » 22 mar 2016, 13:21

Oni ti ga puse Amereee!
Yeferson Soteldo, Roger Guedes!
https://www.youtube.com/watch?v=NKN24rPArL4
https://www.youtube.com/watch?v=_RvX-5si_3Q

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 53068
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MortemHz » 22 mar 2016, 13:22

AsimBrkan je napisao/la:Bujrum svima u subotu 26.3. u Tešanj. U TOSKu je ove zime bila smjena stare otrcane uprave koja godinama ekipu iz Tesnja zavlacila u dubiozu te su svi privrednici ledja okrecali od TOSKa tj od ljudi koji su u njemu. Trenutno klub su preuzeli mladi momci od 20 do 27 godina koji su napravili mnogo u kratkom vremenu, tj uspostavili kontakte sa privrednicima koji su do juce okretali ledja zbog marifetluka stare uprave. Tako da i Vas pozivamo u sto vecem broju da dodjete u Tesanj, u neku ruku svojim prisustvom pomognete mladim momcima u borbi sa svim sto ogranicava danasnje bh. klubove u napretku.

TŽV
Hvala ti ljudino, nadam se da ce Tosk uci u PL u sljedecih par godina. :thumbup:
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
Besic
Postovi: 9515
Pridružen/a: 08 mar 2014, 11:49
Lokacija: Zaljev
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Besic » 22 mar 2016, 13:26

joker90 je napisao/la:
Besic je napisao/la:Scout team : Ermin Avdić NEUNIŠTIVI kad umre njegov duh će biti na klupi Koševa.
I u zagrobni zivot ce sa kravaticom, sav skockan ko bombonica.. :njanjanja:
Ermin Avdic [email protected]- ermin.avdic3 skype hajmo ga malo nazvat :urnebes:
NBA Champion (2017) , Finals MVP (2017) MVP (2014) Youngest scoring champion ever, 4x scoring champion.

Avatar
kupus army
Postovi: 1687
Pridružen/a: 02 mar 2010, 23:12
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la kupus army » 22 mar 2016, 13:31

VivaLasVegas je napisao/la:Kako ce samo biti tesko gostovanje u BL poslije presude krvniku. Pa kud bas mi da sad gostujemo.
Borac će ostati u ligi,čak i da izgubi od nas.Idu Veležu,Rudaru i Radniku koji će im dati bodove.Biće naboja na tribinama,moramo jaki psihički biti,ne treba nasjedati na provokacije.
Kao dijete 's tobom ja osjetilo bol,svu srecu ovog svijeta,dobro,a i zlo!

Avatar
uNbx
Postovi: 6508
Pridružen/a: 13 jul 2014, 17:32
Lokacija: Anestezija
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la uNbx » 22 mar 2016, 14:05

@Morto
Ne pitam zbog Marka, nego bih volio Kovu s Markom vidjet, pa kud puklo da puklo. Ne mogu više da gledam Barbarića. :stop:
jedan devet čet'ri šest
željkan vazda mačić čest

Avatar
Rinuka
Postovi: 2080
Pridružen/a: 23 sep 2015, 00:24
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Rinuka » 22 mar 2016, 14:09

[youtube][/youtube]
Ne mogu brate ja igrati za novac i slusati kako trebam igrati..Hvala im, bili su korektni i nisu mi pravili probleme..
Rekao sam im da ja mogu igrati samo u Sarajevu!!! A.F. HASE

Avatar
Majkl
Postovi: 2423
Pridružen/a: 24 avg 2015, 09:11
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Majkl » 22 mar 2016, 14:37

HeraklitMracni je napisao/la:Ja se nadam da hurtic se nece svetiti na brazilcima , za mene obojica nisu losa , cezar itekako moze pomoci , volio bi da zbijemo redove i idemo dalje , brazilcima dati sansu ovu polusezonu ...

Teško je sad i Hurtiću i brazilcima.Dosta raje nije ni gledalo pripremne utakmice i utakmicu u Mostaru koju su pogotovo Emerson vrlo dobro odigrali ,a Emerson je cak bio i u timu kola.Onda je dosla utakmica sa Celikom koju su svi zajdeno lose odigrali i koja je bila na tv-u i tu nisu nista vidjeli od Emersona i od Cezara kao ni u utakmici sa Slobodom na Kosevu.I raja je sad uzela na zub Emersona i Cezara i psovace im i zvizdati svaku utakmicu i omalovazavati ih i sad ce njima biti jos teze da pokazu sta znaju.Ja ne znam sta ce uraditi Hurtic i sta je najpametnije da uradi,jer raja je sad uzela na zub i Simeunovica a Kramar je nekako izgurao utakmicu sa Slavijom i bio korektan,tako da sad sta ce biti sa brazilcima i Denijem je vrlo upitno.
ŠTA SE OVO DEŠAVA
FK Sarajevo najbolji i najorganizovaniji klub u regionu.
Najjaci i najbolji igracki kadar u BiH
U MENI GORI ZELJA SVAAAAAA
JEDAN JE CILJ JEDAN JE PUT SAMO JE JEDAN ŠAMPION
SVI U NAPAD JEDAN JE HASE

zagorski
Postovi: 8310
Pridružen/a: 04 jun 2015, 14:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la zagorski » 22 mar 2016, 15:11

Cini mi se da u Brazilcima ima potencijala,ne bi ih trebalo skroz otpisivati,a i Deni bi mogao biti solidan. Mozda jedino Kramar je malo upitan. Jednu utakmicu (Rudar) je bio los,drugu (Slavija) sasvim solidan.
Al' je8eno je kad mi nekoga uzmemo na zub. Najbolji primjer je Rustemovic.

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 24 gosta.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []